Betsafe LV - Atsauksmes par pieredzējušu online bukmeikeru 2024

Šajā rakstā mēs iepazīsimies ar Betsafe sporta totalizator - vienīgo Baltijā licencēto internacionālo azartspēļu vietni. Agrāk pazīstama kā Triobet, šī kompānija ir nopelnījusi daudzus apbalvojumus, ieskaitot vairākas balvas par Austrumu un Centrālās Eiropas labāko klientu apkalpošanu un par sociāli atbildīgāko azartspēļu platformu.

Rādīt vairāk

Betsafe reģistrācijas process un personas verifikācija ir veicama ļoti viegli un neaizņem daudz laika. Latvijas totalizatora spēlētāji novērtē šīs vietnes moderno un ergonomisko dizainu, augstas kvalitātes klientu atbalsta dienestu un izdevīgus piedāvājumus sporta likmju spēlēm.

Rrādīt mazāk
Iepazīšanās bonuss: €50
Betsafe
5
  • Iegūsti 5€ Live bezriska likmi
  • Iknedēļas esporta notikumi
  • Agrāka likmes izmaksa
License
  • Maksājumu metodes:
*Pogoji uporabe so v veljavi! 18+
Bonus: 4.5
Maksājumi: 5
Likmju veidu: 4
Live likmes: 4.5
Programmatūra: 5
Mobīlā versija: 5

Bet safe reģistrācija - Detalizēta instrukcija spēles sākšanai

Salīdzinot ar daudziem citiem Latvijas totalizatoriem, Betsafe reģistrācijas process ir visai īss un vienkāršs. Reģistrējoties šajā vietnē, jums nevajadzēs augšuplādēt savu personu apliecinošo dokumentu kopijas. Varbūt tā neizklausās pēc pārāk ievērojamas priekšrocības, tomēr tā noteikti ir tāda. Visus augšuplādētos dokumentus ir jāpārbauda kādam no totalizatora darbiniekiem, kas nozīmē, ka jūsu pases vai vadītāja apliecības fotogrāfijas var stāvēt rindā dienām ilgi.

Otrkārt, bieži totalizatori pieprasa verificēt arī adresi, kas var izvērsties ļoti mokošā procesā, ja jūsu komunālo pakalpojumu rēķini tiek adresēti kādam citam jūsu saimes pārstāvim, ne jums. Šajā vietnē jūs varat reģistrēties pāris minūšu laikā, sekojot šiem soļiem:

Betsafe iezīmes

🏆 Betsafe: Virzienā uz lapu
📱 Mobilā versija: Android un iOS
🎁 Reģistrācijas piedāvājums: €50
💸 Minimālā noguldījuma summa: €3

Betsafe izmaksa - Kā iemaksāt naudu un izņemt vinnestus

Betsafe Latvia verificē jūsu personību ar interneta bankas starpniecību, apvienojot šo soli ar jūsu pirmās iemaksas veikšanu. Ņemot vērā to, ka vairums šajā vietnē piedāvātās maksājuma metodes naudu jūsu totalizatora kontā ieskaitīs nekavējoties, tas nozīmē, ka jūs varēsiet sākt spēli jau dažas minūtes pēc reģistrācijas procesa uzsākšanas. Sekojiet zemāk aprakstītajiem soļiem un pārliecinieties paši!

Izmaksu iespējas ir mazāk plašas, jo spēlētāji var izņemt naudu no sava totalizatora konta tikai ar Visa vai bankas pārskaitījuma starpniecību. Bankas pārskaitījums tiek veikts 1-3 dienu laiku un minimālā izmaksa, izmantojot šo metodi, ir 10 EUR. Veicot izmaksu ar Visa kredītkarti, minimālā summa ir 30 EUR un jums var nākties gaidīt līdz 5 dienām, tomēr visai bieži nauda nonāks jūsu kontā jau tās pašā vai nākamajā dienā.

