Vikinglotto - Latvijas spēlmaņu izvēlētā loterija

Azartspēles mums dāvā sapni par pēkšņām bagātībām, bet vairumā gadījumu, tā piepildīšanai ir nepieciešama ne tikai veiksme, bet arī daudz ieguldītā laika. Ja jūs nevēlaties savā grafikā izbrīvēt vairākas stundas, lai nodotos totalizatoram vai citām spēlēm, bet tāpat vēlaties iespēju laimēt iespaidīgu laimestu, jums piemērotākas varētu būt loterijas. Šodien mēs jūs iepazīstināsim ar vienu no Latvijā populārākajām loterijām Vikinglotto LV.

Kas īst ir Vikinglotto?

Vikinglotto Latvija

Šobrīd Eiropā pastāv vairākas daudznacionālas loteriju spēles, bet tieši Vikinglotto ir viena no pirmajām, kurām izdevās īstenot šo formātu. Rīkojot loteriju, kurā piedalās tikai spēlētāji no Latvijas, nozīmētu mazāku skaitu pārdoto biļešu, līdz ar to arī pieticīgākas balvas. Vikinglotto tiek rīkota deviņās valstīs, tādēļ spēles džekpoti svārstās no trim miljoniem līdz trīsdesmitpieciem miljoniem eiro. Papildus galvenajai spēlei, spēlētājiem ir iespēja piedalīties arī papildspēlē Džokers.

Kur iegādāties Vikinglotto biļetes?

Loterijas biļetes ir iespējams iegādāties Latlotto kioskos visā Latvijā, kā arī tirdzniecības vietās ar Latlotto uzlīmi, ieskaitot visus populārākos laikrakstu kioskos un vairākās degvielas tirdzniecības vietās. Paralēli tam, spēlētāji var iegādāties virtuālos spēles kuponus vietnē iLOTO. Lai iegādātos virtuālos kuponus tiešsaistē, spēlētājiem vispirms ir jāreģistrē savs konts.

Kā spēlēt Vikinglotto online?

Neatkarīgi no tā, vai pērkat loterijas biļeti kioskā vai tiešsaistē, jums ir iespēja laimīgos skaitļus izvēlēties pašiem, vai ļaut lai tie tiktu aizpildīti automātiski. Uz viena kupona ir desmit spēles lauki ar 48 skaitļiem katrā laukā. Spēles mērķis ir izvēlēties un atzīmēt tos 6 skaitļus, kuri tiks izlozēti nākamajā izlozē. Vienas lozes cena ir 0,60 eiro. Katrs no desmit spēles laukiem, kas atrodas uz spēles kupona, ir uzskatāms kā viena derīgs izlozes kupons.

Tas nozīmē, ka, ja jūs aizpildīsiet tikai vienu lauku, jums būs jāmaksā 0,60 eiro, bet, ja aizpildīsiet visus - 6 eiro. Ja jūs esat iegādājušies loterijas kuponu kioskā, ir svarīgi, lai jūs rūpīgi saglabatu kvīti, jo tikai tā kalpos kā apliecinājums, ka esat iegādājušies kuponu.

Viens pats spēles kupons nav pietiekošs pierādījums. Izlozes notiek katru trešdienu Norvēģijas pilsētā Hāmarā un Vikinglotto live translācijai ir iespējams sekot līdzi LTV1 pārraidē 21:12. Vikinglotto pēdējie rezultāti ir atrodami arī Latlotto mājas lapā. Pirms katras izlozes tiek izvēlēts arī laimīgais skaitlis. Laimīgais skaitlis jums nav jānorāda uz sava loterijas kupona. Tā vietā, laimīgais skaitlis kalpo līdzīgi kā laimesta koeficients. Ja izlozējot sešus loterijas skaitļus tiek izozēts arī laimīgais skaitlis, tad spēles laimesti tajā nedēļā būs lielāki.

Kā spēlēt papildspēli Džokers?

Paralēli lielajai izlozei, spēlētājiem ir iespēja piedalīties arī papildspēlē Džokers. Tā ir Latvijas Loto organizēta spēle, kurā var pievienoties visu šīs kompānijas rīkoto izložu spēlētāji. Spēles dalības maksa ir 1,50 eiro un tās maksimālais laimests ir 150 000 eiro. Lai piedalītos spēlē, jums sava izvēle ir jāapliecina Vikinglotto spēles kupoā ievadot zīmi "X" attiecīgajā laukā. Papildspēles Džokers izlozē tiek izlozēti skaitļi un laimējuši ir tie spēlētāji, kuru kupona numura skaitļi sakrīt ar izlozētajiem. Sava kupona numuru jūs varat izvēlēties tikai spēlējot tiešsaistē, bet, ja iegādāsieties to kioskā, kupona numurs tiks aizpildīts automātiski.

