Kelly Criterion stratēģija Latvijas spēlētājiem

Ja jūs esat ieguldījis naudu akcijās, vai saskāries ar dažādām citām investīciju iespējām, pastāv iespēja, ka jūs jau zināt, ka pastāv tāda Kelly Criterion stratēģija, kas palīdz atrast līdzsvaru starp risku un atalgojumu, bet nemaz ne tik daudzi totalizatora spēlētāji ir lietas kursā, ka tai ir savs pielietojums arī sporta likmju spēlēs. Ja jūs vēlaties uzzināt, kā Kelly Criterion likmju stratēģija var palīdzēt jūsu totalizatora spēlei, tad turpiniet lasīt mūsu ceļvedi.

Labākie totalizatori Kelly Criterion stratēģijai

# Totalizators Bonuss* Min. likme Mobile Reitings Apmeklēt
1
DreamBet
5.0
Bonuss:
100% līdz 150€
Min. likme:
0.10€
Mobile:
5.0
Apmeklēt tūlīt DreamBet apskats drīzumā
2
Playio.com
5.0
Bonuss:
100% līdz 100€
Min. likme:
20€
Mobile:
5.0
Apmeklēt tūlīt Playio.com apskats drīzumā
3
TonyBet
5.0
Bonuss:
100€
cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
5.0
Apmeklēt tūlīt TonyBet apskats
4
LVbet
4.5
Bonuss:
20€
cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.5
Apmeklēt tūlīt LVbet apskats
5
Rollino
4.5
Bonuss:
200% līdz 1000€
Min. likme:
20€
Mobile:
4.5
Apmeklēt tūlīt Rollino apskats drīzumā
6
Betsafe
4.5
Bonuss:
50€
likmes bez riska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.5
Apmeklēt tūlīt Betsafe apskats
7
Pafbet
4.0
Bonuss:
10€
+ 15% cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt Pafbet apskats
8
Rabona
4.0
Bonuss:
100€
+ cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt Rabona apskats
9
OlyBet
4.0
Bonuss:
75€
likmes bez riska
Min. likme:
1€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt OlyBet apskats
10
Klondaika
4.0
Bonuss:
100€
+ 80€ likmēs ar atlaidi
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt Klondaika apskats
11
X3000.lv
4.0
Bonuss:
100% līdz 10€
bezriska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt X3000.lv apskats drīzumā
12
William Hill
4.0
Bonuss:
50€
likmes bez riska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt William Hill apskats
13
Optibet
4.0
Bonuss:
100€
likmes bez riska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt Optibet apskats
Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Kas ir Kelly Criterion un kāds ir tās mērķis?

Kelly Criterion

Kelly Criterion stratēģija ir populāra likmju likšanas sistēma, kas ir izstrādāta ar mērķi samazināt zaudējumus un paaugstināt potenciālos laimestus. Ne visi tās aspekti ir vienkārši saprotami jau pēc pirmā acu uzmetiena, bet ar to ir vērts iepazīties un apgūt. Pēc tās būtības, uz šo metodi var skatīties nevis kā uz derību stratēģiju, bet matemātisku formulu, kas palīdz aprēķināt to, kādu likmi ir labāk likt uz konkrētu varbūtību.

Iespējams, ka daļa no jums dziļi nopūtās, tiklīdz sapratāt, ka šajā ceļvedī tiks apspriesti matemātiski aprēķini, bet jūs varat neuztraukties par to, ka mēs cenšamies jūs piespiest izdzīvot algebras stundas tā pat vien bez iemesla. Lai pilnvērtīgi izprastu jūsu izredzes laimēt, nekas cits neatliek, kā ņemt talkā matemātiku.

