Āzijas handikaps strategija - Kā šis likmju veids var uzlabot jūsu spēli

Vairums sporta likmju spēlētāju dod priekšroku vienkāršajām likmēm, prognozējot mača iznākumu, izvēloties starp trim standarta izvēlēm: uzvar mājinieki, uzvara viesi, mačs noslēdzas ar neizšķirtu. Šāda veida likmēm nav ne vainas, ja laukumā tiekas divas relatīvi vienlīdzīgas komandas. Tomēr, ja viena no komandām ir izteikta favorīte, totalizators piedāvās niecīgu likmes koeficientu, kas krasi ierobežo potenciālo laimestu.

Labākais Bukmeikeri 2024

Azijas handikaps likmju strategija piedāvā spēlētājiem iespēju palielināt potenciālo laimestu, uzņemoties lielāku risku. Šī veida likme visbiežāk tiek pielietota futbola mačos un ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu uzvarošu futbola sporta likmju totalizatora spēlētāju arsenālā. Šajā rakstā mēs jums iemācīsim, kas ir jāņem vērā, liekot šāda veida likmes un iepazīstināsim jūs ar dažādām ar to saistītām detaļām.

Labākajiem Latvijas Totalizatoru Saraksts 2024 - Licencēti Bukmeikeriem Vērtējums

# Totalizators Bonuss* Min. likme Mobile Reitings Apmeklēt
1
DreamBet
5.0
Bonuss:
100% līdz 150€
Min. likme:
0.10€
Mobile:
5.0
Apmeklēt tūlīt DreamBet apskats drīzumā
2
Playio.com
5.0
Bonuss:
100% līdz 100€
Min. likme:
20€
Mobile:
5.0
Apmeklēt tūlīt Playio.com apskats drīzumā
3
TonyBet
5.0
Bonuss:
100€
cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
5.0
Apmeklēt tūlīt TonyBet apskats
4
LVbet
4.5
Bonuss:
20€
cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.5
Apmeklēt tūlīt LVbet apskats
5
Rollino
4.5
Bonuss:
200% līdz 1000€
Min. likme:
20€
Mobile:
4.5
Apmeklēt tūlīt Rollino apskats drīzumā
6
Betsafe
4.5
Bonuss:
50€
likmes bez riska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.5
Apmeklēt tūlīt Betsafe apskats
7
Pafbet
4.0
Bonuss:
10€
+ 15% cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt Pafbet apskats
8
Rabona
4.0
Bonuss:
100€
+ cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt Rabona apskats
9
OlyBet
4.0
Bonuss:
75€
likmes bez riska
Min. likme:
1€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt OlyBet apskats
10
Klondaika
4.0
Bonuss:
100€
+ 80€ likmēs ar atlaidi
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt Klondaika apskats
11
X3000.lv
4.0
Bonuss:
100% līdz 10€
bezriska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt X3000.lv apskats drīzumā
12
William Hill
4.0
Bonuss:
50€
likmes bez riska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt William Hill apskats
13
Optibet
4.0
Bonuss:
100€
likmes bez riska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt Optibet apskats
Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Kas ir Āzijas handikaps un kā tas darbojas?

Āzijas handikaps ir likmes veids, kas ļauj spēlētājiem piešķirt pozitīvu vai negatīvu handikapu kādai no komandām, paaugstinot standarta likmē piedāvāto koeficientu. Runājot vienkāršākā valodā, spēlētājs var izvēlēties, cik lielu vārtu pārsvaru viņš vēlas piešķirt nomināli vājākajai komandai vēl pirms mača sākuma. Piemēram, ja Latvijas futbola izlase mērojas ar spēkiem ar Vācijas izlasi, mūsu futbolisti tiks uzskatīti par pastarīti šajā mačā. Liekot naudu uz Vācijas uzvaru, bukmeikeri piedāvās visai niecīgu potenciālo laimestu, bet, prognozējot Latvijas uzvaru, spēlētājam ir jāuzņemas milzīgs risks.

Āzijas handikaps ļauj līdzsvarot situāciju, piemēram, piešķirot Latvijas izlasei handikapu +2. Šādā likme uzvarēs, ja Latvijas izlase nospēlēs neizšķirti, vai zaudēs ar vienu vārtu pārsvaru. Ja Latvija zaudēs ar divu vārtu pārsvaru, likme tiks atgriezta spēletājam.

Āzijas handikaps paskaidrojums - Iespēja vienmēr just līdzi savējiem

Āzijas handikaps

Vairums sporta likmju spēlētāju vienmēr liek naudu uz komandu, kurai tie jūt līdzi. Pat tad, ja pretinieku komanda ir objektīvi spēcīgāka, daudziem spēlētājiem vienkārši neceļas roka prognozēt savu elku zaudējumu. Sporta līdzjutēji mīl savu komandu gluži kā tuvu draugu vai ģimenes locekli un justos pievīluši šīs attiecības, gūstot labumu no savējo zaudējuma.

