Eurojackpot LV - Kā spēlēt un piedalīties vienā no Eiropas slavenākajām loterijām

Latloto Eurojackpot ir vilinoša loterija pateicoties tās milzīgajam maksimālajam laimestam, kas var sasniegt pat 90 miljonus eiro. Latvijas spēlētājiem tā ir unikāla izdevība pacīnīties par laimestu, kas ir krietni lielāks par jebko no tā, ko piedāvā citas loterijas, totalizators vai kādas citas azartspēļu formas. Tas ir iespējams tādēļ, ka Eurojackpot piedalās ne tikai spēlētāji no Latvijas, bet arī no 18 citām Eiropas valstīm, kuri kopīgi veido džekpota uzkrājumu. Ja arī jūs interesē dalība Eurojackpot lv, bet vispirms vēlaties iepazīties ar šo loteriju tuvāk, jūs esat nokļuvuši īstajā vietā. Mēs esam sagatavojuši detalizētu visu svarīgāko Eurojackpot lv apskatu, kurā jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju.

Online labākais sporta totalizators 2024

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā
Noteikumi un nosacījumi ir spēkā
Noteikumi un nosacījumi ir spēkā
Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Eurojackpot LV - Kā piedalīties spēlē?

Lai spēlētu Eurojackpot lv, jums vispirms ir jāiegādājas loterijas biļete. To ir iespējams izdarīt visos Latloto kioskos, tāpat kā tiešsaistē. Kad esat to izdarījuši, jūs varat vai nu ievadīt skaitļus paši, vai ļaut lai biļete tiek aizpildīta automātiski. Spēlētājiem ir jāizvēlas 5 skaitļus no 50, tāpat kā 2 skaitļus papildspēlei. Vienas aizpildītas biļetes cena ir 2 eiro. Papildus pamata loterijas spēlei, jūs varat piedalīties arī spēlēs Džokers un Džokers 7.

Eurojackpot

Eurojackpot online un kioskos visā Latvijā

Ja jūs interesē arī citas izložu spēles, tad noteikti izpētiet Latloto vietni kārtīgi, jo tur tādu netrūkst! Lai iegādātos loterijas biļeti tiešsaistē, jums vispirms būs jāreģistrējas pakalpojumā iLOTO, lai apliecinātu, ka esat sasnieguši 18 gadu vecumu. Jūs varat iegādāties biļeti, veicot maksājumu no visu lielāko Latvijas banku kontiem vai ar to saistītām kredītkartēm. Šajā pašā vietnē ir atrodami arī iepriekšējo Latloto rezultāti Eurojackpot izlozei. Alternatīvi, jūs varat iegādāties biļetes arī fiziskajoes Latloto kioskos, kādi ir atrodami visā Latvijā, kā arī pie vairākiem citiem tirgotājiem.

Eurojackpot live - Sekojiet līdzi spēles tiešraidei televīzijā

Lai uzzinātu vai jūsu izvēlietie skaitļi ir laimējuši, jūs varat sekot līdzi izlozes tiešraidei tv pārraidē. Rezultāti Eurojackpot tiešraidē tiek pārraidīti katru piektdienu plkst. 19:35, Latvijas Televīzijā. Paturiet prātā, ka papildspēļu Džokers un Džokers 7 izlozes tiek rīkotas un pārraidītas televīzijā vienu dienu vēlāk, katru setdienu plkst. 17:35. Abas izlozes notiek klasiskajā formātā, izlozējot bumbiņas ar skaitļiem. Katras izlozes norisi klātienē vēro arī Latvijas Azartspēļu Inspekcijas pārstāvji, lai garantētu, ka tās norit godīgi un atbilstoši noteikumiem. Rezultati Eurojackpot iknedēļas loterijai ir atrodami arī Latloto vietnē. Turpat ir atrodams arī informatīvs tālrunis, uz kuru zvanot var noskaidrot, kādi ir Eurojackpot pēdējie rezultāti.

Loterijas stratēģija - Vai ir iespējams spēlēt matemātiski pareizi?

Eurojackpot stratēģija

Runājot par loterijām kopumā, tās piedāvā ļoti zemas laimesta iespējas, bet miljoniem cilvēku visā pasaulē tās tāpat spēlē, jo tās piedāvā visaugstākos potenciālos laimestus. Laimēt džekpotu, spēlējot vienu skaitļu kombināciju, ir 95 miljoni pret 1. Neskatoties uz to, ka galvenais spēles faktors ir veiksme, pastāv zināmi paņēmieni, kuriem sekojot, jūs varat mazliet uzlabot savas iespējas.

