Labākais volejbola sporta totalizators un kā to atrast?

Viens no iemesliem, kādēļ volejbols aizrauj tik daudz fanu ir tāds, ka tā ir vienkārša spēle, kuras laukumu ir iespējams ierīkot vairumā pagalmu un to spēlēt, izklaidējoties ar draugiem siltās vasaras dienās. Tai pat laikā, kad volejbolu spēlē profesionāļi, tas kļūst par vienu no visatlētiskākajiem sporta veidiem pasaulē. Ja arī jūs esat viens no daudzajiem šī sporta līdzjutējiem, kas ir nolēmuši papildināt līdzi jušanu volejbolam ar kādu likmi un meklējat labākās volejbola derību vietnes, šis ceļvedis ir radīts domājot tieši par jums.

Totalizators Bonuss* Sīkāka informācija Līgas Apmeklēt
Tonybet
5
100€
Bonus:
100€
Sīkāka informācija
 • CASH OUT – funkcija
 • Sporta notikumu tiešās translācijas
Olympic Games
Champions League
World League
Apmeklēt tūlītTonybet apskats
LVbet
4.8
40€
Bonus:
40€
Sīkāka informācija
 • Bez naudas apgrozīšanas nosacījuma
 • Lielisks virtuālā sporta notikumu piedāvājums
Olympic Games
Champions League
World League
Apmeklēt tūlītLVbet apskats
William Hill
4.7
50€
Bonus:
50€
Sīkāka informācija
 • Dāsni bonusi
 • William Hill TV
Olympic Games
Champions League
World League
Apmeklēt tūlītWilliam Hill apskats
Mr Green
4.6
30€
Bonus:
30€
Sīkāka informācija
 • Jauno spēlētāju bonuss bez likmju apgrozījuma nosacījumiem
 • Funkcionāli grafiki live likmēm
Olympic Games
Champions League
World League
Apmeklēt tūlītMr Green apskats
Rabona
4.5
100€
Bonus:
100€
Sīkāka informācija
 • + 15% Cashback
 • Ziemas sporta veidi likmes
Olympic Games
Champions League
World League
Apmeklēt tūlītRabona apskats
Optibet
4.4
100€
Bonus:
100€
Sīkāka informācija
 • CASH OUT – funkcija
 • Sporta notikumu tiešās translācijas
Olympic Games
Champions League
World League
Apmeklēt tūlītOptibet apskats
Betsafe
4.3
50€
Bonus:
50€
Sīkāka informācija
 • Iegūsti 5€ Live bezriska likmi
 • Iknedēļas esporta notikumi
Olympic Games
Champions League
World League
Apmeklēt tūlītBetsafe apskats
Pafbet
4.2
10€
Bonus:
10€
Sīkāka informācija
 • + 15% Cashback
 • Ziemas sporta veidi likmes
Olympic Games
Champions League
World League
Apmeklēt tūlītPafbet apskats
18+ Noteikumi un Nosacījumi ir spēkā.

Kuras ir Latvijas labākās volejbola derību vietnes?

Līdzīgi kā tas ir ar vairums citu lietu dzīvē, lai lieta izdotos, to ir pareizi jāiesāk. Pirmais solis, lai saprastu kā derēt par volejbolu, ir izvēlēties piemērotāko totalizatora vietni. Turpinājumā, mēs salīdzināsim vietējās sporta likmju spēļu vietnes, lai jūs varētu saprast, kurš ir jums piemērotākais un labākais volejbola sporta totalizators.

11 LV
11.lv ir viens no iecienītākajiem Latvijas totalizatoriem, pateicoties ērtam interfeisam, lielajam sarakstam ar atbalsītajiem sporta notikumiem, uz kuriem ir iespējams derēt, kā arī dēļ ievērojamo likmju veidu piedāvājuma. Ja jūs vēlaties sākt derēt uz volejbola maču iznākumiem, 11.lv nebūt nav tas sliktākais sākums, pateicoties ļoti izdevīgam jauno spēlētāju bonusam, kura ietvaros, jūs saņemsiet trīs bezriska likmes, katru 11 EUR vērtībā. Turklāt, ja jūs nevēlaties pārdzīvot par sapringtām spēles izskaņām, jūs varat lietot Cashout funkciju un izmaksāt likmi vēl pirms volejbola mačs ir beidzies.
LVbet

LV BET ir sporta likmju vietne, par kuru daudzi vēl nav dzirdējuši, jo tā ir atvērta Latvijas spēlētājiem tikai kopš 2020. gada. Tas gan nav pietiekošs iemesls, lai nepamēģinātu šo vietni, jo, pēc mūsu domām, tas ir viens no ātrāk augošajiem, jaunajiem totaizatoriem priekš volejbola līdzjutējiem.

