LV BET mobile app - Derību aplikācija Android un iOS ierīcēm

LV BET mobile likmju spēle ir ļoti interesants totalizators tādēļ, ka tā organizētāji ir bukmeikeri ar starptautisku pieredzi, kas Latvijas tirgū ir ienākuši pavisam nesen. Parasti, lielai un atzītai kompānijai ienākot jaunā tirgū, spēlētājiem tiek piedāvāts kaut kas jauns un nebijis. Tieši pie šāda secinājuma mēs nonācām arī apskatot šī totalizatora lielo vietni, kurā salīdzinoši daudz uzmanības tika pievērsts esporta un virtuālā sporta notikumiem, bet cik lielā mērā šo un citas funkcijas ir pārmantojušas LVBET mobile derības? Lai atbildētu uz šo jautājumu, mēs esam rūpīgi izpētējuši LVBET mobile un salīdzinājuši tās iespējas ar to, ko šobrīd Latvijas spēlētājiem piedāvā konkurenti.

LVbet mājas lapa
Reģistrācijas piedāvājums:
LVbet
5
  • Bez naudas apgrozīšanas nosacījuma
  • Lielisks virtuālā sporta notikumu piedāvājums
  • Akcijas kombinētajām likmēm
License
  • Maksājumu metodes:
*Pogoji uporabe so v veljavi! 18+
Bonus: 5
Maksājumi: 4.5
Likmju veidu: 5
Live likmes: 5
Programmatūra: 4.5
Mobīlā versija: 5

LVBET mobile likmju spēle ienes jaunas dvesmas Latvijas totalizatoru tirgū

LV Bet mobilo likmju versija android un iOS

Vairums Latvijas totalizatoru spēlētāju piekļūst spēlei caur mobīlo ierīču interneta pārlūka programmām, tādēļ mēs to aplūkojām īpaši rūpīgi. Vērtējot totalizatoru mobīlās vietnes, mēs vadāmies no vairākiem faktoriem, kurus mēs uzskatām par pašiem svarīgākajiem. Tie ir:

Tagad, kad jūs zināt, pēc kādiem kritērijiem mēs vadāmies, mēs jums pastāstīsim par to, kā cik veiksmīgi LVBET mobile tos ir izdevies piepildīt.

Funkcionalitāte

Pat ja jūs neesat pa retam lasījuši mūsu totalizatoru apskatus, jūs noteikti zināt, ka mēs uzskatām, ka sporta likmes vajadzētu spēlēt tikai jums piemērotākajā un izdevīgākajā vietnē. Tas nozīmē arī to, ka jums nevajadzētu samierināties ar viduvēju risinājumu tikai tādēļ, ka jums dotajā brīdī nekas labāks nav pieejams. Tas ir pilnība attiecināms arī uz totalizatoru mobīlajām versijām - ja tās nepiedāvā visus jūsu iecienītākos likmju veidus, labāk atturēties no likmes un veikt to vēlāk, no mājas datora. Par laimi, spēlējot LVBET mobile derības, jūsu iespējas nekādi netiek ierobežotas.

Mobīlajā versijā ir pieejamas visas tās pašas likmes un sporta notikumi, kādas jūsu gaida lielajā versijā. Saglabājusies ir arī lielā esporta un virtuālā sporta izvēle, tāpat kā funkcionālie live likmju grafiki. Pateicoties tam, spēlējot šīs vietnes mobīlo versiju, jūs gaida ne tikai visas tās pašas iespējas, bet arī tā unikālā atmosfēra, kāda ir raksturīga tikai šim totalizatoram.

Lietošanas ērtums

Mobīlā totalizatora funkcijas ir vērtīgas tikai tad, ja to lietošana nav īpaši apgrūtinoša. Ir pilnībā skaidrs un pieņemams, ka totalizatora spēlētājiem ir jāsamierinās ar zināmiem kompromisiem, kādi rodas, spēlējot spēli uz mazāka ekrāna. Ekrānā vienlaicīgi nav iespējams apskatīt tādu pašu informācijas daudzumu, tādēļ spēlētājiem būs jāparitina vietne uz leju, lai atrastu sev interesējošo likmes veidu. Tai pat laikā, pogas ir ērti spiežamas un vietne ir iekārtota tā, ka visas izvēlnes un funkcijas ir intuitīvi atrodamas arī tad, ja nekad neesat apmeklējuši lielo vietnes versiju.

