Rabona bet - Totalizators ar izdevīgiem bonusiem

Rabona ir aizraujošs totalizators ar Kiraso licenci un lielu likmju likšanas iespēju izvēli.

Rādīt vairāk

Lai gan Rabona bet nav Latvijā licencēts totalizators, tas piedāvā vairākas interesantas funkcijas un izdevīgus bonusus, tādēļ mēs nolēmām, ka mūsu lasītājus varētu interesēt Rabona apskats, lai redzētu, ko mēs nākotnē varētu sagaidīt Latvijas vietnēs.

Rrādīt mazāk
Iepazīšanās bonuss: €100
Rabona
4.7
  • Izdevīgi bonusi
  • Plašas likmju likšanas iespējas
  • Augsti koeficienti
License
  • Maksājumu metodes:
*Pogoji uporabe so v veljavi! 18+
Bonus: 4
Uttak: 4
Innskudd: 3.5
Valutaer: 4
Programvare: 4
Brukervennlighet: 5

Rabona reģistrācija - Detalizēta instrukcija

Neskatoties uz to, ka Rabona sportsbook nav Latvijas licences, šī vietne tāpat pieņem spēlētājus no Latvijas. Tādēļ, kad jūs nākamreiz dosieties uz ārzemēm, jums varētu noderēt šī detalizētā Rabona reģistrācija pamācība ar instrukcijām.

Rabona minimālā depozīta summa un maksājumi kopumā

Rabona

Latvijas tiešsaistes totalizatoru maksājumu metožu sarakstu ir krietni saīsinājušas mūsu likumdošanas prasības. Tādēļ Latvijas spēlētāji nav pieraduši starp maksājumu metodēm redzēt evaučerus, emakus un kriptovalūtu, bet vairumā ārzemju sporta likmju vietņu šādas iespējas ir pieejamas.

Protams, uz Rabona sports šie ierobežojumi neattiecas, tādēļ piedāvāto maksājumu metožu sarakstā ir atrodams viss, ko sirds vien var vēlēties. Papildus Latvijas totalizatoros pieejamajām metodēm, šīs vietnes spēlētāji var veikt iemaksas un izmaksas ar vairākiem dažādiem emakiem, evaučeriem un kriptovalūtām.

Lai veiktu iemaksu, spēletājam ir jāizvēlas kāda no piedāvātajām metodēm un jāievada summa, kādu viņš vēlas iemaksāt. Rabona minimālā depozīta summa ir 10 eiro, bet iemaksas maksimālais limits ir 5000 eiro.

Tik pat plašs klāsts ir arī ar izmaksu metodēm. Arī minimālā izmaksas summa ir tāda pati - 10 eiro. Šajā vietnē pievērš lielu vērību tam, lai maksājumi tiktu apstrādāti pēc iespējas ātrāk. Tādēļ maksājumi ar emakiem, evaučeriem un kriptovalūtām tiek saņemti ļoti ātri, bet, izmantojot maksājumu metodes, kuras ir jāapstiprina bankai, var nākties mazliet pagaidīt.

Rabona bonusi netikai jaunajiem spēlētājiem vien

Tiešsaistes totalizatori un azartspēļu vietnes kopumā parasti piedāvā lielus iepazīšanās bonusus, bet, kad tie tiek iztērēti, tik izdevīgas balvas saņemt vairs nav iespējams. Rabona bonus ir sadalīti daudz vienmērīgāk, mudinot spēlētājus atgriezties un turpināt spēlēt. Akciju komplektā ir iekļauti daži atjautīgi piedāvājumi, tādēļ apskatīsim to tuvāk.

Rabona iepazīšanās bonuss ir pirmās iemaksas dubultošana līdz 100 eiro. Pēc pirmā acu uzmetiena, iepazīšanās bonuss neizskatās nedz pārāk unikāls, nedz izdevīgs, it sevišķi, ja to salīdzina ar citiem ārzemju totalizatoru piedāvajumiem, taču šoreiz pirmais iespaids ir maldīgs. Šādiem depozīta dubultošanas bonusiem parasti tiek uzstādīti ļoti augsti naudas apgrozīšanas noteikumi, kas paredz, ka bonusa nauda ir jāapgroza spēlē 35 - 50 reižu, bet Rabona tik stingras prasības neuzstāda. Lai varētu izmaksāt bonusa summu no sava spēles konta, lietotājiem tā ir spēlē jāapgroza tikai 6 reizes.

