Pafbet LV - Uzticams bukmeikers Latvijā ar lieliskām akcijām 2024

Pafbet lv vada zviedru totalizators ar pusgadsimtu ilgu pieredzi azartspēļu industrijā. Jau kopš pašas pirmās likmes, tie koncentrējas uz ētisku spēli, ziedojot daļu savas peļņas labdarībai un ceļot godīgu spēļu prakses latiņu arvien augstāk.

Rādīt vairāk

Pafbet sporta totalizator ir caurskatāma un pozitīva vietne, kas ļoti cenšas noslīpēt lietotāju pieredzi, lai pēc iespējas tos pasargātu no negatīvām emocijām. Bonusiem nav viltīgu, paslēptu noteikumu, kā arī tiek rīkotas dažādas akcijas, kas ļauj spēlētājiem atgūt daļu no zaudējumiem.

Pafbet Latvija bezmaksas totalizatora versija ir labākais veids, kā izmēģināt savu roku sporta likmju spēlēs neriskējot ar savu naudu. Šis totalizators Latvijas tirgū ir ienācis pavisam nesen, bet jau ir uzņēmis apgriezienus, izpelnoties spēlētāju atzinību un piesaistot vietējās sporta zvaigznes, ieskaitot Eurobasket 2001. vērtīgāko spēlētāju Kasparu Kambalu.

Rrādīt mazāk
Iepazīšanās bonuss: €10
Pafbet
4.9
  • + 15% Cashback
  • Ziemas sporta veidi likmes
  • Pafbet Payback
License
  • Maksājumu metodes:
*Pogoji uporabe so v veljavi! 18+
Bonus: 4.9
Uttak: 4.8
Innskudd: 5
Valutaer: 4.5
Programvare: 5
Brukervennlighet: 5

Pafbet reģistrācija - Detalizēts ceļvedis ar attēliem

Latvijas likumdošana paredz visai stingrus identitātes verifikācijas noteikumus, reģistrējoties azartspēļu vietnēs. No tā, cik prasmīgi totalizatoram ir izdevies ieviest ērtus risinājumus verifikācijas procesa izpildei, ir atkarīgs tas, cik daudz laika un pūļu jums būs jāiegulda pirms varēsiet sākt spēli. Pafbet online likmju platforma iekrīt kaut kur pa vidu starp Latvijas totalizatoriem. No vienas puses, verifikācijas process tiek veikts manuāli, tādēļ tas var aizņemt ilgāk par diennakti, bet no otras - jums nav augšupielādē nekādi dokumenti, jo jūsu identitāte tiek noskaidrota ar interneta bankas palīdzību.

Pafbet iezīmes

🏆 Pafbet LV: Virzienā uz lapu
📱 Mobilā versija: Android un iOS
🎁 Reģistrācijas piedāvājums: €10
💸 Minimālā noguldījuma summa: €5

Pafbet Latvija depozīta iespējas: Soli pa solim pamācība ar attēliem

Runājot par iemaksu un izmaksu iespējām, mums ir gan labas, gan sliktas ziņas. Sliktā ziņa ir tā, ka piedāvāto maksājumu metožu klāsts ir visai ierobežots. Šāds izvēles trūkums izriet no Latvijas likumdošanas, kas paredz, ka spēlētājiem reģistrējoties ir jāuzrāda savs bankas konts un iemaksas un izmaksas drīkst veikt tikai izmantojot to. Pastāv pāris reti nebanku operatori, kas spēj izpildīt šīs prasības, bet tie nav populāri starp vietējiem totalizatoriem.

