11 Latvija - Piedāvājumi un reģistrācijas ceļvedis Latvijai

Sporta likmju vietne 11.lv ir mainījusi nosaukumu un tagad ir pazīstama kā William Hill.

Rādīt vairāk

11LV Latvija tika dibināts 2012. gadā, laikā, kad jau bija parādījušās skaidras aprises tam, ko no totalizatora sagaida sporta likmju spēlētāji - viegli lietojamu vietni un jauno spēlētāju bonusus, kuru iegūšanai nav spēlē jāapgroza vesela bagātība.

Tas arī tika panākts, izveidojot totalizatoru, kurā tikpat kā nav reklāmu, likmju iespējas ir sakārtotas ergonomiskās kategorijās, bet bonusu ir iespējams saņemt jau ar pirmo veikto likmi. Šajā apskatā mēs jūs iepazīstināsim sīkāk ar 11 LV sporta totalizatoru, no reģistrācijas līdz bonusiem un likmēm.

Rrādīt mazāk
Nav pārbaudīts
11 LV
1
  • Viegli saprotami bonusu nosacījumi
  • Ergonomiska vietne
  • Augsta vietnes drošība
License
  • Maksājumu metodes:
*Pogoji uporabe so v veljavi! 18+
Bonus: 1
Maksājumi: 1
Likmju veidu: 1
Live likmes: 1
Programmatūra: 1
Mobīlā versija: 1

11LV reģistrācija - Ceļvedis

Ja jūs iepriekš neesat reģistrējušies tiešsaistes totalizatoram, tad jūs varētu būt nepaīkami pārsteigti, atklājot, ka šis process ir krietni piņķerīgāks par konta izveidi citās vietnēs. Tas noteikti vairāk atgādina pieteikšanos kredītam vai bankas konta atvēršanu, nekā reģistrāciju kādā no sociālajiem tīkliem. Neskatoties uz to, tas ir tikai tik sarežģīti, cik tam tādam ir jābūt, jo likumdošana nosaka, ka sporta likmju spēlētājiem ir jāverificē sava identitāte, lai pārliecinātos, ka azartspēles nespēlē nepilngadīgas personas vai arī pašatteikušos reģistrā ieraksījušās personas. Lai to priekš jums kaut cik atvieglotu, mēs esam sagatavojuši soli pa solim instrukcijas.

11.lv izmaksa - Depozīta iespējas piedāvā vairāk izvēles

Līdzīgi kā reģistrāciju, arī iemaksas un izmaksas tiešsaites sporta totalizatoros regulē likums. Iemaksas ir ļauts veikt tikai no personai piederoša konta kādā no Latvijā reģīstrētā banka. Atšķirība no vairuma citu Latvijas totalizatoru, 11 LV sporta totalizators pieņem maksājums arī no Trustly.

Lai veiktu iemaksu, klikšķiniet uz zaļās pogas, kas atrodas blakus jūsu konta bilancei. Jūs varat veikt iemaksu no Swedbank vai SEB interneta bankas, Visa kredītkartes vai arī caur Trustly. Trustly ir tiešsaistes maksājumu pakalpojums, kas ļauj lietotājiem veikt norēķinus no saviem banku kontiem, izmantojot šo operatoru kā starpnieku. Pateicoties tam, nauda tiks ieskaitīta no jūsu konta, tātad atbilstoši likumam. 11 LV minimālā depozīta summa ir 5 EUR.

Izvēlieties maksājumu metodi un klikšķiniet turpināt. Jūs tiksiet pāradresēts uz jūsu interneta banku vai Trustly kontu.

Likums nosaka, ka izmaksas ir jāveic tikai uz to bankas kontu, kuru spēlētājs ir uzrādījis reģistrējoties, tādēļ izmaksas metožu klāsts ir pavisam ierobežots - tikai bankas pārskaitījums. Labās ziņas ir tādas, ka, laika posmā no 9:00 - 24:00, izmaksas tiek apstrādātas stundas laikā. Tas nozīmē, ka jūs, visdrīzākais, saņemsiet savu laimestu jau tajā pašā dienā!

11LV reģistrēšanās bonuss bez viltīgiem nosacījumiem

Pēc pirmā acu uzmetiena, salīdzinot ar citiem Latvijas totalizatoriem, 11LV reģistrēšanās bonuss izskatās visai necils - kamēr citi operatori piedāvā simtiem eiro lielus bonusus, 11 LV jaunie lietotāji saņem 3 bezriska likmes, katru 11 eiro vērtībā, bet piedāvājuma summa nevienmēr ir svarīgākais faktors.

