Klondaika LV - Bonusa kods un piedāvājumi Latvijas spēlētājiem 2024

Klondaika LVir viens no lielākajiem tradicionālo spēļu zāļu vadītājiem Latvijā. Kopš zīmola dibināšanas 1993. gadā, šim uzņēmumam pieder 29 spēļu zāles visās lielākajās Latvijas pilsētās.

Rādīt vairāk

Sākot ar 2018. gadu, Klondaika ir ienākusi arī Latvijas tiešsaistes totalizatoru industrijā. Spēlētāji jau ir paspējuši iecienīt šo totalizatoru, lielā mērā pateicoties kvalitatīvajai platformai un akcijām, piemēram, tā, kurā jaunajiem spēlētājiem tiek atmaksātas pirmās deviņas likmes līdz pat 150 EUR vērtībā.

Rrādīt mazāk
Iepazīšanās bonuss: €100
Klondaika
5
  • Audas atmaksu sporta likmēm
  • Visai plašu esporta notikumu klāstu
  • Cashout iespēju
License
  • Maksājumu metodes:
*Pogoji uporabe so v veljavi! 18+
Bonus: 5
Uttak: 5
Innskudd: 4.5
Valutaer: 4
Programvare: 4.5
Brukervennlighet: 5

Klondaika reģistrācija: Soli pa solim pamācība

Piņķerīgs reģistrācijas process ir viens no faktoriem, kas var ietekmēt spēlētāja lēmumu, meklējot jaunu sporta likmju vietni. Latvijas likumdošana paredz, ka tiešsaistes totalizatoriem un citām azartspēļu vietnēm ir jāverificē visu jauno klientu identitātes. Turpinājumā mēs jūs iepazīstināsim ar Klondaika LV reģistrācijas procesu, ilustrējot katru soli ar izpalīdzīgiem attēliem, lai atvieglotu šo procesu.

Klondaika iezīmes

🏆 🏆 Klondaika LV: Virzienā uz lapu
📱 Mobilā versija: Android un iOS
🎁 Reģistrācijas piedāvājums: €100
💸 Minimālā noguldījuma summa: €5

Klondaika Latvija - Iemaksas un izmaksas iespējas

Vēlreiz piesaucot Latvijas visai stingros azartspēļu likumus, tiešsaistes totalizatori drīkst saņemt iemaksas un veikt izmaksas tikai uz tiem bankas kontiem, kādus lietotāji ir uzrādījuši reģistrējoties. Šī iemesla dēļ, Latvijas sporta likmju vietņu iemaksu un izmaksu iespējas ir visai ierobežotas. Pastāv tikai atsevišķi nebanku operatori, kas atbilst mūsu likumdošanas prasībām. Lielākā daļa totalizatoru pieņem tikai kredītkartes maksājumus vai bankas pārskaitījumus un Klondaika depozīta iespējas ir līdzīgi ierobežotas. Neskatoties uz to, Klondaika sporta totalizator iemaksu un izmaksu sistēma ir visai parocīga. Turpinājumā, mēs jūs ar to iepazīstināsim sīkāk.

Dokumentus manuāli apstiprina vietnes darbinieki, tādēļ šis process var aizņemt pāris darba dienas. Paturiet to prātā. Labāk verifikācijas procesam iziet cauri laicīgi, lai vēlāk nenāktos lieki gaidīt uz laimesta izmaksu!

Klondaika promo kods - Reģistrēšanās bonuss un citi piedāvājumi

Sporta likmju spēles ir viens no retajiem azartspēļu veidiem, kurā jūsu sekmes nav atkarīgas no veiksmes vien. Pārdomātas stratēģijas izstrādāšana un disciplinēta likmju veikšana ir galvenie faktori, kas jums ļaus pārvarēt īstermiņa nejaušības un variācijas, lai gūtu peļņu ilgtermiņā. Tas gan nenozīmē, ka jums nevajadzētu pieņemt palīdzību no malas, kad tāda tiek jums piedāvāta. Turpinājumā, mēs izstāstīsim, kas īsti ir Klondaika depozīta bonuss, kā to lietot un ko ar to var saņemt, kā arī iepazīstināsim jūs ar citiem šīs vietnes īpašajiem piedāvājumiem.