Paf bet pieņem tikai banku (Swedbank, SEB un Citadele) un kredītkaršu (Mastercard un Visa) pārskaitījumi. Labās ziņas ir tās, ka gandrīz visiem Latvijas iedzīvotājiem ir pieeja šo banku vai kredītkaršu pakalpojumiem. Paf Latvija minimālā depozīta summa 10 eiro, bet mazākā atļautā izmaksa ir 10 eiro. Ieskaitot naudu, tā jūsu kontā nokļūs nekavējoties, bet, veicot izmaksas, ir jāpagaida no vienas līdz trim darba dienām. Turpinājumā aprakstīsim iemaksu procesu, sākot no tās pašas vietas, kurā apstājāmies iepriekšējā apakšvirsrakstā, runājot par reģistrāciju.

Pafbet Latvija - Noguldīšanas process

Pafbet Bonusa Kods

Pafbet Bonuss - Reģistrēšanās bonuss un citi izdevīgi piedāvājumi

Spēlēt totalizatoru un labi pavadīt laiku, nav grūti, tomēr ne tuvu ne katram ir pa spēkam spēlē gūt peļņu. Lai paaugstinātu savas izredzes laimēt, lieciet lietā totalizatoru piedāvātos bonusus. Paffbet depozīta bonuss ir visai unikāls un turpinājumā mēs jums paskaidrosim, kādēļ tas ir izdevīgāks, nekā varētu šķist pēc pirmā acu uzmetiena, kā arī iepazīštināsim jūs ar citiem piedāvājumiem.

Pafbet.lv reģistrēšanās bonuss dāvā jums iespēju sākt spēli ar vairāk naudas sporta likmēm. Kamēr citi totalizatori vilina jaunos spēlētājus, solot dubultot pirmo iemaksu summām, kas mēdz pārsniegt pat simts eiro, Puffbet depozīta bonuss piedāvā tikai 5 eiro. Ja tas jums šķiet neizdevīgi, tad jūs noteikti neēsat iepazinušies ar lielo depozītu bonusu noteikumu sīko druku.

Lielākajā vairumā piedāvājumu, kas sola dubultot pirmo iemaksu, bonusa summa jūsu kontā tiks ieskaitīta pakāpeniski, visai lielas spēlē apgrozītās naudas summas. Skaudrā patiesība ir tāda, ka vairums spēlētāju zaudēs savu pirmo iemaksu, pirms tie būs pilnībā saņēmuši visu bonusa summu. Varbūt tas nemaz nav slikti. Iespējams, jūs labprātāk vēlētos saņemt lielāku summu, kas tiks izstiepta garākā periodā.

Pafbet Latvija - Reģistrēšanās bonuss

Tomēr, ja jūs vēlaties veikt vairāk likmju jau pirmajā spēles dienā, tad Pufbet reģistrēšanās bonuss ir kā radīts priekš jums Vēljovairāk, lai piedalītos šajā akcijā, jums nav nepieciešams Pafbet bonusa kods. Papildus naudiņa jūsu kontā tiks ieskaitīta automātiski, pēc pirmās iemaksas veikšanas!

Vai esat ievērojuši kopīgu tēmu visiem piedāvājumiem? Gandrīz vai šķiet, ka Pafbet vēlas, jau jūs varētu baudīt spēli arī tad, ja esat zaudējis savu iemaksu, vai ne? Pie šāda kursa pieturas arī Top Picks akcija, kuras ietvaros spēlētāji var piedalīties sporta prognožu spēlē, krāt punktus un laimēt balvas!

Pafbet nedēļas cashback akcija

Cashback akcija

Mēs nedomājam, ka mēs kādu pārsteigsim sakot, ka nepatīkamākā totalizatora spēles daļa ir zaudējumi. Pat tad, ja mēs spēlējam atbildīgi, uz spēles liekot tikai tos līdzekļus, kurus esam īpaši atlikuši šim nolūkam, zaudējumi sagādā vilšanos. Pafbet nedēļas cashback akcija ir radīta, lai remdētu šādas sajūtas rūgtumu. Ja jūsu nedēļas bilance būs mīnusā, jums tiks atmaksāti 15% zaudētās summas līdz 15 eiro.