Vietnei ir ļoti funkcionāls izkārtojums, kurā jūs varat viegli iepazīties ar gaidāmajiem volejbola notikumiem visos reģionos. Jūs varēsiet arī izvēlēties no viena no visplašākajiem volejbola likmju veidu sarakstiem, kāds ir atrodams Latvijā licencētos totalizatoros. Ja vēlaties, jūs to varat izmēģināt bez riska, jo, ja veiksiet iemaksu vismaz 10 EUR vērtībā, jūsu pirmā likme tiks jums atgrieza pat tad, ja jūsu prognoze nepiepildīsies.

Reģistrācijas piedāvājums: 40€

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Optibet

OPTIBET ir viena no Latvijā populārākajām sporta likmju vietnēm un ne jau nu bez iemesla. Vietne tiek regulāri atjaunota un uzlabota, bieži rīko akcijas un ļauj izvēlēties no plaša sporta veidu klāsta. Ievērojums daudzums uzmanības tiek pievērsts arī volejbola faniem, kuri var likt likmes uz Eiropas un Dienvidamerikas spēcīgāko līgu spēlēm, kā arī uz starptautisko turnīru notikumiem.

Ja jūs esat viens no retajiem sporta likmju spēlētājiem, kuriem vēl nav sava konta šajā iecienītajā totalizatorā, nepalaidiet garām iespēju izmantot dāsno bonusu jaunajiem klientiem, kura ietvaros jūs varēsiet saņemt pat līdz 100 EUR bezriska likmēs. Spēlējot Optibet, jūs varēsiet arī lietot Cashout funkciju, kuru jau aprakstījām augstāk. Kombinēto likmju spēlētāji arī var paaugstināt koeficientus, likmē iekļaujot vairāk sporta notikumu. Optibet rīko arī dažādas sezonālās akcijas, kā arī ir viens no pirmajiem totalizatoriem Latvijā, kas sāk piedāvāt video tiešraides pa tiešo vietnē, tiesa gan, volejbola notikumi pagaidām nav iekļauti.

Reģistrācijas piedāvājums: 100€

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Pafbet

Pafbet ir viens no pozitīvākajiem tiešsaistes totalizatoriem, kāds ir pieejams latviešu spēlētājiem. Paf ir zviedru azartspēļu platforma, kuru pirms vairāk kā pusgadsimta dibināja labdarības organizācija un kuras daļa ienākumu tiek veltīta organizācijām Sarkanais Krusts un Glābiet Bērnus. Šī pozitivitāte atspoguļojas arī sporta totalizatora platformā, kas spēlētājiem piedāvā dažādus veidus, kā spēlēt ilgāk, nesniedzoties pēc kredītkartes, lai veiktu atkārtotu iemaksu. Piemēram, jūs varat spēlēt bezmaksas prognožu spēli, lai sacenstos par īstām balvām, vai arī likt lietā jauno spēlētāju bonusā iegūtos 5 EUR, kuri jums pienākas bez jebkādiem viltīgiem notikumiem.

Runājot par volejbolu, ir iespējams likt likmes uz visiem svarīgākajiem volejbola notikumiem, bet piedāvātais likmju klāsts nav tik plašs, kā augstāk apskatītajās vietnēs.

