LVBET - Jauns totalizators Latvijā LV BET ar labiem bonusiem

Par spīti tam, ko jūs varētu padomāt, vadoties no šī totalizatora nosaukuma, LVBET nav pašmāju bukmeikers. Kompānija ir reģistrēta Maltā, bet dibināta Polijā, 2015. gadā. LV BET Latvija saņēma licenci pavisam nesen, tikai 2020. gada nogalē.

Rādīt vairāk

Liekot lietā pieredzi, kas ir gūta cīnoties par vietu zem saules sīkstākajos pasaules totalizatoru tirgos, jau ir iekarojuši daudzu vietējo spēlētāju sirdis. Vietne izceļas ar plašu virtuālā un eSporta piedāvājumu, kā arī ar dāsnām akcijām kombinēto likmju spēlētājiem.

Rrādīt mazāk
Iepazīšanās bonuss: €20
LVbet
5
  • Bez naudas apgrozīšanas nosacījuma
  • Lielisks virtuālā sporta notikumu piedāvājums
  • Akcijas kombinētajām likmēm
License
  • Maksājumu metodes:
*Pogoji uporabe so v veljavi! 18+
Bonus: 5
Maksājumi: 4.5
Likmju veidu: 5
Live likmes: 5
Programmatūra: 4.5
Mobīlā versija: 5

LV BET reģistrācija - Soli pa solim instrukcijas ar attēliem

Likums nosaka, ka katrs spēlētājs drīkst atvērt tikai vienu kontu jebkurā tiešsaistes sporta likmju vietnē. Lai nodršinātu šī likuma ievērošanu, spēlētājiem ir jāverificē sava identitāte. Pateicoties tam, reģistrācijas process ir ievērojami piņķerīgāks, nekā atverot kontu vairumā citu interneta pakalpojumu. Lai šo procesu jums atvieglotu, mēs esam sagatavojuši reģistrācijas ceļvedi ar attēliem.

LVBET.LV iezīmes

🏆 LVBET: Virzienā uz lapu
📱 Mobilā versija: Android un iOS
🎁 Reģistrācijas piedāvājums: €40
💸 Minimālā noguldījuma summa: €5

LV BET - Minimālā depozīta summa un maksājuma metodes

Arī iemaksu un izmaksu veikšanu regulē mūsu likumdošana. Tā paredz, ka iemaksāt naudu tiešsaistes azartspēļu vietnēs ir ļauts tikai no personai piesaistīta konta kādā no Latvijā reģistrētām bankām. Kas attiecas uz izmaksām, tās ir atļauts veikt tikai uz bankas kontu, kuru spēlētājs ir uzrādījis reģistrējoties. Turpinājumā, mēs jums izstāstīsim sīkāk par to, kādas ir LV BET depozīta iespējas un kas tieši ir jādara, lai ieskaitītu naudu jūsu sporta likmju kontā.

LV Bet Bonus

LV BET bonus - Reģistrēšanās bonuss un citi piedāvājumi

Tiešsaistes totalizatora piedāvātie bonusi, iespējams, nav pats svarīgākais faktors, novērtējot tā kvalitāti, tomēr tas ir viens no galvenajiem kritērijiem, kādu spēlētāji ņem vērā, izvēloties jaunu platformu. Turpinājumā mēs apskatīsim LVBET com online likmju rīkotās akcijas un salīdzināsim tās ar konkurentu piedāvātajām, pēc izdevīguma.

Sporta likmju iepazīšanās akcijas ir dalāmas divās kategorijās: lieli bonusi ar sarežģīti izpildāmiem nosacījumiem un viegli saņemami mazāki bonusi. LV BET reģistrēšanās bonuss pieder pie otrajiem. Jaunie spēlētāji var saņemt 100% naudas atmaksu savai pirmajai likmei līdz 40 eiro apmērā. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, vai jūsu pirmā likme šajā totalizatorā būs laimējusi vai nē, jūs nezaudēsiet ne centa. Lai piedalītos akcijā, jums nav tai jāpiesakās vai jāievada kāds īpašs LV BET bonusa kods, tā stājas spēkā, tiklīdz būsiet izveidojuši kontu, verificējuši savu identitāti un veikuši pirmo iemaksu vismaz 10 eiro apmērā.

LV BET bonus - Promocode LVBET
LV BET promo code - combo boost

Combo boost ir klāt!