Lai aktivizētu akciju “Starta komplekts sporta likmēm”, reģistrējoties ir jāievada Klondaika bonusa kods SPORTS150. Šī akcija norit trīs posmos, vai soļos, kuru laikā jūs varat atgūt līdz pat 150 eiro zaudējumu. Pirmajā solī jums ir jāveic savu pirmo likmi uz jebkādu sporta notikumu, kura koeficients nepārsniedz 5. Ja jūsu likme zaudēs, jūs saņemsiet 100% naudas atmaksu līdz 10 eiro. Esot izpildījuši pirmo soli, jūs automātiski nonāksiet otrajā un varēsiet veikt 3 likmes bez jebkādiem ierobežojumiem, lai saņemtu 66.66% atmaksu no kopējiem neto zauējumiem, līdz 40 eiro. Nākamais, trešais solis attiecas uz jūsu nākamajām 5 likmēm. Ja jūsu bilance pēc šīm likmēm būs negatīva, jūs saņemsiet 33.33% naudas atmaksu, līdz pat 100 eiro.

Klondaika likmes reģistrēšanās bonuss

Ja jūs vēlaties saņemt papildus bez riska live likmi un naudas atmaksu 100 eiro vērtībā KHL spēlēm, Klondaika depozīta bonuss ir kā radīts jums. Lai piedalītos šajā akcijā, veicot iemaksu, jums ir jāievada Klondaika bonusa kods KHL10. Esot to izdarījuši, nedēļas laikā veiciet pirmsspēles KHL likmes vismaz 50 eiro apmērā. Pēc nepieciešamā likmju apgrozījuma veikšanas, jūs saņemsiet 100% naudas atmaksu līdz 10 eiro pirmajai live likmei jebkurā KHL spēlē. Papildus tam, katru pirmdienu jūs saņemsiet līdz pat 100 eiro naudas atmaksu no KHL likmēm!

Akcija Combo Boost

Akcija Combo Boost

Kombinētās likmes var sagādāt lielu jautrību. Visi šī likmju veida spēlētāji zina, ka kombinējot vairāku sporta notikumu prognozes vienā likmē, jūs potenciālais laimests kļūst lielāks. Klondaika online likmju vietnes rīkotā akcija Combo Boost atalgo kombinēto likmju spēlētājus ar vēl lielākiem laimestiem, palielinot koeficientus! Jo vairāk sporta notikumu iekļausiet savā likmē, jo lielākus koeficientus saņemsiet! Iekļaujot tikai divus notikumus, tie pieaugs par 2%, iekļaujot 22 - par veseliem 100%!

Cashout iespēju

Klondaika cashout iespēju

Sporta likmju spēlētājiem nav daudz patīkamāku sajūtu, kā skatīties maču, kurā vadībā ir tā komanda, uz kuru ir uzlikta nauda. Tomēr, ja pretiniekiem izdodas lauzt spēles gaitu un to uzbrukumi nāk gāžas virsū jūsu izvēlētajiem favorītiem viens pēc otra, kā bangojoši viļņi, skatīšanās vairs nesagādā daudz prieka. Tādos gadījumos jūs varat droši izmantot Klondaika cashout iespēju. Lai pasaudzētu jūsu nervus, Klondaika atsaukums jums ļauj izmaksāt savu likmi vēl pirms ir noskaidrots mača rezultāts.

Klondaika Totalizators - Online likmju likšanas iespējas

Ir pienācis laiks ieskatīties pašā Klondaika sporta totalizatora sirdī - dažādajās likmēs, kādas ir iespējams likt šajā vietnē. Ja jūs izvēlēsieties ieguldīt savu naudu Klondaika LV, tieši šeit jūs pavadīsiet visvairāk laika, tādēļ jūs noteikti interesē, kāda ir piedāvāto likmju dažādība un kā tās ir veicamas. Par to visu sīkāk turpinājumā.

Klondaika LV sporta veidu klāsts

Klondaika online likmju vietne piedāvā visai cienījamu sporta veidu izvēli. Jūs varat prognozēt 34 dažādu sporta veidu rezultātus. Bez šaubām, to sarakstā ir iekļauti Latvijas populārākie sporta veidi: Futbols, Hokejs un Basketbols. Tomēr šeit ir atrodami arī mūsu platuma grādiem visiem eksotiski sporti, kuri ne tikai nemēdz tikt translēti Latvijas televīzijas kanālos, bet ir reti sastopami pat citās sporta likmju vietnēs, piemēram, gēlu futbols, gēlu kērlings un ūdenspolo.

Futbola līdzjutēji savām likmēm var izvēlēties kādu no 50+ reģioniem. Lielāko daļu reģionu pārstāv vairākas līgas, piemēram, ja jūs interesē angļu futbols, jūs varēsiet prognozēt astoņu dažādu līgu un kausu izcīņu maču rezultātus.

