TonyBet Latvia - Reģistrācija un milzīgi bonusi Latvijas spēlētājiem

TonyBet online likmju spēle ir sarūpējusi patīkamus pārsteigumus katram solim. Pateicoties ērtai reģistrācijai, šajā vietnē ir viegli sākt spēli.

Rādīt vairāk

Viegli ir arī spēli turpināt, jo TonyBet Latvija sporta totalizator atmaksā spēlētājiem daļu zaudējumu. Ja jūs vēl neesat pārliecināti, vai vēlaties izmēģināt šo totalizatoru, turpiniet lasīt! Mēs esam sagatavojuši detalizētu apskatu, kurā tiek izklāstītas visas šīs vietnes stiprās un vājās puses.

Rrādīt mazāk
Iepazīšanās bonuss: €100
TonyBet
5
  • CASH OUT – funkcija
  • Sporta notikumu tiešās translācijas
  • Palielini savu laimestu ar ComboBoost
License
  • Maksājumu metodes:
*Pogoji uporabe so v veljavi! 18+
Bonus: 5
Maksājumi: 4.5
Likmju veidu: 5
Live likmes: 5
Programmatūra: 4.5
Mobīlā versija: 5

TonyBet reģistrācija ir viegla un ātra

Reģistrācija vairumā Latvijas tiešsaistes totalizatoru vietņu ir daudz piņķerīgāks process, nekā kāds tas varētu būt. Jā, mūsu likumdošana uzliek azartspēļu vietnēm visai stingras prasības. Spēlētajiem ir jāuzrāda savas bankas konta numurs un jāverificē sava identitāte, kas patiešām prasa daudz laika. Neskatoties uz to, pastāv vairāki atjautīgi risinājumi, kas šo procesu var padarīt krietni vieglāku un ātrāku, un TonyBet reģistrācija ir izcils piemērs.

Vairumā citu vietņu, spēlētājiem reģistrējoties ir jānorāda bankas konta numurs un jāgaida līdz totalizatora darbinieki manuāli pārbaudīs augšupielēdētās dokumentu kopijas.

TonyBet reģistrācijas ģenialitāte ir tā, ka tā ir atrisinājusi abas šīs problēmas ar vienu risinājumu - reģistrāciju ar Smart-ID. Tā kā Smart-ID lieto visi dažādo Latvijas banku kontu īpašnieki, tad šī lietotne var kalpot arī kā apliecinājums spēlētāja identitātei un bankas kontam. Reģistrējoties ar Smart ID, spēlētāji ne tikai var sākt spēlēt spēles daudz ātrāk, bet viņiem arī nav jāuztic tiešsaistes totalizatoram sava bankas konta informācija. Turpinājumā mēs jums izstāstīsim, kas tieši jums ir jādara, lai izveidotu kontu ar Smart-ID metodes palīdzību.

TonyBet iezīmes

🏆 TonyBet: Virzienā uz lapu
📱 Mobilā versija: Android un iOS
🎁 Reģistrācijas piedāvājums: €100
💸 Minimālā noguldījuma summa: €10

Tony Bet - Minimālā depozīta summa un maksājumi kopumā

TonyBet

Līdzīgi kā tas ir ar reģistrāciju tiešsaistes totalizatoros, arī maksājumus uz šādām vietnēm stingri ierobežo Latvijas likumi. Mūsu likumdošana paredz, ka, spēlētājam, reģistrējoties tiešsaistes totalizatorā, ir jāuzrāda sev piederoša konta numurs kādā no Latvijā reģistrētajām bankām. Dēļ šīs prasības, no maksājumu metožu klāsta atkrīt vairākas pasaulē populāras iespējas, ieskaitot e-makus, sms maksājumus un dažādas citas. Līdz ar to ir interesanti salīdzināt, kā dažādi tiešsaistes totalizatori Latvijā atrisina šo problēmu.