Kombinētās likmes ir jautrs izaicinājums, kas dāvā iespēju erudītākajiem sporta līdzjutējiem laimēt visai lielas summas viena vakara laikā. Tā vietā, lai prognozētu viena sporta notikuma iznākumu, kombinētās likmes apvieno vairākus, veidojot tiešām iespaidīgus kopējos koeficientus. Protams, prognozēt vienlaicīgi vairāku sporta maču iznākumus ir gan grūts, gan, potenciāli, vilšanās pilns pasākums, it sevišķi, ja nepiepildās tikai viens no prognozētajiem rezultātiem. Lai remdētu zaudējuma. LV BET cashout akcija jums atgriezīs jūsu veikto likmi, ja nepiepildīsies tikai viena no jūsu vismaz pieciem prognozētajiem rezultātiem. Līdz ar to, LVBET.lv atsaukums ir lieliska iespēja, kā kombinēto likmju spēlētajiem izvairīties no zaudējuma rūgtuma.

Ar to vien kombinēto likmju cienītāju prieki nebeidzas, jo LV BET ne tikai mīkstina zaudējumu kritienus, bet arī padara laimestus vēl patīkamākus. Akcijas Combo Boost ietvaros, kombinēto likmju koeficienti pieaug ar katru papildus pievienoto sporta notikumu. Apvienojot vienā kuponā divu sporta notikumu prognozes, jūs paaugstināsiet koeficientu par 2%, bet apvienojot 15 - par visiem 100%.

LVBET Promo Code

LVBET atsauksmes - Online likmju likšanas apskats ar instrukcijām

Izdevīgi piedāvājumi, protams, ir patīkama lieta, bet tieši likmju likšanas funkcija ir sirds, kas sitas katra totalizatora sirdī, jo tieši šajā sadaļā spēlētāji pavada visvairāk laika. Kā LV BET online likmju iespējas ir salīdzināmas ar konkurentu piedāvājumu un kā tieši tās ir jāveic?

LV BET online likmju - likmes kupons

Šajā apskatā, mēs apskatīsim cik viegli ir likt likmi uz Dāvja Bertēna tuvāko NBA maču. Pirmais solis ir sadaļas “Sports” atvēršana no galvenās izvēlnes, mājas lapas augšējā labajā stūrī.

LV BET Latvija lieto pielāgojamu sporta veidu izvēlni. Šāda sistēma ir ļoti ērta to lietojot patstāvīgi, jo tiek parādīti tikai sporta notikumi no tām līgām, kādas lietotājs ir izvēlējies, tomēr, pirmajā lietošanas reizē, ir mazliet jāpadarbojas ar izvēlni, lai to pielāgotu.

Šī ceļveža ietvaros, mūs interesē NBA mačs, tādēļ atvērsim sadaļu “Basketbols”. Basketbola kategorija ir vēl sīkāk sadalīta pēc reģiona un līgām, tādēļ mēs izvēlamies Ziemeļamerikas reģionu.

No Ziemeļamerikas līgu un čempionāta saraksta izvēlamies NBA un meklējam tuvāko Vašingtonas Wizards spēli. Lai atvērtu likmju kartīti ir jāklikšķina uz laukuma ar spēles nosaukumu.

Piedāvātās spēles likmes ir sakārtotas kategorijās: “Visi”, “Primārais”, “Mača handikapi”, “Koeficienti” un “Komandas koeficienti”. Sadaļā “Primārais” mēs varam iepazīties ar koeficientiem standarta likmēm, kurā tiek prognozēts mača uzvarētājs. “Mača handikapi” piedāvā iespēju prognozēt uzvarētāju ar noteiktu punktu pārsvaru.

Kategorijā “Koeficienti” ir iespējams prognozēt vai abām komandām kopā izdosies pārsniegt noteiktu punktu robežu. Savukārt “Komandas koeficienti” kategorija piedāvā likt likmi uz to, vai vienai no komandām izdosies pārsniegt noteiktu punktu skaitu. Lai atvērtu likmes kartīti un veiktu prognozi, kliikšķiniet uz kāda no koeficientiem un ievadiet summu attiecīgajā logā.

LVBET sport - Derības uz karstākajiem sporta notikumiem

No pielāgojamām sporta notikumu izvēlnēm nav lielas jēgas, ja tajās nav atrodams jūsu iecienītākais sporta veids, vai ne tā? Par laimi, LV BET Latvija piedāvā visai plašu sporta veidu klāstu ar vairāk kā 50 dažādiem sporta veidiem un citiem notikumiem.