Latvijā, ar hokeju popularitātē nevar sacensties neviens cits sporta veids. Pasaules Čempionātu skatās pat tie, kuriem hokejs nepatīk, jo mūsu izlases spēles ir pāraugušas sportu un kļuvušas par kaut ko pa vidu starp kultūras pasākumiem un svētkiem, kas tiek atzīmēti tuvinieko lokā. Nevienā citā sporta veidā mūsu sportisti nav kļuvuši arī par tik pieprasītu preci ārzemju līgās, kā tas ir izdevies mūsu hokejistiem. Tādēļ ir patīkami redzēt, ka Klondaika LV piedāvā 15+ dažādus hokeja reģionus līgas, ieskaitot arī otrās līgas, jauniešu un sieviešu hokeju.

Vairākiem mūsu spēlētājiem nostiprinoties NBA, pēdējo gadu laikā ir visai strauji augusi basketbola popularitāte, it īpaši tiem mačiem, kas tiek aizvadīti Atlantijas okeāna otrā pusē. Protams, lauvas tiesa tiek profesionālajam sportam, bet visai aizraujošas ir arī NCAA spēles, uz kurām jūs varat likt likmes Klondaika Latvija vietnē. Ja ar NBA un Latvijas izlasi vien nepietiek, lai apmierinātu jūsu izsalkumu pēc basketbola, ievērtējiet, kā spēlē studenti. Neskaitot ASV basketbolu, jūs šeit atradīsiet arī spēcīgākās Eiropas un Āzijas līgas.

Salīdzinājumā ar citiem vietējajiem totalizatoriem Klondaika LV piedāva visai plašu esporta notikumu klāstu. Neskaitot jau ierasto CS: GO, League of Legends un Dota 2, jūs varat prognozēt arī King of Glory un StarCraft2 notikumu rezultātus.

Klondaika live likmju iespējas

Netrūkst iemeslu, kādēļ jūs varētu vēlēties prognozēt arī tādu sporta notikumu rezultātus, kas jau rit pilnā sparā. Iespējams jūs nepaspēsiet veikt likmi pirms mača sākuma vai vienkārši pieņēmāt spontānu lēmumu pēdējā brīdī. Tādēļ ir būtiski, lai jūsu izvēlētais totalizatoram būtu kvalitatīva opcija šādiem gadījumiem. Klondaika live likmju sadaļa ir tieši tāda, piedāvājot ne tikai iespēju likt likmes uz sporta notikumiem jau pēc mača sākuma svilpes, bet arī vērot tos tiešajā translācijā.

Protams, ne būt ne visiem sporta notikumiem ir nodrošinātas video tiešraides, tomēr, vairākiem populārākajiem mačiem, kā arī esportam, ir šāda iespēja.

Ja jūsu izvēlētā notikuma tiešraide netiek straumēta video formātā, jūs tāpat variet sekot līdzi visiem mačiem ar grafiku palīdzību, kurā tiek attēloti visi būtiskākie notikumi laukumā.


Vai Klondaika LV mobīlā versija ir pietiekami funckionāla?

Jūs nekad nevarat būt pārliecināts par to, kur un kad pienāks nākamais perfektais brīdis veikt sporta likmi. Sporta pārraides mēdz tikt ieslēgtas viesojoties pie ģimenes, atpūšoties ar draugiem bārā un daudzās citās situācijās, kurās jums līdzi ir tikai jūsu telefons. Tādēļ, ja jūs nevēlaties katru reizi mocīties ar lēnu lapu ielādes laiku, vai ierobežotu funkcionalitāti, ir svarīgi pārliecināties, ka ja jūsu totalizators piedāvā konkurētspējīgu risinājumu mobīlajām ierīcēm.

Mobīlās versijas lietošanas ērtību atvieglo augstāk jau minētais sporta notikumu meklētājs, kas atrodas pirmajā lapā. Tas ir visai noderīgi, jo, lietojot mazāko telefona ekrānu, braukt cauri gariem spēļu sarakstiem var būt visai apgrūtinoši. Mobīlā versija atbalsta arī live likmes un visas pārējās lielās versijas funkcijas. Protams, vienlaikus nav parādītas tik daudz pogas, kā lielajā versijā, tomēr tās ir viegli nospiežamas, jo nav sabāztas pārāk tuvu kopā.

