Labākās derību stratēģijas totalizatora spēlētājiem 2023

Visus totalizatora spēlētājus uz sporta likmēm ir iedvesmojusi viena kopīga īpašība - mīlestība pret sportu. Neatkarīgi no tā, vai jūs vēl tikai plānojiet veikt savu pirmo likmi, vai arī totalizatoru spēlējat jau gadiem ilgi, jūs noteikti uzskatāt, ka jūsu aizraušanās ar sportu un gadu gadā uzkrātās zināšanas par to ir jūsu stiprākais trumpis, kas nesīs veiksmi likmju spēlē.

Labākais Bukmeikeri 2023

Diemžēl, viss nav gluži tik vienkārši. Lai gan lieliska spēja analizēt laukumā notiekošo ir neatsverami svarīga, pastāv vairāki knifiņi un sporta derību stratēģijas, kuras nezinot, jūs nespēsiet pilnība izmantot savas sporta zināšanas. Šajā rakstā mēs jūs izstāstīsim, kuras ir labākās derību stratēģijas gan iesācējiem, gan pieredzējušākajiem spēlētājiem un paskaidrosim, kā tās veiksmīgi pielietot.

Labākajiem Latvijas totalizatoru saraksts 2023 - Licencēti bukmeikeriem vērtējums

# Totalizators Bonuss* Tirgi Naudas izmaksa Reitings Apmeklēt
1
Rollino
5.0
Bonuss:
200% līdz 1000€
Tirgi:
Pārsvara likmes
Mobile:
5.0
Apmeklēt tūlīt Rollino apskats drīzumā
2
Pafbet
5.0
Bonuss:
10€
+ 15% cashback
Tirgi:
Vairāk/mazāk likmes
Mobile:
5.0
Apmeklēt tūlīt Pafbet apskats
3
Rabona
5.0
Bonuss:
100€
+ cashback
Tirgi:
Vairāk/mazāk likmes
Mobile:
5.0
Apmeklēt tūlīt Rabona apskats
4
OlyBet
4.5
Bonuss:
75€
likmes bez riska
Tirgi:
Kellija Kritērijs
Mobile:
4.5
Apmeklēt tūlīt OlyBet apskats
5
Klondaika
4.5
Bonuss:
100€
+ 80€ likmēs ar atlaidi
Tirgi:
Pārsvara likmes
Mobile:
4.5
Apmeklēt tūlīt Klondaika apskats
6
Mr Green
4.5
Bonuss:
30€
bezriska likmes
Tirgi:
Āzijas handikaps
Mobile:
4.5
Apmeklēt tūlīt Mr Green apskats
7
Betsafe
4.0
Bonuss:
50€
likmes bez riska
Tirgi:
Pārsvara likmes
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt Betsafe apskats
8
TonyBet
4.0
Bonuss:
100€
cashback
Tirgi:
Kellija Kritērijs
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt TonyBet apskats
9
LVbet
4.0
Bonuss:
40€
cashback
Tirgi:
Āzijas handikaps
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt LVbet apskats
10
William Hill
4.0
Bonuss:
50€
likmes bez riska
Tirgi:
Kellija Kritērijs
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt William Hill apskats
11
Optibet
4.0
Bonuss:
100€
likmes bez riska
Tirgi:
Kellija Kritērijs
Mobile:
4.0
Apmeklēt tūlīt Optibet apskats
Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Sporta derību stratēģijas iesācējiem

Ja jūs tikai nesen esat sākuši spēlet totalizatoru, šī nodaļa ir tieši priekš jums! Turpmākajās rindkopās mēs jums izstāstīsim, kuras ir veiksmīgas derību stratēģijas un kā tās darbojas. Mēs šo nodaļu esam izveidojuši tā, lai jūs varētu uzlabot savas spēles iemaņas pat tad, ja vēl nekad neesat spēlējuši totalizatoru un šeit aprakstītās iemaņas jums noderēs jau no pirmā soļa.

