Sporta totalizatori pieņem bankas pārskaitījumus - Cik tie ir ērti?

Bankas pārskaitījums ir vispieejamākā maksājumu metode Latvijas spēlētājiem. Teju visi pašmāju sporta totalizatori pieņem bankas pārskaitījumu, bet vai šī maksājumu metode ir ērta? Mēs esam salīdzinājuši kādas iespējas piedāvā likmes ar bankas pārskaitījumu dažādās vietnēs, lai varētu izstāstīt jums visu būtiskāko. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā iemaksāt ar bankas pārskaitījumu, cik ātri var saņemt izmaksas un daudz ko citu.

Labākie Latvijas sporta totalizatori pieņem bankas pārskaitījumu

# Totalizators Bonuss* Min. likme Mobile Reitings Apmeklēt
1
DreamBet
5.0
Bonuss:
100% līdz 150€
Min. likme:
0.10€
Mobile:
5.0
Apmeklēt tūlīt DreamBet apskats drīzumā
2
Rollino
5.0
Bonuss:
200% līdz 1000€
Min. likme:
20€
Mobile:
5.0
Apmeklēt tūlīt Rollino apskats drīzumā
3
Playio.com
5.0
Bonuss:
100% līdz 100€
Min. likme:
20€
Mobile:
5.0
Apmeklēt tūlīt Playio.com apskats drīzumā
4
TonyBet
4.5
Bonuss:
100€
cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.5
Apmeklēt tūlīt TonyBet apskats
5
LVbet
4.5
Bonuss:
20€
cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.5
Apmeklēt tūlīt LVbet apskats
6
Betsafe
4.5
Bonuss:
50€
likmes bez riska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.5
Apmeklēt tūlīt Betsafe apskats
7
Pafbet
4.0
Bonuss:
10€
+ 15% cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt Pafbet apskats
8
Rabona
4.0
Bonuss:
100€
+ cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt Rabona apskats
9
OlyBet
4.0
Bonuss:
75€
likmes bez riska
Min. likme:
1€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt OlyBet apskats
10
Klondaika
4.0
Bonuss:
100€
+ 80€ likmēs ar atlaidi
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt Klondaika apskats
11
X3000.lv
4.0
Bonuss:
100% līdz 10€
bezriska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt X3000.lv apskats drīzumā
12
William Hill
4.0
Bonuss:
50€
likmes bez riska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt William Hill apskats
13
Optibet
4.0
Bonuss:
100€
likmes bez riska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt Optibet apskats
Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Kā iemaksāt ar bankas pārskaitījumu?

Lai veiktu iemaksu ar šo maksājumu metodi, spēlētājiem ir jābūt kontam kādā no Latvijā reģistrētajām bankā. Latvijas likumdošana paredz, ka reģistrējoties jebkurā pašmāju totalizatorā ir obligāti jāuzrāda bankas konts, tādēļ burtiski visiem spēletājiem tāds jau ir. Lai sāktu maksājuma veikšanu, spēlētājiem vienkārši ir jāizvēlas bankas pārskaitījums no piedāvāto maksājumu iespēju saraksta. Kad tas ir izdarīts, jūs tiksiet pāradresēti uz savu interneta banku, kurā jums būs jāielogojas un jāapstiprina maksājums.

Bankas pārskaitījuma iemaksas laiks - Cik ātri nauda nokļūst jūsu spēles kontā?

Bankas pārskaitījumu

Labākajiem tiešsaistes totalizatoriem ir konti visās lielākajās Latvijas bankās, tādēļ naudas iemaksa norit kā parasts pārskaitījums vienas bankas robežās. Tā kā iemaksas ir ļauts veikt tikai no Latvijā reģistrētām bankām, naudas iemaksa totalizatorā nav jāapstiprina kā starptautisks maksājums, tādēļ viss process neaizņem daudz laika. Vairumā gadījumu nauda totalizatorā ieskaitās nekavējoties, bet reizēm ir jāpagaida līdz 15 minūtēm. Vienīgais izņēmums ir tad, ja jūs veicat iemaksu no Citadele vai Swedbank kontiem ap pusnakti, jo tas ir laiks, kad šīs divas bankas veic tehniskās apkopes darbus, kas var aizkavēt iemaksu līdz pat 30 minūtēm.

Bankas pārskaitījuma izņemšanas laiks - Cik ātri var saņemt laimestus?

Līdzīgi kā ar iemaksu laikiem, arī izmaksu ātrums ir lielā mērā saistīts ar to, ka gan totalizatora, gan jūsu banka ir reģistrēta Latvijā. Līdz ar to, izmaksas ir parasti pārskaitījumi vienas bankas robežās, nevis starptautiski maksājumi, līdz ar tās norit visai raiti. Tiesa gan, runājot par izmaksām, ir jāņem vērā vēl viens apstāklis - cik bieži jūsu totalizators apstiprina izmaksas? Labākie totalizatori apstiprina izmaksas reizi stundā, lielāko diennakts daļu.

