Totalizatoru bonusi - Pieejamie piedāvājumi un akcijas Latvijā

Apskatīsim labākos sporta totalizators prēmijas piedāvājumus Latvijā. Ņemot vērā mazo sporta totalizatoru tirgus dalībnieku skaitu, konkurence ir izveidojusies vērā ņemama. Šajā rakstā centīsimies atklāt, kuri ir labākie bonusu bukmeikeri. Iepazīstināsim lasītāju ar labākajiem iepazīšanās bonusiem un atklāsim kā tos izmantot. Aplūkosim biežākos bonusa veidus un kam būtu jāpievērš uzmanība tos izmantojot. Straujā sporta pasaule liek labākajiem sporta bukmeikeriem piedāvāt tādus bonusus, ko novērtēs visprasīgākie entuziasti.

Sporta likmju saiti Latvijā ar labākajiem piedāvājumiem 2023

# Totalizators Bonuss* Bonusa noteikumi Reitings Apmeklēt
1
TonyBet
5
Bonuss:
100€
cashback
Bonusa noteikumi
 • Jāveic minimālā iemaksa – 10 EUR
 • Notikumu minimālais koeficients – 1.3
5
Apmeklēt tūlīt TonyBet apskats
2
Pafbet
4.9
Bonuss:
10€
+ 15% cashback
Bonusa noteikumi
 • Veic pirmo iemaksu
 • Saņem 10 € dāvanā un 15% cashback ik nedēļu
4.9
Apmeklēt tūlīt Pafbet apskats
3
William Hill
4.8
Bonuss:
50€
likmes bez riska
Bonusa noteikumi
 • Jāveic minimālā iemaksa – 10 EUR
 • Notikumu minimālais koeficients – 1.3
4.8
Apmeklēt tūlīt William Hill apskats
4
LVbet
4.8
Bonuss:
40€
cashback
Bonusa noteikumi
 • Jāveic minimālā iemaksa – 10 EUR
 • Veic likmi ar maksimālo koeficientu 7.00
4.8
Apmeklēt tūlīt LVbet apskats
5
Optibet
4.7
Bonuss:
100€
likmes bez riska
Bonusa noteikumi
 • Jāveic minimālā iemaksa – 10 EUR
 • Notikumu minimālais koeficients – 1.3
4.7
Apmeklēt tūlīt Optibet apskats
6
Rabona
4.7
Bonuss:
100€
cashback
Bonusa noteikumi
 • Veic pirmo iemaksu
 • Saņem 10 € dāvanā un 15% cashback ik nedēļu
4.7
Apmeklēt tūlīt Rabona apskats
7
Mr Green
4.6
Bonuss:
30€
bezriska likmes
Bonusa noteikumi
 • 18+ Noteikumi un Nosacījumi ir spēkā
4.6
Apmeklēt tūlīt Mr Green apskats
8
Betsafe
4.6
Bonuss:
50€
likmes bez riska
Bonusa noteikumi
 • Jāveic minimālā iemaksa – 20 EUR
 • Bezriska likmes jāizmantoi 30 dienu laikā kopš to saņemšanas
4.6
Apmeklēt tūlīt Betsafe apskats
Noteikumi un nosacījumi ir spēkā
LVbet

LV Bet var uzskatīt par jaunāko sporta likmju mājas lapu Latvijā. Bonusa piedāvājumos, LV BET ir bez depozīta bonusa sporta totalizators. Jaunie un esošie klienti novērtēs apdrošinātas likmes iespējas. T.i., veicot sporta likmju kombināciju ar vismaz pieciem notikumiem, katram no tiem nav mazāks koeficients kā 1.25 un kopējais koeficients pārsniedz noteikumos norādīto.. Lai kvalificētos nav nepieciešams reģistrējieties piedāvājumus. Ja viens no notikumiem izrādīsies neprecīzs, LV BET atgriezīs likmes summu spēlētāja kontā.

