Labākais futbols sporta totalizators - Kurā vietnē likt futbola likmes?

Ne velti futbolu dēvē par pasaules sporta karali. Par spīti tam, ka pie mums futbola attīstība stagnē, lai neteiktu, ka kustās nevēlamā virzienā, futbols tāpat pulcē vienus no vislielākajiem līdzjutēju pulkiem. Neskatoties uz to, ka mūsu futbola izlase nespēlē spēcīgākajos turnīros un arī vietējais klubu čempionāts ir visai vājš, tūkstošiem futbola fanu labrpāt seko līdzi notikumiem šī sporta veida augstākajās līgās. Tas atspoguļojas arī sporta likmju pasaulē.

Tieši futbola līdzjutējiem tiek piedāvātas visplašākās likmju iespējas. Daļēji pateicoties tam, ka futbols tiek spēlēts katrā pasaules nostūrī, tādēļ gluži vienkārši ir visvairāk maču uz kuriem likt likmes. Galvenokārt gan ir jāpateicas tam, ka futbola cienītāju Latvijā ir ļoti daudz un tie labprāt liek likmes uz kājas bumbas mačiem, bet kura vietne ir tam piemērotākā? Uz to mēs centīsimies atbildēt šajā rakstā.

Totalizators Bonuss* Sīkāka informācija Līgas Apmeklēt
Tonybet
5
100€
Bonus:
100€
Sīkāka informācija
 • CASH OUT – funkcija
 • Sporta notikumu tiešās translācijas
Premier League
Champions League
La Liga
Serie A
Apmeklēt tūlītTonybet apskats
LVbet
4.8
40€
Bonus:
40€
Sīkāka informācija
 • Bez naudas apgrozīšanas nosacījuma
 • Lielisks virtuālā sporta notikumu piedāvājums
Premier League
Champions League
La Liga
Serie A
Apmeklēt tūlītLVbet apskats
William Hill
4.7
50€
Bonus:
50€
Sīkāka informācija
 • Dāsni bonusi
 • William Hill TV
Premier League
Champions League
La Liga
Serie A
Apmeklēt tūlītWilliam Hill apskats
x3000
4.6
10€
Bonus:
10€
Sīkāka informācija
 • Jauno spēlētāju bonuss bez likmju apgrozījuma nosacījumiem
 • Funkcionāli grafiki live likmēm
Premier League
Champions League
La Liga
Serie A
Apmeklēt tūlītx3000 apskats už čoskoro
Rabona
4.5
100€
Bonus:
100€
Sīkāka informācija
 • + 15% Cashback
 • Ziemas sporta veidi likmes
Premier League
Champions League
La Liga
Serie A
Apmeklēt tūlītRabona apskats
Optibet
4.4
100€
Bonus:
100€
Sīkāka informācija
 • CASH OUT – funkcija
 • Sporta notikumu tiešās translācijas
Premier League
Champions League
La Liga
Serie A
Apmeklēt tūlītOptibet apskats
Betsafe
4.3
50€
Bonus:
50€
Sīkāka informācija
 • Iegūsti 5€ Live bezriska likmi
 • Iknedēļas esporta notikumi
Premier League
Champions League
La Liga
Serie A
Apmeklēt tūlītBetsafe apskats
Pafbet
4.2
10€
Bonus:
10€
Sīkāka informācija
 • + 15% Cashback
 • Ziemas sporta veidi likmes
Premier League
Champions League
La Liga
Serie A
Apmeklēt tūlītPafbet apskats
18+ Noteikumi un Nosacījumi ir spēkā.

Labākās futbola derību vietnes

Līdzīgi kā tas ir ar vairums citu lietu dzīvē, lai lieta izdotos, to ir pareizi jāiesāk. Pirmais solis, lai saprastu kā derēt par futbolu, ir izvēlēties piemērotāko sporta likmes vietni. Turpinājumā, mēs salīdzināsim vietējās sporta likmju spēļu vietnes, lai jūs varētu saprast, kurš futbola sporta totalizators vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