Pafbet Payback

Pafbet Payback

Turpinot par negācijām, kādas sagādā zaudējumi, pēdējās sekundēs iesisti vārti, kas pārvērš uzvarētu likmi zaudējošā, ir īpaši sarūgtinoši. Šajā totalizatorā ir iebūvēts aizsargtīkls, lai mīkstinātu emocionālo kritienu, kādu jūs varētu piedzīvot pēc šādiem mačiem. Liekot likmes kādā no populārākajiem sporta veidiem, proti futbolu, hokeju, basketbolu vai tenisu, jūsu likmes vērtība tiks atmaksāta, ja jūs zaudēsiet papildlaikā, soda metienos vai izšķirošajā setā. Lai kvalificētos akcijai, jums ir jāveic likme, prognozējot uzvarētāju, ieskaitot papildlaiku.

Vai esat ievērojuši kopīgu tēmu visiem piedāvājumiem? Gandrīz vai šķiet, ka Pafbet vēlas, jau jūs varētu baudīt spēli arī tad, ja esat zaudējis savu iemaksu, vai ne? Pie šāda kursa pieturas arī Top Picks akcija, kuras ietvaros spēlētāji var piedalīties sporta prognožu spēlē, krāt punktus un laimēt balvas!

Kādas likmju likšanas iespējas tiek piedāvātas un kā tās veikt?

Šajā totalizatorā veikt likmes ir visai ērti. Jūsu interesējošo sporta notikumu atrast ir ļoti vienkārši un ātri. Runājot par piedāvātajām likmju likšanas iespējām, Latvijā ir pieejami totalizatori, kas piedāvā vairāk likmju veidus, tomēr visas populārākās izvēles ir atrodamas. Turpinājumā mēs ilustrēsim, kas ir jādara, lai veiktu likmi šajā platformā.

Pafbet.lv - Piedāvāto sporta veidu klāsts

Esot iepazinušies ar dažādām piedāvātajām likmēm, turpinājumā, mēs jums pastāstīsim par to, kādi sporta veidi tiek piedāvāti šajā platformā. Lai atvērtu piedāvāto sporta veidu sarakstu, dodaties uz Sporta likmju sadaļu un atveriet “Sporta veidi A-Z” izvēlni. Bez šaubām, jūs atradīsiet visus populārākos sporta veidus, kādiem līdzi seko vairums Latvijas iedzīvotāju, kā futbols, basketbols, hokejs, teniss un daudzi citi.

Runājot par sporta karali futbolu, tiek piedāvāts likt likmes uz 54 dažādu valstu čempionātiem un starptautiskajiem turnīriem. Turklāt, gandrīz katra valsts ir pārstāvēta ar vairāku līgu turnīriem. Piemēram, ja jūs cieši sekojat līdzi Anglijas futbola virtuvei, jūs varat izvēlēties starp 8 dažādām līgām un kausu izspēlēm.

Atšķirībā no mūsu futbolistiem, mūsu basketbolisti ir visai pieprasīta prece dažādās pasaules līgās. Ja jūs sekojat līdzi ne tikai NBA spēļu rezultātiem, bet arī citur, jūs novērtēsiet iespēju likt likmes uz 13 dažādu līgu spēlēm.

Nevienam citam sporta veidam Latvijā neizdodas radīt tādu ažiotāžu, kādu katru pavasari saceļ hokejs. Mūsu spēlētāji pārstāv visas pasaules vadošās līgas, tādēļ ir labi, ka Pafbet piedāvā iespēju likt likmes ne tikai uz NHL un KHL mačiem, bet arī uz MHL, Norvēģijas, Somijas un Zviedrijas čempionātiem Karstasinīgākie hokeja līdzjutēji gan vēlētos, lai pārstāvēti būtu arī Čehijas, Slovākijas, Baltkrievijas, Dānijas, Vācijas un Lielbritānijas čempionāti. Šo valstu līgas Latvijā nav ļoti populāras, tomēr tajās spēlē visai daudz mūsējo spēlētāju un atrodas līdzjutēji, kuri uzmanīgi seko līdzi visiem mūsu hokeja izlases kandidātiem dažādos līmeņos.