Protams, pastāv arī tiešsaistes sporta likmju vietnes kas izmaksas apstiprina retāk, piemēram, tikai darba dienu rītos un pēcpusdienā. Katrā gadījumā, ja jūs esat pieprasījis izmaksu laikā, kad jūsu totalizators apstiprina izmaksas, jūs naudu saņemsiet aptuveni pāris stundu laikā. Tad, ja jūs pieprasīsiet izmaksu vēlā naktī vai brīvdienās, jums vajadzēs pagaidīt līdz tuvākajai darba dienai, kad jūsu totalizators atkal apstiprinās izmaksas. Ja izmaksu laiks ir jums svarīgs totalizatora aspekts, jums vajadzētu iepazīties izmaksu apstiprināšanu, palasot biežāk uzdoto jautājumu sekciju, pirms reģistrēties totalizatorā.

Bankas pārskaitījuma izmaksas komisijas maksa - Cik tas jums izmaksās?

Runājot par komisijas maksām, mums ir jāsāk rūpīgāk izpētīt katru gadījumu atšķirīgi. Komisijas maksas izmērs parasti ir noteikta cieta likme, kas nepaugstinās atkarība no jūsu iemaksas izmēra un parasti nepārsniedz dažus desmitus eiro centu. Dažkārt bankas piemēro komisijas maksu iemaksām un izmaksām sporta likmju vietnēs, bet tas vēl nenozīmē, ka tā būs jānosedz jums. Bieži vien totalizatori šo naudu jums pieskaitīs jūsu iemaksai.

Piemēram, ja jūs pieprasīsiet iemaksu 10 eiro vērtībā, no jūsu bankas konta var tikt novilkti 10,36 eiro, bet tieši tik daudz arī tiks pievienoti jūsu spēles kontam. Līdzīga situācija ir attiecināma arī uz izmaksām - tas vai komisijas maksa tiks piemērota jums, vai arī totalizators to apmaksās pats, ir atkarīgs no konkrētās sporta likmju vietnes maksājumu politikas. Labā ziņa ir tāda, ka arvien vairāk banku ir pārtraukušas piemērot komisijas maksas par šādiem maksājumiem vai arī plāno pārtraukt tās piemērot nākotnē.

Bankas pārskaitījuma izņemšanas limits - Cik daudz ir ļauts iemaksāt un izmaksāt?

Neskatoties uz to, ka sporta likmju spēlē vairums spēlētāju piedzīvo mērenus kāpumus un kritumus konta bilancē, mēs visi sapņojam par lielas summas laimēšanu īsā laika sprīdī. Kas gan varētu būt labāks par to, ja mums izdotos piepildīt to neiespējamo kombinēto likmi, kas samaksātu par mūsu nākamo ceļojumu vai pat jaunu auto? Lai uzturētu šādas cerības dzīvas, ir vērts uzzināt, vai jūsu iecienītākās maksājumu metodes lietošanas noteikumi to stingri neirobežos.

Kas attiecas uz izmaksu apakšējo limitu, tas svārstās no 5 līdz 10 eiro, atkarībā no totalizatora, bet maksimālā izmaksas summa ar šo maksājumu metodi var sasniegt pat 50 tūkstošus eiro. Kas attiecas uz to, kāds ir jūsu totalizatora bankas pārskaitījuma pārsūtīšanas limits, tā minimālā summas ir tie paši 5 - 10 eiro, bet maksimālās iemaksas ir ap 10 tūkstošiem.

Noslēguma

Mēs domājam, ka bankas pārskaitījums ir viena no ērtēkajām iemaksu metodēm, kāda ir pieejama Latvijas spēlētājiem. Mūsu likumdošana stingri ierobežo maksājumu iespējas, bet bankas pārskaitījums piedāvā visu to, ko spēlētāji vēlas sagaidīt no maksājumu metodes. Bankas pārskaitījumi ir visiem pieejami, ātri un ar samērīgu komisijas maksu.

LVbet
Bonuss: 20€
4.8
LVbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Betsafe
Bonuss: 50€
4.6
Betsafe apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Pafbet
Bonuss: 10€
4.9
Pafbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

BUJ

Nē, mūsu likumdošana nosaka, ka spēlētājiem ir jāuzrāda sev piederošs Latvijā reģistrētas bankas konts jau izveidojot kontu un visas turpmākās iemaksas un izmaksas ir jāveic caur to.
Jums vajadzētu pārliecināties, ka totalizators, kurā jūs veicat iemaksu, ir saņēmis licenci no uzrauga, kas pārbauda to, vai konkrētā vietne atbilst augstvērtīgiem personas datu aizsardzības prasībām. Visas mūsu vietnē apskatītās sporta likmju vietnes ir saņēmušas vismaz Latvijas Azartspēļu Inspekcijas izsniegto licenci, bet vairākas ir izpildījušas arī citus drošības standartus, tādēļ varat droši izvēlēties kādu no tām.
Nē, dažādas bankas piemēro dažādas komisijas maksas, apstiprina maksājumus dažādos laikos un tām ir arī citas būtiskas atšķirības.
open
Top