Vairumā gadījumu, totalizatori akli seko likuma prasībām un atstāj spēlētājus ļoti aprobežotas izvēles priekšā, ļaujot tiem veikt tikai konta pārskaitījumus vai kredītkaršu maksājumus. TonyBet pieder pie atjautīgāko tiešsaistes totalizatoru grupas, saviem klientiem piedāvājot iespēju veikt maksājumus arī ar Paysera un Revolut. Šie pakalpojumu sniedzēji darbojas kā starpnieki starp spēlētāja banku un tiešsaistes kazino, tādēļ atbilst visām likuma prasībām, vienlaikus piedāvājot spēletājiem lielākas izvēles iespējas.

TonyBet minimālā depozīta summa ir 10 eiro. Iemaksātā nauda spēlētāja spēles kontā parādās nekavējoties un to uzreiz var likt uz jebkuru no piedāvātajiem sporta notikumiem. Arī minimālā TonyBet atsaukums summa ir 10 eiro un spēlētājiem nav jāgaida ilgi, līdz tā nonāks viņu bankas kontā. Visas izmaksas tiek apstrādātas 12 stundu laikā, kas, visbiežāk, nozīmē to, ka naudu spēlētāji varēs saņemt nākamās dienas laikā. Neskatoties uz to, naudas pārskaitījums ir jāapstrādā arī bankai, tādēļ tas var ieilgt līdz pat 5 darba dienām.

TonyBet bonusi - reģistrēšanās bonuss atgriež daļu zaudējumu

Runājot vispārīgi, tiešsaistes totalizatoru iepazīšanās bonusus var dalīt divās grupās. Pie pirmās pieder piedāvājumi ar lielām summām, bet tik pat kā neizpildāmiem naudas apgrozīšanas un laika ierobežojumu noteikumiem. Pie otrās piedāvajumu grupas pieder piedāvājumi ar samērīgu summu un viegli izpildāmiem noteikumiem. TonyBet reģistrēšanās bonuss, kas piedāvā naudas atmaksu līdz 100 eiro, pieder pie otrās grupas, jo, lai gan tas piedāvā visai pieklājīgu summu, tā nav aplikta ar sarežģīti izpildāmiem noteikumiem.

Lai saņemtu iepazīšanās bonusu, spēlētājiem nav jāievada TonyBet online likmju bonusa kods, vai jāizpilda kādi citi sarežģīti nosacījumi. Bonuss tiek aktivizēts automātiski, kad spēlētājs veic pirmo iemaksu vismaz 10 eiro vērtībā. Spēlētāji, kas ir pieteikušies šai akcijai, var atgūt 15% no saviem zaudējumiem līdz pat 100 eiro. Atgūtā nauda var tikt izmantota papildus likmju veikšanai, bet to var arī tūlīt pat izmaksāt no spēles konta, jo tā nav aplikta ar naudas apgrozīšanas noteikumiem. Tas ir ļoti izdevīgi, jo vairumā citu totalizatoru iepazīšanās bonusos iegūtā summa parasti ir jāapgroza spēlē līdz pat 50 reizēm, pirms to ir atļauts izmaksāt.

Atalgoti tiek ne tikai jaunie spēlētāji, bet arī lojālākie. TonyBet VIP sporta programmas ietvaros, spēlētāji var pelnīt dalības punktus par katru uzlikto likmi. Iekrātos dalības punktus var iemainīt pret īstu naudu, kas nav aplikta ar naudas apgrozījuma nosacījumiem. Krājot dalības punktus, spēlētāji var arī paaugstināt savu VIP sporta programmas līmeni.

TonyBet Bonus

TonyBet piedāva plašas likmju likšanas iespējas

Lai arī cik izdevīgi nebūtu iepazīšanās bonusi, tie ar laiku iztek, tādēļ mēs uzskatām, ka daudz svarīgāk ir tas, kādas likmju likšanas iespējas piedāva totalizators. Lai par to pārliecinātos, mēs nolēmām uzlikt likmi uz kādu no tuvākajiem hokeja mačiem. Piefiksēt, kādas ir likmju likšanas iespējas, cik ergonimiski tās ir sakārtotas vietnē, lai varētu to visu izstāstīt jums.