Ja jūs ar lielāku interesi sekojat labāko CS:GO vai Dota 2 spēlētāju cīniņiem, ieskatieties Esporta sadaļā un veiciet likmi uz kādu no nākamajiem mačiem. Paralēli sportam, jums ir iespēja prognozēt arī politikas un sporta kultūras dzīves notikumus, piemēram, prognozējot, kurš tiks atzīts par šī gada BBC sporta personību Lielbritānijā.

Pafbet live likmju iespējas

Ja jūs nevēlaties gaidīt līdz sāksies kāds konkrēts sportā notikums, jūs varat vienkārši izvēlēties kādu no tiem, kas jau rit pilnā sparā. Turpinājumā mēs jums izstāstīsim, tieši kas jums ir jādara, lai veiktu live likmi.


Cik parocīga ir vietnes mobīlā versija?

Jūs ne vienmēr varat zināt, kad tieši pienāks piemērots brīdis sporta likmju spēlei. Pat tad, ja jūs vairumu likmju veicat savās mājās, lietojot datoru, jūs vēlaties izvēlēties tādu totalizatoru, kas piedāvā konkurētspējīgu mobīlo versiju. Pafbet mobīlajai versijai jūs varat piekļūt pa taisno, bez jebkādu aplikāciju lejuplādēšanas un uzstādīšanas.

Tā ir ļoti labi optimizēta, tādēļ lapas lādējas pietiekoši ātri. Mobīlajā versijā ir saglabātas visas lielās versijas funkcijas un ir viegli lietojama. Vietnes izvēlnes un kopējā struktūra ir tieši tāda pati, kā tai piekļūstot no datora.

Vienīgie ierobežojumi ir saistīti ar to, ka jūs vietni apskatāt uz mazāka ekrāna, tādēļ vienlaicīgi ir redzama mazāk sporta maču un likmju iespēju.

Mobīlā versija piedāvā tieši tādas pašas likmju likšanas iespējas, iekait arī Live likmes, saglabājot aktivitāšu logu un statistikas tabulas.


Cik ērti ir lietot Pafbet tiešsaistes totalizatoru?

Kopumā, Pafbet ir visai viegli lietojama vietne. Sporta notikumu meklēšana, ievadot sporta veidu, līgu, komandas vai spēlētājus ir ļoti parocīga funkcija, kas ļauj atrast interesējošo maču ļoti ātri. Ja jūs esat iepriekš lietojuši citas totalizatora platformas, jums nevajadzētu būt nekādām problēmām atrast jūs interesējošās funkcijas, jo katra poga atrodas tieši tur, kur acis to instinktīvi meklē, tās ir viegli atpazīstamas un dara tieši to, ko lietotājs instinktīvi sagaida to darām.

Runājot par trūkumiem, gribētos, lai katrā lapā būtu poga, kas atgriež soli atpakaļ. Esot izvēlējušies kāda sporta veida līgu, jums vajadzēs atgriezties galvenajā izvēlē, vai arī lietot pārlūka "Atgriezties" funkciju, lai nokļūtu atpakaļ kopējā sporta veidu sarakstā. Pozitīvi ir arī tas, ka vietnes lapas nav nosētas ar dažādu piedāvājumu reklāmām. Vairums bonusu aktivizējas automātiski un visas akcijas var pārskatīt vietnes sadaļā “Piedāvājumi”.


Pafbet lietotāju drošība tiek nodrošināta augstā līmenī

Pafbet licence ir Latvijas Republikas Izložu un Azartspēļu Uzraudzības Inspekcijas izsniegta un tam vajadzētu radīt zināmu drošības sajūtu spēlētājos. Spēlējot tiešsaistes totalizatoros, kuriem nav Latvijā izsniegtas licences, var nākties saskārties ar virkni problēmu, sākot ar grūtībām viegli piekļūt vietnēm un beidzot ar sarežģījumiem izmaksājot laimestus.