11 LV
11.lv ir noteikti jāmin starp populārākajām Latvijas sporta likmju vietnēm, pateicoties parocīgi lietojamam vietnes izkārtojumam, plašajam klāstam piedāvāto futbola maču, uz kuriem spēlētāji var likt likmes, kā garajam sarakstam ar dažādiem likmju veidiem, kas ļauj piemērot koeficientu pēc spēlētāju patikas. Ja jūs vēlaties derēt uz futbolu, 11.lv ir viena no labākajām vietnēm, kur to iesākt, dēļ vilinošā iepazīšanās bonusa, kas jaunajiem spēlētājiem dāvā trīs bezriska likmes, katru pa 11 EUR. Turklāt, ja jūs nevēlaties lieki uztraukties 11 metru soda sitienu sērijas laikā, jūs varat likt lietā Cashout funkciju un izmaksāt savu likmi pirms spēles beigām.
LVbet

LV BET ir vietne par kuru vēl nezina pat daudzi pieredzējušie totalizatora spēlētāji, jo tā vēra savas durvis Latvijas spēlētājiem tikai 2020. gadā. Tas gan nenozīmē, ka jums vajadzētu šim totalizatoram iet ar līkumu. LV BET vada starptautisks uzņēmums ar dekādēs mērāmu pieredzi, kas to ir likuši lietā, lai jau ļoti īsā laikā izveidotu konkurētspējīgu sporta likmju vietne futbola līdzjutējiem un ne tikai.

Vietnes interfeiss ir ļoti parocīgs, tādēļ jums nebūs grūtību ātri sameklēt jūs interesējošo futbola maču, neatkarīgi no reģiona, kādā tas norit. Ja jūs vēlaties izmēģināt futbola totalizatoru, bet baidāties riskēt, jūs priecāsieties dzirdēt, ka, jūsu pirmā likme līdz 40 EUR vērtībā, tiks jums atmaksāta pat tādā gadījumā, ja jūsu likme nepiepildīsies.

Reģistrācijas piedāvājums: 40€

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Optibet

OPTIBET ir ne tikai viena no Latvijā senākajām, bet arī viena no populārākajām totalizatora vietnēm un pie tādiem tituliem gluži vienkārši nevar tikt nejauši. Viens no iemesliem, kādēļ spēletāji to ir tā iecienījuši ir tas, ka platforma tiek regulāri atjaunota un papildināta, garantējot, ka lietotāji lieto tiešām kvalitatīvu produktu. Futbola līdzjutēji novērtēs gan plašo spēļu un likmju klāstu, gan arī Čempionu Līgas maču video tiešraides.

Ja jums vēl nav sava konta šajā totalizatorā, lieciet lietā dāsno bonusu jaunajiem klientiem, kura ietvaros jūs varēsiet saņemt pat līdz 100 EUR bezriska likmēs. Spēlējot OPTIBET, jūs varēsiet arī lietot Cashout funkciju, kuru jau aprakstījām augstāk. Kombinēto likmju spēlētāji arī var paaugstināt koeficientus, likmē iekļaujot vairāk sporta notikumu.

Reģistrācijas piedāvājums: 100€

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Pafbet

Pafbet iespējams ir vispozitīvākais totalizators ar Latvijas licenci. To dibināja Sarkanais Krusts un daļa tās ienākumu tiek atvēlēti labdarības organizācijai Glābiet Bērnus. Totalizators ir labvēlīgs arī pret saviem lietotājiem, tiem dāvājot dažādus paņēmienus, kas ļauj turpināt spēlēt, veicot retākas atkārtotas iemaksas.

Piemēram, spēlējot mobīlo aplikāciju, jūs varat sacensties par īstām balvām, neriskējot ar savu naudu. Tāpat jūsu spēli paildzinās arī iemaksas bonuss skaidras naudas izteiksmē, dāvājot jums 10 EUR, kurus jūs varat likt uz spēles jau pirmajā dienā, bez jebkādiem papildus nosacījumiem. Kas attiecas uz futbolu, šajā vietnē var likt likmes uz visiem pasaules svarīgākajiem futbola notikumiem gan klubu līmenī, gan izlašu spēlēs.

Reģistrācijas piedāvājums: 10€

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Kādas ir populārākās futbola likmes?

Iespējams, ka jūs esat ļoti zinošs futbola līdzjutējs, kas no galvas zin visu vadošo futbola klubu pamatsastāva spēlētājus un lieliski orientējas šā sporta veida aizklusēs, bet vai šīs zināšanas ir viegli pārvēršamas panākumos sporta totalizatorā? Ne noteikti. Sporta likmju spēlei ir pašai savi knifiņi, kas jums ir jāapgūst, pirms varēsiet regulāri izcelties ar precīzām prognozēm. Jums ir jāizstrādā sava koeficientu vērtības likmju stratēģija, kas jums ļaus saskatīt bukmeikeru pieļautās kļūdas, sastādot maču koeficientus.

