PayPal sporta totalizators - Detalizēts apraksts Latvijas likmju spēlētājiem

Ja jūs nesenā pagātnē esat spēlējuši kādu no Latvijā licencētajiem sporta totalizatoriem, vai tiešsaistes azartspēlēm kopumā, jūs noteikti jau zināt, ka maksājumus azartspēļu vietnēs drīkst veikt tikai no Latvijā reģistrētiem banku kontiem un tiem piesaistītām kredītkartēm. Neskatoties uz to, mēs domājam, ka jums tāpat varētu būt interesanti dzirdēt par to kā spēlēt sporta likmes ar PayPal. Mēs nevaram pareģot nākotni un ir iespējams, ka likuma prasības pret iemaksām tiešsaistes totalizatoros atmaigs, vai arī jūs vēlēsieties izmēģināt kādu no ārzemju totalizatoriem ceļojuma laikā. Katrā gadījumā, ja jūs interesē kā totalizatorā iemaksāt ar PayPal un vai tas ir ērtāk, nekā maksājot ar kredītkarti, turpiniet lasīt.

Labākajiem Latvijas totalizatoru saraksts 2023

# Totalizators Bonuss* Min. likme Mobile Reitings Apmeklēt
1
TonyBet
5
Bonuss:
100€
cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
5
Apmeklēt tūlīt TonyBet apskats
2
Pafbet
4.9
Bonuss:
10€
+ 15% cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.9
Apmeklēt tūlīt Pafbet apskats
3
William Hill
4.8
Bonuss:
50€
likmes bez riska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.8
Apmeklēt tūlīt William Hill apskats
4
LVbet
4.8
Bonuss:
40€
cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.8
Apmeklēt tūlīt LVbet apskats
5
Optibet
4.7
Bonuss:
100€
likmes bez riska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.7
Apmeklēt tūlīt Optibet apskats
6
Rabona
4.7
Bonuss:
100€
cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.7
Apmeklēt tūlīt Rabona apskats
7
Mr Green
4.6
Bonuss:
30€
bezriska likmes
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.6
Apmeklēt tūlīt Mr Green apskats
8
Betsafe
4.6
Bonuss:
50€
likmes bez riska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.6
Apmeklēt tūlīt Betsafe apskats
Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Kas īsti ir PayPal?

PayPalir interneta maksājumu pakalpojuma kompānija, kas tika dibināta pagājušā gadsimta pašā nogalē. Tās piedāvājuma pamatā ir trešās puses maksājumu procesors, kas nodrošina ātrus un anonīmus maksājumus tīmeklī. Kompānija ir augusi ļoti strauji un nu jau apkalpo 300 miljonu klientu visā pasaulē. Pateicoties lietošanas vienkāršumam, PayPal ātri kļuva par vienu no populārākajām tiešsaistes totalizatoru iemaksu metodēm visā pasaulē.

Kā iemaksāt ar PayPal sporta totalizatorā?

PayPal sporta totalizators

Tas vien, ka Latvijā šī iemaksas metode vēl nav legāla, nenozīmē to, ka nekad nevarētu noderēt zināšanas, kā ar to veikt iemaksas ārzemju totalizatoros. Piemēram, ja jūs plānojat ceļot līdzi mūsu izlasei uz kādu no nākamajiem hokeja čempionātiem, varbūt nav vērts laist garām iespēju un, ceļojuma laikā, izmēģināt kādu no ārzemju sporta likmju vietnēm, veicot iemaksu caur PayPal. Tādēļ mēs esam sagatavojuši viegli pārskatāmas instrukcijas, kā iemaksāt ar PayPal. Atzīmējiet šo rakstu grāmatzīmēs, lai to būtu vieglāk atrast nākamā ceļojuma laikā.

Izveidojiet savu PayPal kontu - konta izveide ir pilnībā bezmaksas un to var izdarīt gan piekļūstot pakalpojumam caur datoru, gan viedtālruni.

Ievadiet savu epasta adresi un izvēlieties paroli - ievadiet aktīvu epasta adresi un drošu paroli, kuru neviens cits nevarēs uzminēt.

Ievadiet savus personas datus - jums prasīs ievadīt personīgu informāciju, tādu kā jūsu adrese, telefona numurs utml.

