Čeku loterija - Unikāla iespēja laimēt balvas un cīnīties ar ēnu ekonomiku

Loterijas un citas azartspēļu formas piesaista spēlētājus, kas vēlas izmēģināt savu laimi, bet reizēm tām ir arī citas funkcijas. Šādas spēles bieži tiek lietotas, lai finansētu labdarības projektus vai risinātu dažādas sociālas problēmas. Arī čeku loterijai ir cēlāks mērķis, kas sniedzas tālāk par laimestu izmaksu vien - ēnu ekonomikas apkarošana. Daudzi no mums ir dzirdējuši par šo loteriju, bet lielākais vairums nezina, kā tajā var piedalīties, kā tā tiek organizēta un kādas balvas tajā ir iespējams laimēt. Ja arī jūs īsti nezināt, kas ir čeku loterija, bet vēlētos ar to iepazīties, turpiniet lasīt.

Čeku loterija LV - Palīdzi apkarot ēnu ekonomiku

Čeku loterija LV

Ceku loterija ir VID rīkota akcija, kuras mērķis ir apkarot ēnu ekonomiku atsevišķās nozarēs. Katra ceturkšņa sākumā, VID izvēlas atsevišķas nozares ar īpaši augstu ēnu ekonomikas risku čeku loterijai. Parasti tiek izvēlētas tās nesakārtotās nozares, kurās konkrētajā ceturksnī ir gaidāms ienākumu pieaugums. Piemēram, vasaras mēnešos, var tikt izvēlētas ēdināšanas un izmitināšanas nozares. Šādā veidā, šo pakalpojumu pircēji tiek motivēti prasīt no pakalpojuma sniedzējiem čekus. Izskatās, ka čeku loterija Latvijā ir uzskatāma par izdevusies. Pēc pašu VID teiktā, tās rezultātā 2020. gadā nodokļos tika iekasēti papildus 1,2 miljoni eiro, bet loterijas rīkošanai no budžeta tiek atvēlēts pusmiljons eiro. Tātad, valstij tiek vairāk nodokļu, bet pircējiem - patīkamas naudas balvas un apzinīgāki uzņēmēji.

VID čeku loterija - Kā piedalīties?

Lai pacīnītos par balvām, spēlētājiem ir jāreģistrē čekus vai kvītis, kas nākušas no VID reģistrētiem kases automātiem vai kvīšu grāmatiņām. Papildus tam, loterijai ir derīgi tikai tie čeki, kuru summa pārsniedz 5 eiro. Čeku loterija reģistrēties ir iespējams šim procesam īpaši izstrādātā interneta vietnē. Veicot reģistrāciju, spēlētājiem ir tāpat jānorāda savs vārds, uzvārds, telefona numurs, kases aparāta numurs, čeka datums un summa. Visa šī informācija, neskaitot spēlētāja personas datus, ir atrodama uz jebkura čeka. Tas nozīmē, ka, lai piedalītos čeku loterijā, jums nav jāpērk īpašas loterijas biļetes. Spēlētāji var arī piedalīties loterijā tik bieži, cik vien tie to vēlas, jo dalības reižu skaits netiek ierobežots. Vienīgi, ir jāpatur prātā, ka reģistrēto čeku ir jāsaglabā, jo tas ir jāuzrāda, lai saņemtu balvu.

Čeku loterija VID - Kādas balvas ir iespējams laimēt?

Tādēļ, ka dalība loterijā ir praktiski bezmaksas, varētu domāt, ka tās piedāvātie laimesti nebūs diez ko diženi. Galu galā, kā māca sena latviešu gudrība: “Dāvinātam zirgam mutē neskatās”. Ja arī jūs gaidījāt, ka VID čeku loterijā varēs laimēt dāvanu kartes un citas nelielas balvas, tad laikam būsiet novērtējuši par zemu to centību un vērienu, ar kādu ieņēmumu dienests apkaro ēnu ekonomiku.

Piedāvātās balvas ir patiešām iespaidīgas. Katru mēnesi tiek izlozēts viens 10 000 eiro laimests, trīs 5000 eiro laimesti, trīs 500 eiro laimesti un trīsdesmit pieci 100 eiro laimesti. Tātad 35 000 eiro katru mēnesi! Pie kam, ar to vēl viss nebeidzas, jo, paralēli ikmēneša laimestiem, tiek rīkota arī lielā gada izloze, kurā spēlētāji var laimēt vienu 20 000 eiro laimestu, četrus 10 000 eiro laimestus un piecus 2000 laimestus. Neskaitot naudas balvas, spēlētāji var saņemt arī dāvanu kartes no dažādiem Latvijas uzņēmējiem, katru mēnesi 200 eiro vērtībā. Tas nozīmē, ka Valsts ieņēmumu dienesta rīkotā loterija ir viena no lielākajām, pilnībā pašmāju rīkotājam izlozēm pēc kopējā balvu fonda!