Viens no pirmajiem soļiem ir izpratnes izveidošana par totalizatoru piedāvātajām likmēm. Jūs nevēlaties ierobežot savas prognozēšanas spējas un vienmēr izvēlēties tikai mača uzvarētāja likmi. Lai palīdzētu jums ātrāk noorientēties plašajā likmju piedāvājumā, esam sagatavojuši viegli pārskatāmu populārāko futbola likmju apskatu.

Mača likme - vispopulārākā un visvieglāk saprotamākā futbola likme. Spēlētājam ir jāizvēlas starp trīs iespējām: uzvar mājinieki, uzvar viesi vai mačs noslēdzas neizšķirti.

Likme bez neizšķirta līdzīga likme mača likmei, tikai tajā netiek piedāvāta iespēja prognozēt neizšķirtu. Šai likmei koeficienti ir mazliet mazāki, kā parastajai mača likmei.

Dubultiespēja - ir drošākā likme no tām, kuras esam apskatījuši līdz šim, jo spēlētājs var prognozēt divus no mača likmē apskatītajiem trim iespējamajiem iznākumiem. Piemēram, uzvar mājinieki, vai mačs noslēdzas neizšķirti.

Vairāk/Mazāk gūto vārtu - šī likme, tā vietā lai prognozētu mača iznākumu, noder tiem spēlētājiem, kuri vēlas likt uz mača gaitu. Piemēram, ja jūs uzskatāt, ka spēlē tiks gūti vismaz vieni vārti, jūs varat likt likmi uz Vairāk par 0,5.

Handikapa - likmes ir lieliska iespēja gadījumos, kad jūs ne tikai esat pārliecināts, ka kāda komanda uzvarēs, bet uzskatāt, ka tas notiks ar vairāku vārtu starpību. Šī ir lieliska iespēja pielāgot bukmeikera piedāvātos koeficientus, lai veiktu precīzākas likmes. Piešķirot handikapu vājākajai komandai, jūs varat padarīt spēles koeficientu līdzīgāku.

Puslaiku rezultāts - vai laukumā tiekas divas komandas, no kurām viena ir labāk fiziski sagatavota un, visdrīzākais, saglabās vairāk spēku līdz mača beigām? Varbūt ir vērts uzlikt likmi, kas paredz, ka labākajā fiziskajā kondīcijā esošais klubs uzvarēs otrajā puslaikā? Puslaika likmju stratēģija prasa daudz detalizētāku izpratni par abu komandu spēles manieri.

Pirmie vārti - likme noderēs tad, ja jūs esat pārliecināti, ka viena no komandām centīsies uzspiest savu uzbrūkošā stila futbolu jau no pirmās minūtes un pirmie raidīs bumbu garām pretinieku aizsargam. Pirmais gols stratēģija ir lieliska iespēja spēlētājiem, kas ir pazīstami ar katra kluba spēles manieri.

Labākās futbola derību vietnes piedāvā live likmes un tiešraides

Futbols un sports kopumā ir visai neparedzama padarīšana. Visai bieži atgadīsies tā, ka jūs, vērojat futbola maču, konstatēsiet, ka spēles gaita liecina par to, ka komandai, kuras uzvaru prognozēja bukmeikeri, laukumā klājas stipri plānāk, nekā to varēja paredzēt pirms mača sākuma. Pilnīgi negaidīti un pēkšņi ir radusies laba iespēja veikt likmi. Lai jūs varētu izmantot šādas situācijas, ir svarīgi, lai jūs izvēlētos tādu sporta derību vietni, kura piedāvā kvalitatīvu live likmju funkciju.

Mūsdienās, pilnīgi visas populārākās sporta likmju vietnes piedāvā live likmju iespēju, bet tās atšķiras pēc to kvalitātes. Runājot par live likmēm, labākais futbols sporta totalizators ir tāds, kas piedāvā iespēju sekot līdzi mačiem video tiešraidē. Šāds pakalpojums Latvijā vēl nav pārāk populārs un pagaidām to piedāvā tikai OPTIBET un arī tikai uz pašiem lielākajiem futbola mačiem - čempionu līgu.