Drošība

Viena no būtiskākajām priekšrocībām, kādu var baudīt tie spēlētāji, kuri izvēlas starptautiski atzītus zīmolus ir to drošība. Gluži vienkārši, sporta totalizatora tirgū nav iespējams pastāvēt, kur nu vēl gūt panākumus, ja uz bukmeikera tiek mesta kaut mazākā aizdomu ēna. LVBET likmju spēle ir reģistrēta arī Maltā un Lielbritānijā, kas ir valstis ar daudz ilgāku pieredzi azartspēļu uzraudzībā, nekā tā kāda ir Latvijas varas iestādēm. Neskatoties uz to, šai kompānijai ir izdevies ātri augt, attīstīties un iekarot jaunus tirgus, kas pats par sevi ir zināms drošības garants.

Papildus tam, Latvijas komandā ir izveidota īpaša drošības nodaļa, kas ir atbildīga par to, lai vietnes darbība atbilstu visām Eiropas Savienības noteiktajām prasībām. Saprotams, ka totalizatoram arī ir Latvijas azartspēļu licence, kas nozīmē, ka to uzrauga arī pašmāju iestādes.

LVBET Android apk vēl tikai top

Latvijas tiešsaistes azartspēļu pasaulē šobrīd ir interesants laiks. Atsevišķi sporta totalizatori ir izstrādājuši īpašas aplikācijas mobīlājām ierīcēm, bet lielākais vairums paļaujas tikai uz labi optimizētu mobīlo vietni. Arī šis sporta totalizators pieder pie otrajiem, jo, uz doto brīdi, Latvijas spēlētājiem nav pieejama LVBET mobilā aplikācija Android ierīcēm. Tas gan nenozīmē, ka LVBET apk ir vienīgais veids, kā šo ierīču lietotāji var spēlēt sporta totalizatoru.

Kā jau mēs minējām iepriekšējā nodaļā, lai uzsāktu spēli, jūs varat vienkārši atvērt interneta pārlūku sava Android ierīcē un piekļūt vietnei pa tiešo, tādēļ neuztraucaties, ja jums neizdodas atrast un lejupielādēt LVBET app. Paturiet prātā arī to, ka šis totalizators Latvijā darbojas pavisam nesen kā arī to, ka citās valstīs LV BET app jau ir pieejama. Tas vieš cerību, ka tā agri vai vēlu parādīsies arī Latvijā.

LVBET iOS aplikācija vēl nav pieejama Latvijā

Līdzīga situācija ir arī LVBET iPhone aplikāciju - tāda vēl nav izstrādāta. Ņemot vērā to, ka tik maz Latvijas tiešsaistes totalizatori ir izstrādājuši šādas aplikācijas, ir jādomā, ka to rīcībā ir informācija, kas liecina par to, ka Latvijas spēlētāji tā nemaz neinteresētu lejupielādēt LV BET app, jo piekļūšana vietnei caur pārlūka programmu ir pietiekoši vienkārša un neprasa nekādu lejuplādi vai uzstādīšanu. Paralēli tam, spriežot pēc tām aplikācijām, kādas ir izstrādājuši citi Latvijas totalizatori, LV BET app funkcijas diez vai krasi atšķirtos no vietnes mobīlās versijas. Šādas aplikācijas gan parasti ir tikušas labāk optimizētas, tādēļ, kad šī kompānija tādu izstrādās, mēs noteikti apskatīsim LVBET mobīlās lietotnes funkcijas, lai varētu visu par to izstāstīt jums.

Neskatoties uz to, mēs ticam, ka vēji jau ir sākuši mainīt virzienu, jo arvien vairāk tiešsaistes totalizatoru piedāva aplikācijas Latvijas spēlētājiem. Iespējams, ka pēc pāris gadiem, īpaši izstrādātas aplikācijas tiks uzskatītas par pašsaprotamu lietu. Ir pilnīgi iespējams arī, ka pie tās jau tiek strādāts šobrīd. Tiklīdz būs iespējams lejupielādēt LVBET mobilais, mēs būsim pirmie, kas jums par to izstāstīs.

