Labākais basketbola sporta totalizators un kur to atrast?

Basketbola popularitāte aug ik katru gadu. Vēl tikai pirms piecus gadus atpakaļ, basketbols spēlēja otro vai trešo vijoli uz Latvijas sporta skatuves, piekāpjoties hokejam un futbolam. Šodien tā ir sena pagātne, jo mūsu basketbola izlase ir, iespējams, spēcīgākā, salīdzinot ar pārējām Latvijas populārāko sporta veidu izlasēm. Vairāki mūsējie spēlē pasaules spēcīgākajā līgā NBA un tādēļ arvien vairāk latvieši seko līdzi basketbolam un meklē labākās basketbola derību vietnes, lai piešķirtu līdzi jušanai šķipsniņu azarta. Mēs esam apskatījuši Latvijas sporta likmju vietnes, mēģinot noskaidrot kurš ir labākais basketbols sporta totalizators.

Totalizators Bonuss* Sīkāka informācija Līgas Apmeklēt
Tonybet
5
100€
Bonus:
100€
Sīkāka informācija
 • CASH OUT – funkcija
 • Sporta notikumu tiešās translācijas
NBA
Latvijas League
LBA
Apmeklēt tūlītTonybet apskats
LVbet
4.8
40€
Bonus:
40€
Sīkāka informācija
 • Bez naudas apgrozīšanas nosacījuma
 • Lielisks virtuālā sporta notikumu piedāvājums
NBA
Latvijas League
LBA
Apmeklēt tūlītLVbet apskats
William Hill
4.7
50€
Bonus:
50€
Sīkāka informācija
 • Dāsni bonusi
 • William Hill TV
LBA
NBA
Latvijas League
Apmeklēt tūlītWilliam Hill apskats
x3000
4.6
10€
Bonus:
10€
Sīkāka informācija
 • Jauno spēlētāju bonuss bez likmju apgrozījuma nosacījumiem
 • Funkcionāli grafiki live likmēm
LBA
NBA
Latvijas League
Apmeklēt tūlītx3000 apskats už čoskoro
Rabona
4.5
100€
Bonus:
100€
Sīkāka informācija
 • + 15% Cashback
 • Ziemas sporta veidi likmes
Latvijas League
NBA
LBA
Apmeklēt tūlītRabona apskats
Optibet
4.4
100€
Bonus:
100€
Sīkāka informācija
 • CASH OUT – funkcija
 • Sporta notikumu tiešās translācijas
LBA
NBA
Latvijas League
Apmeklēt tūlītOptibet apskats
Betsafe
4.3
50€
Bonus:
50€
Sīkāka informācija
 • Iegūsti 5€ Live bezriska likmi
 • Iknedēļas esporta notikumi
Latvijas League
European League
LBA
Apmeklēt tūlītBetsafe apskats
Pafbet
4.2
10€
Bonus:
10€
Sīkāka informācija
 • + 15% Cashback
 • Ziemas sporta veidi likmes
Latvijas League
NBA
LBA
Apmeklēt tūlītPafbet apskats
18+ Noteikumi un Nosacījumi ir spēkā.

Ko piedāvā labākās basketbola derību vietnes?

Optibet

OPTIBET arī rīko regulāras akcijas, kas ir paredzētas īpaši priekš basketbola faniem. Tās netiek rīkotas tik bieži, kā OlyBet, bet tas ir tādēļ, ka šī vietne velta savu uzmanību visiem sporta veidiem vienlīdzīgi. Kā viena no Latvijā senākajām totalizatoru vietnēm, OPTIBET piedāva saviem klientiem augstas kvalitātes produktu ar plašām likmju likšanas iespējām, ko sporta likmju spēlētāji novērtē jau vairāk kā desmit gadu garumā. Piedāvāto basketbola līgu klāsts ir ļoti plašs un tajā ir atrodamas ne tikai NBA, Eiropas un Dienvidamerikas spēcīgākas līgas, bet arī vairākas Eiropas otrās līgas un Āzijas čempionāti.

Reģistrācijas piedāvājums: 100€

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Betsafe
Betsafe piedāva līdzīgu jauno spēlētāju bonusu - līdz piecām bezriska likmēm, atkarībā no jūsu pirmās iemaksas summas, katru 10 EUR vērtībā. Papildus tam, ja spēlē apgrozīsiet pietiekoši lielu summu, jūs varēsiet saņemt līdz pat 20 EUR papildus bezriska likmi katru nedēļu. Betsafe piedāvā vienu no plašākajām likmju likšanas veidu izvēlēm Latvijā. Jūs varat likt likmes uz jau ierasto kopējo rezultātu, rezultātu katrā ceturtdaļā, tāpat kā arī uz interesantākām un totalizatoros retāk sastopamām iespējām, kā likmi uz to, vai kāda no komandām gūs pāra vai nepāra punktu skaitu.
Reģistrācijas piedāvājums: 50€