Lai apskatītu visus piedāvātos sporta notikumus uz kādiem tiek pieņemtas likmes, klikšķiniet uz pogas "SPORTA TOTAIZATORS", kas atrodas galvenajā vietnes izvēlnē.

Spēlētājiem tiek piedāvātas vairākas iespējas, lai ātri un vienkārši atrastu tiem interesējošo sporta notikumu. Populārāko sporta veidu līdzjutēji var vienkārši izmantot izvēlnes "TOP ČEMPIONĀTI", "TOP NOTIKUMI" vai "POPULĀRĀKIE SPORTA VEIDI". Tie, kuri vēlas atrast kādu konkrētu sporta notikumu, var vienkārši ierakstīt meklēšanas kastītē komandas nosaukumu.

Tā kā mēs vēlamies iepazīstināt mūsu lasītājus ar Tony Bet likmju likšanas iespējām, mēs nolēmām izvēlēties Latvijā populārāko sporta veidu hokeju. Hokejs ir iekļauts arī starp šīs vietnes populārākajiem sporta veidiem, tādēļ tam ir piešķirta sava poga galvenajā šīs sadaļas izvēlnē. Mūsu acīs iekrita mačs starp Maskavas CSKA un Magņitogorskas Metalurg, tādēļ mēs par piemēru ņemsim šo KHL favorītu maču.

Lai lietotājiem būtu vieglāk orientēties plašajā likmju klāstā, tās ir sagrupētas viegli pārskatāmās kategorijās. Spēlētāji var izvēlēties starp populārākajām likmēm, handikapu likmēm, periodu likmēm, vārtu likmēm un dažādām citām kategorijām. Šoreiz mēs nolēmām par labu vienkāršai likmei uz CSKA uzvaru pamatlaikā.

Izvēloties likmes veidu, atveras likmes logs, kurā spēlētājiem ir jāievada summu, kādu tie vēlas likt uz spēles. Turpat ir redzama arī potenciālā laimesta summa un likmes koeficients.

Sporta veidu klāstā kaut ko sev atradīs katrs

Mēs neiesakām spēlēt totalizatoros, kas piedāvā tikai populārākos sporta veidus. Iespējams, ka jūs esat pārliecināti, ka nekad neliksiet likmes uz regbija vai badmintona mačiem, tomēr ir labāk, ja jums vismaz tiek piedāvāta šāda iespēja. Plašs dažādu sporta veidu un līgu klāsts norāda uz to, ka tiešsaites sporta likmju vietne vēlas saviem klientiem piedāvāt pēc iespējas kvalitatīvāku produktu. Tādēļ turpinājumā mēs jūs iepazīstināsim ar to, kādi sporta veidi tiek piedāvāti TonyBet vietnē.

Latvijā populārākais sporta veids ir hokejs un viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ mēs to esam tik ļoti iecienījuši ir tas, ka mūsu izlases ir spējīgas spēlēt vienlīdzīgi pret daudz lielāku valstu izlasēm. Līdz ar to, mūsu hokejisti ir pieprasīta prece dažādos Eiropas čempionātos un līgās. Daudzi Latvijas hokeja fani lapbrāt seko līdzi izlases spēlētāju gaitās dažādos čempionātos, tādēļ ir svarīgi, lai totalizators pieņemtu likmes uz pēc iepsējas vairāk hokeja līgām.

Par laimi TonyBet vietnē var atrast dažādas Eiropas hokeja līgas, ieskaitot arī vairākas pēc spēka otrās vai trešās līgas, kurās bieži spēlē mūsu junioru un jauniešu vecuma hokejisti. Bez šaubām, tiek pieņemtas likmes arī uz visiem spēcīgākajiem čempionātiem, ieskaitot NHL, KHL, Zviedrijas Elites līgu, Somu SM, Vācijas DEL, Čehijas Ekstralīgu, AHL un daudzas citas.

