Betsafe mobile app - Android & iOS aplikācija Latvijas spēlētājiem

Mēs jau esam atzinīgi novērtējuši šī totalizatora vietnes lielo versiju, pateicoties tās lietošanas ērtumam un draudzīgajiem bonusiem, bet mēs nolēmām pie tā neapstāties un detalizēti apskatīt arī Betsafe app funkcionalitāti. Statistika liecina, ka arvien vairāk sporta totalizatora spēlētāju veic likmes, lietojot mobīlās ierīces, nevis datorus.

Rādīt vairāk

Mēs vēlamies pārbaudīt Latvijas labākos totalizatorus visos to svarīgākajos aspektos, tādēļ šī apskata mērķis ir pārliecināties, vai šim godalgotajam totalizatoram ir izdevies likt lietā tā bagātīgo starptautisko pieredzi, konkurētspējīgas mobīlās vietnes izveidē. Ja jūs interesē, cik lielā mērā Betsafe mobilā aplikācija atspoguļo pozitīvākās lielās vietnes īpašības un ar kādiem trūkumiem ir jāsaskaras spēlētājiem, spēlējot šo totalizatoru uz mazāka ekrāna, turpiniet lasīt!

Rrādīt mazāk
Betsafe sporta totalizator un likmes
Reģistrācijas piedāvājums:
Betsafe
5
  • Iegūsti 5€ Live bezriska likmi
  • Iknedēļas esporta notikumi
  • Agrāka likmes izmaksa
License
  • Maksājumu metodes:
*Pogoji uporabe so v veljavi! 18+
Bonus: 4.5
Maksājumi: 5
Likmju veidu: 4
Live likmes: 4.5
Programmatūra: 5
Mobīlā versija: 5

Betsafe mobile derības salīdzinājumā ar lielo vietni

Betsafe mobilo likmju versija android un iOS

Jums nav jābūt datoru speciālistam, lai saprastu, ka mūsu mobīlās ierīces, nav tik jaudīgas kā galda datori, vai klēpjdatori. Tādēļ, piekļūstot interneta pakalpojumiem no mobīlā telefona vai planšetes, mēs rēķināmies ar zināmiem ierobežojumiem. Mēs saprotam, ka iespēja piekļūt vietnēm no jebkuras vietas un jebkurā laikā, nāk komplektā ar saviem apgrūtinājumiem, bet tā nav liela traģēdija, ja vien pakalpojuma lietošana nekļūst pārlieku sarežģīta un mums nenākas pārmērīgi daudz upurēt funkcionalitāti. Cik veiksmīgi šo līdzsvaru starp neierobežotu piekļuvi un funkcionalitāti ir izdevies noturēt Betsafe mobile?

Funkcionalitāte

Runājot par funkcionalitāti, Betsafe mobile derības piedāvā tik pat plašas likmju iespējas, kā totalizatora lielā vietne. Mobīlajā vietnē ir iespējams likt likmes uz visiem tiem pašiem sporta notikumiem, kādi ir pieejami lielajā versijā. Ja jūs jau esat lasījuši mūsu galda datora Betsafe versijas apskatu, tad, iespējams, atceraties, ka viena no šī totalizatora patīkamākajām priekšrocībām ir plašais likmju veids, kāds tiek piedāvāts katram sporta notikumam. Visas šīs likmju likšanas iespējas ir pieejamas arī Betsafe mobile likmju spēlētājiem.

Lietošanas ērtība

Protams, lietošanas ērtums ir aspekts, kas cieš vissmagāk, pārejot no galda datora uz mobīlo ierīci. Lai arī cik virtuozi jūs neprastu manipulēt ar mobīlā telefona skāriena jūtīgajiem taustiņiem, uz daudz mazākā ekrāna vienkārši nevar vienlaicīgi apskatīt tik daudz informācijas, kā lietojot galda datoru vai klēpjdatoru. Tādēļ tieši mobīlās vietnes ergonomika ir viens no galvenajiem izaicinājumiem, izstrādājot veiksmīgu mobīlo totalizatora versiju, kurā spēlētājiem nenāktos bezgalīgi ritināt ekrānu pa labi vai pa kreisi, lai atrastu tiem interesējošo funkciju. Betsafe app šo problēmu ir atrisinājuši, sadalot likmes veikšanas procesu vienkāršos soļos, no kuriem katru pabeidzot, tiek ielādēta jauna lapa.