Čeku loterija Mobilly - Kā loterija tiek rīkota?

Lai arī mūsu Valsts ieņēmumu dienests, bez šaubām, ir ļoti profesionāls un spējīgs, loteriju rīkošana gluži nav tā spēcīgākā puse. Tādēļ, lai visi ar loteriju saistītie procesi noritētu gludi, VID ir nolīguši privātu uzņēmēju SIA Mobilly, kas ir izstrādājuši vietni, kuru mēs jau pieminējām iepriekš. Čekuloterija registracija tiek veikta tieši šajā Mobilly izstrādātajā vietnē. Lai nevienam nebūtu šaubu, ka izloze tiek rīkota godīgi, Čekuloterija LV registracija ir liegta visiem VID un Mobilly darbiniekiem.

Čeku loterija rezultāti - Kā lai saņem laimestu?

Čeku loterija LV

Kā jau mēs minējām iepriekš, šajā loterijā izmaksātie laimesti ir ļoti iespaidīgi, it īpaši paturot prātā, ka tajā var piedalīties bez maksas. Bet kā lai zina, vai jūsu reģistrēties čeks ir ticis izlozēts? Čeku loterija laimētaji tiek izziņoti loterijai īpaši izstrādātajā vietnē. Tur pat jūs varat atrast arī nākamo rezultātu paziņošanas dienu un to, kuri čeki ir nominēti lielajai gada izlozei. Loterijas uzvarētāju personīgā informācija tiek aizsargāta, aizklājot vārdu, uzvārdu un telefona numura pirmos četrus ciparus.

Ja spēlētājam ir palaimējies laimēt kādu no balvām, viņam ir 30 dienu laikā pēc laimētāju izziņošanas jāpiesakas VID caur elektroniskās deklarēšanas sistēmu vai arī ierodoties VID klientu apkolpošanas centrā ar laimīgā čeka orģinālu. Visi spēlētāji, kuri ir saņēmuši kādu no ikmēneša balvām, var pieteikties arī lielajai gada izlozei, rakstot īpašu iesniegumu Valsts ieņēmumu dienestam.

Noslēgumā

Šķiet, ka čeku loterija ir viena no retajām spēlēm, kurā visi ir uzvarētāji. Preču un pakalpojumu pircēji var kļūt par spēlētājiem un pacīnīties par iespaidīgām balvām, bez vajadzības iegādāties īpašu loterijas biļeti, tā vietā vienkārši reģistrējot čekus, kuri to ir saņēmuši no VID izvēlētu nozaru uzņēmējiem. Valsts ieņēmumu dienests iekasē vairak nodokļu un apkaro ēnu ekonomiku. Arī godprātīgie uzņēmēji ir ieguvēji, jo iegūst jaunus potenciālos klientus, kuri labprātāk tērē savu naudu iestādēs, kuros tiek izsniegti čeki. Vērtējot kopumā, arī mums šī programma ir jāvērtē atzinīgi, jo nepastāv nemaz tik daudz iespēju, kā laimēt lielas naudas balvas, neriskējot ne ar centu savas naudas.

Tomēr, ja jūs negūstiet pietiekami daudz azarta ar vienu izlozi nedēļā, jūs varat piedalīties dažādās citās spēlēs, kādā no mūsu apskatīto bukmeikeru vietnēm. Mēs esam salīdzinājuši plašu klāstu labāko totalizatoru, ieskaitot populāros Optibet un 11 LV, kā arī mazāk zināmo, bet tik pat interesanto Pafbet.

BUJ

Nē, čeku loterijas laimesti netiek aplikti ar iedzīvotāja ienākuma nodokļa likmi. Neskatoties uz to, jums būs jāmaksā laimesta nodoklis 23% apmērā, ja laimēsiet summu, kas pārsniegs 3000 eiro.
Katrs čeks ir derīgs tikai vienai ikmēneša izlozei, kā arī ikmēneša uzvarētāji var pieteikties lielajai gada izlozei.
Jums ir jāpārliecinās, ka jūsu rīcībā esošais dokuments patiešām ir čeks vai kvīts, nevis, piemēram, rēķins. Dažkārt šī informācija ir uzrādīta čeka informācijas izvietojuma laukā, lai apskatītu biežākos veidus, kā šī informācija mēdz tikt attēlota, dodieties uz čeku loterijas vietni, atveriet čeka reģistrāciju un klikšķiniet uz informācijas pogas. Ja šī informācija patiešām trūkst, ziņojiet VID par pārkāpumu.
Katrs spēlētājs drīkst reģistrēt neierobežotu skaitu čeku, ja vien tie ir izsniegti pareizajā mēnesī un no VID izvēlētās industrijas uzņēmēja.
Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
LVbet
Bonuss: 20€
4.8
LVbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Betsafe
Bonuss: 50€
4.6
Betsafe apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Pafbet
Bonuss: 10€
4.9
Pafbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

open
Top