Reģistrācijas piedāvājums: 10€

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Kā derēt par volejbolu: Likmju ceļvedis iesācējiem

Totalizators ir sporta analizēšanas un zināšanu spēle. Jo precīzāk jūs spēsiet prognozēt volejbola notikuma rezultātu, jo vairāk panākumu jūs gaidīs. Pirmais solis precīzā totalizatora spēlē ir dažādu piedāvāto likmju iespēju izprašana. Daudzi jaunie spēlētāji apjūk garajā iespēju sarakstā un izvēlas kādu no vienkāršākajām likmēm, palaižot garām iespēju pacīnīties par lielāku laimestu. Lai jūs varētu izvairīties no savu sporta prognozēšanas iemaņu ierobežošanas, mēs esam sagatavojuši viegli pārskatāmu populārāko volejbola likmju apskatu.

Mača rezultāts - ir visai pašsaprotama likme. Jūs varat izvēlēties vieno diviem mača iznākumiem: mājinieku uzvaru, viesu uzvaru

Dubultiespēja ir daudz drošāka likme par mača rezultātu. Tā vietā, lai prognozētu, kurš no augstāk apskatītajiem trim iznākumiem piepildīsies, jūs paredzat to, kurš no tiem nepiepildīsies. Tādēļ jums ir jāizvēlas no sekojošajām prognozēm: Mājinieku uzvara vai neizšķirts, Mājinieku uzvara vai viesu uzvara, Viesu uzvara vai neizšķirts.

Setā gūtie punkti - ir likme, kas, tā vietā lai prognozētu uzvarētāju, vairāk koncentrējas uz volejbola komandu spēka samēru. Jo vairāk punktu abām komandām ir jāizspēlē, lai noskaidrotu seta uzvarētāju, jo spēle ir saspringtāka.

Rezultāts pēc diviem setiem - vai jūs esat pārliecināti, ka vienai no komandām ir pārsvars mača sākumā? Tādā gadījumā, šī varētu būt pati piemērotākā likme, jo tā jums ļauj izvēlēties no trim iespējamajiem variantiem: 2-0, 1-1, 0-2.

Precīzs rezultāts - šī ir pati precīzākā un visgrūtāk prognozējamā likme, bet, līdz ar to, arī likme ar visaugstāko koeficientu un lielāko potenciālo laimestu. Ja jūs esat ar abu komandu spēli pazīstams tik labi, ka uzskatāt, ka jums ir labas iespējas uzminēt precīzu rezultātu, šī likme ir kā radīta priekš jums.

Live likmes un tiešraides Latvijas totalizatoros

Live likmju spēle piedāva sporta totalizatora spēlētājiem tieši to, ko mēs mūsdienās sagaidām no visiem tiešsaistes pakalpojumiem - iespēju to baudīt no jebkuras vietas un jebkurā laikā. Reizēm likme sporta totalizatorā kalpo kā labs paņēmiens, lai piešķirtu papildus interesi kādam mačam. Citās reizēs, mēs vērojam maču uz kuru nebijām plānojuši likt likmi, bet, tā gaitā, mēs saskatām pazīmes, kas mums ļauj prognozēt tā iznākumu.

Visi no šajā ceļvedī apskatītajiem sporta totalizatoriem piedāva arī live likmes visiem sporta veidiem, ieskaitot volejbolu. Atkarībā no rezultāta un citiem notikumiem volejbola laukumā, mainās uz live likmēm piedāvātie koeficienti. Jūs varat sekot līdzi volejbola mača tiešraidēm ar grafiku palīdzību, kuros tiek attēloti maču rezultāti, norādīta komanda, kas izpilda servi, punktu guvēji, laiks un citas būtiskākās detaļas.

Lielākie volejbola notikumi Latvijā un pasaulē

Vislielāko popularitāti Latvijā ieguvusi pludmales volejbols

Mūsu sporta līdzjutēji novērtē sportistus, kuri gūst panākumus pasaules lielākajās sporta skatuvēs un nes Latvijas vārdu pasaulē. Tādēļ vislielāko popularitāti Latvijā ir izpelnījušies pludmales volejbols, kurā mūsējie izcīnīja bronzas medaļas Londonas olimpiādē. Tieši olimpisko spēļu pludmales volejbola turnīrs ir visskatītākais Latvijā. Droši vien otrajā vietā ir cits pludmales volejbola turnīrs - Eiropas Čempionāts, kurā mūsējie ir nopelnījuši dažāda kaluma medaļas.