Pēc mūsu domām ļoti atjautīga akcija ir priekšlaicīga laimestu izmaksa. Šāds piedāvājums ir spēkā visām Ziemeļamerikas spēcīgakajām līgām. Lai saņemtu priekšlaicīgu laimesta izmaksu, komandai, kuru spēlētājs ir izvēlējies savā likmē, ir jābūt priekšā ar noteiktu punktu vai gūto vārtu skaitu. NHL spēļu gadījumā, spēlētāja izvēlētājai komandai ir jāiegūst trīs vārtu pārsvars, lai likme tiktu uzskatītu par uzvarētu un spēlētājiem vairs nebūtu jāuztraucas par to, ka pretinieku komanda varētu atspēlēties.

Iemaksas papildināšana nav tikai ekskluzīva jauno spēlētāju priekšrocība vien. Tiesa gan, šis piedāvājums ir mazliet mazāk izdevīgs, nekā iepazīšanās bonuss. Atkārtotas iemaksas, kas tiek veiktas noteiktās dienās, tiek papildinātas tikai par 50% līdz 500 eiro. Arī naudas apgrozīšanas nosacījumi ir mazliet stingrāki - bonusa summa ir jāapgroza spēlē 8 nevis tikai 6 reizes, kas gan tāpat ir ļoti izdevīgs piedāvajums.

Spēlētāji, kas ir veikuši iemaksu tuvākās nedēļas laikā, arī saņem naudas atmaksas bonusu līdz 500 eiro. Tas nozīmē, ka, spēlētāji, kuri ir veikuši iemaksu, saņems atpakāļ 10% no saviem zaudējumiem, ja noslēgs nedēļu ar negatīvu bilanci.

Rabona bonus

Plašas likmju likšanas iespējas

Izdevīgi bonusi ir patīkams aspekts, bet tie vieni paši neko daudz nedod, ja vietnē nav pieejamas aizraujošas likmju iespējas. Tādēļ mēs nolēmām pārliecināties, kādas ir likmes spēlētājiem ir pieejamas un cik ērti tās ir uzlikt.

Tā kā šo vietni pamatā apmeklē spelētāji no Ziemeļamerikas, iecienītāko līgu sarakstu veido ASV un Kanādas spēcīgākās līgas. Tā kā mēs šoreiz tikai vēlamies iepazīties ar likmju likšanas iespējām, mēs izvēlamies kaut ko mums labi pazīstamu - NHL.

Mēs ātri vien atradām interesantu spēli - Bostonas Bruins pret Filadelfijas Flyers. Aizsardzības hokejs pret uzbrukuma hokeju, solās būt aizraujošs mačs! Lai atvērtu likmju likšanas iespējas, ir jānoklikšķina uz vienas no komandu nosaukumiem.

Kā pirmās likmju likšanas iespējas, spēlētājam tiek piedāvātas visas populārākās likmes, piemēram, spēles gala rezultāts, spēles gala rezultāts ieskaitot pagarinājumu un dažas populārākās handikapu likmes.

Pavelkot kursoru zemāk, var iepazīties ar mazāk populārām, bet vēl joprojām interesantām likmju likšanas iespējām. Spēlētāji var prognozēt, kura no abām komandām pirmā gūs vartus, vai abas komandas gūs vartus un daudzas citas.

Mēs nolēmām, ka interesantākā no piedāvātajām iespējām ir likme par to, vai uzvarētāja noskaidrošanai būs nepieciešams pagarinājums. Pēc mūsu domām, Bostonas spēcīgās aizsardzības dēļ spēles rezultāts būs neliels un iespēja, ka būs nepieciešams pagarinājums ir visai augsta, tādēļ mēs izvēlamies attiecīgo likmi.