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

11 LV
11.lv novērties tie basketbola fani, kuriem iet pie sirds bonusi, kurus uzreiz var likt spēlē. Tā vietā, lai pievilinātu spēlētājus ar milzīgiem, bet grūti iegūstamiem bonusiem, 11.lv piedāvā trīs bezriska likmes 11 EUR vērtībā, kuras jūs varat saņemt uzreiz pēc iemaksas veikšanas! Lieciet tās lietā, lai veiktu likmes uz kādu no daudzajām basketbola līgām, kādas ir atrodamas šī totalizatora basketbola sadaļā. Arī piedāvāto likmju likšanas iespējas ir patiešām iespaidīgas, kas jums ļauj izvēlēties starp dažādām prognozēm un koeficientiem.
Pafbet

Pafbet arī piedāva bonusu, ko saņemt ir pavisam vienkārši. Pat tad, ja jūs veiksiet minimālo iemaksu, jūs saņemsiet 5 EUR bezmaksas, kurus varēsiet likt likmēs pēc jūsu sirds patikas. Nekādu ierobežojumu, nekādu apgrozītās summas limitu pirms naudas izmaksas! Piedāvāto basketbola līgu klāsts nav tik plašs kā totalizatoros, kurus esam minējuši augstāk, bet šajā vietnē ir atrodami visu svarīgāko čempionātu spēles. Piedāvato likmju klāsts ir visai plašs, ieskaitot dažādas handikapu likmes. Papildus tam, spēlējot Pafbet jūs atbalstāt labdarību, jo daļu no savas peļņas šī totalizatora vietne ziedo grūtībās nonākušiem bērniem visā pasaulē.

Reģistrācijas piedāvājums: 10€

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Kā derēt par basketbolu un kādi ir likmju veidi?

Vai jūs nekad neesat veicis likmi uz basketbola spēli tiešsaistē? Tadā gadījumā, jūs, iespējams, būsiet pārsteigti redzot, cik plašs ir piedāvāto likmju klāsts. Lai palīdzētu jums tajā orientēties, mēs esam sagatavojuši populārāko likmju pārskatu.

Uzvarētājs ieskaitot papildlaiku - Basketbols ir dinamiska spēle, kurā rezultāts var mainīties pat vairākas reizes katrā minūtē, tādēļ pamatlaika likmes nav tik populāras. Visas šajā nodaļā apskatītās likmes attiecas uz pamatlaiku un papildlaiku. Prognozējot mača uzvarētāju, ieskaitot papildlaiku, jūs liekat likmi uz to, kura komanda uzvarēs spēlē.

Punktu likmes - Punktu likmes ir populāras, jo, tā vieta, lai prognozētu, kura komanda uzvarēs, tā jums ļauj prognozēt spēles ritējumu, precīzāk, vai abām komandām kopā izdosies pārsniegt noteiktu punktu daudzumu. Ja tiekas divas aizsardzības stila komandas, prognozējiet zemāku punktu robežu, bet, ja spēkiem mērojas uzbrūkošu basketbolu spēlējošas komandas - augstāku.

Handikapi - Ja jūs esat pārliecināts, ka viena no komandām uzvarēs pārliecinoši, jūs varat likt handikapa likmi, lai precīzāk prognozētu mača iznākumu, tādi paaugstinot savas likmes koeficientu un cīnoties par lielāku laimestu. Tiesa gan, esiet uzmanīgi! Basketbolā rezultāts var mainīties ļoti strauji un komands bieži laiž laukumā rezervistus, ja, sākoties ceturtajai ceturtdaļai, tām ir milzīgs pārsvars. Ja tā notiek, punktu starpība var strauji sarukt.

Spēlētāju likmes - Skatoties ārzemju līgas, mēs bieži vairāk sekojam kādam konkrētam spēlētājam, nevis komandai kopumā. Tādēļ spēlētāju likmes piedāva interesantu iespēju, prognozēt kāda spēlētāja individuālo sniegumu. Vai jūs domājat, ka pretinieku komandai nav neviena spēlētāja, kas varētu veiksmīgi nosegt Kristapu Porziņģi? Varbūt tā ir laba izdevība likt likmi, prognozējot, ka viņš gūs vairāk kā 25 punktus?

Live likmes un basketbola tiešraides jebkurā vieta un laikā

Live likmes ir idēali piemērots gadījumiem, kad jūs esat nokavējuši spēles sākumu, bet tāpat vēlaties veikt likmi. Interesants papildus aspekts ir tas, ka, mainoties rezultātam un citiem faktoriem, tiem līdzi mainās arī likmju koeficienti. Ņemot vērā cik plašs ir piedāvāto likmu klāsts, kādu piedāvā labākās basketbola derību vietnes, jūs varat derēt uz praktiski jebko, jebkurā brīdī.

Tad ja jums nav izdevies atrast basketbola spēles video tiešraidi, jūs varat likt lietā nākamo labāko izvēli - basketbola tiešraides grafikus. Tajos tiek attēlota tāda svarīga informācija kā rezultāts, mača laiks, komandu piezīmes, spēlētāju individuālā statistika, kura komanda kontrolē bumbu, katrs metiens pa grozu un metiena veids. Šie grafiki ir noderīgi arī tad, ja jūs skatāties video tiešraidi, bet vēlaties, lai pa rokai būtu tiešsaistes mača statistika.