Neskatoties uz to, ka futbols pie mums nav ne tuvu tik populārs, kāds tas ir daudzās citās valstīs, Latvijā tāpat ir visai plašs pulks karstasinīgu kājas bumbas līdzjutēju, kas labprāt spēlē totalizatoru. Spēlējot TonyBet, Latvijas futbola līdzjutēji var likt likmes uz gandrīz visu valstu čempionātiem un kausu izcīņām. Likmes tiek pieņemtas ne tikai uz spēcīgākajiem čempionātiem, bet arī uz pēc spēka otrajām, trešajām, jauniešu un sieviešu futbola līgām. Piemēram, tiek pieņemtas likmes uz septiņiem dažādiem Anglijas futbola čempionātiem un kausu izcīņām!

Papildus populārākajiem sporta veidiem, vietnē ir iespējams likt likmes arī uz vairākiem priekš mūsu platuma grādiem eksotiskiem sportiem, ieskaitot badmintonu, šautriņu mešanu, austrāliešu futbolu, gēlu futbolu un daudziem citiem. Pēdējo gadu laikā ļoti strauji aug esporta popularitāte, tādēļ daudzi noteikti priecāsies dzirdēt, ka TonyBet pieņem likmes arī uz Dota 2, CS: GO un daudzām citām populārākajām video spēļu līgām.

TonyBet live likmju spēle ir aizraujoša

Live likmju sadaļa ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu katrā kvalitatīva tiešsaistes totalizatorā. Tā piešķir papildus dimensiju tradicionālajai totalizatora spēlei, jo spēlētāji var likt likmes katrā laika brīdī, kopš spēles sākuma līdz gandrīz tās pašām beigām.

Uzklikšķinot uz mūsu izvēlētās likmes, atveras likmes logs, kurā ir jāievada summa, kādu mēs vēlamies likt uz spēles. Visdrīzākais, kad būs pieejams TonyBet cashout, to arī varēs pielietot caur šo likmes lodziņu. Likmes lodziņā var redzēt arī likmes koeficientu un potenciālo laimestu.

Spēlētāji var izmantot izpalīdzīgos tiešsaistes grafikus, lai atrastu visu svarīgāko statistiku. Jo vairāk informācijas ir jūsu rīcībā, jo pārdomātāku lēmumu jūs spēsies pieņemt, tādēļ šie grafiki ir tik noderīgi. Mēs iesakām tajos ieskatīties pat tad, ja jums ir izdevies atrast mača video translāciju, jo statistika ir ļoti viegli pārskatāma un pieejama katrā mačā brīdī.

Tiešraides grafiki ar maču statistiku ir pieejami visiem sporta notikumiem, bet tie atšķiras, ņemot vērā katra konkrētā sporta veida specifiku. Piemēram, tenisa tiešraides grafikā ir atrodams kopējais rezultāts, rezultāts katrā setā un cita vērtīga informācija.


TonyBet mobīlā vietne ir lieliski optimizēta

Lai gan šis totalizators nav izstrādājis aplikāciju Android vai iOS ierīcēm, TonyBet mobīlā versija piedāvā vairākas lieliskas priekšrocības. Tai ir iespējams piekļūt pa tiešo no mobīlās ierīces interneta pārlūka programmas, kas nozīmē, ka spēlētājiem nav nepieciešams lejupielādēt un uzstādīt nekādu papildus programmatūru. Vietnes mobīlā versija ir lieliski optimizēta lietošanai viedierīcēs un tādēļ lapas ielādējas tik pat ātri, kā piekļūstot tai ar galda datoru.

Pati galvenā mobīlās vietnes priekšrocība ir tā, ka tā piedāva visas tās pašas funkcijas, kādas ir atrodamas tās lielajā versijā. Spēlējot šo totoalizatoru savā telefonā, jūs varēsiet likt visas tās pašas likmes, piekļūt visiem tiem pašiem sporta veidiem un pieteikties visiem tiem pašiem bonusiem, kādi ir pieejami vietnes lielajā versijā.