Kādas balvas var iegūt Vikinglotto uzvarētāji?

Vikinglotto balvas

Mēs jaun minējām, ka galvenā balva ir galvu reibinoši 35 miljoni eiro, bet tas nav vienīgais laimests. Katru nedēļu tiek izlozētas arī samērīgākas balvas, tiem spēletājiem, kuriem ir izdevies atminēt vismaz trim no sešiem izlozētajiem skaitļiem. Šo balvu izmērs ir atkarīgs no tā, cik liels dotajā brīdī ir loterijas uzkrājums, bet mēs esam pārskatījuši, kadi ir bijuši pēdējo Vikinglotto rezultati lai rastu priekšstatu par to, kādi ir vidējie laimesti, tādēļ varam jums atklāt uz apmēram cik lieliem laimestiem jūs varat cerēt.

Ja jums ir izdevies uzminēt trīs izlozētos skaitļus, bet starp tiem nav laimīgais skaitlis jūs varat cerēt uz aptuveni 10 eiro lielu laimestu. Ja starp jūsu precīzi izvēlētajiem trim skaitļiem ir arī laimīgais skaitlis, jūsu laimests varētu sasniegt aptuveni 16 eiro. Par četriem pareizi uzminētiem skaitļiem jums būtu iespēja saņemt aptuveni 70 eiro, bet ja starp tiem ir arī laimīgais skaitlis - 130 eiro.

Par pieciem laimētajiem skaitļiem jūs varat laimēt nepilnus tūkstots eiro, bet laimīgais skaitlis šo laimestu varētu palielinās vēl pāris reižu. Laimējot piecus vai vairāk skaitļus, jūsu laimests jau būs mērāms vairākos desmitos vai pat simtos tūkstošu eiro un, protams, ja jums izdosies laimēt džekpotu, tad jūs varētu kļūt bagātāks par vairākiem miljoniem.

Kādas ir jūsu izredzes laimēt?

Loterijas vilina spēlētājus ar galvu reibinošiem laimestiem un, lai piedalītos spēlē, ir nepieciešams tikai pāris minūtes spēlētāja laika nedēļā. Līdz ar to ir skaidrs, ka katra spēlētāja izredzes laimēt lielākos laimestus ir astronomiski niecīgas. Neskatoties uz to, katram spēlētājam ir visai ievērojamas iespējas pacīnīties par samērīgākām balvām. Ja jūs labprātāk vēlaties pacīnīties par mazākām, bet vieglāk laimējamām balvām, izmēģiniet kādu no tiešsaistes totalizatoriem, piemēram, 11.lv.

Iespēja laimēt trīs skaitļus ir 1:53. Iespēja laimēt četrus - 1:950, piecu skaitļu varbūtība ir 1:48696. Pieci skaitļi plus laimīgais skaitlis gadās 1 gadījumā no 1168715. Jūsu izredzes uzminēt visus sešus spēles skaitļus ir 1:12271512, bet sešu skaitļu varbūtība kopā ar laimīgo skaitli jau ir teju viens pret simts miljoniem. Ņemot vērā šādas varbūības, rezultati Vikinglotto loterijām parasti nevainagojas ar džekpota izlozi, bet vairākām mazākām balvām. Paturiet prātā, ka Latloto rezultāti Vikinglotto loterijām iekļauj arī papildspēli džokers, tādēļ jūsu izredzes laimēt mazākas balvas ir visai lielas.

Noslēgumā

Vikinglotto loterija piedāvā Latvijas spēlētājiem, kuriem patīk sporta totalizators, iespēju sacensties par miljoniem lielu laimestu kopā ar citiem spēlētājiem no deviņām Eiropas valstīm. Dalība spēlei prasa vien pāris minūtes jūsu laika un dažus eiro katru nedēļu. Tas ir viss, kas jums nepieciešams, lai saglabātu dzīvu sapni par miljoniem eiro lielu laimestu!

BUJ

Laimesti līdz 1000 eiro tiek izmaksāti kuponu tirdzniecības vietās, vai pārskaitot uz bankas kontu, kas norādīts reģistrējoties iLOTO. Lai saņemtu lielākus laimestus, spēlētājam ir jādodas uz Latvijas Loto biroju.
Jā, šī vietne atbilst visām Latvijas likumdošanas prasībam par personu datu aizsardzību.
Jā, izlozes norisei rūpīgi seko Norvēģijas loteriju uzraugi, kas tiek uzaicināti uz katru iknedēļās izspēli.
Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
LVbet
Bonuss: 20€
4.8
LVbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Betsafe
Bonuss: 50€
4.6
Betsafe apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Pafbet
Bonuss: 10€
4.9
Pafbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

open
Top