Betsafe Bonusa Kods

Betsafe bonus - Izdevīgais reģistrēšanās bonuss un citas akcijas

Sporta totalizatori un citas azartspēļu vietnes savā starpā cīnās par jauniem klientiem, liekot lietā izdevīgus bonusus. Lai jūs pēc iespējas uzlabotu savas izredzes laimēt ilgtermiņā, šiem piedāvajumiem būtu jābūt vienam no svarīgākajiem faktoriem, izvēloties vietni, kurā ieguldīsiet savu naudu. Ne visi šie piedāvājumi ir vienlīdz izdevīgi un dažkārt akciju noteikumos un nosacījumos slēpjas nozīmīgas detaļas. Lai aiztaupītu jūsu laiku, mēs esam sagatavojuši Betsafe LV piedāvājumu apskatu viegli pārskatāmā apskatā.

Vairums tiešsaistes totalizatoru piedāvā dubultot jūsu pirmo iemaksu, kas, pēc pirmā acu uzmetiena, šķiet ļoti kārdinošs piedāvājums, bet, rūpīgāk ieskatoties noteikumos un nosacījumos, top skaidrs, ka tas nav nemaz tik rožains. Depozīta dubultošana nenozīmē, ka jūs sava kontā uzreiz saņemsiet divkāršu summu. Akcijā apsolītā otrā puse jūsu kontā tiks iepludināta pakāpeniski un, lai saņemtu visu bonusu pilnība, bieži nākas apgrozīt pat 10 reižu lielāku summu.

Betsafe bonus depozīta izceļas ar to, ka jūs to saņemsiet uzreiz, pēc pirmās iemaksas veikšanas un varēsiet likt spēlē nekavējoties. Jums nav jāievada Betsafe bonusa kods, Iemaksājot vismaz €20, jūs tūlīt pat, automātiski saņemsiet trīs bezriska likmes, turklāt, jau nākammēnes jūs saņemsiet papildus €10 likmi bez zaudējuma riska un vēl vienu likmi mēnesi pēc tam.

Betsafe bonusa kods

Protams, bonusi neattiecas tikai uz jaunajiem spēlētājiem. Jo jūs vairāk spēlēsiet, jo tuvāk nokļūsiet dalībai Betsafe Stars Club. Kā šī kluba biedram, jums pienāksies personīgais konta menedžeris, ekskluzīvi, uzlaboti spēļu un likmju piedāvājumi, lielāki un biezāki bonusi. Papildus tam visam, Stars Club piedri tiek aicināti uz dažādiem apmaksātiem pasākumiem.

Ir iespējams arī vienreiz pieteikties akcijai “Augstāko koeficientu karalis”, kuras ietvaros, spēlētāji, kuri ir veikuši likmi vismaz 5 EUR vērtībā uz kādu sporta notikumu ar augstu koeficientu, var saņemt bezriska likmes 10 līdz 50 EUR vērtībā.

Tāpat katram spēlētājam ir iespēja reģistrēties akcijai “Hokeja dubultiespēja”, kuras ietvaros spēlētāji, kuri veiks likmi vismaz 20 EUR apmērā uz kādu NHL vai KHL maču, saņems papildus 5 EUR live likmi, kuri tie varēs izmantot tajā pašā spēlē.

Betsafe Latvia - Plaša izvēle un parocīga lietošana

Ja jūs izvēlēsieties ieguldīt savu naudu Betsafe. lv, jūs visvairāk laika pavadīsiet tieši sporta likmju sadaļā, tāpēc ir vērts ar to kārtīgi iepazīties. Turpinājumā mēs jums parādīsim, kā šajā platformā ir jāveic likmes un uz kādiem notikumiem ir iespējams derēt.

Betsafe Sports

Betsafe sports - Plašs klāsts sporta veidu spēlētāju ivēlei

Izdevīgi bonusi un dažādas likmju likšanas iespējas, protams, ir fantastiski, bet, no tā nav daudz jēgas, ja jūs totalizators nepiedāvā derēt uz jūsu iecienītāko sporta veidu notikumiem. Arī šajā rādītājā Betsafe ir augstas atzīmes, jo tas piedāva likt likmes uz 30 dažādiem sporta veidiem.

Pasaules mērogā, sporta karalis, neapšaubāmi, ir futbols. Tādēļ nav pārsteigums, ka tieši kājas bumba ir visplašāk pārstāvētais sporta veids Betsafe, totalizatoram piedāvājot vairāk kā 100 dažādu līgu, uz kuras mačiem likt likmes. Populārākais sporta veids Latvijā ir hokejs un Betsafe ir sarūpējuši ripas cienītājiem visai plašu izvēli. Likmju klāstā ir 23 dažādas līgas no 12 valstīm.