Reģistrācijas piedāvājums: 40€

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Optibet

Ja ir jārunā par sporta likmju un kazino mājas lapu, lielākajai daļai Latvijas tirgus dalībnieku, pirmā asociācija būs – Optibet. Gadu gaitā Optibet ir iekarojis lielāko šī sektora tirgus daļu. Optibet esošais trūkums ir bonusu sistēma esošajiem klientiem, bet jaunajiem klientiem iespējami tādi piedāvājumi, ka nebaidoties varam teikt, ka Optibet ir vieni no lielākajiem iepazīšanās bonusiem Latvijā. Piemēram, pašlaik Optibet klienti var saņemt līdz pat 100 EUR likmēs bez riska, tomēr jāņem vērā virkne noteikumu. Piemēram, tas, ka bezriska likmes tiek piešķirtas pakāpeniski, sasniedzot noteiktu bilances apgrozījuma vērtību.

Reģistrācijas piedāvājums: 100€

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Betsafe

Betsafe bija pirmie, kas Latvijas tirgū piedāvāja apdrošinātās likmes iespējas. Reizēm piedāvājumu lapā varēs atrast viktorīnas un īpašas likmes, kas aizvedīs pie bezriska vai apdrošinātām likmēm. Klientiem gan būtu jāpievērš uzmanība tam vai ir nepieciešams reģistrējieties piedāvājumus. Betsafe ir uz tā ceļa, lai būtu lielākais bez depozīta bonusa sporta totalizators. Likmes bez riska jaunajiem spēlētājiem jāapgūst pakāpeniski. Pirmās 3 likmes (3x10 EUR) tiek piešķirtas uzreiz, bet atlikušās 2 (2x10 EUR), sasniedzot noteiktu apgrozījumu.

Reģistrācijas piedāvājums: 50€

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

11 LV

Sporta likmju lapa, kas sevi pieteica skaļi un turpina aktīvi strādāt pie likmju piedāvājumi, ceļā uz labākie bonusu bukmeikeri statusu – 11 LV. Savulaik 11 LV bija tie, kas pirmie piedāvāja īpašās spēlētāju likmes un tādas sporta notikumu likmes, kur vienlaicīgi bija paredzēti vairāki scenāriji. 11 LV uzskatāms gan nav uzskatāms par bez depozīta bonusa sporta bukmeikeri. Sporta totalizators bonuss piedāvājums būtu paplašināms, jo esošā sistēma izrāda lielāku lojalitāti jaunajiem klientiem un citi bonusi ir kampaņveida. Jauno klientu piedāvājumā ir 3 x 11 EUR likmes, pastāv vairāki noteikumi uz kādiem likmju veidiem šīs likmes nevar izmantot, piemēram, Āzijas handikapu un vairāk/mazāk līnijām.

Pafbet

Pafbet Latvijas tirgū ienāca gandrīz vienlaicīgi ar 11 LV. Vislielākā sporta totalizatoru komersantu atšķirība bija to izcelsme. Kamēr 11 LV uzskatāms par 100% Latvijas uzņēmumu, Pafbet nāk no Skandināvijas. Pafbet Latvijas tirgū ienāca ar vērienu, ar lielām reklāmām un lieliem online sporta totalizators bonuss. Tomēr pēdējā laikā aktivitāte ir krietni kritusies un iespējams, ka Pafbet varētu iziet no Latvijas totalizatora tirgus.

Reģistrācijas piedāvājums: 10€

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Totalizatora bonusi - Kā tos iegūt tiešsaistē

Totalizatora bonusi

Visbiežākais Latvijas sporta likmju mājas lapās būs pieejams depozīta bonuss. Tas nozīmē, ka veicot noteiktas summas iemaksu, tiek pievienots bonuss. Šeit gan jāņem vērā sporta totalizators bonuss īpatnības. Piemēram, ir totalizatori Latvijā, kas iemaksas brīdī lūdz norādīt promo kodu vai, lai reģistrētos bonusam, veikt iemaksu caur piedāvājumu sadaļu. Citkārt pietiek ar vienkāršu iemaksu un bonuss tiek pievienots automātiski. Lai precizētu katra totalizatora īpatnības, nepieciešams iepazīties ar bonusa iegūšanas noteikumiem.