Sāciet lēnām un uzmanīgi

Mūsu pirmais padoms iesācējiem ir sākt piesardzīgi. Pašsaprotami, ka jūs būsiet patīkami satraukti, tikko veikuši iemaksu jūsu izvēlētajā totalizatorā un plānojot veikt pirmo likmi, tomēr ir svarīgi, lai jūs iesāktu ar vēsu prātu. Tā vietā, lai uzreiz veiktu vairākas likmes, izvēloties starp iespējām, kuras jums ir maz saprotamas vai pat pilnība nezināmas, vispirms apgūstiet pamatzināšanas.

Apgūstiet spēles pamatus

Kā jau ar daudzām lietām dzīvē, arī totalizatorā ir svarīgi spert pirmos soļus droši. Tā vieta lai uzreiz nirtu dziļumā un liktu uz spēles savu naudu, veiciet nelielu izpēti internetā. Mūsdienās ir pieejama tik daudz informācija: tādi derību sistēmas pārskati kā šis, blogi un pamācoši video. Lieciet to visu lietā, tā vietā, lai mācītos no savām kļūdām.

Spēlējiet skaidrā prātā

Kad esat iemācījušies, kā totalizators darbojas, jūs esat gatavs veikt savu pirmo likmi. Tikai pārliecinietes, ka jūs to darāt pašā piemērotākajā laikā - tad, kad jums ir brīvs laiks, lai apsvērtu savas iespējas un pieņemtu apdomātu lēmumu. Jūs esat smagi strādājuši, lai nopelnīti savu naudiņu, tādēļ ir svarīgi iestrādāt stingru disciplīnu un likt likmes tikai tām pašā piemērotākajā brīdī.

Ieplānojiet likmju budžetu

Totalizatora budžeta stratēģija ir, iespējams, pats svarīgākais veiksmīgas totalizatora spēles nosacījumus vairāku iemeslu dēļ, bet divi svarīgākie ir sekojošie:

  1. tas jums neļaus zaudēt naudu, kuru nevarat atļauties zaudēt
  2. jūs varēsiet veikt vairāk likmju
Derību budžeta plānošana ir ļoti svarīga

Pirmais punkts ir visai pašsaprotams, jums nekādā gadījumā nevajadzētu likt uz spēles naudu, kas ir nepieciešama svarīgākiem mērķiem, bet otro ir vērts paskaidrot sīkāk. Ir svarīgi saprast, ka totalizators ir varbūtību spēle. Kad mēs liekam likmes, mēs nekad nevaram būt droši, ka šī konkrētā likme uzvarēs.

Labākie sporta totalizatora spēlētāji ir spējīgi atrast likmes, kuras nes peļņu ilgtermiņā. Uzvaroši spēlētāji bieži zaudē 3-4 likmes pēc kārtas, bet atpelna zaudējumus ar nākamo. Tadēļ jums ir jāizveido likmju budžeta plāns, kuram sekojot, jums pietiks naudas, lai izturētu zaudējumu sēriju un saigaidītu uzvaru, kas atmaksās zaudējumus.

Lieciet likmes uz sporta veidiem ar kuriem esat labi pazīstami

Kā jau mēs minējām šī ceļveža ievadā, sporta zināšanas ir viens no jūsu svarīgākajiem rīkiem, ko likt lietā, lai uzvarētu totalizatorā, tādēļ noteikti lieciet tās lietā. Ja jūs labi pārzināt hokeju, bet reti skataties tenisu, nelieciet naudu uz tenisa maču tikai tādēļ vien, ka to rāda pa televīzoru. Visos sporta veidos ir garāki pārtraukumi vai starpsezonas. Ja dotajā gada laikā netiek rīkoti mači nevienā no sporta veidiem, kurus jūs labi saprotat, labāk ir paņemt pārtraukumu no totalizatora spēlēšanas, nekā izniekot savu likmju budžetu, prognozējot sporta notikumus, kuros jūs neesat lietpratējs.

Saglabājiet disciplīnu

Šis punkts attiecas uz visām azartspēlēm kopumā, ne tikai uz sporta totalizatoru, bet tas ir tik svarīgs, ka mēs noteikti to vēlamies iekļaut mūsu ceļvedī. Īsākais ceļš uz nepatīkamu pieredzi, spēlējot totalizatoru, ir zaudēt disciplīnu un mēģināt atpelnīt zaudējumus par katru cenu, pārkāpjot savu stratēģiju. Lai arī cik rūpīgu stratēģiju jūs neizkopsiet, tā nebūs ne nieka vērta, ja jūs nespēsiet pie tās pieturēties.