Papildus 30 sporta veidu likmēm, ir iespējams derēt arī uz īpašajām likmēm, kurām Betsafe ir asprātīgs nosaukums "Ūdenszeļļu prognozes”. Šajā sadaļā spēlētāji var likt nestandarta likmes dažādos populārākajos sporta veidos.

Betsafe live likmju sadaļa piedāvā plašas iespējas un augstu funkcionalitāti

Mačā gaitā, reizēm, trenēta sporta līdzjutēja acs var noteikt, ka kādai no komandām ir zināms pārsvars pār pretinieku, kas vēl nav atspoguļots koeficientā, piedāvajot iespēju veikt savlaicīgu un izdevīgu likmi. Betsafe piedāvā modernu un funkcionālo live likmju platformu. Ja jums nav izdevies atrast mača tiešraidi, jūs varat sekot līdzi spēles gaitai ar viegli pārskatāmu grafiku un statistikas palīdzību.

Betsafe Latvija - Live likmju

Futbola tiešraide sastāv no trīs dažādiem logiem. Loga “Mačs” jūs varat redzēt galveno spēles statistiku, ieskaitot piešķirtos stūra sitienus, soda sitienus, dzeltenās un sarkanās kartītes, kā arī rezultātu.

Logā “Grafika” jūs varat redzēt aktuālā spēles nogriežņa svarīgākos notikumus, rezultātu un svarīgāko statistiku. Logā “Statistika” ir redzams detalizētāks visa mača notikumu izklāsts. Lietojot šo logu, jūs varat salīdzināt abu komandu sitienus pa vārtiem, sitienus garām vārtiem, bloķētos sitienus, stūra sitienus, kā arī spēles notikumu attēlojumu uz laika ass.

Basketbola “Mača” logā tiek attēlots katras ceturtdaļas un spēles kopējais rezultāts.

Logs “Grafika” informē jūs par kopējo rezultātu un par to, kura komanda kontrolē bumbu.


Betsafe Latvija - Lieliski optimizēta mobīlā versija

Betsafe mobile vietne ir viegli lietojama, jo nav nepieciešams lejup lādēt un uzstādīt īpašas aplikācijas. Tā ir lieliski optimizēta un piedāva tādu pašu funkcionalitāti, kā tās lielā versija.

Kā jūs varat redzēt attēlā, pogas ir pietiekoši lielas, lai tās nebūtu grūti nospiest. Visas izvēlnes ir tik pat viegli pārskatāmas un to izkārtojums ir ergonomisks.

Spēlējot Live likmes mobīlajā versijā, jūs varēsiet sekot līdzi mača gaitai, izmantojot tos pašus izpalīdzīgos grafikus, kā lietojot lapas pilno versiju.


Betsafe vietnes dizains ir funkcionāls un ērti lietojams

Betsafe vietnes funkcionalitāte un vizuālais noformējums ir vēlviena tās priekšrocība, salīdzinot ar citām Latvijas totalizatora vietnēm. Lielākā daļa lapas ir maigos, dažādu nokrāsu pelēkos toņus, kas nenogurdina acis pat pēc stundām ilgas darbošanās.

Bieži vien, sporta totalizatori aizklāj līdz pat trešdaļai lapas ar savu piedāvājumu reklāmām. Salīdzinājumā, Betsafe reklāmu slīdnis aizņem vien nelielu strēmelīti telpas, pārējo vietu atstājot svarīgai informācijai un funkcionālām izvēlnēm.


Betsafe totalizators - Drošību garantē uzticami partneri un uzraugi

Ja jūs vēlaties, lai jūsu spēlei atvēlētie līdzekļi būtu drošībā, ir jāievēro divi noteikumi. Pirmkārt, nespēlējiet kazino, kuriem ir šaubīgas, salu valstīs izsniegtas licences. Latvija uzstāda daudz augstākas prasības pret azartspēļu organizētājiem, kā daudzas no šīm valstīm. Betsafe licence ir Latvijas Republikas Izložu un Azartspēļu Uzraudzības Inspekcijas izniegta un vietne pieder Latvijā reģistrētam uzņēmumam, kam spēlētājos vajadzētu radīt drošības sajūtu.