Katra sporta veida notikumi ir sadalīti reģionos un, vēl sīkāk - līgās un kausu izspelēs. Latvijā populārākais sporta veids ir hokejs un arī tas tiek pārstāvēts visai kupli. Likmes ir iespējams veikt ne tikai uz visām Eiropas un Ziemeļamerikas spēcīgākajām līgām, bet arī uz otrā līmeņa čempionātiem kā somu Metis vai zviedru Allsvenskan.

Nav pārsteidzoši, ka visvairāk piedāvato līgu un reģionu ir sporta karalim futbolam. Futbola spēles ir sakārtotas pēc reģioniem, vairumā reģionu esot pa vairākām līgām, gan augstākā līmeņa, gan zemāku.

Visai interesants ir arī hokeja likmju piedāvājums. Kategorijā “NHL īpašās likmes”, jūs varat prognozēt, cik augstu visu laiku precīzāko snaiperu sarakstā izdosies nostiprināties krievu superzvaigznei Aleksandam Ovečkinam.

Ir iespēja likt likmes arī ar sportu nesaistītiem notikumiem, piemēram, prognozēt velēšanu rezultātus. Jūs atradīsiet piemērotu likmi arī tad, ja politikas vietā labprātāk sekojat līdzi realitātes balvu šoviem.

LV BET Latvija liek visai lielu uzsvaru uz notikumiem eSporta pasaulē, kuriem ir atvēlēta īpaša kategorija vietnes galvenajā izvēlnē. Tajā ir iespējams likt likmes uz Call of Duty, Counter-Strike, Dota 2, Rocket League un StarCraft.

Sava kategorija ir arī virtuālā sporta notikumiem, kurā jūs varat prognozēt virtuālo futbola maču un virtuālo zirgu skriešanās sacīkšu rezultātus.

LVBET Latvia - live likmju iespējas neatpaliek no konkurentiem

Ja jūs esat pārliecināts, ka jums ir pa spēkam prognozēt mača rezultātu, tad šādu iespēju nedrīkst laist garām. Arī ne tad, ja mačs jau rit pilnā sparā. Lai to izdarītu, jums būs jālieto tiešraides likmju funkcija. Kā LV BET live likmes ir salīdzināmas ar konkurentu piedāvājumu?

Lai iepazītos ar attiecīgajā brīdī notiekošajām live likmēm, dodieties uz “Tiešraide” sadaļu no galvenās vietnes izvēlnes.

Live likmes ir iespējams veikt uz visiem tiem pašiem sporta notikumiem, kurus jūs varat atrast gaidāmo maču sarakstā. Jūs varat sekot līdzi spēles gaitai uz rezultāta tablo, kas tiek atjaunots tiešsaistes režīmā.

Papildus rezultāta tablo, spēlētāji tiek informēti arī ar noderīgu statistiku par komandu pēdējā laika sniegumu atsevišķās spēles situācijās, kas var noderēt, prognozējot mača beigu rezultātu.

Loģiski, ka, attīstoties notikumiem laukumā, mainās arī dažādo likmju koeficienti. Prognozes tiešraidē padara sporta likmju spēli par ļoti dinamisku izklaidi.


Lieliski optimizēta mobīlā vietne ir ērti lietojama

Iespēja likt likmes jebkurā vietā un jebkurā laikā jau kādu laiku ir kļuvusi par pašsaprotamu tiešsaistes totalizatoru funkciju. Sporta likmju mobīlajām vietnēm ir jāpiedāvā tāda pati funkcionalitāte, kāda ir pieejama to lielajām versijām. Ir pašsaprotami, ka, darbošanās vietnē, lietojot viedtālruņa mazāko ekrānu, nebūs gluži tik pat ērti, kā liekot likmes ar galda datoru, tomēr tam nevajadzētu būt arī pārlieku piņķerīgam procesam. Turpinājumā mēs apskatīsim, kā tas ir padevies LV BET sporta totalizatoram.

Kā vairums citu Latvijas totalizatoru, šis bukmeikers lieto vietni, kas ir pietiekoši optimizēta lietošanai mobīlajās ierīcēs, nevis īpaši izstrādātu aplikāciju. Tas nozīmē, ka jūs tai varēsiet piekļūt pa tiešo no jūsu mobīlās ierīces interneta pārlūka programmas, bez vajadzības lejuplādēt un uzstādīt aplikāciju.

Mobīlā versija ir saglabājusi tādu pašu kategoriju sadalījumu un izvēlnes kā lielā versija. Ja jūs iepriekš esat piekļuvuši vietnei no datora, lietojot mobīlo versiju, jūs zināsiet kur meklēt jums nepieciešamās funkcijas.