Kas ir sporta likmju stratēģija?

Sporta likmju stratēģija

Totalizatora stratēģija, pēc būtības, ir strukturizēts piegājiens totalizatora spēlēm, kas palīdz biežāk uzvarēt. Šāds piegājiens ir būtisks tādēļ, ka totalizatoru vietnes darbojas tā, lai gūtu peļņu. Koeficienti tiek veidoti tā, ka spēlētāji, kuri uzvar pusi savu veikto likmju zaudē naudu, pat tad, ja likmēm ir līdzīgi koeficienti.

Piemēram, ja divas hokeja komandas aizvada divas savstarpējas spēles divas dienas pēc kārtas un to koeficienti pēc pirmās spēles nemainās, spēlētājs, kurš ir uzlicis vienādu summu uz abām komandām un abās spēlēs, cietīs nelielus zaudējumus, ja katru spēli uzvarēs cita komanda. Tā ir pazīstama kā spēļu rīkotāja priekšrocība, kas palīdz totalizatoriem ierēķināt peļņu.

Tādēļ spēlētāji var zaudēt naudu pat tad, ja tiem izdodas mazliet biežāk precīzi prognozēt spēļu uzvarētāju, nekā tie liek zaudējošas likmes, pat pie līdzīgiem koeficientiem. No tā izriet, ka spēlētājiem ir jāspēj paredzēt sporta notikumu iznākumus vēl biežāk, lai tie varētu gūt peļņu. Tādēļ ar sporta zināšanām vien ir par maz un jums vajadzēs paļauties uz veiksmīgas derību stratēģijas, lai uzvarētu ilgtermiņā.

Pārbaudītas derību sistēmas, kādas piekopj pieredzējuši spēletāji

Jūs noteikti jau esat dzirdējuši, ka totalizators ir viena no retajām azartspēlēm, kurā spēlētājiem ir iespējams gūt peļņu ilgtermiņā. Tādēļ ir prātīgi sekot to piemēram, kuriem šajā spēlē jau šobrīd izdodas uzvarēt biežāk, nekā gūt zaudējumus. Tātad, kādas ir pārbaudītas derību sistēmas, kurām seko pieredzējuši spēlētāji?

Pirmais solis: atveriet kontu

Liels solis pretī biežākiem panākumiem parasti tiek sperts brīdī, kad spēlētājs jau ir izveidojis kontu vairākos totalizatori un, pirms veikt likmi, salīdzina koeficientus sportatotalizators, lai atrastu visizdevīgāko. Koeficienti parasti ir visai līdzīgi un atšķiras tikai par dažām simtdaļām, vai pat tikai tūkstošdaļām, bet, spēlējot ilgtermiņā, šīs svārstības var izrādīties pietiekoši, lai pārspētu spēļu organizētāju priekšrocības par kurām mēs jums jau izstāstījām iepriekšējā nodaļā. Kad esat to izdarījuši, sāciet domāt par stratēģiju!

Kas jums jāzina par profesionālajām stratēģijām?

Protams, pastāv profesionālās derību stratēģijas, kurās tiek ietverti aspekti, kurus neņem vērā pat paši bukmeikeri, veidojot koeficientus, tomēr profesionālie spēlētāji, kuri tās ir izstrādājuši, tās patur noslēpumā, jo, tiklīdz šī informācija kļūst zināma plašākai publikai, arī bukmeikeri to iekļauj savos vienādojumos. Tomēr, mēs jums varam izstāstīt pāris stratēģijas, kas vēl salīdzinoši nesen bija rūpīgi glabāti noslēpumi sporta likmju pasaulē.

