Labākais teniss sporta totalizators un padomi likmēm

Pēdējo gadu laikā, tenisa popularitāte Latvijā ir augusi. Neskatoties uz to, tenisa līdzjutēji Latvijā netrūka arī tad, kad mums nebija pašiem savu spēcīgu tenisistu, kuru gaitām sekot līdzi TV ekrānos. Tenisā tiek pārbaudīts tik liels iemaņu klāsts, kā reti kurā citā sporta veidā. Līdz ar to tā ir spēle, kurai ir interesanti sekot līdzi arī neitrālajiem faniem. Pateicoties tam, Latvijā nekad īsti nav trūcis totalizatora spēlētāju, kuri vēlas pārbaudīt savas tenisa zināšanas sporta likmju spēlē. Vai jūs vēlaties viņiem pievienoties, bet neesat drošs, kurš ir labākais teniss sporta totalizators? Nepārdzīvojiet, jo tieši uz šo jautājumu mēs atbildēsim šajā padziļinātajā ceļvedī.

Totalizators Bonuss* Sīkāka informācija Līgas Apmeklēt
Tonybet
5
100€
Bonus:
100€
Sīkāka informācija
 • CASH OUT – funkcija
 • Sporta notikumu tiešās translācijas
ATP Tour
WTA Tour
Australian Open
Roland Garros / French Open
Apmeklēt tūlītTonybet apskats
LVbet
4.8
40€
Bonus:
40€
Sīkāka informācija
 • Bez naudas apgrozīšanas nosacījuma
 • Lielisks virtuālā sporta notikumu piedāvājums
ATP Tour
WTA Tour
Australian Open
Roland Garros / French Open
Apmeklēt tūlītLVbet apskats
William Hill
4.7
50€
Bonus:
50€
Sīkāka informācija
 • Dāsni bonusi
 • William Hill TV
ATP Tour
WTA Tour
US Open
Roland Garros / French Open
Apmeklēt tūlītWilliam Hill apskats
x3000
4.6
10€
Bonus:
10€
Sīkāka informācija
 • Jauno spēlētāju bonuss bez likmju apgrozījuma nosacījumiem
 • Funkcionāli grafiki live likmēm
ATP Tour
WTA Tour
US Open
Roland Garros / French Open
Apmeklēt tūlītx3000 apskats už čoskoro
Rabona
4.5
100€
Bonus:
100€
Sīkāka informācija
 • + 15% Cashback
 • Ziemas sporta veidi likmes
ATP Tour
WTA Tour
Roland Garros / French Open
US Open
Apmeklēt tūlītRabona apskats
Optibet
4.4
100€
Bonus:
100€
Sīkāka informācija
 • CASH OUT – funkcija
 • Sporta notikumu tiešās translācijas
ATP Tour
WTA Tour
US Open
Roland Garros / French Open
Apmeklēt tūlītOptibet apskats
Betsafe
4.3
50€
Bonus:
50€
Sīkāka informācija
 • Iegūsti 5€ Live bezriska likmi
 • Iknedēļas esporta notikumi
ATP Tour
WTA Tour
Australian Open
Wimbledon
Apmeklēt tūlītBetsafe apskats
Pafbet
4.2
10€
Bonus:
10€
Sīkāka informācija
 • + 15% Cashback
 • Ziemas sporta veidi likmes
ATP Tour
WTA Tour
Roland Garros / French Open
US Open
Apmeklēt tūlītPafbet apskats
18+ Noteikumi un Nosacījumi ir spēkā.

Kā derēt par tenisu? Izvēlieties labāko vietni!

Līdzi kā ēka ir tik tikai droša, cik stabili ir tās pamati, arī tenisa sporta likmju spēlētājiem pirmos soļus labāk ir spert uz stingras augsnes. Ja jums ir nepieciešamās zināšanas, lai veiksmīgi prognozētu tenisa maču iznākumus, nākamais solis ir izvēlēties atbilstošāko vietni tenisa derībām. Lai palīdzētu jums orientēties plašajā piedāvājumā, mēs esam sagatavojuši ar totalizatoriem, kas, pēc mūsu domām, ir labākās tenisa derību vietnes Latvijā.