Šis risinājums ļauj mobīlajai vietnei saglabāt visu funkcionalitāti, vienlaikus nepārsātinot nelielo ekrānu ar vairāk pogām, kā tajā pietiek vietas. Piemēram, lai veiktu likmi uz futbola maču, spēlētājam ir jāseko šiem vienkāršajiem soļiem:

Pateicoties šai sistēmai, spēles ekrānā nekad nav vairāk par tikai dažām izvēlnēm, līdz ar to paliek pietiekoši vietas lielām, ērti spiežamām pogām, kā arī lai attēlotu visu nepieciešamo informāciju.

Reģistrācija

Turpinot par lietošanas ērtumu, viena no piņķerīgākajām darbībām, piekļūstot jebkuram interneta pakalpojumam, lietojot mobīlās ierīces, ir reģistrācija un šis solis kļūst vēl apgrūtinošāks, ņemot vērā to, kādas ir mūsu likumdošanas prasības jaunu kontu izveidei tiešsaistes totalizatoros un citās azartspēļu vietnēs. Redziet, lai reģistrētos tiešsaistes totalizatorā, Latvijas likumi nosaka, ka spēlētājiem vispirms ir jāverificē sava identitāte, pirms tos drīkst pielaist pie iemaksu veikšanas un likmju likšanas. Īsāk sakot - visām tām funkcijām, kuru dēļ mēs vispār apmeklējam tiešsaistes derību vietnes.

Visbiežāk, identitātes verifikācijai ir nepieciešams augšuplādēt personu apliecinošus dokumentus, kas ne tikai paildzina visu reģistrācijas procesu par vairākām dienām (darbiniekiem augšuplādētie dokumenti ir jāpārbauda manuāli), bet ir arī pietiekoši sarežģīts solis, lai mobīlo ierīču lietotāji to atliktu uz vēlāku laiku, kad tiem būs piekļuve galda datoram. Par laimi, Betsafe aplikācijas funkcijas ietver identitātes apstiprināšanu ar bankas maksājumu. Pateicoties tai, identitāti ir iespējams apstiprināt pāris minūšu laikā un tas ir paveicams tik pat ērti no mobīlajām ierīcēm, kā no galda datora.

Betsafe Android aplikāciju vēl nav izstrādāta

Ja jūs cerējāt uz īpaši izstrādātu Betsafe apk, tad mums jūs ir nedaudz jāsarūgtina, jo tāda vēl nav izstrādāta. Lai gan Betsafe aplikācijas funkcijas jums piedāvātu zināmu papildus ērtību, tā nāktu komplektā arī ar zināmiem apgrūtinājumiem. Pirmkārt, jums būtu nepieciešams ielādēt to savā telefonā. Lejupielādēt Betsafe mobilo aplikāciju prasīu laiku, vietu uz ierīces cietā diska un datu pārraides resursu. Tāpat, jums aplikācija būtu jāuzstāda un tā regulāri atjauninātos, kas, lai arī nav pasaules gals, ir visai lieki, ja vietnes mobīlā versija ir pietiekoši optimizēta, lai to varētu lietot pa taisno no mobīlās ierīces pārlūka programmas.

Betsafe iPhone aplikācija vēl ir tikai nākotnē

Arī īpaši izstrādāta Betsafe iOS aplikācija nav pieejama. Kā jau mēs minējām iepriekšējā paragrāfā, iespējams, tā nemaz nav nepieciešama. Neskatoties uz to, ir zināms, ka mobīlās aplikācijas ir pieejamas vairākās citās valstīs, kurās šis totalizators darbojas, kas vieš cerības uz to, ka nākotnē tā būs pieejama arī Latvijas spēletājiem.

Ņemot vērā to, ka mobīlās aplikācijas Latvijas sporta totalizatori tirgū ir šobrīd vēl ir retums, iespējams, ka tiklīdz vēl pāris populārākās tiešsaistes derību vietnes izstrādās veiksmīgas aplikācijas, maisam gals būs vaļā un visas sporta likmju platformas sekos tām pa pēdām. Tiklīdz tas notiks, mēs atjaunosim šo apskatu, iekļaujot informāciju par to, cik mobīlā lietotne ir kvalitatīva un kā to lejuplādēt. Līdz tas brīdis pienāks, jūs nevarat lejupielādēt Betsafe app, vienkārši piekļūstiet vietnei caur interneta pārlūku.