Latvijas fani jūt līdzi dažādiem basketbola turnīriem

Latvijas basketbola izlase

Bez šaubām, populārākie ir Latvijas izlašu sporta notikumi. To priekšgalā ir mūsu pieaugušo vīriešu izlase, bet ļoti populārs ir arī sieviešu basketbols, jo mūsu meitenes spēlē vismaz tik pat augstā līmenī, kā vīri. Pēdējo gadu laikā, arvien populārāki ir arī jaunatnes basketbola notikumi, tādēļ, ka mūsu junioru un jauniešu izlases cīnās par medaļām pasaules svarīgākajos basketbola turnīros. Visvairāk līdzjutēju seko līdzi dažādu mūsu izlašu panākumiem Eiropas čempionāta spēlēs.

Savs piekritēju pulciņš ir arī Latvijas un Igaunijas apvienotajam čempionātam, kura mūsu vietējie klubi sacenšas savā starpā un ar mūsu ziemeļu kaimiņu spēcīgākajām komandām. Vietējo klubu spēles vairs neizraisa tādu interesi, kāda tā bija pirms desmit gadiem, tomēr, pēdējā laikā, Latvijas klubu basketbola popularitātei ir tendence augt.

Neskatoties uz to, ar daudz lielāku interesi vietējie basketbola fani seko mūsējo gaitām pasaules spēcīgākajā basketbola līgā, kurā mūsējie spēlē vadošas lomas pāris klubos. Plecu pie pleca ar pasaules basketbola spilgtākajām zvaigznēm, Latvijas basketbolisti pierāda, ka izcili basketbolisti var nākt arī no mazām valstīm.

Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
LVbet
Bonuss: 20€
4.8
LVbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Betsafe
Bonuss: 50€
4.6
Betsafe apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Pafbet
Bonuss: 10€
4.9
Pafbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Basketbola derību stratēģijas un vērtīgi padomi

Salīdzinot ar citiem komandu sporta veidiem, basketbolā daudz lielāku lomu spēlē komandu labākie spēlētāji. Labākais komandas hokejists uz laukuma var pavadīt tikai aptuveni pusi spēles un arī labākie futbolisti neuzsāks katru uzbrukumu. Ar basketbolu ir citādi. Bumba visvairāk ies cauri komandas līderu rokām, kuriem ir iespēja gūt punktus katru minūti. Tādēļ, veidojot savas basketbola derību sistēmas, ņemiet vērā to, kā komandas līderim ir klājies pret pretinieku komandu iepriekš, kā arī to, vai pretinieku komandā ir kāds aizsargs, kuram izdosies šo zvaigzni neitralizēt.

Prognozējot komandu gūto punktu skaitu, salīdziniet abu komandu piekopto spēles manieri. Ja viena komanda spēlē uzbrūkošu basketbolu, bet otra - spēlē no aizsardzības, kā jums šķiet, kurai komandai izdosies diktēt spēles gaitu? Lai rastu atbildi uz šādiem jautājumiem, salīdziniet komandu iepriekšējās spēles. Kā uzbrūkošā stila komandai ir klājies iepriekš, spēlējot pret komandām ar spēcīgu aizsardzību? Lai veiktu veiksmīgas likmes, jums ir jārod atbildes uz šādiem jautājumiem!

Ņemiet vērā arī to, ka jums ir ne tikai jāprognozē uzvarētājs, bet jāpārspēj bukmeikeri. Jums ir jāizstrādā pret sabiedrību stratēģija, kura balstās uz kādu faktoru, kuru vairums basketbola fanu un bukmeikeru nav ņēmuši vērā. Cits paņēmiens ir tā saucamā apgrieztā līnijas kustība stratēģija. Dažkārti bukmeikeri mazliet atkāpsies no savām prognozēm un pielāgos koeficientus atbilstoši pieprasījumam. Izmanīgākie totalizatora spēlētāji, kuri lieliski orientējas matemātikā, spēj noteikt šos brīžus un atpazīt lieliskas izdevības likmei.

BUJ

Jā, bet tas ir ļoti sarežģīti. Ir daudzi spēlētāji, kuri nopelna iztiku, spēlējot sporta totalizatoru. Tiesa gan, vairumā gadījumu, viņiem ir izdevies izstrādāt smalkākas sistēmas par tām, kādas ir izveidojuši bukmeikeri.
Atšķirības starp koeficientiem nav pārāk lielas, bet mazliet izdevīgāki ir 11.lv totalizatora piedāvātie, tur pat uz pēdām sekojot Pafbet.
Jā, šādas likmes ir pieejamas, bet basketbolā uzvarētāja noteikšanai pagarinājumi ir nepieciešami ļoti reti, tādēļ koeficienti nav būtiski lielāki.
Jā, visas mūsu apskatītās vietnes ievēro Latvijas likumdošanā noteiktās prasības par personas datu apstrādes noteikumiem.
open
Top