Dažkārt, ja klients ir ļāvis apstrādāt savus datus un nodot tos mārketinga piedāvājumiem, ir iespējams ātrāk uzzināt par totalizatoru svaigākajiem piedāvājumiem. E-pastu mārketings ir ļoti laba metode kā turklāt iepazīties ar bonusa saņemšanas noteikumiem un daži totalizatori e-pastos sūta īpašos (personalizētos) piedāvājumus.

Labāko sporta likmju mājas lapu iepazīšanās bonusi

Lai paplašinātu klientu loki, sporta totalizatoru uzņēmumi jaunajiem klientiem itin bieži piedāvā ļoti saistošus iepazīšanās bonusus. Ierasts, ka pirmais sporta totalizators bonuss, ko klients saņems, būs depozīta bonuss. Tas nozīmē, ka veicot pirmo iemaksu, jaunais klients saņems kādu no piedāvājumā esošajām balvām, prasti tās ir bezriska likmes un citi azartspēļu produkti. Piemēram, Optibet dažkārt jaunajiem klientiem piedāvā Latvijas izlases fanu atribūtiku.

Tomēr, izmantojot jauno klientu bonusu priekšrocības, nepieciešams kārtīgi iepazīties ar noteikumiem. Piemēram, augstāk minētais Optibet bonuss. Lai iegūtu 100 EUR bezriska likmju iespējas, vispirms būs jāapgroza noteikta likmju summa ar priekšnoteikumiem (piemēram, veicot likmes, tām ir jābūt vismaz ar koeficientu 1.3).

Prasības interneta sporta totalizators bonuss

Lai iegūtu bonusu, saprotams, ka klientiem ir jāizpilda virkne nosacījumu. Rollover sporta totalizatora noteiktā derību prasība, kas ir jāveic, lai bonuss tiktu piemērots.

Reģistrējieties piedāvājumus iepazīšanās bonusiem būs salīdzinoši reta. Agrāk veicot reģistrāciju sporta totalizatoros bija jānorāda kāds īpašs bonusa kods, bet, nu, vairs tas nav aktuāli. Tomēr ir pāris top bonusu bukmeikeri, kas joprojām prasa ievadīt bonusa kodu, piemēram, OlyBet.

Kad ir uzsāktas darbības, lai iegūtu pirmo bonusu, nepieciešams ar lietošanas noteikumiem iepazīties tik tālu, lai būtu pilnīgi skaidrs un nerastos domstarpības. Apskatīsim galvenos uzsvarus, kam būtu nepieciešams pievērst uzmanību noteikumos, ja klients vēlas saņemt bezriska likmi, veicot depozītu.

Pirmkārt, nepieciešams precizēt veidu kā veikt iemaksu. Jau iepriekš pieminējām to, ka dažkārt, lai iegūtu bonusu, ir jāizmanto kāds īpašs kods pie iemaksas. Dažreiz iemaksa ir jāveic caur piedāvājuma lapu, un tas būtu skaidri norādīts vai atzīmēts. Turklāt, lai kvalificētos piedāvājumam, iemaksa jāveic vienā maksājumā. Piemēram, ja norādīts, ka jāveic iemaksa 10 EUR apmērā, tad arī tāda ir jāveic, nederēs 2 x 5 EUR iemaksas.

Otrkārt, iegūstot bezriska likmi (visbiežākais par to būs paziņots spēķu kontā), jāievēro nosacījumi, lai zaudējuma gadījumā naudas līdzekļi tiktu ieskaitīti atpakaļ spēļu kontā. Piemēram, saņemot bezriska likmi, visbiežākais pastāv koeficientu ierobežojumi. Visbiežākais zemākais slieksnis ir 1.3-1.5, bet maksimālais 5.00-7.00. Tāpat bezriska likme ne vienmēr var izmantot uz visiem likmju piedāvājumi, piemēram, dažreiz pastāv ierobežojumi liekot Āzijas līnijas (handikapi, gūto vārtu skaits).