11 LV
11.lv ir Latvijas tenisa līdzjutējiem ļoti interesanta derību vietne, pateicoties tā plašajam likmju veidu klāstam. Lai gan vairums spēlētāju aprobežojas ar vienkāršākajām likmēm, patiesībā, jo vairāk dažādu likmju un koeficienti, jo lielākas iespējas izpausties jūsu spējai prognozēt mača iznākumus precīzāk un laimēt lielākus laimestus! Ja jūs vēlaties izmēģināt to paši uz savas ādas, piesakieties 11.lv jauno spēlētāju bonusam, lai saņemtu trīs bezriska likmes, katru 11 EUR vērtībā. Ja jūs nevēlaties gaidīt līdz izšķirošajiem setiem, lai saņemtu savu laimestu, lieciet lietā Cashout funkciju un izmaksājiet laimestu vēl pirms tenisa mača beigām.
LVbet

LV BET ir sporta likmju vietne par kuru vēl nezin pat daudzi pieredzējušākie totalizatora spēlētaji, jo tā Latvijas tirgū ienāca salīdzinoši nesen. Līdz ar to, pat tad ja jūs esat iesācējs sporta derību pasaulē, jūs jau zināt kaut ko tādu, ko nezina vairums pieredzējušāku spēlētāju! Un tā ir vērā ņemama priekšrocība, jo LV BET vada starptautiska azartspēļu organizācija ar gadu desmitiem garu pieredzi un neskaitāmiem tūkstošiem apmierinātu lietotāju.

Tādēļ nav pārsteigums, ka tik īsā laikā ir izveidota ļoti konkurētspējīga vietne, kas laikam ejot kļūs tikai vēl labāka. Ja jūs vēlaties izmēģināt tenisa sporta likmes, tad varbūt to ir vērts darīt tieši šajā vietnē, jo jūsu pirmā likme līdz pat 40 EUR vērtībā noteikti nezaudēs. Ja jūs veiksiet likmi, bet jūsu prognoze nepiepildīsies, LV BET tāpat atmaksās uz jūsu pirmās likmes likto summu.

Reģistrācijas piedāvājums: 40€

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Optibet

OPTIBET ne jau nejauši ir viena no pieprasītākajām Latvijas totalizatoru vietnēm jau tik sen. Protams, daļēji tas ir pateicoties vietnes zīmola atpazīstamībai, bet tikai kvalitatīvi totalizatori iegūst tik spēcīgu un pozitīvu zīmola atpazīstamību, kā tas ir izdevies šai vietnei. Lai to panāktu, Optibet bieži rīko dažādas akcijas, kurās tiek ietverti visi populārākie pasaules sporta notikumi, ieskaitot tenisu.

Ja jūs vēlaties pievienoties lielajam pulkam sporta likmju spēlētāju, kuriem jau ir konts šajā vietnē, piesakities iepazīšanās bonusam un saņemiet bezriska likmes līdz 100 EUR vērtībā.Ja jūs vēlaties likt kombinētās likmes, kurās vienlaicīgi prognozēsiet vairāku tenisa maču iznākumu, tad jūs priecāsieties dzirdēt, ka Optibet palielina šī veida likmju koeficientus ar katru papildus maču, kuru iekļausiet sava kombinētajā likmē.

Reģistrācijas piedāvājums: 100€

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Pafbet

Pafbet piedāvā kaut ko vairāk kā tikai sporta likmju platformu vien, jo šī vietne ziedo daļu savu ienākumu labdarībai. Patiesība, šo totalizatoru ir dibinājis Zviedrijas Sarkanais Krusts ar mērķi, piesaistīt vairāk līdzekļu labdarības organizācijai Glābiet Bērnus. Šī pozitivitātes noskaņa arī atspoguļojas paša totalizatora darbībā, spēletājiem baudot vairākas priekšrocības, kas ļauj turpināt spēli ilgāk, nepapildināt savu spēles kontu atkārtoti. Piemēram, mobīlā bezmaksas prognožu spēle ļauj pacīnīties par vērtīgām balvām, neriskējot ar jūsu naudu. Tāpat jūs varat paildzināt savu spēli arī ar 10 EUR pirmās iemaksas bonusu, kurus jūs varat tērēt pēc likt uz tenisa mačiem.

Reģistrācijas piedāvājums: 10€

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Kā derēt par tenisu? Izvēlieties piemērotāko likmi

Ja jūs esat pieredzējis tenisa līdzjutējs, tas vēl nenozīmē, ka jūsu gadiem krātās zināšanas un izpratne par šo sporta veidu nekavējoties pārtaps panākumos sporta likmju spēlē. Pirmo pārsteigumu jūs sagaidīsiet atverot savu pirmo likmju kartīti un atskāršot, cik plašs ir piedāvāto likmju klāsts. Vairums totalizatora iesācēju, apjūkot no lielās izvēles, sevi aprobežojot savas spējas likt lietā savas zināšanas, lai prognozētu precīzāku mača iznākumu par standarta likmēs piedāvāto un, līdz ar to, arī samazinot savu potenciālo laimestu. Tādēļ ir svarīgi, lai jūs orientētos vismaz populārākajās likmēs. Turpinājumā mēs jūs ar tām iepazīstināsim viegli pārskatāmā apskatā.