Ja jūs esat viens no tiem sporta līdzjutējiem, kas seko statistikai līdzi tik pat aizrautīgi, kā tam, kas notiek laukumā, lietojiet Klondaika LV live likmju grafikus ar aktuālāko notikumu izklāstu. Klondaika Latvija izceļas ar lielo sporta likmju dažādību un tās visas ir pieejamas arī vietnes mobīlajā versijā.


Intuitīva tiešsaistes derību platforma

Klondaika LV ir viena no vieglāk lietojamajām tiešsaistes sporta likmju platformām Latvijā. Lietotājiem tiek piedāvāta plaša dažādu likmju izvēle, tomēr tās ir sakārtotas atveramos un aizveramos sarakstos, lai uz ekrāna vienlaicīgi neatrastos pārāk daudz pogu. Live likmju spēlētāji var sekot līdzi atsevišķiem mačiem ar video tiešraižu palīdzību, vai detalizētiem grafikiem. Bonusu un akciju reklāmas ir atrodamas tikai piedāvājumu sadaļā, lai neupurētu citu lapu funkcionalitāti. Meklēto sporta notikumu ir viegli atrast, pateicoties viegli pārskatāmai izvēlnei un meklētājam.


Klondaika lietotāju drošība – pašas modernākās tehnoloģijas

Klondaika licence ir Latvijas Republikas Izložu un Azartspēļu Uzraudzības Inspekcijas izsniegta, kas nozīmē, ka lietojot šo vietni, jūs nesaskārsieties ar grūtībām, izmaksājot laimestus, kā tas var gadīties, spēlējot nelicencētos ārzemju portālos. Klondaika izmanto programmatūru, kuras drošību ir sertificējusi "NMI Gaming", pasaulē atzīta testēšanas laboratorijā. Spēlētāju personas dati, bankas rekvizīti un cita jūtīga informācija tiek šifrēta, izmantojot SSL šifru.

Vietnes lietoto programmatūru ir izstrādājuši Dench eGaming Solutions, kas ir saņēmuši licenci no viena no stingrākajiem regulatoriem Eiropā - UKGC.


Klientu apkalpošanas centrs ar ilgu darba laiku

Klondaika klientu atbalsta centrs ir viens no labākajiem Latvijā. Ātrākais veids, kā atrisināt neskaidrības, ir lietojot dzīvo čatu, kuru var atvērt no galvenās izvēlnes. Ja jums ir jārisina sarežģītāki jautājumi, kas sevī ietver ekrāna šāviņu sūtīšanu, labāk rakstīt epastu. Klienti var sazināties ar atbalsta centra darbiniekiem arī telefoniski. Konsultācijas tiek sniegtas latviešu, krievu un angļu valodās. Arī darba laiks ir visai garš, salīdzinot ar vairumu citu Latvijas totalizatoru. Atbildes uz saviem jautājumiem jūs varat saņemt katru dienu.

Informācija par kompāniju
Nosaukums: SIA Furors
Adrese: Brīvības iela 186, Rīga
Dibināta: 1993
Licence: TI-08
Tālrunis: 29229692
E-pasts: [email protected]
Kontakta forma:
Tiešsaistes čats:

Noslēgumā

Klondaika sporta totalizators ir ienācis Latvijas tiešsaistes sporta likmju tirgū salīdzinoši nesen un vēljoprojām vairumam cilvēku asociējas ar biljarda un spēļu automātu zālēm. Neskatoties uz to, vietne visai īsā laikā ir kļuvusi par vienu interesantākajām. Spēlētājiem tiek piedāvāti unikāli bonusi, kuri, neskatoties uz to, ka to noteikumi nav paši vienkāršākie, ienes svaigu dvesmu ierasto depozīta dubultošanas piedāvājumu vidē. Sporta veidu un likmju likšanas iespēju ziņā Klondaika neatpaliek no konkurentiem, bet live likmju iespējas un klientu apkalpošanas centrs ir viens no labākajiem.

BUJ

Jā, totalizators ir viena no retajām azartspēļu formām, kas pašiem prasmīgākajiem spēlētājiem ļauj pelnīt ilgtermiņā.
Jā, visi lielākie futbola, basketbola un hokeja notikumi tiek sagaidīti ar īpašām akcijām, kas ir spēkā uz ierobežotu laiku.
Laimesti, kas nepārsniedz 3000 eiro, ar nodokļiem aplikti netiek. Ja laimētā summa ir lielāka par 3000 eiro, tā tiek aplikta ar 23% nodokli.
Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
Klondaika
open
Top