Bez depozīta bonuss

Bez depozīta iepazīšanās bonusi parasti ir fanu atribūtikas veidā. Tas nozīmē, ka atliek reģistrēties sporta totalizatora mājas lapā, un bez depozīta iespējams saņemt kādu no sporta likmju vietnes sagādātajām balvām. Protams, lietotājs nevar veidot vairākus kontus, lai izmantotu sporta likmju vietnes piedāvātās priekšrocības. Tas nozīmē, ka lietotāja kontam jābūt verificētam, visbiežākais nepieciešams augšupielādēt personu apliecinoša dokumenta kopiju un verificēt kontu ar bankas konta starpniecību.

Labākie bonusu bukmeikeri bezriska likmes

Bezriska likme ir tāda likme, kurā sporta totalizatora lietotājs neriskē ar personīgajiem līdzekļiem. Tas nozīmē, ka, ja lietotāja izvēlētais notikums nav piepildījies, tas tiek atmaksāts uz spēļu kontu, bet, ja spēlētājs veicis precīzu likmi, likme, kopā ar laimestu, tiks ieskaitīta spēlētāja kontā ierastajā kārtībā. Bezriska likmēm parasti tiek noteikts izmantojamais koeficienta diapazons (piemēram, no 1.2 līdz 5).

Iegūstot depozīta bonuss bezriska likmēm ierobežojumi novērojami reti, bet ja bezriska likme iegūta citādā veidā, tad var pastāvēt noteikti ierobežojumi tam, kur izmantot bezriska likmi. Piemēram, noteiktās līgās vai mačos. Un bezriska likmes ierasts, ka var izmantot tikai uz noteiktu likmju kartītes veidu, t.i., mača iznākums, gūto vārtu skaits.

Citi bonusi

Īpašie notikumu bonusi - Īpašos notikumu bonusus sporta totalizatori piedāvā tikai pāris reizes aktīvās sporta sezonas laikā. Ierasts, ka īpašie likmju piedāvājumi ir atrodami laikā, kad startē vai finišē lielo līgu čempionāti (UEFA Čempionu līga, Anglijas Premjerlīga, NHL, NBA).

Apdrošinātās likmes – ACCA insurance - Ja gadās, kad viens sporta notikums nav izrādījies veiksmīgs, tad sporta likmju vietne apsola atmaksāt veikto likmes apmēru. Izmantojot šādu bonusu, nepieciešams pievērst uzmanības detaļām, kas atrunātas noteikumos, piemēram, minimālais koeficients, lai kvalificētos piedāvājumam, par vienu maču ir 1.2, minimālais notikumu skaits kartiņā – 5 un kopējais koeficients virs 5.00. Redzams, ka pastāv virkne limitējošo faktoru, bet izpildot šos, klients var pasargāt sevi no potenciāliem zaudējumiem.

Naudas atmaksas bonuss - Cashback - Naudas atmaksa uzskatāma par bezriska likmi. Bezriska likmes plašā klāstā piedāvā tikai labākais bonus sporta totalizators. Ja bezriska likmes jeb naudas atmaksa tiek iegūti kādā citā ceļā, klientam vispirms jāiepazīstas ar noteikumiem, lai kvalificētos šim bonusam un arī likmju piedāvājumi var būt ierobežoti. Top bonusu bukmeikeri šādu bonusu visbiežākais piedāvā jaunajiem klientiem kā iepazīšanās piedāvājumu. Esošajiem klientiem šie bonusi būs salīdzinoši reti.