Mača rezultāts - ir pati vienkāršākā likme. Jūsu izvēlei tiek piedāvāti divi iespējamie mača iznākumi: Spēlētāja A uzvara, Spēlētāja B uzvara.

Setā gūtie punkti ir likme, kas prognozē nevis visa mača iznākumu, tā vietā koncentrējas uz noteikta seta rezultātu. Vai jūs jūtaties pārliecināti, ka viens no tenisistiem ir spēcīgāks pirmajā setā? Varbūt otrs ir labākā fiziskajā kondīcijā un spēs lauzt spēles gaitu mača izskaņā? Ja tā, šī varētu būt jums piemērotākā likme.

Precīzs rezultāts - šī ir pati precīzākā un visgrūtāk prognozējamā likme, bet arī vislabāk atalgotā ar augstākajiem koeficientiem un lielākajiem laimestiem.

Set skaits - ir vēl viena likme, kas noder gadījumos, kad esat pārliecināti, ka kāds no spēlētājiem uzvarēs pārliecinoši, vai tieši pretēji - ka abi sāncenši ir spēkos samērīgi un būs nepieciešami visi trīs seti, lai noskaidrotu uzvarētāju. Veiksmīga setu likmju stratēģija ir lielisks veids, kā tie spēlētāji, kuri ir labāk pazīstami ar katra tenisista spēles manieri, var laimēt vairāk naudas.

Piemēram, ja jūs zināt, ka viens no tenisistiem spēli sāk ļoti agresīvi, jūs varat mēģināt riskēt un likt likmi, prognozējot, ka šis tenisists pārliecinoši uzvarēs pirmajā setā. Ļoti līdzīga likme ir arī geimiem. Kopējo geimu likmju stratēģija ir vēl viens paņēmiens, kā spēlētāji, kuriem izdodas prognozēt mača gaitu, izdodas izcīnīt lielāku laimestu.

Handikapu - likmes lieliski noder gadījumos, ja viens no tenisistiem tiek uzskatīts par pārliecinošu favorītu. Tā vietā, lai liktu lielu naudas summu uz favorītu, jūs varat riskēt ar mazāku summu, piemērojot precīzu handikapa likmi. Handikapa likmes ir pieejamas arī katram setam atsevišķi.

Labākās tenisa derību vietnes piedāvā arī Live likmes

Tenisa live likmes ir tās, kuras spēlētāji veic jau pēc mača sākuma. Reizēm tās tiek veiktas spontāni, reizem tādēļ, ka spēlētāji vienkārši nav paspējuši tās veikt savlaicīgi, bet tās nebūt nav pretrunā ar to, ko mums māca tenisa derību stratēģijas. Cik izdevīgas ir šāda veida likmes?

Līdzīgi kā ar daudzām citām lietām, pastāv vairāk kā viens pareizais veids, kā likt likmes uz tenisa mačiem. Pirmais ir pragmātiskais, kas paredz, ka jūs rūpīgi izpētīsiet visus gaidāmos tenisa notikumus, salīdzināsiet to koeficientus ar savām domām par mača iznākumu un rūpīgi izplānosiet visas likmes jau iepriekš un veiksiet tās krietni pirms mača sākuma.

Šādam pārdomātam piegājienam nav ne vainas, bet tik pat svarīga ir prasme saskatīt iespējas, kādas sporta totalizatora spēle mēdz piedāvāt negaidīti. Piemēram, jūs skatāties tenisa maču, kurā, pēc bukmeikeru domām, viens no spēlētājiem ir izteikts favorīts. Neskatoties uz to, jūsu trenētā tenisa līdzjutēja acs redz, ka otram spēlētājam izdodas lauzt spēles gaitu, iespējams, vēl pirms ir mainījies rezultāts. Ekspertu sniegtie tenisa derību padomi paredz, ka šī ir lieliska izdevība likmei.

Latvijā sāk parādīties pirmie totalizatori, kas piedāvā atsevišķu sporta notikumu video tiešraides. Diemžēl, līdz tenisam šī inovācija vēl nav atnākusi. Par laimi, sporta likmju vietnes piedāvā funkcionālus grafikus, kuros tiek pārraidīta spēles gaita, ieskaitot visu būtiskāko statistiku.

Latvijas līdzjutēju gaidītākie sporta notikumi

Aļona Ostapenko ir pirmā latviete, kas jebkad uzvarējusi Grand Slam turnīrā

Latvieši ir maza, bet lepna tauta, kurus visvairāk priecē tie sporta notikumi, kuros mūsējo sportistiem ir iespēja izcīnīt skaļas uzvaras. Neskatoties uz to, netrūkst arī tenisa fanu, kas kaislīgi seko līdzi pasaules spēcīgāko rakešu dueļiem arī bez Latvijas spēlētāju dalības.

