Over Under stratēģija - Kā tā var noderēt sporta derībās

Viena no populārākajām sporta likmju iespējām, kādu piedāvā visi vadošie tiešsaistes sporta derību nodrošinātāji, ir tā saucamā over under likme. Šī interesantā un vienkāršā likmju iespēja ir pieejama dažādos sporta veidos, ieskaitot, amerikāņu futbolu, hokeju, regbiju un vairākos citos populāros komandu sporta veidos. Iespējams, jūs nekad neesat dzirdējuši par to dzirdējuši, bet neuztraucieties. Šajā rakstā mēs jums ne tikai paskaidrosim, kas ir over under likmju stratēģija, bet arī izstāstīsim, kā tā var jums noderēt, lai paceltu jūsu totalizatora spēli jaunos augstumos.

Labākajiem Latvijas Totalizatoru Saraksts 2024 - Licencēti Bukmeikeriem Vērtējums

# Totalizators Bonuss* Min. likme Mobile Reitings Apmeklēt
1
DreamBet
5.0
Bonuss:
100% līdz 150€
Min. likme:
0.10€
Mobile:
5.0
Apmeklēt tūlīt DreamBet apskats drīzumā
2
Playio.com
5.0
Bonuss:
100% līdz 100€
Min. likme:
20€
Mobile:
5.0
Apmeklēt tūlīt Playio.com apskats drīzumā
3
TonyBet
5.0
Bonuss:
100€
cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
5.0
Apmeklēt tūlīt TonyBet apskats
4
LVbet
4.5
Bonuss:
20€
cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.5
Apmeklēt tūlīt LVbet apskats
5
Rollino
4.5
Bonuss:
200% līdz 1000€
Min. likme:
20€
Mobile:
4.5
Apmeklēt tūlīt Rollino apskats drīzumā
6
Betsafe
4.5
Bonuss:
50€
likmes bez riska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.5
Apmeklēt tūlīt Betsafe apskats
7
Pafbet
4.0
Bonuss:
10€
+ 15% cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt Pafbet apskats
8
Rabona
4.0
Bonuss:
100€
+ cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt Rabona apskats
9
OlyBet
4.0
Bonuss:
75€
likmes bez riska
Min. likme:
1€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt OlyBet apskats
10
Klondaika
4.0
Bonuss:
100€
+ 80€ likmēs ar atlaidi
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt Klondaika apskats
11
X3000.lv
4.0
Bonuss:
100% līdz 10€
bezriska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt X3000.lv apskats drīzumā
12
William Hill
4.0
Bonuss:
50€
likmes bez riska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt William Hill apskats
13
Optibet
4.0
Bonuss:
100€
likmes bez riska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt Optibet apskats
Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Over Under paskaidrojums - Svarīgāko aspektu pārskats

Over Under paskaidrojums

Šī sistēma ir vienkārši pielietojama vairākos komandu sporta veidos. Over under likmes, kā tas jau ir noprotams pēc to nosaukuma, paredz rezultātu, kas:

Liekot šādu likmi, jūsu laimests nav atkarīgs no tā, kurš uzvar maču uz kuru esat veicis likmi. Viss, kas jums ir nepieciešams, lai laimētu ir jāprognozē vai rezultāts pārsniegs vai nepārsniegs bukmeikeri noteikto robežu. Tas padara to par daudz elastīgāku likmju likšanas iespēju spēlētājiem, kuri nav pārāk pārliecināti par komandu savstarpējo spēku sadalījumu vai nevēlas atbalstīt vienu vai otru komandu, lai uzvarētu.

Over Under īsumā - Dziļāks ieskats likmju veida īpašībās

Visizplatītākais likmes šī likmju veida piemērs, ar kuru jūs saskarsities lielākajā daļā sporta derību vietņu, ir tā saucamā -1,1 derību līnija. Būtībā tas nozīmē, ka, lai laimētu €100, jums būs jāliek likme €110 vērtībā. Pēc tam sporta totalizators nosaka spēles kopējo summu. Tas nozīmē, ka abu komandu rezultāti tiek saskaitīti kopā, iegūstot kopējo summu, kas jums būs jāparedz, lai uzvarētu.

Kā piemēru apskatīsim iespējamu basketbola spēli starp divām VEF Rīga un BK Liepājas Lauvas. Bukmeikera piedāvātā kopējā rezultāta likme ir 165,5. Iespējams jūs mulsina 0,5 punktu vērtība, bet tā ir pievienota tikai tādēļ, lai nepieļautu neižšķirtu rezultātu. VEF Rīga mačā gūst 84 punktus, bet BK Liepājas Lauvas - 87, kas nozīmē, ka kopējais rezultāts ir 171. Tā kā spēlē gūto punktu skaits pārsniedza totalizatora uzstādīto robežu, visi spēlētāji, kas lika over likmi ir laimējuši.