Klikšķinot uz izvēlētās likmes, atveras likmes lodziņš, kurā spēlētājam ir jāievada summa, kādu viņš vēlas likt uz spēles. Tur pat var redzēt arī potenciālu laimestu un pieprasīt likmes atmaksu, ja spēlētājs pārdomā.

Tiek piedāvāts plašs klāsts dažādu sporta veidu

Sporta veidu, līgu un čempionātu piedāvājums ir tik pat svarīgs kā likmju likšanas iespējas, jo abi šie faktori ietekmē to, cik lielas izvēles iespējas tiek piedāvātas spēlētājam. Lai gan šīs vietnes pamata auditorija ir Ziemeļamerikāņi, tas nenozīmē, ka sporta veidu sarakstā būtu grūti atrast Eiropas līgas un kausa izcīņas.

Hokeja cienītāji var likt likmes ne tikai uz teju visām Ziemeļamerikas hokeja līgām, bet arī lielāko daļu Eiropas valstu kausa izcīņu un čempionātiem. Lai gan trūkst dažas līgas, kas ir pieejamas pašmāju tiešsaistes totalizators, piemēram, Dānijas un Francijas otrās līgas, piedāvājums ir visai iespaidīgs. Mūs pārsteidza, ka likmes tiek pieņemtas arī uz Somijas un Čehijas otrajām līgām, kas ir visai iespaidīgi, ņemot vērā, ka šis totalizators bāzējas Ziemeļamerikā.

Futbola cienītāji būs priecīgi dzirdēt, ka sporta karaļa piedāvāto līgu skaits ir apmēram tik pat plašs, kā Eiropas totalizatoros. Spēlētāji var pat izvēlēties no 8 dažādām Anglijas līgām un kausa izcīņām! Arī pārējo sporta veidu piedāvājums izskātās apmēram līdzīgs tam, ko spēlētāji varētu sagaidīt no pašmāju totalizatoriem. Vienīgais izņēmums ir papildus beisbola un amerikāņu futbola līgas, kas pie mums nav tik populāras.

Rabona live derības ir dinamiska spēle

Live likmju spēlē likmju koeficienti mainās līdzi notikumiem laukumā, tādēļ spēlētājiem ir jāizvēlas īstais brīdis likmei, kad koeficients ir visizdevīgākais. Līdz ar to, tā ir daudz dinamiskāka spēle par tradicionālajām sporta likmēm, tādēļ mums ir īpaši intersanti apskatīties, kā tiek organizētas Rabona live derības.

Live spēļu sarakstu ir iepsējams atrast, klikšķinot uz pogas “Live betting”, kas atrodas uz galvenās rīkjoslas. Lai veiktu live likmi, ir jāizvēlas kāda no spēlēm, kas jau rit pilnā sparā, uzklikšķinot uz kādas no komandu nosaukumiem.

Līdzīgi kā tas ir vairumā pašmāju tiešsaistes totalizatoru, spēlētāji var sekot līdzi spēles gaitai ar izpalīdzīgu tiešsaistes grafiku palīdzību, tomēr mēs ievērojām pāris interesantas atšķirības.

Spēlētāju uzmanībai tiek piedāvāti vairāki lodziņi ar interesantu statistiku. Piemēram, basketbola mačiem ir pieejama ļoti detalizēta metienu statistika, atsevišķi izceļot trīspunktu, divpunktu un soda metienu statistiku.

Spēlētāji arī var redzēt kā katras komandas uzvaras iespējas ir novērtējis vietnes algoritms. Tā ir ļoti noderīga informācija, lai izvērtētu, vai likme ir izdevīga. Visu šo informāciju spēletājs var likt lietā, lai liktu pārdomātākas likmes.


Rabona bet app likmēm jebkurā vietā un laikā

Lai gan Rabona šobrīd nepiedavā īpaši izstrādātas aplikācijas Android un iOS lietotājiem, vietnei var ļoti vienkārši piekļūt no jebkura viedtālruņa vai planšetdatora interneta pārlūka programmas. Tas nozīmē, ka jums nebūs jālejupielādē un jāuzstāda nekāda papildus programmatūra. Turklāt vietnes mobīlā versija ir lieliski optimizēta lietošanai viedierīcēs.