Neskatoties uz to, savi atbalstītāji netrūkst arī tradicionālajam volejbolam. Vietējo klubu līmenī, skatītājiem ir iespējams savām acīm novērtēt kā volejbols tiek spēlēts augstākajā līmenī. Volejbols ir ļoti atlētisks sporta veids un, tie, kas to ir redzējuši tikai amatieru līmenī, būs pārsteigti redzot, cik augstu lec un ātri kustās profesionāļi.

Arī tradicionālā volejbola vīriešu izlase ir izpelnījusies vairāk uzmanības, kopš kvalifikācijas 2021. gada Eiropas čempionātam Volejbolā. Pateicoties tam, Eiropas Čempionātu Volejbolā skatās arvien lielāks līdzjutēju pulks, kuri, tā vietā lai sekotu tieši šim sporta veidam, atbalsta katru Latvijas izlasi, kas ir guvusi panākumus kādā sporta veidā.

Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
Pafbet
Bonuss: 10€
4.9
Pafbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Rabona
Bonuss: 100€
5
Rabona apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

OlyBet
Bonuss: 75€
4.5
OlyBet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Volejbola derību stratēģijas biežākiem laimestiem

Ja jūs izmēģināsiet kādu no mūsu apskatītajiem totalizatoriem un liksiet lietā kādu no izdevīgajiem iepazīšanās bonusiem, jums noteikti noderēs arī šie volejbola derību padomi. Vispirms, atcerieties, ka volejbols ir ļoti atlētiska spēle, kurā milzu lomu spēlē komandu fiziskā sagatavotība. Tādēļ, jo vairāk jūs zināsiet par spēlētāju fizisko kondīciju, jo labāk. Tai skaitā ietilpst ne tikai tas, vai kāds no komandas spēlētājiem atgūstas no traumas, bet arī tas, kurā savas fiziskās sagatavotības cikla stadijā viņš atrodas.

Ir komandas, kas rīko ļoti smagas treniņu nometnes starpsezonā un tādēļ sezonu iesāk lēni, bet uzņem apgriezienus, sākoties izšķirošajām spēlēm. Turklāt, to nevienmēr ir iespējams pateikt, vērojot spēles televīzijā. Daudzas detaļas paliek aiz televīzijas kameru kadriem. Tādēļ, ja jūs liekat likmes uz vietējā čempionāta spēlēm, ir ieteicams skatīties spēles klātienē pēc iespējas biežāk.

Pastāv arī citas volejbola derību sistēmas. Piemēram, setu handikapa stratēģija piedāvā spēletājiem iespēju palielināt savu potenciālo laimestu, prognozējot kādas komandas precīzu pārsvaru. Ja tiekas divas komandas, no kurām viena par otru ir galvas tiesu pārāka, tā vietā, lai vienkārši prognozētu mača uzvarētāju, jūs varat likt likmi uz to, ka spēcīgākā komanda uzvarēs ar 3-0. Vai arī, ja uzskatāt, ka pastarīšiem tomēr izdosies paņemt kādu no setiem, lieciet likmi uz 3-1.Vēl viena šīs likmes variācija ir galējo setu stratēģija, kas jums ļauj prognozēt to, cik seti būs nepieciešami uzvarētāja noskaidrošainai.

BUJ

Pati populārākā ir mača uzvarētāja likme, kurā spēlētāji vienkārši prognozē, kura komanda uzvarēs. Tai popularitātes ziņā cieši seko dubultiespējas un handikapu likmes.
Īpašas akcijas tiek bieži rīkotas trim populārākajiem sporta veidiem: hokejam, basketbolam un futbolam, bet neviens no totalizatoriem nepiedāva patstāvīgu piedāvājumu tieši volejbolam. Tiesa gan, vairāki totalizatori rīko sezonālās akcijas un ir gaidāms, ka kaut kas tiks piedāvāts lielāko volejbola sacīkšu laikā.
Jā, visi mūsu ceļvedī apskatītie totalizatori izpilda Latvijas valsts noteiktās drošības prasības, bet daži vēl papildus ir saņēmuši trešo pušu uzraugu drošības sertifikātus.
open
Top