Trustly sporta totalizators - Viena no labākajām maksājumu metodēm Latvijā

Jūsu iespējas viegli un ātri iemaksāt naudu totalizatorā, kā arī to izmaksāt, ja palaimējas uzvarēt, ir viens no svarīgākajiem aspektiem, izvēloties totalizatoru. Pēc mūsu domām, Trustly ir daudziem spēlētājiem izdevīga maksājuma metode, par kuru daudzi nav dzirdējuši. Tādēļ mēs vēlamies jūs iepazīstināt ar visiem svarīgākajiem jautājumiem, kas attiecas uz šo maksājumu operatoru.

Labākās Latvijas sporta likmju vietnes, kurās var iemaksāt ar Trustly

# Totalizators Bonuss* Min. likme Mobile Reitings Apmeklēt
1
LVbet
5
Bonuss:
40€
cashback
Min. likme:
0.10€
Mobile:
5
Apmeklēt tūlīt LVbet apskats
2
William Hill
5
Bonuss:
50€
likmes bez riska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
5
Apmeklēt tūlīt William Hill apskats
3
Betsafe
5
Bonuss:
50€
likmes bez riska
Min. likme:
0.10€
Mobile:
5
Apmeklēt tūlīt Betsafe apskats
Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Kas īsti ir Trustly?

Trustly sporta totalizators

Pasaulē un arī tepat Latvijā pastāv daudz un dažādas maksājumu metodes, kas ir krietni populārākas par Trustly, tādēļ, iespējams, jūs šobrīd lauzāt galvu par to, kādēļ mēs esam vēlamies iepazīstināt jūs ar tieši šo operatoru. Turpinājumā, mēs jums izstāstīsim kādēļ Trustly ir tik svarīgs Latvijas sporta likmju spēlētājiem, kā tas darbojas, cik tas ir drošs un vēl citu svarīgāko informāciju.

Legāla maksājuma metode Latvijas spēlētājiem

Noteikti, ka jūs jau esat ievērojuši, ka Latvijas tiešsaistes totalizatoros nav iespējams veikt iemaksas un izmaksas ar virkni pasaulē populārāko nebanku operatoru. Tas tā ir dēļ mūsu stingrās likumdošanas, kas nosaka, ka, reģistrējoties tiešsaistes azartspēļu vietnēs, lietotājam ir jāuzrāda sev piederošs Latvijā reģistrētas bankas konts un turpmākas iemaksas un izmaksas drīkst veikt tikai no šī konta vai pie tā piesaistītas bankas kartes.

Šāda prasība likumā tika pieņemta tādēļ, lai mazinātu risku, ka tiešsaistes azartspēļu vietnes varētu tikt izmantotas, lai legalizētu nelegāli iegūtu naudu, kas tajos tiek ieskaitīta no e-makiem, kuros veiktajām iemaksām ir grūti izsekot. Šī iemesla dēļ, daudzi pašmāju tiešsaistes totalizatori pieņem maksājumus tikai no Latvijas populārākajām bankām.

Trustly ir vienīgais maksājumu operators, kuram ir izdevies izspraukties cauri šīm ciešajām likuma prasībam, piedāvājot Latvijas spēlētājiem alternatīvu maksājumu metodi, pateicoties principam uz kā balstās šī maksājumu metode.

Kā tas darbojas?

Trustly ir legāla maksājuma metode Latvijas tiešsaistes totalizatoros tādēļ, ka tā nepiedāvā e-maka pakalpojumu. Tā vietā tā ir iespēja ērtāk veikt maksājumus no jūsu bankas konta, lai norēķinātos par pakalpojumiem internetā. Drošības iestādēm nav jāuztraucas par to, ka tiešsaistes totalizatoros tiek iemaksāta nezināmas izcelsmes nauda, bet spēlētājiem nav jāuztic sporta likmju vietnēm savi bankas rekvizīti. Piereģistrējoties pakalpojumā, spēlētājiem nav arī jāievada sava bankas informācija katrā jaunajā tiešsaistes totalizatorā, kurā tie vēlas veikt iemaksu, jo šie dati glabājas pie Trustly.

Kā iemaksāt ar Trustly

Lai jūs varētu spēlēt sporta likmes ar Trustly iemaksām, jums vispirms būs pie šī operatora jāreģistrē profils, kas prasīs apmēram tik pat daudz laika, kā atverot kontu citos nebanku maksājumu pakalpojumos. Labā ziņa ir tā, ka, esot ievadījuši savu bankas informāciju, jums to nebūs atkārtoti jāievada katrā jaunajā tiešsaistes totalizatorā, kuru jūs vēlēsieties izmēģināt. Tā kā Trustly nav e-maka pakalpojums, jums tajā nav jāieskaita nauda iepriekš, jo visi maksājumi tiks pa tiešo novilkti no jūsu bankas konta.