Over/Under stratēģijas priekšrocības - Kādēļ likt šādu likmi?

Sporta likmju eksperti un citi padomdevēji nāk klajā ar visdažādākajiem veidiem un shēmām veiksmīgām sporta derībām. Daudzi no viņiem iesaka likt over/under likmes, bet vai šāda veida likmes ir piemērotas tieši jums? Noskaidrosim kopīgi.

Over/Under likmes dod jums 50% laimesta iespēju

Viens no lielākajiem over/under ieguvumiem ir veids, kā šis likmju veids darbojas. Nepastāv neizšķirta iespēja, likme ir vai nu uzvarēta, vai zaudēta . Tādējādi, izmantojot šo konkrēto likmju veidu, mums ir 50% laimesta iespēja, kas ir ievērojami augstāka nekā tradicionālajās 1X2 derībās.

Abas komandas spēlē jūsu labā

Liekot likmi konkrētas komandas uzvaru vai kādu citu opciju, mums jāpaļaujas uz konkrētu notikumu gaitu. Over/Under likmju gadījumā abas komandu gūtie varti vai punkti var pietuvināt jūs laimestam! Piemēram, ja jūsu biļetē ir norādīta likme virs 2,5 vārtiem, tad nav nozīmes tam, kurš gūst šos vārtus, bumbai vienkārši ir jāšķērso vartu līnija!

Spēle sākas ar rezultātu 0:0

Diezgan liels spēlētāju pūlis dod priekšroku under likmēm. Viens no viņu galvenajiem argumentiem ir tāds, ka rezultāts, likmes veikšanas brīdī, jau ir uzvarošs. Ir tikai svarīgi, lai tikmēr notikumi attīstītos pareizi un rezultāts pārāk krasi nemainītos. Visbiežāk over under likmes tiek pielietotas futbolā, kas nav pats rezultatīvākais no visiem sporta veidiem.

Lai ko jūs teiktu, šajā apgalvojumā ir daudz patiesības. Ja veicat likmi, kas ir zemāka par 3,5, lai jūsu likme zaudētu, kādam ir jāgūst vārtus četras reizes. Ir diezgan skaidrs, ka mūsdienās augsti rezultāti futbolā kļūst arvien retāki (saspringto grafiku un milzīgās slodzes dēļ, kāda spēlētājiem ir jāpārdzīvo). Parasti ir vieglāk aizstāvēties, nevis uzbrukt un gūt vārtus.

Vai labāk ir likt Over vai Under likmi?

Ja šim jautājumam būtu tik vienkārša atbilde, mēs visi jau noteikti bezraizēm atpūstos kaut kur siltajās zemēs. Šī ir daudz sarežģītāka dilēma, jo, neskatoties uz to, ka sports virzās nelielu rezultātu virzienā, liekot over likmi, teorētiski, jūsu likme nekad nav “sadegusi”. Jūs vienmēr variet cerēt uz to, ka uzvarētāja noskaidrošanai būs nepieciešams papildlaiks, vai arī uz ļoti rezultatīvu spēles galotni. Jebkurā gadījumā, jums vajadzētu vairāk paļauties uz savu personīgo spēles izpratni un intuīciju.

Noslēguma vārds par Over/Under likmju veidu

Savu derību iespēju paplašināšana vienmēr ir lielisks veids, kā saglabāt jūsu sporta likmju pieredzi interesantu un virzīties pozitīvā virzienā. Ja līdz šim esat spēlējuši tikai standarta mača rezultāta likmes, virs/zem ir lieliska iespēja lai paplašinātu jūsu totalizatora spēles apvāršņus. Mēs uzskatām, ka šī likme ir īpaši piemērota neitrālajiem līdzjutējiem ar labu izpratni par abu komandu stratēģijām. Ja jūs uzskatāt, ka piederat pie tādiem, vai arī jūs vienkārši ir ieinteresējis tas, ko apskatījām šajā apskatā, izmēģiniet over under likmes.

BUJ

Šādas likmes ir pieejamas dažādos sporta veidos, tostarp futbolā, hokejā, regbijā, basketbolā, tenisā, amerikāņu futbolā, handbolā un citos sporta veidos.
Jā, over/under ir ļoti populārs likmju likšanas veids un tas tiek piedāvāts visu vadošo totalizatoru mobīlajās versijās.
Sporta totalizatoru rīkotāji regulāri rīko dažādas akcijas, kā cash back, paagustināti koeficienti un citas aizraujošas iespējas. Ieskatieties mūsu apkopoto totalizatoru sarakstā un iepazīstieties ar to rīkotajām akcijām un piedāvājumiem lai uzzinātu vairāk.
Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
LVbet
Bonuss: 20€
4.8
LVbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Betsafe
Bonuss: 50€
4.6
Betsafe apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Pafbet
Bonuss: 10€
4.9
Pafbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

open
Top