Lai gan tenisa līdzjutēju Latvijā vienmēr ir bijis visai daudz, to kļuva krietni vairāk pēc mūsu tenisistes Aļonas Ostapenko triumfa Francijas atklātajā čempionātā, kļūstot par pirmo latvieti, kas jebkad ir uzvarējusi Grand Slam turnīrā. Aļonas un citu mūsējo tenisistu gaitām arī ir visvairāk TV skatītāju un bukmeikeru pieņemto likmju.

Protams ar tenisu ir tā, ka, ja to iesāk skatīties, drīz vien ar latviešu tenisistu spēlēm vien ir par maz. Tā ir unikāla spēle, kurā spēlētajiem ir jāpārbauda ne tikai savas fiziskās, bet arī psiholoģiskās un koncentrēšanās spējas, kas rada tādu spriedzi, ka no TV ekrāniem ir grūti atrauties. Tādēļ bukmeikeri pieņem daudz likmes arī uz citiem augstākā līmeņa tenisa mačiem, ieskaitot visus Grand Slam turnīrus. Mazliet populārāki vīriešu izspēlētie mači, kas jādomā ir tādēļ, ka starp vīriem ir spēcīgāka konkurence, nekā tā ir starp dāmām.

Jāizceļ ir arī Deivisa kausa izcīņa, kurā mūsu tenisisti aizstāv Latvijas godu. Citos sporta veidos, Latvijas izlašu spēles pulcē vislielāko intresi, bet, paradoksāli, tenisa fani labprātāk redzētu kādu no mūsējiem uzvarot lielā Grand Slam turnīrā, nekā Latvijas tenisistiem gūstot panākumu dubultspēlēs. Jādomā, ka tas ir tādēļ, ka mūsējo izredzes uz skaļām uzvarām Grand Slam ir lielākas, kā arī dubultspēles vienkārši nav tik populāras.

Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
LVbet
Bonuss: 20€
4.8
LVbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Betsafe
Bonuss: 50€
4.6
Betsafe apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Pafbet
Bonuss: 10€
4.9
Pafbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Tenisa derību padomi biežākiem laimestiem

Netrūkst tenisa līdzjutēju, kas skatās daudz tenisa maču un labi orientējās spēcīgāko spēlētāju reitingos, bet ar šādām zināšanām vien mēdz būt par maz, lai gūtu panākumus sporta likmju spēlēs. Tas vien, ka jums nav jāieskatās spēlētāju reitingā, lai zinātu, kurš no savstarpēji spēlējošajiem tenisistiem tiek uzskatīts par favorītu, vēl nenozīmē, ka jūs spēsiet parspēt bukmeikerus totalizatorā.

Lai to izdarītu, jums ir jāizstrādā pašiem savas tenisa derību sistēmas ar kuru palīdzību, jūs atradīsiet vājos punktus bukmeikeru piedāvātajos koeficientos. Ja jūs spēsiet saskatīt tos mačus, kuros bukmeikeru piedāvātie koeficienti ir nesamērīgi abu tenisistu savstarpējam spēkām, jums ir labas izredzes gūt panākumus, spēlējot totalizatoru.

Labs padoms ir salīdzināt savstarpēji aizvadītos mačus. Tenisā daudz ko nosaka spēlētāju piekoptie spēles stili. Tenisistam, kas rangā ieņem augstāku vietu par savu pretinieku tāpat var būt grūti izcīnīt panākumu, ja viņa sāncensis spēlē priekš viņa neērtā spēles manierē. Ja jums izdodas atrast tenisa maču, kurā vienam no spēlētājiem ir augstāks reitings, bet otrs ir uzvarējis vairākās savstarpējajās spēlēs, tā varētu būt laba izdevība veiksmīgai likmei.

BUJ

Latvijas likums paredz, ka nodokļi ir jāmaksā tikai no ļoti lieliem laimestiem, kas pārsniedz 2000 EUR.
Skatoties totalizatoru noteikumos rakstītajā, laimesti tiek izmaksāti 3 darba dienu laikā. Neskatoties uz to, vairums vietņu apstiprina maksājumus reizi stundā. Tā kā totalizatoru laimestu izmaksa nav starptautisks maksājums, jums ir labas izredzes saņemt laimestu jau tajā pašā dienā, kad pieprasījāt tā izmaksu.
Tas, kurš totalizators ir labākais, ir atkarīgs no katra spēlētāja individuālās gaumes. Vieni dod priekšroku lieākam iepazīšanās bonusam, citi labprātāk spēlē vietnē, kurā tiek piedāvāts plašāks klāsts ar dažādām likmju likšanas iespējām.
open
Top