Runājot par spēlētāju drošības tehniskajiem aspektiem, totalizators sadarbojas ar TransUnion, lai garantētu, ka jūsu kontam nevarēs piekļūt trešās personas. TransUnion ir ieguvuši vairākus apbalvojumus tehnoloģiju balvu pasniegšanas ceremonijās, kā vieni no autentifikācijas pakalpojumu sniedzēju tirgus līderiem. Garants tam, ka Pafbet izredzes ir vienādas visiem spēlētājiem ir saņemtais eCOGRA novērtējums. eCOGRA ir starptautiski atzīta testēšanas aģentūra, kas uzrauga, lai azartspēļu vietnes darbotos godprātīgi.


Cik kvalitatīvs ir klientu atbalsta dienests?

Augstvērtīga klientu atbalsta centra mērauklas ir liela saziņas metožu izvēle un garš darba laiks. Kas attiecas uz saziņas iespējām, izvēle ir visai plaša, jo Pafbet piedāvā gan visai izplatītos e-pasta un dzīvā čata atbalstu. Pafbet darbinieki sola atbildēt uz katru epastu 30 minūšu laikā, kas ir ātrāk kā vairumā citu Latvijas vietņu. Klientu atbalsta centrs darbojas no 9:00 līdz 00:00 darba dienās un no 10:00 līdz 18:00 brīvdienās. Konsultācijas tiek sniegtas latviešu valodā.

Pafbet atsauksmes - Informācija par kompāniju

Informācija par kompāniju
Nosaukums: SIA Paf Latvija
Adrese: Grostonas iela 6b, LV-1013 Rīga
Dibināta: 2018
Licence: TI-09
Tālrunis: +358 207910600
E-pasts: [email protected]
Kontakta forma: Nav
Tiešsaistes čats:

Noslēgumā

Pafbet ir tiešsaistes totalizators, kam rūp spēlētāju labklājība. Šī sporta likmju vietne piedāvā dažādas akcijas, lai spēlētāji varētu turpināt baudīt spēli ilgāk. Tas tiek panākts atgriežot daļu zaudējumu, piešķirot bonusu, kuru jūs varat saņemt nekavējoties un atmaksājot likmes, kas ir zaudētas pašā mača izskaņā. Pateicoties vietnes bezmaksas mobīlajai aplikācijai, jūs varat spēlēt sporta prognožu spēles pat tad, ja nevēlaties ievadīt savas kredītkartes informāciju.

Piedāvātie bonusi ir atklāti, skaidri saprotami un bez slēptiem nosacījumiem sīkā drukā. Zaudējumu rūgtumu atvieglo apziņa, ka Pafbet ziedo daļu peļņas organizācijai Glābiet Bērnus. Protams, jūs varat atrast vietnes, kurās tiek piedāvātas plašākas likmju veidu izvēle, kā arī vairāk dažādu sporta veidu un līgu, tomēr netrūkst iemeslu, lai izmēģinātu tieši Pafbet.

BUJ

Vairumā gadījumu, totalizatoru piedāvātie koeficienti ir ļoti līdzīgi, tomēr, ja jūs vēlaties pārliecināties, ka spēlējat ar labākajām izredzēm, ir vērts atvērt kontus vairākās sporta likmju vietnēs.
Šī vietne nelieto ne reģistrācijas, ne pirmās iemaksas bonusa kodus. Visi bonusi, kuriem jūs kvalificējaties, tiek piešķirti automātiski.
Jā, atšķirība no lielākā vairuma citu azartspēļu formu, gan Pafbet, gan citās totalizatoru platformās pastāv zināma iespēja gūt peļņu arī ilgtermiņā.
Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
Pafbet
open
Top