Vai jums ir jālieto mobīlās ierīces, lai aktivizētu bonusus?

Kā jau mēs minējām šī apskata ievadā, arvien vairāk spēlētāju izvēlas spēlet totalizatorus no savām mobīlajām ierīcēm. Lieta ir tāda, ka arī paši spēļu rīkotāji to labi apzinās, tādēļ to mārketinga komandas mēdz piedāvāt akcijas, kas ir īpaši tēmētas uz mobīlo ierīču lietotājiem. Rezultātā, reizēm rodas situācijas, kurās mobīlo ierīču un lielo versiju lietotājiem ir atšķirīgi bonusi.

Betsafe mobile derības nav gājušas šādu ceļu un piedāvā abās platformās vienādus bonusus, ieskaitot dāsnu iepazīšanās bonusu, konkurētspējīgu lojalitātes programmu un dažādus sezonālos bonusus, tuvojoties nozīmīgākajiem mačiem Latvijā populārākajos sporta veidos. Tādēļ jums nav jālauza galva par to, no kādas ierīces ir izdevīgāk reģistrēties. Izvēlieties to ierīci, kuru jums ir ērtāk lietot, jo tas neatstās iespaidu uz jūsu bonusiem.

Mobīlās versija piedāvā tādas pašas maksājuma iespējas

Ja jūs esat lasījuši jebkuru citu sporta derību vietnes apskatu, tad noteikti jau esat lasījuši par ierobežojumiem, kādus mūsu likumdošana ir uzstādījusi tiešsaistes totalizatoriem, attiecībā uz iemaksu saņemšanu. Īsumā priekš tiem, kas to vēl nezina - likums paredz, ka iemaksas ir atļauts veikt tikai no Latvijā reģistrēta bankas konta vai tam piesaistītas kredītkartes. Kas attiecas uz izmaksām, tās var tikt pārsūtītas tikai uz to kontu, no kura tika veikta iemaksa.

Citiem vārdiem sakot, iemaksas un izmaksas ir veicamas tikai ar vienu maksājumu metodi. Šie noteikumi attiecas arī uz totalizatoru mobīlajām versijām, bet labā ziņa ir tāda, ka Betsafe mobile versijā ir visai ērti veikt maksājumus ar kredītkarti.

Vai mēs varam gaidīt vairāk iemaksu un izmaksu iespējas nākotnē? Grūti pateikt. Pēdējo gadu izmaiņas likumdošanā liecina par tendenci uz arvien stingrāku azartspēļu uzraudzīšanu. Tiesa gan, tas attiecas uz vairākām Eiropas valstīm, ne tikai Latviju vien un pastāv iespēja, ka popolārākās interneta maksājumu platformas, kā PayPal un Skrill spers soļus pretī mūsu likmdošanas prasībām un tiks akceptētas kā pieļaujamas maksājumu metodes.

Noslēgumā

Betsafe mobile ir veiksmīgi izdevies iemantot visas tās labās īpašības, kuru dēļ šī totalizatora lielā versija ir izpelnījusies ne tikai spēlētāju uzticību, bet arī dažādus starptautiskus apbalvojumus. Vietne ir viegli lietojama, izpildīta elegantā dizainā un tā ir saglabājusi visas tās pašas funkcijas, kādas ir pieejamas piekļūstot tai no galda datora. Neskatoties uz to, ka spēlētājiem vēl nav pieejamas mobīlās aplikācijas, vietne ir lieliski optimizēta lietošanai no mobīlo ierīču pārlūka programmām. Ja kvalitatīva mobīlā vietne ir jums svarīgs faktors, meklējot jaunu tiešsaistes totalizatoru, Betsafe mobile likmju spēle noteikti ir kaut kas, ko jums vajadzētu izmēģināt.

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, abas divas versijas piedāvā pilnībā identisku sporta veidus, likmes un koeficients.
Jā, mobīlā vietne ir lieliski optimizēta, tādēļ lapu ielāde norit visai raiti.
Jā, mobīlajā vietnē ir pieejama čata tiešraide un epasta sarakste ar klientu atbalsta komandu.
Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
Betsafe
open
Top