Lai iemaksātu ar Trustly, jums ir jāizvēlas šī maksājuma iespēja starp totalizatora piedāvātajām. Kad jūs būsiet to izdarījuši, jūs tiksiet pāradresēti uz jūsu bankas drošās ierakstīšanās logu. Ierakstoties savā interneta bankā, jums atliks tikai apstiprināt maksājumu un iemaksa jau pavisam drīz nonāks jūsu totalizatora kontā.

Kādas ir Trustly izmaksu izmaksas?

Trustly izmaksas ir atkarīgas no sporta derībām un izmantotās bankas

Tas, cik daudz jums izmaksās Trustly pakalpojuma lietošana, ir atkarīgs no sporta totalizatora un bankas, kuru jūs lietojat. Vietnēm, kuras lieto šo maksājumu metodi, ir jāmaksā nodeva Trustly %1,5 apmērā. Ja totalizatoram ir liels apgrozījums, iespējams, ka viņiem ir izdevies panākt izdevīgāku vienošanos, kādas šis operators mēdz piedāvāt saviem lielākajiem klientiem. Daži totalizatori šo nodevu uzņemas apmaksāt no savas peļņas, bet citi to pilnībā noskaita no jūsu izmaksātās summas.

Ir svarīgi atcerēties, ka arī banka var uzstādīt pati savu nodevu par maksājumu. Par laimi, lai arī kāda būtu maksājuma maksa, jūs to redzēsiet izmaksas apstiprināšanas logā, jo šis maksājumu operators nepievieno nekādas slēptās izmaksas.

Cik droši ir to lietot?

Šis maksājumu operators lieto tādas pašas drošības metodes, kā bankas, tādēļ to lietot ir ļoti droši. Trustly ir saņēmuši Zviedrijas finanšu uzraugu izsniegtu licenci maksājumu pakalpojuma nodrošināšanai un lieto augstākā līmeņa šifrēšanas tehnoloģijas. Papildus tam, kompānijai ir arī PSP un PSD licences, tādēļ spēlēājiem nav iemesla uztraukties par savas naudas drošību.

Cik ātri nauda nonāks jūsu kontā?

Tā kā Trustly naudas pārskaita pa tiešo no jūsu bankas konta, iemaksu un izmaksu ātrums ir lielā mērā atkarīgs no tā, cik ātri darbojas jūsu banka, kā arī no tā, cik bieži tiešsaistes totalizatori apstiprina izmaksas. Ņemot vērā to, ka visi Latvijā licencētie kazino ir atvēruši kontus populārākajās vietējās bankās, Trustly iemaksas laiks ir ļoti īss. Trustly izmaksas laiks ir atkarīgs arī no dienas un laika, kurā jūs to pieprasīsiet.

Daudzi sporta totalizatori, kurus esam apskatījuši mūsu vietnē, apstiprina maksājumus reizi stundā, lielāko darba dienu diennakts laiku, bet daži to dara arī brīvdienās. Ņemot to vērā, visticamākais, ka nauda jūsu bankas kontā nonāks jau tajā pat dienā, vai, vēlākais, nākamajā darba dienā.

Kāds ir Trustly pārsūtīšanas limits?

Trustly izņemšanas limits un maksimālā iemaksas summa ir atkarīga no sporta totalizatora, kurā jūs vēlaties iemaksāt vai izmaksāt naudu. Ja jūs esat pārsnieguši iemaksas limitu, jūsu maksājums netiks veikts nekavējoties un tā izpildei varētu būt nepieciešams pāris darba dienas. Lai labāk iepazītos ar iemaksu un izmaksu limitiem, mēs iesakām rūpīgi izlasīt sporta totalizatora noteikumus.

Noslēgumā

Ņemot vērā stingros noteikumus, kādus sporta totalizatoriem ir uzstādījuši Latvijas likumi, Trustly piedāvā alternatīvu vietējām bankām. Tā ir droša maksājumu metode, kuru piedāvā uzticama kompānija. Šī metode lieti noderēs spēlētājiem, kuri nevēlas atkārtoti ievadīt savas bankas informāciju jaunos totalizatoros, vai arī vispār nelabprāt uztic savus rekvizītus tiešsaistes pakalpojumu sniedzējiem.

TonyBet
Bonuss: 100€
5
TonyBet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Pafbet
Bonuss: 10€
4.9
Pafbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

William Hill
Bonuss: 50€
4.8
William Hill apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

BUJ

Nē, Trustly kalpo kā starpnieks starp jums un jūsu banku, tādēļ šīs metodes lietošana nepaātrinās un arī nepalēninās jūsu iemaksas vai izmaksas.
Nē, Latvijas sporta totalizatori nepiedāvā īpašus bonusus dažādām maksājumu metodēm. Ja šādi bonusi tiks piedāvāti nākotnē, jūs to noteikti varēsiet izlasīt mūsu vietnē.
Jā, to ir ērtāk lietot, jo jums nav atkārtoti jāievada savas bankas informācija, nomainot sporta totalizatoru.
open
Top