Sporta totalizatori pieņem kredītkartes - Maksājumiem tiešsaistē

Sporta totalizatoru darbība ir cieši saistīta ar likumdošanu. Likumā ir noteikts, kā totalizatori drīkst reklamēties, kādas spēles tie drīkst piedāvāt un arī kā tie drīkst pieņemt iemaksas no spēlētājiem. Lai nebūtu nekādu šaubu par to, kas iemaksā naudu un kur nonāk totalizatorā laimētā naudiņa, iemaksas un izmaksas drīkst pieņemt tikai no tā bankas konta, kas ir ticis uzrādīts reģistrējoties, vai pie tā piesaistītas kredītkartes. Tomēr tas nenozīmē, ka visi karšu maksājumi ir vienādi. Kredītkartes iemaksas laiks, limits un citas īpašības var atšķirties, atkarībā no tiešsaistes kazino un bankas, kādu jūs lietojat.

Labākajiem Latvijas totalizatoru saraksts 2022

# Totalizators Bonuss* Min. likme Mobile Reitings Apmeklēt
1
TonyBet
5
Bonuss:
100€
cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
5
Apmeklēt tūlīt TonyBet apskats
2
LVbet
5
Bonuss:
40€
cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
5
Apmeklēt tūlīt LVbet apskats
3
William Hill
5
Bonuss:
50€
likmes bez riska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
5
Apmeklēt tūlīt William Hill apskats
4
Mr Green
4.8
Bonuss:
30€
bezriska likmes
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.8
Apmeklēt tūlīt Mr Green apskats
5
Rabona
4.7
Bonuss:
100€
cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.7
Apmeklēt tūlīt Rabona apskats
6
Optibet
4.7
Bonuss:
100€
likmes bez riska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.7
Apmeklēt tūlīt Optibet apskats
7
Betsafe
4.6
Bonuss:
50€
likmes bez riska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.6
Apmeklēt tūlīt Betsafe apskats
8
Pafbet
4.5
Bonuss:
10€
+ 15% cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
4.5
Apmeklēt tūlīt Pafbet apskats
Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Cik ātri var totalizatoros iemaksāt ar kredītkarti?

Maksāt ar kredītkarti ir ātri un droši

Lai gan likumā noteiktā kārtība, kas paredz, ka totalizatori pieņem bankas kartes un kontus kā vienīgo iemaksu metodi ir ierobežojoša, tai ir zināmas priekšrocības. Tā kā gan spēlētāju, gan totalizatora rīkotāju kontiem un kartēm ir jābūt Latvijā reģistrētās bankās, iemaksas tiek ieskaitītas ļoti ātri. Ir zināms, ka atsevišķas Latvijas bankas interneta maksājumus uz ārzemēm var apstrādāt pat 24 stundas, un tādejādi debetkartes iemaksas laiks tiek ievērojami pailzdzināts, bet tas neattiecas uz totalizatoriem. Tā kā visi konti ir reģistrēti Latvijā, nauda jūsu spēļu kredītkartes iemaksas laiks ir vien dažas sekundes, neatkarīgi no tā vai maksājumu veiksiet pusdienas laikā, vai nakts vidū. Labākie tiešsaistes totalizatori ir atvēruši kontus visās lielākajās Latvijas bankās, tādēļ jūsu iemaksai netiks piemērota nekāda komisijas maksa.

Kredītkartes izmaksas laiks - Kad laimesti būs jūsu kontā?

Tieši tāpat kā tas ir ar iemaksu veikšanu, arī izmaksas tiek pieļautas tikai uz Latvijā reģistrētiem kontiem. Atšķirībā no iemaksām, kredītkartes izmaksas laiks var atšķirties, atkarībā no bankas un sporta totalizatora vietnes, kādu lietojat. Atsevišķi totalizatori, kā OlyBet, Optibet un Pafbet izmaksas apstiprina ļoti ātri, līdz pat vairākām reizēm katrā stundā, noteiktos diennakts laika nogriežņos. Tas nozīmē, ka, ja jūs esat veicis laimesta izmaksu totalizatora maksājumu komandas darba laikā, piemēram, no plkst. 8 līdz 22, jūsu laimests nonāks jūsu bankas kontā nepilnas stundas laikā.

Ja jūs naudu izmaksāsiet nakts vidū, pēc maksājumu komandas darba laika beigām, jums būs jāgaida līdz nākamajam rītam. Protams, debetkartes izmaksas laiks nav atkarīgs no totalizatora vien, bet arī no jūsu bankas. Swedbank un SEB bankas naudu pārskaita ātrāk, bet Citadele mēdz aizkavēties ar starpbanku maksājumiem. Ja jūs lietojat Citadeles pakalpojumus, izvēlieties kādu no totalizatoriem, kuriem ir atvērts konts šajā bankā, lai izvairītos no starpbanku pārskaitījumiem un saņemtu maksājumu ātrāk.