Izmaksas - Cash out iespējams daudzi totalizatoru lietotāji vairs neuzskatīs par bonusu, jo ir pieraduši pie šīs iespējas. Tomēr ne visi bukmeikeri piedāvā šādu opciju. Cash out funkcijas ietvaros var izmaksāt daļu likmes pirms beigušies visi notikumi likmes kartiņā. Tomēr pastāv būtiskas atšķirības cash out būtībā starp bukmeikeriem. Piemēram, Optibet cash out varēs veikt tikai pirms vai pēc (ja ir vairākas likmes kartiņā) notikuma, bet Betsafe piedāvā cash out arī tad, kad spēles norisinās. Izmantojot cash out funkciju nav obligāti jāizmaksā visa likme, var to izmaksāt daļēji.

Tiešsaistes likmju bonuss - Arvien populārāks kļūst tieši tiešsaistes likmju bonusu sektors. To parasti piedāvā top bonusu bukmeikeri. Tas lielākoties nav depozīta bonuss. Visbiežākais šādu piedāvājumu piedāvā lielajos futbola turnīros, piemēram UEFA Čempionu līga. Piemērs - pirms spēles jāveic 25 EUR likme uz mača uzvarētāju un tajā pat laikā klients saņem 5 EUR bezriska likmi uz šo pašu spēli, ko var izmantot tiešsaistes laikā.

Mobilais bonuss - Mobilie bonusi Latvijas tirgū ir jaunums. Tas izskaidrojams ar to, ka Latvijā bāzētie top bonusu bukmeikeri dod priekšroku savu vietņu mobilajai versijai nevis mobilajām aplikācijām. Tas nozīmē, ka vēl pašlaik nav iespējams īpaši nošķirot tos lietotājus, kas totalizatoru izmanto viedierīcēs. Gaidīsim ar nepacietību tos, kas būs pirmie. Interneta sporta totalizators bonuss ierasti ir tendēts, lai aizvien vairāk lietotāju paņemt totalizatoru sev līdzi, piemēram, “Lejuplādē mobilo lietotni un saņem iepazīšanās bonusu”.

Ieteikumu bonuss - Līdzīgi kā mobilais bonuss, pašlaik arī šo nepiedāvā labākie bukmeikeri Latvijā. Tas pašlaik darbojas citās valstīs. Piemēram, reģistrēts lietotājs savu referral saiti nosūta sev pazīstamam cilvēkam, kas varētu būt ieinteresēts attiecīgajā totalizatorā. Ja jaunais klients veicis reģistrāciju caur šo saiti, gan jaunais klients, gan aicinātājs savā spēļu kontā saņem brīvi apgrozāmos līdzekļus.

Dienas bonuss - Dienas bonuss visbiežākais jāskatās kopā ar šajā nodaļā apskatīto 1. punktu. Tas nozīmē, ka dienas bonuss būs vienlaikus īpašo notikumu bonuss. Parasti gan dienas bonus sir sastopams reti, jo spēļu likmju vietnes parasti cenšas izziņot laicīgi par šādu iespēju. Kad šāds bonus sir pieejams, noder, ka nav atslēgti e-pasta paziņojumi. Jo likmju piedāvājumi iztek tajā brīdī, kad atskan spēles sākuma signāls.

Labākie koeficienti tirgū - Labākie koeficienti tirgū daļēji uzskatāms par bonusu. Pirmkārt, fakts, ka sporta totalizators piedāvā augstākos bonusus ir liels ieguvums. Tomēr ir novēroti gadījumi, kad sporta totalizators premijas izpaužās kā koeficientu pielīdzināšana. Piemēram, kad sporta totalizators nāk klajā ar paziņojumu, ka pielīdzinās un piedāvās augstāku koeficientu nekā jebkurš cits sporta totalizators. Līdz šim gan Latvijas tirgū nav redzēts šāds piedāvājums, bet iespējams, ka varam ko tādu gaidīt.