Tas noved pie, no sporta likmju stratēģijas viedokļa, visai apšaubāmām likmēm, kad spēlētāja atbalstītā komanda tiekas ar objektīvi spēcīgākiem pretiniekiem. Āzijas handikaps strategija ļauj spēlētājiem atbalstīt iecienītākās komandas, turpinot spēlēt sporta likmju spēli optimāli. Piemēram, Latvijas futbola līdzjutēji nelabprāt liek likmes pret mūsu futbolistiem, bet ja mūsējiem ir jāmērojas spēkiem ar kādu no futbola lielvalstīm, tad, visbiežāk, likme uz Latvijas uzvaru būs vējā izsēta nauda. Āzijas handikaps ir ideāli piemērots šādām situācijām, ļaujot līdzjutējam piešķirt vājākajai komandai handikapu un paagstinot iespējas uzvarēt.

Šis likmes veids ir noderīgs arī pretējā gadījumā, ja komanda, kurai jūs jūtat līdzi, ir pārliecinoša favorīte. Piemēram, ja Latvijas hokeja izlase tiekas ar kādu krietni vājāku komandu, liekot standarta likmi uz mača rezultātu, jūsu izredzes laimēt būs visai lielas, bet potenciālais laimests būs pavisam niecīgs. Tādā gadījumā, jūs varat padarīt likmju spēli interesantāku, piešķirot pretinieku komandai handikapu, lai paaugstinātu potenciālo laimestu.

Āzijas handikapa kalkulators un kā to lietot

Kā jau mēs minējām augstāk, šis likmju veids piedāvā vairākas patīkamas iespējas, tomēr to ne vienmēr ir viegli saprast nepieredzējušiem spēlētājiem. Par laimi, netrūkst dažādu resursu, kas atvieglo iepazīšanās procesu, ieskaitot Āzijas handikapa formulas un kalkulatorus. Lietojot šos rīkus, pirms īstās likmes veikšanas, spēlētāji var ievadīt izvēlēto handikapu un pārliecināties, ka tie ir pareizi sapratuši uzvaras nosacījumus un ir ar tiem apmierināti.

Pēc pirmā acu uzmetiena, handikapi ar decimālskaitļiem var būt visai mulsinoši, tāpēc ir noderīgi iepriekš pārliecināties, ka jūs visu esat sapratuši pareizi.

Azijas handikaps likmju stratēģija - Padomi spēlei

Sporta totalizatora spēlētāji parasti seko tendencei likt likmes uz favorītiem, nevis pastarīšiem un tā ir taisnība arī runājot par Āzijas handikapa likmēm. Liekot Āzijas handikapa likmes, ir svarīgi atcerēties, ka vairums futbola komandu treneru necenšas pazemot pretinieku komandu un sāks taupīt vadošo spēlētāju spēkus, iegūstot vairāku vārtu pārsvaru. Pateicoties šai tendencei, zaudējošajai komandai reizēm izdodas atspēlēt pāris vārtus un noslēgt maču ar līdzīgāku rezultātu.

Pēc mūsu domām, šo futbula treneru un vairuma totalizatora spēlētāju tendences vajadzētu ņemt vērā, biežāk liekot likmes uz nomināli vājākajām komandām. Neatkarīgi no tā, vai jūs tam piekrītāt, kārtīgs Āzijas handikapa aprēķins ir neatsverams līdzeklis, ja jūs gūtu vairāk panākumu, spēlējot sporta likmju spēles uz futbola mačiem. Izvēloties šo likmju veidu, jums vienmēr tiks piedāvāti labāki koeficienti un lielāki potenciālie laimesti.

Āzijas handikaps strategija

Nedzenieties pakaļ lieliem laimestiem

Paturiet prātā, ka vispopulārākais rezultāts futbolā ir 2:1. Pat savu līgu spēcīgākie futbola klubi visbiežāk uzvar tikai ar vienu vai divu vartu starpību. Futbols ir augstu likmju spēle, viens pārmērīgi agresīvs uzbrukums var pārvērsties nāvējošā pretuzbrukumā. Apzinoties, cik viegli ir zaudēt visu spēli veidoto pārsvaru, komandu treneri sāk spēlēt uzmanīgāk, izvirzoties vadībā. Tādēļ jums nevajadzētu aizrauties ar likmēm, kurās jūs prognozējat milzīgu favorītu pārsvaru. Lai gan šāda likme piedāvā lielu laimestu, iespēja kā tā piepildīsies ir visai neliela.

BUJ

Tā ir likme, kas dod izvēlētajai komandai 1,5 vārtu pārsvaru mačam sākoties. Izvēloties šādu likmi, jūs laimēsiet, ja vien jūsu izvēlētā komanda nezaudēs ar divu vai vairāk vārtu pārsvaru.
Atšķirībā no parastā handikapa, Āzijas handikapa likme nepieļauj neizšķirtu, tādēļ ir tikai divi iespējamie likmes iznākumi.
Nē, Āzijas handikapa likmes nav pieejamas katrā totalizatorā, bet vairums bukmeikeru piedāvā spēlētājiem veikt šāda veida likmes.
Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
LVbet
Bonuss: 20€
4.8
LVbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Betsafe
Bonuss: 50€
4.6
Betsafe apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Pafbet
Bonuss: 10€
4.9
Pafbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

open
Top