Pievienojiet savas kredītkartes jūsu kontam - savienojiet savu tikko izveidoto kontu ar savām kredītkartēm, ievadot kredītkaršu numurus un pārējos rekvizītus.

Apstipriniet savu kontu - jums vajadzēs apstiprināt arī savu epasta adresi. Atveriet tās epasta adreses, kuru uzrādījāt reģistrējot, ienākošās vēstules un atrodiet apstiprinājuma vēstuli no PayPal un klikšķiniet uz izceltās saites.

Veiciet iemaksu tiešsaistes totalizatorā - kad esat reģistrējis kontu, jums ir tikai jāatrod PayPal sporta totalizators, kas pieņem šādu maksājuma metodi. Reģistrējieties tajā un veiciet iemaksu, izvēloties PayPal maksājumu metodi.

Kādas priekšrocības piedāvā PayPal sporta totalizators?

PayPal priekšrocības

Jūs noteikti būsiet dzirdējuši teicienu, ka zāle otrpus žogam vienmēr šķiet zaļāka. Vai tas attiecas arī uz PayPal? Vai šī maksājuma platforma varētu mums piedāvāt ērtāku lietošanu un vairāk iespēju, ja tā būtu legāla iemaksu metode Latvijā licencētos totalizatoros? Lai to noskaidrotu, apskatīsim kādas priekšrocības un trūkumi piemīt šim pakalpojumam, ja to salīdzina ar Latvijā legālajām maksājumu metodēm.

Priekšrocības

Ātras iemaksas un izmaksas: PayPal iemaksas laiks ir vien dažas sekundes un arī izmaksas tiek pārstrādātas visai ātri.

Liels pārsūtīšanas limits: PayPal pārsūtīšanas limits var sasniegt pat 60 000$, kas ir vairākkārtīgi vairāk, nekā vairumam kredītkaršu.

Neirobežots izņemšanas limits: ja esat pilnībā verificējuši savu identitāti, jūsu PayPal izņemšanas limits tiks noņemts un jūs varēsiet izņemt neierobežotas summas.

Trūkumi

Komisijas maksa pārskaitījumiem: PayPal izmaksu izmaksas nav pārāk lielas, tikai pāris dolāri par katru pārskaitījumu, bet tas neizskatās pārāk labi, ja to salīdzina ar kredītkartēm, kas šādas izmaksas vietējiem pārskaitījumiem nepiemēro.

Nauda vēl ir jāpārskaita uz bankas kontu: Izmaksājot savus laimestus no tiessaistes totalizatora ar PayPal maksājuma metodi, nauda nonāks jūsu virtuālajā makā, nevis bankas kontā. Lai jūs varētu šo naudu tērēt, tā vēl būs jāpārskaita no PayPal konta uz jūsu bankas kontu. Pateicoties tam, PayPal izņemšanas laiks kļūst būtiski ilgāks.

Sākotnējais izņemšanas limits: Lai arī PayPal izņemšanas limits tiek noņemts, jums apstiprinot savu identitāti, pirms jūs to izdarīsiet, jums tiks piemērots visai stingrs izmaksas limits.

Noslēgumā

PayPal ir ērti lietojama aplikācija, taču komisijas maksas dēļ, kāda tiek piemērota pārskaitījumiem, tā noteikti nav pati izdevīgākā maksājumu metode. Lietojot bankas kartes iemaksas un izmaksas, Latvijas spēlētāji var piekļūt naudai ātrāk, lētāk un vieglāk.

TonyBet
Bonuss: 100€
5
TonyBet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Pafbet
Bonuss: 10€
4.9
Pafbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

William Hill
Bonuss: 50€
4.8
William Hill apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

BUJ

Nē, Latvijas likumdošana ļauj veikt izmaksas tikai uz to bankas kontu, kāds ir norādīts reģistrējoties un ir piesaistīts kādai no Latvijas bankām.
Jā, PayPal ir izstrādājuši aplikācijas priekš iOS un Android.
Iespējams. Ja mainīsies Latvijas likumdošana, vai arī pats maksājuma metodes sniedzējs pielāgosies tās šā brīža prasībām, pastāv iespēja, ka nākotnē šī maksājumu metode būs legāla.
open
Top