LV BET mobile - Piedāvā visus tos pašus bonusus

Atsevišķi totalizatori piedāvā atšķirīgas akcijas atkarībā no platformas, kādu spēlētājs ir lietojis, lai reģistrētos vai pieteiktos iepazīšanās piedāvājumam. Mēs esam dalītās domās par šādu praksi. No vienas puses - jo vairāk izvēles, jo labāk. Bet no otras - šāda bonusu dalīšana kategorijas reti kad nozīmē izdevīgākus piedāvājumus, bet visbiežāk - to, ka spēlētājiem ir jāpieslēdzas vietnei no platformas, kas tam nemaz nav ērta. LV BET mobile ir gājuši ierasto ceļu un piedāvā vienādus bonusus visiem spēlētājiem, neatkarīgi no tā, vai tie ir reģistrējušies ar telefonu, vai galda datoru.

Turklāt šie bonusi ir visai dāsni un lietotājiem draudzīgi. Tā vietā, lai piedāvātu lielu depozīta bonusu, kuru spēlētājs varēs pilnībā saņemt tikai pēc visai ilga laika, apgrozot spēlē proporcionāli milzīgu summu, šis totalizators piedāvā 100% naudas atgriešanu pirmajai likmei. Tas nozīmē, ka, pat tad, ja jūs nelaimēsiet ar savu pirmo likmi, ja arī zaudēsiet, tā nesitīs jums pa kabatu. Līdzīgas akcijas tiek rīkotas arī citiem populārākajiem sporta veidiem, ieskaitot arī šajā vietnē īpaši kupli pārstāvētos esporta notikumus.

Mobīlās maksājumu metodes ierobežo likumdošana

Ņemot vērā to, ka Latvijas likumdošana stingri ierobežo to, kādas norēķinu iespējas ir ļauts lietot totalizatoros un citās azartspēļu vietnēs tiešraidē, LVBET mobile ir darījuši visu iespējamo, lai dāvātu saviem lietotājiem pēc iespējas plašāku izvēli. Mūsu likumdošana paredz, ka spēlētājiem reģistrējoties ir jānorāda savs bankas konta numurs un turpmākas izmaksas un iemaksas ir ļauts veikt tikai uz šo pašu kontu, vai tam piesaistītu maksājumu karti.

Šis bukmeikers pieņem maksājumus gan no visām Latvijas lielākajām bankām, kā arī no Trustly aplikācijas, kas ir vienīgais nebanku maksājumu operators, kam ir izdevies izspraukties cauri mūsu valsts stingro prasību logam. Jāatzīmē ir arī tas, ka tiek pieņemti maksājumi gan no Mastercard, gan Visa, kas arī ir vairāk, nekā piedāvā daudzi citi vietējie totalizatori.

Noslēgumā

LV BET mobile ir izdevies īsā laikā paveikt visai daudz, tādēļ mums būs interesanti pasekot līdzi tam, kā šis totalizators attīstīsies nākotnē. Arī mobīlā vietne ir ļoti kvalitatīva, saglabājot visas interesantās funkcijas, kādas ir pieejamas lielajā vietnē. Lai gan pagaidām vēl nav izstrādāta īpaša mobīlā lietotne priekš Android un iOS, mēs esam pacietīgi un pārliecināti, ka tāda būs nākotnē.

BUJ

LVBET mobile ir savas priekšrocības un trūkumi, bet pie pozitīvā ir jāpiemin īpaša esporta kategorija, laba maksājumu izvēle un live spēļu nodrošinājums.
Neskatoties uz to, ka vairums totalizatoru spēlētāju cieš zaudējumus ilgtermiņā, laimēt ir iespējams gan īstermiņā, gan ilgāk.
Jā, LVBET likmju spēle ir saņēmusi Latvijas licenci, tādēļ to spēlēt ir pilnībā legāli.
Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
LVbet
open
Top