Sporta totalizatori pieņem debetkartes tikai no Latvijas - Ko darīt, ja jums tādas nav?

Galvenais iemesls tam, kādēļ Latvijas likumdošana paredz, ka visas izmaksas un iemaksas šeit licencētajos totalizatoros ir veicamas tikai no Latvijas banku kontiem un kredītkartēm ir tāds, lai vienmēr būtu zināms, kas tieši spēlē likmju spēli. Ja jūs šobrīd atrodaties ārzemēs, bet vēlētos izmēģināt kādu no Latvijā licencētajiem totalizatoriem, diemžēl, nepastāv ātra un viegla veida, kā jūs tajā varētu iemaksāt naudu, ja jums nav konta kādā no Latvijā reģistrētajām bankām. Vienīgais, ko jūs varat darīt, ir pilnvarot kādu Latvijā esošu draugu vai radinieku atvērt kontu jūsu vārdā, vai ierasties to izdarīt paši.

Kā veikt maksājumus totalizatorā ar kredītkarti?

Vai jūs vēl nekad neesat iemaksājuši naudu tiešsaistes totalizatorā? Tas nekas, visam pienāk pirmā reize. Lai arī katrā totalizatorā iemaksu un izmaksu veikšana mazliet atšķirsies, tie visi seko vienam un tam pašam principam. Mēs kā piemēru izmantosim Optibet vietni, bet šis process būs gandrīz vai tieši tāds pats arī pārējos Latvijas totalizatoros.

Pirmais solis ir ierakstīties jūsu totalizatora kontā un spiest uz zaļās pogas “iemaksa”, kuru jūs atradīsiet vietnes augšējā labajā stūrī. Šī poga atrodas šajā vietā vairums totalizatoru.

Iemaksa pogu

Lai jūs varētu veikt iemaksu ar kredītkarti, jums iepriekš ir jāapstiprina jūsu bankas konts, ierakstot savu IBAN numuru.

Kad esat to izdarījuši, jums būs jāievada savas kredītkartes informācija, ieskaitot tās numuru, turētāja vārdu un uzvārdu, derīguma termeiņu, kā arī CVC kodu.

Kredītkartes informāciju

Kad tas ir izdarīts, izvēlaties, kādu summu vēlaties iemaksāt. Pievērsiet uzmanību, kāds ir debetkartes pārsūtīšanas limits. Kad tas ir izdarīts, spiediet pogu “Apstiprināt” un nauda būs jūsu spēļu kontā dažu sekunžu laikā.

Likmes ar bankas karti - Vai to ir ērti lietot?

Protams, tādēļ, ka mūsu likumdošana totalizatoru spēlētājiem ir liegusi lauvas tiesu to dažādo maksājumu metožu, kādas mums ir pieejamas, norēķinoties par citiem pakalpojumiem, šķiet ļoti ierobežojoši, bet vai tas patiešām tā ir? Vai iemaksas un izmaksas totalizatorā ir sarežģītākas, tādēļ vien, ka visi norēķini ir jāveic ar karti? Lai to noskaidrotu, salīdzināsim likmes ar debetkarti priekšrocības un trūkumus.

Priekšrocības

Trūkumi

Noslēgumā

Kā jūs varat redzēt, kredītkaršu maksājumiem ir daudz vairāk priekšrocību, nekā trūkumu. Tās pārspēj vairumu citu maksājumu metožu lielākajā daļā svarīgāko faktoru, kā iemaksu un izmaksu laiks, drošība un klientu apkalpošana, bet vienīgais trūkums ir jaunu kontu un kredītkaršu saņemšanas kārtības sarežģītība. Mēs domājam, ka vairums spēlētāju, lielāko daļu maksājumu veiktu ar kredītkarti arī tad, ja būtu pieejamas arī citas maksājumu metodes.

TonyBet
Bonuss: 100€
5
TonyBet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

LVbet
Bonuss: 40€
5
LVbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

William Hill
Bonuss: 50€
5
William Hill apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

BUJ

Nē, likums paredz, ka spēlētāji drīkst naudu iemaksāt ar bankas karti, kas ir izņemta Latvijā reģistrētā bankā.
Sporta totalizatori pieņem kredītkartes no kompānijām Visa un Mastercard.
Jā, bet tikai tad ja jūs piereģistrēsieties pašateikušos personu reģistrā, kas uzliks jūsu bankai un totalizatoram pienākumu, neļaut jums iemaksāt naudu azartspēļu vietnē.
open
Top