Atbildīgas azartspēles

Azartspēles ir tik populāras, kā vēl nekad agrāk iepriekš. 1.6 miljardi cilvēku regulāri spēlē azartspēles un, lai gan vairums spēletāju tā ir pozitīva izklaide, daudzi cilvēki spēlē iegulda pārāk duadz naudas vai laika. Mūsu komanda vēlas, lai jūs labi pavadītu laiku, skatoties sporta mačus draugu lokā, un, ja jūs to vēlaties, atbildīgi piešķirtu šim notikmam papildus azartu, veicot tikai atbildīgas likmes. Tādēļ, mēs esam veltījuši šo mūsu vietnes sadaļu, lai informētu jūs par soļiem, kādi ir veicami, lai izvairītos no azartspēļu atkarības.

1 Izveidojiet sporta totalizatoram paredzētu budžetu

Atlieciet sporta likmju spēlēm paredzētu naudas summu un nepārkāpjiet to. Visi mūsu vietnē apskatītie sporta totalizatori piedāvā iespēju uzstādīt maksimālo likmju un dienas maksimālo likmju limitus, izmantojiet tos. Nekad nelieciet uz spēles naudu, kas ir paredzēta citiem nolūkiem.

2 Ieplānojeit laiku sporta totalizatora spēlēšanai

Sporta likmju spēles ir jatrs un azartsisks veids, kā pavadīt brīvo laiko, tomēr, jums nevajadzētu aizņemt laiku, kas ir paredzēts jūsu darbam, ģimenei vai citām atbildībām. Ja jūs jūtat, ka esat iekritis tik dziļā azartā, ka laiks sāk aizritēt nemanot, paņemiet pārtraukumu.

3 Sporta totalizators nav glābiņš no negācijām

Atkarības bieži veidojas, kad cilvēki nodarbojas ar azartiskām nodarbēm, lai izvairītos no kādām problēmām to dzīvē, vai negācijām, kādas tās sagādā. Atstātas nepieskatītas, jūsu problēmas kļūs tikai nopietnākas un jūsu pašsajūta pasliktānisies vēl tālāk. Turpinot no tām slēpties, spēlējot sporta likmes, tās kļūs pārāk biedējošas, lai tām stātos pretī. Ja jūs šajā aprakstā atpazīstat savu situāciju, meklējiet profesionālu palīdzību un atbalstu no tuviniekiem.

4 Necentieties par katru cenu atspēlēt zaudējumus

Zaudējumi ir sporta totalizatora un citu azartspēļu neatņemama sastāvdaļa un spēlētājiem tie ir jāpieņem. Ja jūs esat cietis nepatīkamu zaudējumu, kas ir sabojājis jūsu garstāvokli, nekādā gadījumā necenšaties to tūlīt atspēlēt. Šādā noskaņojumā spēlēt ir ļoti bīstami. Paņemiet pārtraukumu un izvēdiniet galvu, līdz atmiņas par zaudējumu vairs neizraisīs tik asas emocijas.

5 Nekad nespēlējiet alkohola vai narkotisko vielu iespaidā

Apreibinošas vielas negatīvi ietekmē mūsu spējas kontrolēt impulsus. Spēlējot totalizatoru alkhola vai narkotisko vielu ietekmē, jūsu spējas pieņemt lēmumus atbildīgi ir ierobežotas, kas var novest pie tā, ka jūs veiksiet likmes, kuras citos apstākļos nebūtu veicis.

Ja jums rodas grūtības ievērot kādu vai vairākus no augstāk minētajiem noteikumiem, sazinieties ar speciālistiem, kas jums spēs palīdzēt:

Spēles brīvība

Telefona nr.: 29323202

Veselīgs rīdzinieks

Telefona nr.: +371 67080193

Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas centrs

Telefona nr.: +371 67080112

open
Top