Privātuma politika

Šī politika un lietošanas noteikumi ir attiecināmi uz jums, šīs vietnes Lietotāju un Sportatotalizators.net, Vietnes īpašnieku un nodrošinātāju. Sportatotalizators.net ļoti nopietni uztver jūsu informācijas privātumu. Šī politika attiecas uz to, kā mēs lietojam jūsu informāciju, kuru jūs mums esat iesnieguši, lai lietotu Vietni. Lūdzu uzmanīgi izlasiet šo privātuma politiku.

Šīs Privātuma Politikas Darbības Joma

Šī privātuma politika attiecas tikai uz sportatotalizators.net un Lietotāju rīcību, attiecība uz šo Vietni. Tā neattiecas uz jebkādām citam vietnēm, kuras ir sasniedzamas caur šo Vietni, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar jebkādām sociālo mēdiju vietņu saitēm, kādas mēs varētu publicēt.

Ievāktie Dati

Mēs no saviem lietotājiem ievācam dažādu informāciju:

Mūsu Ievāktās Informācijas Pielietojums

Mēs lietojam jūsu personīgo informāciju zemāk minētajiem iemesliem:

Trešo Pušu Vietnes un Pakalpojumi

Laiku pa laikam, sportatotalizators.net var izmantot trešo pušu pakalpojumus, lai risinātu noteiktus, Vietnes darbībai nepieciešamos procesus. Šādu pakalpojumu sniedzējiem nav piekļuves noteiktiem personas datiem, ko sniedz šīs vietnes lietotāji.

Saites uz Citām Vietnēm

Šī vietne laiku pa laikam var sniegt saites uz citām vietnēm. Mēs nekontrolējam šādas vietnes un neesam atbildīgi par šo vietņu saturu. Šī privātuma politika neattiecas uz šādu vietņu izmantošanu. Pirms to izmantošanas ieteicams izlasīt šo vietņu privātuma politiku.

Vietnes Funkcionalitāte

Lai izmantotu visas Vietnē pieejamās funkcijas un iespējas, jums var būt jāiesniedz noteikta Informācija. Jūs varat ierobežot interneta pārlūkprogrammas sīkfailu lietošanu. Plašāku informāciju skatiet zemāk esošajā klauzulā (Sīkdatnes).

Sīkdatnes

Šī vietne jūsu datorā var ievietot noteiktus sīkfailus un piekļūt tiem.

Sportatotalizators.net izmanto sīkdatnes, jūsu vietnes lietošanas pieredzes uzlabošanai.

Sportatotalizators.net ir rūpīgi izvēlējies šos sīkfailus un ir veicis pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu privātums vienmēr tiek aizsargāts un ievērots.

Visi šajā vietnē izmantotie sīkfaili tiek lietoti saskaņā ar spēkā esošo ES sīkdatņu likumu.

Pirms vietne ievieto sīkfailus jūsu datorā, jums tiks parādīta ziņojumu josla, kurā tiks lūgta jūsu piekrišana šo sīkfailu iestatīšanai. Piešķirot piekrišanu sīkfailu ievietošanai, jūs ļaujat sportatotalizators.net sniegt jums labāku pieredzi un pakalpojumus. Ja vēlaties, varat atteikt piekrišanu sīkfailu ievietošanai; tomēr dažas vietnes funkcijas var nedarboties pilnībā vai kā paredzēts.

Jūs varat izvēlēties iespējot vai atspējot sīkdatnes savā interneta pārlūkprogrammā. Pēc noklusējuma lielākā daļa interneta pārlūkprogrammu pieņem sīkdatnes, taču to ir iespējams mainīt. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet interneta pārlūkprogrammas palīdzības izvēlni.

Jūs jebkurā laikā varat izdzēst sīkfailus; tomēr jūs varat zaudēt visu informāciju, kas ļauj ātrāk un efektīvāk piekļūt vietnei, ieskaitot personalizācijas iestatījumus, bet ne tikai.

Nepilngadīgie

Sportatotalizators.net nav paredzēts nevienai personai, kas ir jaunāka par 18 gadiem, un bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem, un mēs apzināti neapkoposim personisko informāciju, kas ir ievākta no nepilngadīgajiem. Ja mēs uzzināsim, ka lietotājs ir jaunāks par 18 gadiem, mēs izdzēsim viņa vai viņas informāciju. Mēs paturam tiesības jebkurā brīdī pieprasīt vecuma pierādījumu.

Jūs varat sazināties ar sportatotalizators.net pa e-pastu.

open
Top