Viena no atšķirībām ar lielo versiju ir tāda, ka atsevišķas pogas ir kļuvušas proporcionāli lielākas, lai tās būtu vieglāk nospiest, lietojot mazāku ekrānu. Mobīlajā versijā ir pieejami arī tiešsraides grafiki, par kuriem mēs jums stāstījām iepriekšējā nodaļā.


Vietne ir ērti lietojama un funkcionāla

Kā jau mēs minējām augstāk, vietnes funkcionalitāte no vairuma citu totalizatoru atšķiras ar to, ka galvenās izvēlnes ir pielāgojamas. Tas nozīmē, ka pirmajā lietošanas reizē, spēlētājiem ir jāiegulda mazliet laika, lai iestatītu piedāvāto sporta notikumu klāstu savai gaumei, bet, atgriežoties vietnē vēlāk, tas atmaksājas, jo tiek parādīti tikai jums interesējošie sporta notikumi. Likmes un sporta notikumi ir arī sakrātotas ērti lietojamās, paplašināmās kategorijās, tātad tiek darīts viss iespējamais, lai spēlētājiem nebūtu lieki jāmeklējas starp tiem neinteresējošu informāciju.


LV BET lietotāju drošība atbilst augstākajiem Eiropas standartiem

Uzņēmumā ir īpaši izveidota datu drošības komanda, kas rūpējas par to, lai vietnes darbība atbilstu Eiropas Savienības izstrādātajiem noteikumiem par personu datu aizsardzību. LVBet licence ir azartspēļu rīkošanai vairākās valstīs, ieskaitot Lielbritāniju un Maltu, kas ir ļoti pieredzējušas azartspēļu rīkošanā. Totalizatoram ir arī Latvijas Republikas izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas izsniegta licence, kas nozīmē, ka vietne ir pilnība legāla Latvijas spēlētājiem un tiek ievērotas arī visas mūsu valsts likumdošanas un drošības prasības.


Klientu apkalpošanas centrs ir atsaucīgs

Izmēģinot dzīvā čata funkciju, mēs atklajām, ka tas patiesībā vairāk līdzinās kontaktu formai saziņai epsatā. Ņemot vērā to, ka, uz šī apskata rakstīšanas brīdi, vietne Latvijā darbojas pavisam nesen, ir iespējams, ka pilnvērtīgs dzīvais čats tiks uzstādīts vēlāk. Kas attiecas kontaktformu, tā darbojas un atbilde pienāca pāris stundu laikā. Protams, tas nav ne tuvu tik ātri, kā saziņa caur dzīvo čatu, bet nepilnas divas stundas ir visai labs rādītājs atbildei epastā. Atbildes jautājumiem var saņemt arī telefoniski. Klientu atbalsta centra darba laiks ir katru dienu 8:00 - 23:00 (GMT+1).

Informācija par kompāniju
Nosaukums: SIA "LV BET"
Adrese: Skanstes iela 50, Rīga , Latvia
Dibināta: 14.09.2020
Licence: Nr.TI-14
Tālrunis: (+371) 23114561
E-pasts: [email protected]
Kontakta forma: Ir
Tiešsaistes čats: Ir

Noslēgumā

Šis totalizators ir lieliski piemērots spēlētājiem, kurus interesē bonusi bez viltīgiem nosacījumiem, kādi mēdz tikt paslēpti dziļi akciju noteikumos. Tiek rīkotas arī izdevīgas akcijas kombinēto likmju spēlētājiem un jums nenāksies viegli atrast kādu Latvijā licencētu sporta likmju vietni, kas ir veltījusi vairāk uzmanības eSporta un virtuālā sporta pasaules notikumiem. Tas viss ir ticis iepakots funkcionālā vietnē, tādēļ mēs nebūsim pārsteigti, ja šī vietne kļūs par vienu no populārākajiem arī Latvijas spēlētāju vidū.

BUJ

Tas ir sporta notikums, kas, tā vietā lai tiktu aizvadīts uz īsta laukuma un ar īstu spēlētāju palīzību, noriet virtuāli. Mača rezultātu ietekmē nejaušu skaitļu ģenerators. Viena no virtuālā sporta priekšrocībām ir tāda, ka spēles norit cauru gadu.
Video translācijas ir pieejamas visiem virtuālā sporta un vairumam eSporta notikumu.
Veicot maksājumu caur Citadeles bankas kontu, ir jāgaida viena darba diena, bet, pārskaitot naudu caur pārējo atbalstīto banku kontiem tā ieskaitīsies dažu minūšu laikā.
Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
LVbet
open
Top