Nenovērtējiet par zemu mājiniekus

Viena no šādām stratēģijām bija likmju likšana uz pastarīšiem mājas spēlēs. Kā jums noteikti jau ir zināms, kad viena no komandām nokļūst zaudētājos, bieži vien, otra komanda sāk spēlēt uzmanīgi, lai izvairītos no kļūdām un noturētu rezultātu. Visbiežāk, pirmā pārsvaru izveido nomināli spēcīgākā komanda, kamēr pastarīši ir tie, kuriem spēles otrajā pusē ir jāatspēlējas. Ka izrādās, bukmeikeri ilgu laiku neņēma vērā to, ka, spēlejot uz sava laukuma, nomināli vājākajai komandai ir labākas izredzes atspēlēties, jo skatītāju atbalsts to dzen uz priekšu.

Visas ceturtdaļas nav vienādas

Basketbola ceturtdalas

Vēl viens apsekts, ko visai ilgu laiku neņēma vērā bukmeikeri ir attiecināms uz ceturtās ceturtdaļas rezultātu basketbola spēlēs. Kā to jau zina katrs basketbola fans, pie līdzīga spēles rezultāta, ceturtās cetrudaļas izskaņa var aizņemt krietni ilgāku laiku, jo, komanda kas ir iedzinējos, apzināti pārkāps noteikumus, lai sūtītu pretiniekus uz soda metienu līniju, tādejādi apturot spēles laiku un palielinot savas izredzes atspēlēties.

Tādēļ ir visai loģiski, ka, vidēji, ceturtajā ceturtdaļā tiks gūti vairāk punkti nekā pārējās trijās, bet sporta bukmeikeri to ir sākuši ņemt vērā tikai pēdējo desmit gadu laikā.

Mēs esam sagatavojuši īsus slavenāko stratēģiju un likmju tipu apskatus.


Āzijas handikaps

Āzijas handikaps visbiežāk tiek izmantots futbolā, vienai no komandām vai spēlētājiem piešķir virtuālu handikapu. Piemēram, ja viena no komandām ir nomināli daudz spēcīgāka par otru, spēlētāji var likt šāda veida likmi, kas nozīmē, ka otra komanda sāks spēli ar virtuālu vienu, divu vai vēl vairāk vārtu pārsvaru.

Vairāk/mazāk likmes

Šī ir viena no tā sauktajām kopējām likmēm, kurā kopā tiek skaitīti abu komandu gūtie punkti. Liekot šāda veida likmi, spēlētājam ir jāprognozē vai abu komandu kopā gūto punktu skaits pārsniegs vai nepārsniegs kādu no totalizatora piedāvatajām vērtībām. Protams, spēlētāji var likt likmes ne tikai uz gūto vārtu skaitu, bet arī prognozēt to, cik daudz dzeltanās kartītes parādīs tiesneši, cik daudz tiks izpildīti stūra sitieni un citas standarta izspēles, kā arī daudz ko citu.

Kellija Kritērijs

Kellija kritērijs ir matemātiska formula, kuru profesionāli sporta likmju spēlētāji liek lietā, lai izrēķinātu, cik lielu sava likmju budžeta daļu tiem vajadzētu likt likmē uz noteikto sporta notikumu. Šī formula palīdz spēlētājiem noteikt, cik liela ir maksimālā likme, kādu liekot spēlētāji nepiedzīvos zaudējumu sērijas, kas izputinās visu viņu noteikto budžetu totalizatora likmēm.

Pārsvara likmes

Šis ir viens no pupulārākajiem likmju veidiem, it īpaši basketbolā un savā ziņā līdzinās Āzijas handikapam, kuru jau minējām augstāk. Totalizators piešķir punktu pārsvaru vienai no komandām, kuru tā bukmeikeri uzskata par nomināli vājāku. Piemēram, ja savā starpā spēlē Clippers un Mavericks un bukmeikeri ir devuši Dalasas komandai 11 punktu pārsvaru, liekot naudu uz Mavs uzvaru, jūs uzvarēsiet pat tad, ja šī komanda zaudēs ar 10 punktiem.

Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
Pafbet
Bonuss: 10€
4.9
Pafbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Rabona
Bonuss: 100€
5
Rabona apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

OlyBet
Bonuss: 75€
4.5
OlyBet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

open
Top