Lojalitātes programmas un VIP bonusi

Tā kā sporta likmju vietnes nespēj vien eksistēt uz kampaņveidīgu jauno klientu piesaistes bāzi, nepieciešams patstāvīgs online sporta totalizators bonuss. Principā visos Latvijas sporta spēļu totalizatoros ir pieejamas lojalitātes programmas. Tās atšķiras gan pēc veida, gan iespējamās lojalitātes atmaksas, bet visiem saglabājas viens priekšnoteikums – jo vairāk tu spēlē, jo vairāk aug tava lojalitātes pakāpe. Līdz šim, mūsuprāt, labākā lojalitātes sistēma bija Optibet, kas diemžēl ir transformējusies uz kazino lojalitātes sistēmu un iegūtā lojalitātes pakāpe katru mēnesi sākas no sākuma.

Turpretim, lai gan nav līdz galam nostrādāta, tāda ir Betsafe. Kas lojalitāti sadala vairākos līmeņos un ikmēnesi tiek aprēķināti punkti, atkarībā no iepriekšējā mēnesī iegūtā līmeņa un apgrozītās summas, no tā izrietoši tiek piedāvāta naudas atmaksa. Dažkārt sporta totalizatori piedāvā īslaicīgus VIP bonusus, t.i. noteiktā laika posmā jāizpilda noteikti uzdevumi, lai kvalificētos gan naudas atmaksai, gan balvām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Pašlaik populārākie online sporta totalizators bonuss ir bezriska likme, likmju apdrošināšana, tiešsaistes likmju bonuss. Tomēr kampaņveidā totalizatori piedāvā arī īpašos bonusus. Tostarp par esošo klientu labsajūtu parūpēsies lojalitātes jeb VIP līmeņu bonusi.
Jā. Lai gan tas notiek reti, tomēr šāds piedāvājums tirgū ir pieejams. Piemēram, spēlētājam ir jāveic noteikta likme, lai saņemtu bezriska likmi. Vai arī totalizators ir noteicis noteiktu termiņu, kurā ir jāapgroza noteikts līdzekļu skaits, lai kvalificētos īpašai naudas atmaksai vai balvām. Nesen šāds piedāvājums bija atrodams Optibet lapā.
Latvijā šāds piedāvājums būs rets, jo tirgū dominē depozīta bonusi, kur veicot noteiktu naudas iemaksu. Tomēr, ja šāds bonus sir pieejams, spēlētājam jāseko līdzi tam kādā veidā viņš var piekļūt iegūtajiem līdzekļiem. Piemēram , spēlētājs ieguvis 100 EUR, kuriem nepieciešams apgrozījums vienu reizi. Kad spēlētājs būs veicis gan vienkāršās, gan kombinētās likmes vismaz 100 EUR apjomā, konta atlikums būs brīvi pieejams spēlētājam, neatkarīgi no tā vai līdzekļu apjoms būs pieaudzis vai samazinājies.
Nē. Tā nekad nav un nebūs bijusi obligāta prasība. Bonusi un bonusu sistēmas ir ieviestas, lai izklaide sporta spēļu mājas lapās būtu krāsaināka un interesantāka.
Gan jā, gan nē. Nevarēs izmantot bezriska likmes, lai jebkādā veidā manipulētu ar likmju veikšanu, bet veiktās bezriska likmes apjoms parasti tiek ieskaitīts lojalitātes sistēmā.
Jā, sporta totalizatori lietošanas noteikumos ir atrunājuši, ka var ierobežot bonusu piešķiršanas kārtību, to izmantošanas termiņu, par to iepriekš nebrīdinot klientu. Tāpēc ik reizi izmantojot kādu no bonusiem, iesakām rūpīgi izlasīt bonusa lietošanas noteikumus.
Lojalitātes bonuss ir sistēma, kurā spēlētājs individuāli krāj punktus, vēlāk tos apmainot pret dažādām balvām. Visbiežākais šie punkti ir apmaināmi pret reālu naudu, citkārt tiek piedāvātas balvas – bezriska griezieni spēļu automātos, fanu atribūtika vai pat ceļojumi.
open
Top