Par laimi, runa nav par augstāko matemātiku, bet salīdzinoši vienkāršiem aprēķiniem. Lietas būtība ir tāda, ka labāk ir likt mazākas likmes uz sporta rezultātiem ar zemām izredzēm piepildīties, bet uz augstākām iespējām - likt lielākas. Protams, lai arī cik precīzi nebūtu jūsu aprēķini, tie negarantē, ka jūsu liktās likmes piepildīsies. Tā vietā jūs tikai uzlabojat savas izredzes uz to, ka biežāk zaudēsiet nelielas summas, bet uzvarot tiksiet pie lielākiem laimestiem.

Kelly Criterion formulā un kā tā ir jālasa?

Kelly Criterion formula ir šāda: (bp – q) / b = f

Kā jau jūs to varat redzēt, tā sastāv no vairākām sastāvdaļām. Ir maz ticams, ka jūs to sapratīsiet bez sīkāka paskaidrojuma, tādēļ iepazīstieties ar šo skaidrojumu:

f - šis simbols vienlaicīgi ir arī vienādojuma rezultāts un tas apzīmē to, cik lielu daļu no jūsu spēles budžeta jums vajadzētu likt uz konkrēto iespējamību vai sporta rezultātu.

b - reizinātājs ar kuru pareizinot jūsu likto likmi tiek iegūts potenciālais laimests. Runājot vienkāršākā valodā, to var iegūt atņemto 1 no likmes koeficienta. Piemēram, ja liekot 10 eiro likmi uz koeficientu 4,5, jūs varat laimēt 45 eiro. Jūs atgūsiet savus uzliktos 10 eiro un saņemsiet vēl 35 eiro tīrajā pelņā, tādēļ šajā piemērā, b būs vienāds ar 3,5.

p - apzīmē to, cik liela ir likmes iespēja piepildīties. Tā tiek rakstīta kā decimālā daļa. Piemēram, ja mēs pieņemam, ka likmei ir 55% iespēja piepildīties, mēs p vienādojumā aizstāsim ar 0,55.

q - Tāpat kā pastāv iespēja laimēt, ir iespējams arī zaudēt un šī iespējamība tiek apzīmēta ar q. Atsaucoties uz augstāk minēto piemēru, ja likmei ir 55% iespēja uzvarēt, tad tai ir arī 45% iespēja zaudēt un to var apzīmēt ar 0,45.

Kad esat salikuši visus skaitļus formulā, atliek tikai izpildīt 6. klases līmeņa algebras vienādojumu. Ja jūs tomēr baidāties kļūdīties, jums varētu noderēt Kelly Criterion kalkulators, kas automātiski izpilda vienādojumu no jūsu ievadītajiem skaitļiem.

Kelly Criterion aprēķins likmes vērtībai

Kā mēs varam zināt, kuras likmes ir vērtīgas un kuras nē? Tā kā, spēlējot totalizatoru, mūsu mērķis ir laimēt naudu, vērtīgas ir tās likmes, kuru piedāvātās varbūtīas ļauj mums prognozēt laimestu ilgtermiņā. Citiem vārdiem sakot, likmes vērtība ir augsta, ja jūs uzskatāt, ka bukmeikera piedāvātais koeficients neatspoguļo patieso spēku samēru starp sportistiem.

Lai šo lietu lieki nesarežģītu, ņemsim par piemēru monētas mešanu. Mēs visi zinām, ka, metot monētu, pastāv 50% iespēja, ka uzkritīs cipars un tik pat liela varbūtība, ka uzkritīs ģērbonis. Tagad iedomājieties situāciju, kurā jums tiek piedāvāts koeficients 3.00 likmei uz to, ka uzkritīs tieši ģērbonis. Tā kā jūs zināt, ka ģērbonis uzkritīs 50% gadījumu, šādai likmei ir ļoti augsta vērtība, jo jūs varat sagaidīt, ka katrā otrajā monētas metienā jūs varēsiet trīskāršot savu naudu. Protams, tas neizslēdz iespēju, ka cipars uzkritīs desmit reizes pēc kārtas, bet liekot šādu likmi pietiekoši daudz reižu, jūs varat paredzēt lielu peļņu.