Redziet, lai saņemtu tiešsaistes totalizatora bonusu simtiem eiro lielā vērtībā, visbiežāk, jums ir netikai jāveic pirmo iemaksu 100 eiro vērtībā, bet arī jāapgroza šī summa spēlē vismaz trīs reizes, bet, bieži vieni, pat vairāk. Protams, ar šī informācija ir paslēpta akcijas noteikumos, kurus ne katrs lietotājs izlasa. 11 LV reģistrēšanās bonuss tiek piešķirts bez naudas apgrozīšanas nosacījuma. Jaunie spēlētāji saņem trīs bezriska likmes 11 eiro vērtībā, kuras, zaudējumu gadījumā, tiem tiek atmaksātas. Tā ir garantija, ka jūs noteikti nezaudēsiet naudu savās pirmajās trīs likmēs!

11 LV likmes reģistrēšanās bonuss

Lai saņemtu šo bonusu, jums ir jāveic pirmā iemaksa vismaz 10 eiro vērtībā un jāsazinās ar klientu apkalpošanas centru, lai pieteiktos akcijai. Tas nozīmē, ka jums nav nepieciešams 11LV bonusa kods. Tikai pārāk nevelciet laiku, jo akcija ir spēkā tikai pirmās 30 dienas pēc konta izveides.

11.lv cashout - Saņem laimestu pirms spēles beigām!

11 LV cashout piedāvājums

Cita interesanta funkcija ir 11 LV cashout piedāvājums. Sports ir visai neparedzama būšana. Jebkurā brīdī laukumā var atgadīties kaut kas tāds, kas krasi maina izredzes par labu kādai no komandām. Sarkanā kartīte, piektā piezīme, lielais vairākums 5 pret 3 un vēl daudz citu iespējamu atgadījumu liks jums iekrampēties krēsla atzveltnē, tā vietā, lai mierīgi noskatītos līdz galam maču, kas vēl pirms brīža ščita kā viegla uzvara. Lai pasargātu sevi no liekiem uztraukumiem, lietojiet funkciju 11 LV atsaukums un izņemeit naudu jebkurā brīdī.

Mana Likme

Pieprasi koeficientus 11.lv uz sev interesējošo notikumu!

Arī līdzjutējiem ir iespēja aktīvi piedalīties sporta spēļu likmju veidošanā. Sūtiet ziņu 11 LV sociālajos mēdijos ar #ManaLikme un pieprasiet koeficientus uz kādu jums svarīgu sporta notikumu. Šeit jūs varat ļaut izpausties savai iztēlei un prasīt likmes, kuru iznākums nebūs skaidrs nemaz tik drīz. Piemēram, vai “Kristaps Porziņģis šosezon gūs vidēji vismaz 20 punktu spēlē?”.

Lojalitātes programmas

11.lv klientu lojalitātes programma

Lojālākie totalizatora klienti tiek atalgoti īpašas lojalitātes programmas ietvaros. Veicot likmes, neatkarīgi no tā, vai tās laimē, vai nē, lietotāji krāj lojalitātes punktus, kurus vēlāk var apmainīt pret bezmaksas likmēm vai naudu. Atkarībā no lojalitātes līmeņa, pieaug balvu vērtība. Papildus tam, augstāko līmeņu spēlētāji saņem arī aizraujošas papildus balvas, kā iespēju apmeklēt dažādus apmaksātus pasākumus.

Kādas ir likmju likšanas iespējas?

Bonusi un lojalitātes programmas ir patīkama lieta. Bieži vien, tieši tie ir galvenie faktori, kādus mēs apsveram, meklējot jaunu sporta likmju vietni. No otras puses, likmju likšanas iespējas ir tas, kādēļ mēs izvēlāmies turpināt spēlēt atsevišķās, pašās labākajās platformās. Kā šajā aspektā izskatās 11 LV, kā ir jāveic likmes un cik tas viss ir parocīgi?

Šajā ceļvedī, mēs jums jums parādīsim, kas ir jadara, lai veiktu likmi un jūs savām acīm varēsiet pārliecināties par to cik ērti, vai neērti ir to izdarīt. Tātad, mūsu mērķis ir veikt likmi uz kādu no NHL mačiem, kas tiek aizvadīti šī apskata rakstīšanas brīdī, bet, pa ceļam, mēs apskatīsim arī pārējās piedāvātās iespējas. Vispirms klikšķiniet uz pogas “Sports”, lai atvērtu vietnes totalizatora sadaļu.

Totalizatora sadaļas pirmajā lapā jūs atradīsiet šobrīd notiekošos populārākos mačus, kā arī pogas, kas ved uz dažādām pieprasītākajām kategorijām vai populārākajiem čempionātiem. Klikšķinot “Drīz sāksies”, jūs varēsiet apskatīt sporta notikumus, kuri sāksies tuvākajā laikā. Šajā sadaļā, notikumi ir sadalīti kategorijās pēc to sākuma laika, jūs varat izvērst vai sašaurināt katru kategoriju, klikšķinot uz bultiņas labajā pusē.