Daži matemātiķi ir pievērsušies loterijas spēļu aprēķiniem un nonākuši pie secinājuma, ka zināmas skaitļu kombinācijas ir izdevīgākas par citām. Pēc viņu domām, spēlētājiem vajadzētu izvairīties no skaitļu kombinācijām, kuras veido tikai pāra vai tikai nepāra skaitļi. Ticot viņu teiktajam, labāk esot izvēlēties 3 nepāra un 2 pāra skaitļus, vai otrādi. Matemātiķi uzskata, ka spēlētājiem arī nevajadzētu izvēlēties arī tikai lielus skaitļus, tāpat kā tikai mazus. Izdevīgākās skaitļu kombinācijas veidojot 3 nelieli skaitļi kopā ar 2 lieliem. Tātad, ja jūs uzticaties matemātiķu viedoklim, jums vajadzētu izvēlēties 3 nepāra un 2 pāra skaitļus, paturot prātā, ka 3 skaitļiem jābūt nelieliem, bet 2 lieliem.

Godīgi sakot, mēs neesam matemātiķi un mūsu zināšanas vienkārši nav pietiekošas, lai atbalstītu vai noraidītu šādus apgalvojumus. Galu galā, katras individuālās loterijas biļetes izredzes uz uzvaru ir niecīgas. Arī matemātiķi, kuri uzskata, ka labāk ir izvēlēties augstāk aprakstīto skaitļu izvēles metodi, atzīst, ka spēlētāja izredzes uzvarēt tāpat ir astronomiski nelielas. Ja jūs domājat, ka jūsu laimīgo skaitļu kombinācijai ir lielāka iespēja laimēt, izvēlieties to! Mēs tikai piedāvājam vielu pārdomām.

Eurojackpot uzvarētāji - Cik lielas summas jau ir laimētas?

Kā jau mēs minējām šī raksta ievadā, Eurojackpot lv piedāvā lielāko, Latvijas spēlētājiem pieejamo laimestu, bet par cik lielām summām tieši ir runa? Maksimālais laimests ir 90 miljoni eiro un šādu summu pilnībā ir izdevies laimēt 7 spēlētājiem, bet šajā skaitā netiek ieskaitīti maksimālie laimesti, vairākiem spēlētājiem izvēloties uzvarošo kombināciju vienas izlozes laikā. Šādos gadījumos, kad divi vai vairāk spēlētāji ir uzvarējuši ar vienādu skaitļu kombināciju, tiem laimests ir jāsadala līdzīgās daļās.

Lielākais skaits viena gada laikā laimēto džekpotu ir 11, kas ir noticis divos gados - 2017. un 2020. gados. Protams, ne vienmēr tiek laimēta maksimālā summa, tāpat kā itin bieži džekpotu uzvarēt neizdodas ne vienam. Lielākais izložu skaits, kurās pēc kārtas nevienam nav izdevies uzminēt džekpota kombināciju ir 11. Neskatoties uz to, kopējā Eurojackpot loterijas laikā uzvarētā summa ir galvu reibinoša, uz šī raksta rakstīšanas brīdi sasniedziet teju 9 miljardus eiro. Spēlētājiem veiksmīgākais ir bijis 2021. gads, kurā tika izmaksāti 9 džekpoti ar kopējo summu €465,509,353. Turklāt, šos 9 milzīgos laimestus savā starpā sadlīja tikai 10 eurojackpot winners.

Ja jūs tomēr vairāk interesē iespēja pacīnīties par biežākiem, lai arī mazākiem laimestiem, izmēģiniet kādu no mūsu vietnē apskatītajiem sporta totalizatoriem. Piemērotākais basketbola faniem ir OlyBet, bet vispopulārākais ir Optibet.

BUJ

Spēlē drīkst piedalīties tikai to 18 valstu spēlētāji, kuras piedalās šajā izlozē, tai skaitā arī spēlētāji no Latvijas.
Tas ir atkarīgs no laimesta summas. Ja jūsu laimests nepārsniedz 3000 eiro, jums par to nodokļi nav jāmaksā. Laimestiem, kas pārsniedz šo summu tiek piemērota nodokļa likme 23% apmērā. Ja jums ir izdevies laimēt laimestu, kas pārsniedz 55000, nodokļa likme tiek paaugstināta līdz 31%.
Jā, šī ir viena no daudzajām loterijām, kas piedāvā tās uzvarētējiem saņemt laimestu, saglabājot anonamitāti.
Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
LVbet
Bonuss: 20€
4.8
LVbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Betsafe
Bonuss: 50€
4.6
Betsafe apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Pafbet
Bonuss: 10€
4.9
Pafbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

open
Top