Diemžēl, pagaidām neviens bukmeikers nepiedāvā tik vērtīgas likmes (mēs jums noteikti paziņosim, tiklīdz tas mainīsies!), tādēļ jums nāksies meklēt citas - mazāk acīmredzemas peļņas iespējas. Tieši šī procesa daļa ir pati sarežģītākā, nevis matemātiskie aprēķini. Lai arī cik precīzi jūs neaprēķinātu iepriekšējā nodaļā izklāstīto formulu, Kelly Criterion likmju stratēģija nesīs peļņu tikai tādā gadījumā, ja jūs spēsiet prognozēt sporta notikumus precīzāk par bukmeikeriem. Atcerieties, ka mēs šī ceļveža sākumā jau teicām, ka Kelly Criterion paskaidroja tikai likmju izmērus, nevis to, kura komanda uzvarēs vai arī to cik precīzs vai neprecīzs ir bukmeikeru uzstādītais koeficients.

Kelly Criterion stratēģijas priekšrocības un trūkumi

Esot noskaidrojuši Kelly Criterion likmju stratēģijas pielietojumu, kā arī to, ka tā nav nekāda kristāla bumba, kurā ieskatoties mēs varam paredzēt sporta notikumu nākotni, ir pienācis laiks izvērtēt to kopumā. Salīdzināsim tas priekšrocības un trūkumus, lai jūs varētu paši izlemt, vai tai atradīsies pielietojums jūsu sporta likmju spēles arsenālā.

Trūkumi

Priekšrocība

Tieši tā, priekšrocība ir tikai viena, jo šī stratēģija ir paredzēta vienam konkrētam uzdevumam ar ko tā lieliski tiek galā! Lielākā stratēģijas priekšrocība ir tā, ka tā piedāvā analītisku piegājienu likmju izmēriem. Neskatoties uz to, ka tā jūs nepasargā no kļūdām varbūtību analīzē vai pat vienkāršām neveiksmēm, tā attīsta spēlētāja iemaņas izvērtēt likmes izmēru analītiski, ņemot palīgā vienkāršu matemātiku. Likmju izmēru disciplīna ir ļoti svarīgs totalizatora spēles aspekts, tādēļ rīki, kas palīdz to izkopt ir ļoti noderīgi.

Noslēgumā

Pieejot spēlei analītiski, jums būs labākas izredzes izvairīties no sliktām likmēm, ta vietā izvērtējot katras likmes teorētisko vērtību. Sekojot šai stratēģijai jūs negarantēsiet to, ka jūsu likmes vienmēr laimēs, bet jūs uzlabosiet savas izredzes atrast izdevīgakās likmes kādas piedāvā jūsu bukmeikers un attiecīgi pielāgot savas likmes izmēru.

BUJ

Jā, šīs stratēģijas pielietojums sniedzas daudz tālāk par tiešsaistes totalizatoru vien. Daudzi no slavenākajiem investoriem, ieskaitot Varenu Bufē un Bilu Grosu ir atklājuši, ka tie veic savus ieguldījumus, sekojot šai metodei.
Par negatīvu Kelly mēdz saukt potenciālu likmi, kuras vērtība pēc Kelly Criterion formulas ir zemāka par nulli. No šādām likmēm vajadzētu kategoriski izvairīties, jo tās rada zaudējumus, spēlējot ilgtermiņā.
Par pilnu Kelly mēdz saukt tādu likmi, kurai ir augsta vērtība Kelly Criterion formulas vienādojumā un uz kuru spēlētājs ir uzlicis pilnībā atbilstošu naudas summu. Citiem vārdiem sakot, tā ir likme, kuru liekot spēlētājs ir pilnībā uzticējies Kelly Criterion stratēģijai, nevis spēlējis konservatīvi.
Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
LVbet
Bonuss: 20€
4.8
LVbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Betsafe
Bonuss: 50€
4.6
Betsafe apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Pafbet
Bonuss: 10€
4.9
Pafbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

open
Top