Lapas lādējas ļoti ātri, likmju saraksti ir viegli pāršķirstāmi arī no mobīlās ierīces ekrāna un tajā ir saglabātas visas tās pašas funkcijas, kā tās lielajā versijā. Spēlētāji var arī viegli reģistrēt kontu, pieteikties bonusiem, veikt iemaksas un izmaksas. Lai gan mēs esam pārliecināti, ka nākotnē tiks izstrādātas arī īpašas aplikācijas, arī šā brīža mobīlajai versijai nav ne vainas.

Rabona Mobile

Vietne ir droša un uzticama

Rabona ir saņēmuši Kiraso licenci, kas azartspēļu industrijā kotējas visai augstu. Kā šīs licences turētājos, Kiraso uzraugi regulāri pārbauda, lai tā atbilstu visām drošības prasībām. Paralēli tam, tiek pārbaudīts arī vai visu spēļu RNG (nejaušais skaitļu ģenerators) atbilst tam, kādus ir paredzējuši to ražotāji.

Papildus tam, vietnē tiek ievēroti arī atbildīgas spēles principi, nodrošinot spēlētājus ar informāciju par azartspēļu atkarību, iespēju uzstādīt ikdienišķos vai likmju limitus un ievērojot pašatteikušos personu reģistru. Rabona pieņem arī stingrus mērus, lai apkarotu naudas atmazgāšanu caur savu vietni.


Klientu atbalsts ir atsaucīgs un izpalīdzīgs

Ar klientu atbalsta centru ir iespējams sazināties ar vairāku metožu palīdzību, bet mēs uzskatām, ka pats ērtākais un ātrākais veids kā saņemt atbildes uz visiem jums interesējošajiem jautājumiem ir dzīvais čats.

Klientu atbalsta centra darbinieki ir ļoti zinoši un izpalīdzīgi. Vietnes apskatīšanas laikā, mēs viņiem uzdevām vairākus ļoti tehniskus jautājumus un viņi spēja atbildēt uz gandrīz visiem no tiem. Pāris gadījumos, kad klientu atbalsta darbinieki nespēja mums atbildēt uzreiz, viņi laipni palūdza mūs uzgaidīt un atgriezās pie mums pēc konsultācijas ar tehniskajiem speciālistiem.

Informācija par kompāniju
Nosaukums: Rabidi N.V.
Adrese: Viktoros Ouguko 8, 2017, Nicosia, Cyprus
Dibināta: 2019
Licence: Curacao, No. 8048/JAZ
Tālrunis: No
E-pasts: [email protected]
Kontakta forma: Nav
Tiešsaistes čats:

Noslēgumā

Šaja vietnē tiek piedāvātas lieliskas likmju likšanas iespējas, kas kalpo par pamatu aizraujošai totalizatora spēlei. Spēlētājus atgriezties mudina dāsni un izdevīgi bonusi, ar ļoti pielaidīgiem naudas apgrozīšanas noteikumiem. Lai arī Latvijā šī vietne pagaidām nav pieejama, mēs noteikti to iesakām visiem mūsu ārzemēs dzīvojošajiem lasītājiem.

BUJ

Diemžēl, mēs nevarējam atrast nekādu informāciju, kas apstiprinātu sī kazino operatora plānus saņemt Latvijas licenci, tādēļ domājam, ka nē, šī vietne Latvijas spēlētājiem nekļūs pieejama tuvākajā laikā.
Vairums tiešsaistes totalizatoru koeficienti ir ļoti līdzīgi un atšķiras tikai par dažām simtdaļām uz vienu vai otru pusi. Ņemot to vērā, Rabona piedāvā mazliet izdevīgāgus koeficientus nekā vairums konkurentu.
Jā, Rabona bet pieņem īstas naudas likmes un izmaksā īstas naudas laimestus!
Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
Rabona
open
Top