Par mums

Mūsu komandu, vieno mīlestība pret sportu un azartu. Mēs labprāt savienojam šīs abas lietas, veicot atbildīgas un azartiskas likmes, prognozējot sporta notikumu rezultātus. Šis hobijs aizsākās ar retām likmēm draudzīgās kompānijās, vēl ilgi pirms parādījās tiešsaistes totalizatori un to piedāvātās iespējas, ir rezultējusies šajā vietnē. Mūsu mērķis ir dalīties ar jums ar mūsu zināšanām, kādas esam uzkrājuši, spēlējot dažādas Latvijas totalizatoru vietnes, pēdējās dekādes laikā.

Neparedzamības aspekts sporta notikumus padara aizraujošākus neitrālajiem skatītājiem un grūti prognozējamus totalizatora spēlētājiem. Neskatoties uz to, apzinoties pēc iespējas vairāk ar spēli saistītos apstākļus, pieredzējuši sporta totalizatora spēlētāji spēj veikt likmes, kas ilgtermiņā atceļ efektu, kādu rada šādi īstermiņa pārsteigumi.

Protams, sporta totalizatoru nevajadzētu spēlēt, tikai laimesta dēļ vien. Mēs visi vēlētos laimēt katru reizi, bet, patiesībā, vairums sporta likmju spēlētāju, savas karjeras laikā zaudēs biežāk, nekā uzvarēs. Neskaoties uz to, arī pēc zaudētām likmēm ir iespējams justies kā uzvarētājam, ja spēlēsiet, lai izbaudītu spēles procesu un sportu kā tādu. Viens no rīkiem, kas palīdz sekot šādai pārliecībai ir īpašu un ineresantu likmju veikšana.

Pēc mūsu domām, viena no interesantākajām iespējām ir likt likmi uz to, vai komandu līderi gūs rezultativātes punktus. Daudzi latvieši, kuri seko līdzi NHL spēlēm, drīzāk jūt līdzi atsevišķiem spēlētājiem, nevis klubam. Katru rītu, viņi pāršķirsta spēļu rezultātus, lai uzzinātu, vai viņu favorīts ir izcēlies ar rezultativitāti. Šī papildlikme piedāvā iespēju piešķirt šim rituālam vairāk azarta.

Mūsu komanda

Aiz šīs totalizatoru apskatu vietnes stāv trīs bērnības draugi: Andris, Jānis un Sandis. Andris un Sandis ir draugi jau no pirmās klases, bet Jānis ar viņiem abiem iepazinās hokeja nometnē, divpadsmit gadu vecumā. Tieši mūsu bērnības mīlestība pret hokeju ir pirmās sēklas, kas vēlāk izauga šajā kopīgajā projektā.

Trīs pusaudži sekoja līdzi latviēšu gaitām NHL, vai nu neguļot naktis, lai skatītos spēles tiešraidē, vai mainoties ar to zemas kvalitātes ierakstiem video kasetēs. Šis hobijs aizsākās ar Sanda Ozoliņa un Artūra Irbes laikiem Sanhosē “Sharks”, sasniedza savu līdz šim augstāko virsotni, kad Ozo izcīnija Stenlija Kausu, spēlējot Kolorado “Avalanche” un turpinās vēl līdz šai dienai, jūtot līdzi Elvim Merzļikinam un citiem mūsējiem pāri dīķim.

Ar spēļu skatīšanos vien mums vienmēr ir bijis par maz. Tām sekoja kaislīgas diskusijas, kurās tika apspriesta atsevišķu spēlētāju varēšana vai nevarēšana, kā arī dažādu komandu izredzes. Vēlāk, tās pārauga derībās un arī tagad mēs hokeju bieži skatamies kopā, liekot likmes totalizatorā.

Andris - Sportatotalizators.net
Andris, 36

Andris ir beidzis 9. klasi Rīgas 6. Vidusskolu, bet vēlāk absolvējis Rīgas Tehnisko koledžu un Rīgas Tehnisko Universitāti. Pēc profesijas, Andris ir programmētājs, tādēļ viņš atbild par visām šīs vietnes tehniskajām lietām. Andris personīgi pārzin katru šīs vietnes koda līniju, instalē visus spraudņus un atbild par to, lai viss darbotos tā, kā tas ir paredzēts.

Sandis - Sportatotalizators.net
Sandis, 36

Mācījās kopā ar Andri līdz 9. klasei, bet, kad viņš aizgāja tālāk mācīties progrommēšanu, Sandis palika 6. vidusskolā, lai dzītos pakaļ savam sapnim, kļūt par mākslinieku. Šis sapnis vēlāk viņu aizveda uz valsts Rietumiem, kur viņš pabeidza Liepājas Mākslas un Mūzikas augstskolu. Sandis atbild par vietnes vizuālo noformērjumu, kā arī palīdz Jānim ar rakstiem.

Jānis - Sportatotalizators.net
Jānis, 38

Par spīti tam, ka viņš ir vecākais no kompānijas, Jānis ir vienīgais, kurš vēl joprojām regulāri spēlē hokeju. Tiesa gan, amatieru līmenī. Jānis ir arī trijotnes kaislīgākais hokeja līdzjutējs un, lai gan pārējiem diviem to nepatīk atzīt, arī zinošākais par šī sporta notikumiem. Mūsu komandā viņš ir atbildīgs par lielāko daļu apskatu rakstīšanas.

open
Top