TonyBet Mobile

TonyBet lietotāju drošība atbilst augstākajiem standartiem

Meklējot jaunu tiešsaistes totalizatoru, vietnes drošība neatrodas pārāk augstu vairuma spēlētāju prioritāšu sarakstā. Diemžēl, spelētāji pievērš vairāk uzmanības piedāvātajam sporta likmju klāstam un bonusu izmēriem, nekā tam, cik rūpīgi aizsargāta ir viņu jūtīgā informācija. Mēs uzskatām, ka drošība ir viens no svarīgākajiem tiešsaites totalizatoru apsvērumiemnolēmām un nolēmām jums izstāstīt īsumā par to, cik augstas drošības prasības tiek izpildītas TonyBet vietnē.

TonyBet sporta derības licence ir Latvijas Izložu un Azartspēļu Komisijas izsniegta, kas ir pēc mūsu domām ir kategoriska prasība visiem tiešsaistes totalizatoriem. Šī licence ne tikai garantē to, ka totalizators izpilda visas Latvijas likumdošanas un Eiropas savienības prasības, bet arī to, ka vietnē spēlēt ir legāli. Ka papildus drošības pasākums vietnē tiek pielietotas arī jaunākās SSL šifra tehnoloģijas, kas sargā spēlētāju naudu un personas datus no kiberuzbrukumiem.


Zinošs un izpalīdzīgs klientu atbalsta centrs

Klientu atbalsta centrs ir kaut kas tāds, par ko vairums spēlētāju pat neaizdomājas, līdz tiem nav radusies kāda nepatīkama problēma, kuras risināšanai ir nepieciešama speciālistu palīdzība. Kad rodas grūtības ar maksājumiem vai bonusa noteikumu interpretāciju, kvalitatīvs klientu atbalsta centrs ir zelta vērtībā. Par laimi, TonyBet klientu atbalsta centrs ir visai augstā līmenī.

Vietnē ir pieejams dzīvais čatrs, kurā kleintu atbalsta profesionāļi pieslēdzas dažu sekunžu laikā. Konsultanti ir pietiekoši zinoši arī visai tehniskos jautājumos, bet, gadījumos, kad viņi nespēj atrisināt problēmu pašu spēkiem, viņi konsultējas ar tehniskajiem speciālistiem. Papildus dzīvajam čatam, spēlētāji var sazināties ar klientu atbalsta centru arī caur epastu 24 stundas dienaktī.

Informācija par kompāniju
Nosaukums: SIA TonyBet
Adrese: Skanstes iela 7 k-1, Rīga, LV-1013. Latvija
Dibināta: 2022
Licence: E-07; TI-18
Tālrunis: -
E-pasts: [email protected]
Kontakta forma:
Tiešsaistes čats:

TonyBet ir aizraujošs totalizators

Šajā vietnē jūs gaida plašs likmju klāsts un izdevīgi bonusi. Atšķirībā no citiem totalizatoriem, bonusiem netiek piemēroti sarežģīti un grūti izpildāmi noteikumi. Arī TonyBet reģistrācija ir vienkāršāka, kā citās vietnēs, jo spēlētāji var reģistrēties un verificēt savu identitāti vien pāris minūšu laikā. Šī vietne paļaujas uz atjautīgiem tehnoloģiskiem risinājumiem, lai atvieglotu savu spēlētāju dzīvi un padarītu spēli vēl aizraujošāku.

BUJ

Jā, TonyBet ir Latvijā licencēts kazino, tādēļ iemaksāt tajā naudu un likt likmes ir pilnība likumīgi.
Jā, TonyBet piemēro mazliet lielākus koeficientus, kā vairums citu tiešsaistes totalizatoru.
Jā, vietnes mobīlajā versijā ir pieejami visi tie paši bonusi, kādi ir atrodami lielajā versijā.
Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
TonyBet
open
Top