Otrkārt, izvēlieties tiešsaistes totalizatorus, kurus regulē arī starptautiski trešo pušu regulatori. Betsafe ir Eiropas Spēļu un Likmju Asociācijas biedri. Šī organizācija cītīgi strādā, lai regulātu tiešsaistes azartspēles un paaugstinātu industrijas uzticamību, gan individuālo valstu, gan Eiropas Savienības līmenī.

Treškārt, pārliecinieties, ka sporta totalizators lieto uzticamu kiberdrošības nodrošinājumu. Pat tad, ja pati sporta likmju vietne ir godprātīga un uzticama, tā var tikt pakļauta kibernoziegumiem, apdrodot jūsu naudu un jūtīgo informāciju. Betsafe lieto PCI Security Standards Council drošības sistēmu. Šo kompāniju 2006. gadā kopdibināja vairākas no lielākajām pasaules bankām un kredītkaršu uzņēmumiem, ieskaitot Mastercard, Visa, JCB International un American Express. PCI katru dienu aizsargā simtiem miljonu transakciju visā pasaulē.


Betsafe kontakti - Klientu atbalsts ir atsaucīgs

Betsafe konsultē savus klientus latviešu, krievu un angļu valodās. Klientu atbalsta centrs ir ļoti atsaucīgs un sola atbildēt uz jūsu epastiem stundas laikā. Visātrākais veids, kā jūs varat saņemt atbildi uz jūs interesējošiem jautājumiem, ir lietojot live čatu. Šo saziņas metodi ir iespēams atvērt no katras vietnes lapas un tā standarta atbildes laiks ir 30 sekundes. Jūs varat saņemt konsultāciju arī klienta atbalsta darbiniekiem jums atzvanot. Atzvanīšana tipiski notiek 15-60 minūšu laikā. No pirmdienas līdz ceturtdienai, klientu atbalsta centrs darbojas no 10:00 līdz 23:00, bet, no piektdienas līdz svētdienai, no 10:00 līdz 21:00.

Betsafe.lv - Informācija par kompāniju

Informācija par kompāniju
Nosaukums: Betsafe
Adrese: Kr. Valdemāra iela 21-11, Rīga, LV-1010, Latvija
Dibināta: 1963
Licence: Latvijas Republikas Izložu un Azartspēļu Uzraudzības Inspekcija, licences numurs: TI - 07
Tālrunis: +371 8000 5352
E-pasts: [email protected]
Kontakta forma: Nav
Tiešsaistes čats:

Noslēgumā

Netrūkst iemeslu, kādēļ spēlētāji izvēlas veikt likmes Betsafe sporta totalizatorā. Šajā vietnē, jūsu spēļu pieredze būs pozitīva jau no pirmā soļa. Tā vietā, lai dienām ilgi gaidītu, līdz tiks izskatīti dokumenti, kurus jūs iesniedzāt personas verifikācijai, jūs varēsiet šo soli veikt ar interneta bankas palīzību, pāris minūšu laikā. Tā vietā, lai piedāvātu jaunā spēlētāja bonusu, kura saņemšanai ir nepieciešams apgrozīt milzīgu summu, Betsafe piedāvājumu jūs varēsiet likt spēlē nekavējoties. Kamēr citi totalizatori aizsedz pusi ekrāna ar reklāmām, Betsafe prioritizē vietnes funkcionalitāti. Īsumā, Betsafe piedāvā tīru un neatšķaidītu spēli, tieši tādu, kādu meklē vairums spēlētāju.

BUJ

Nē, ir iespējas likt likmes arī uz citiem notikumiem, piemēram politiku. Betsafe ļauj prognozēt visu ietekmīgāko lielvalstu vēlēšanu rezultātus.
Jā, reģistrējoties jūs saņemsiet bezriska likmi, kuru varēsiet likt uz jebkuru esporta notikumu attiecīgajā nedēļā.
Betsafe ļauj jums apdrošināt kombinētās likmes, kurās jūs prognozēsiet vismaz 5 sporta notikumu rezultātus, kuru koeficienti nebūs zemāki par 1.2. Maksimālā summa, kādu jums Betsafe atgriezīs apdrošināšanas programmas ietvaros ir 20 eiro.
Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
Betsafe
open
Top