Kas attiecas uz spēlēm, kurām nevar sekot līdzi tiešraidē, to rezultātu, statistiku un spēles gaitu attēlo funkcionālos informatīvajos grafikos. Protams, tas nav tas pats, kas skatīties spēli video tiešraidē, bet tie ir gana labi, lai varētu izsekot līdzi spēles gaitai un pieņemt lēmumus par likmēm.

Latvijā populārākie ir augstākās raudzes futbola notikumi

Futbola faniem tiek piedāvātas visplašākās derību iespējas.

Ir ierasts, ka vairums Latvijas sporta līdzjutēji cītīgāk seko līdzi tiem sporta notikumiem, kuros mūsējiem ir labas izredzes pacīnīties par uzvaru. Diemžēl, futbols nav starp tādiem sporta veidiem, kurā mūsu izlasei, vai pat atsevišķiem spēlētājiem klubu līmenī, pārskatāmā nākotnē, draud izcīnīt kādu nozīmīgu uzvaru. Tādēļ mūsu futbola līdzjutēju rokas ir brīvas sekot līdzi lielākajiem notikumiem uz pasaules futbola skatuves.

Vispopulārākie noteikti ir lielākie izlašu turnīri, kā Pasaules Kausa izcīņa un Eiropas Čempionāts, bet, pēdējo gadu laikā, arvien vairāk līdzjutēju seko līdzi arī Āfrikas Kausam un Dienvidamerikas Čempionātam. Šie turnīri ir kā lieli futbola svētki, kas norit vairāk kā mēnesi, bieži ar vairākām spēcīgu izlašu spēlēm katru vakaru, tādēļ futbola līdzjutēji nevar sūdzēties, ka nebūtu ko skatīies pa TV.

Pasaules spēcīgāko līgu klubu un Čempionu līgu spēles no lielākajiem izlašu turnīriem atpaliek visai daudz, bet tāpat pulcē visai plašu skatītāju pulku. Tiekoties spēcīgākajiem pasaules klubiem, piemēram Barselonas un Madrides komandām, šos mačus nelaiž garām neviens Latvijas futbola līdzjutējs.

Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
LVbet
Bonuss: 20€
4.8
LVbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Betsafe
Bonuss: 50€
4.6
Betsafe apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Pafbet
Bonuss: 10€
4.9
Pafbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Kā derēt par futbolu un pārvērst savas zināšanas laimestos?

Kā jau mēs minējām augstāk, ar vispārīgām futbola zināšanām bieži vien ir par maz, lai izcīnītu panākumus sporta likmju spēlē. Lai gūtu panākumus, jums ir jāizstrādā pašiem savas futbola derību stratēģijas. Futbola derību sistēmas ir dažādas, vairāki totalizatora spēlētāji pāršķirsta gaidāmos mačus, koncentrējoties tikai uz mačiem, kuros pastāv augsta iespēja neizšķirtam. Daži futbola derību padomi māca, ka likmes ir jāliek vadoties pēc savstarpējo spēļu rezultātiem.

Katrā gadījumā, ir būtiski, lai jūs izprastu totalizatora matemātisko pusi. Panākumu atslēga ir nevis vienkārši spēt paredzēt, kura komanda uzvarēs, bet saskatīt situācijas, kurās bukmeikeri ir pārvērtējuši kādas komandas izredzes gūt panākumu mačā. Tādēļ labs padoms ir likt likmes uz to klubu un līgu spēlēm, ar kurām jūs esat labi pazīstami, lai varētu saskatīt iespējas, kuras citi ir palaiduši garām vai nav pietiekoši novērtējuši.

BUJ

Lai gan bukmeikeriem ir lielas priekšrocības, kā nekā, tieši viņi sagatavo koeficientus, ierēķinot savu peļņu, tomēr, salīdzinājumā ar vairumu citu azartspēļu, totalizators piedāvā visai augstas izredzes labākajiem spēlētajiem pacīnīties par peļņu ilgtermiņā.
Sporta totalizatori ļoti bieži rīko īpašas akcijas lielāko futbola turnīru laikā. Bezriska likmes šādās akcijās tiek piedāvātas reti, bet tajās ir vairākas citas izdevīgas dāvanas.
Jā, totalizatori Latvijā ir legāli, ja tie ir saņēmuši licenci vadīt azartspēles mūsu valsts teritorijā. Visi šajā apskatā apskattie totalizatori ir saņēmuši šādu licenci.
open
Top