Lai izvēlētos sporta veidu, jūs varat klikšķināt uz kādas no augšējām pogām ar attiecīgo atribūtiku. Ja jūsu meklētais sporta veids nav no populārākajiem, jūs varat klikšķināt uz pogas “+”, lai atvērtu izvēlni. Izvēlnē “Visi Sporta Veidi” jūs atradīsiet visus notikumu kategorijas, uz kuriem jūs varat likt likmes, ieskaitot arī kategoriju 11 LV Speciālās, kuru veido lietotāju ieteikumi akcijas #ManaLikme ietvaros,, par kuru mēs jums jau izstāstījām iepriekš.

Ātrākai meklēšanai, jūs varat izmantot meklētāju, ierakstot jūs interesējošo sporta veidu. Mēs vēlamies likt likmi uz NHL maču, tāpēc rakstam meklētājā “hokejs” un klikšķinām uz attiecīga rezultāta.

Hokeja kategorijai atveroties, mainās lapas augšpusē izvietotās pogas. Tagad, tā vietā, lai tās mums piedāvātu visu sporta veidu populārākos čempionātus, mēs varam izvēlēties tikai starp populārākājām hokeja līgām, ieskaitot mūsu meklēto NHL. Atverot NHL sadaļu, mēs atkal redzam paplašināmas kategorijas, kurās gaidāmie šīs līgas notikumi ir sakārtoti pēc to sākšanās laika ar atsevišķu Populārāko Outrights Likmju sadaļu.

Kategorijā “Populārās”, jūs varat apskatīt, kuras likmes ir iecienītākās starp 11LV sporta totalizatora lietotājiem. Kā jūs varat redzēt attēlā augstāk, tās ir standarta uzvarētāja likmes un dažādi handikapi. Ja jūs interesē handikapu likme, tad atveriet sadaļu “Spēles likmes”.

Periodu kategorijās jūs varat prognozēt, kura komanda uzvarēs attiecīgo spēles nogriezni. Parocīgi, ja esat pārliecināts, ka zināt, kura komanda uznāks uz ledus uguņojot, vai kura ir izturīgāka un pārņems spēles gaitu tās izskaņā. Ievadiet summu tam paredzētajā logā un klikšķiniet “Veikt Likmi”. Šeit jūs varat arī lietot jūsu bezriska likmes, par kurām stāstījām, apskatot jauno spēlētāju bonusu.

Uz kādiem sporta veidu notikumiem var likt likmes?

Nav tik viegli pateikt, cik sporta veidu ir pieejami 11LV online likmju vietnes spēlētājiem, jo šis saraksts tiek regulāri paplašināts vai sašaurināts. Ja tuvākajā laikā nav gaidāmu notikumu kādā sporta veidā vai līgā, tie tiek izņemta no kopējā saraksta. Vismaz tik daudz mēs spējām izsecināt no fakta, ka hokeja sadaļā nefigurē pasaules spēcīgākā junioru līga CHL, kas, raksta rakstīšanas brīdī, izlaiž sezonu. Katrā gadījumā, izvēle ir visai pieklājīga, jo, dotajā brīdī, likmes var likt uz kādu no 26 sporta veidiem.

Katra sporta veida notikumi ir sadalīti reģionos un, vēl sīkāk - līgās un kausu izspelēs. Latvijā populārākais sporta veids ir hokejs un arī tas tiek pārstāvēts visai kupli. Likmes ir iespējams veikt ne tikai uz visām Eiropas un Ziemeļamerikas spēcīgākajām līgām, bet arī uz otrā līmeņa čempionātiem kā somu Metis vai zviedru Allsvenskan.

11 LV live likmēm jebkurā laikā un vietā

Live likmes piedāva iespēju derēt uz sporta notikumiem, kas jau rit pilnā sparā. Veikuši live likmi, jūs varat sporta notikumam sekot līdzi televīzorā, vai lietojot tiešraides grafiku, kuru pārraida pats totalizators. Turpinājumā, mēs apskatīsim kā šo pakalpojumu nodrošina 11 LV sporta totalizatorā.

Futbola tiešsraides tiek attēlotas izmantojot grafiku, kurā var sekot līdzi spēles rezultātam un citiem svarīgiem rādītājiem, kā stūra sitieniem, dzeltenajām un sarkanajām kartītēm, kā arī sitieniem pa vārtu četrstūri.

Basketbols ir daudz dinamiskāka spēle, tādēļ arī tiešraides grafiks attēlo vairāk informācijas. Skatoties tajā, jūs varat redzēt katras pozīcijas noslēgumu: kurš no spēletājiem veica metienu, kāda veida metiens tas bija un, protams, vai tas bija rezultatīvs. Grafikā tiek parādīts arī metienu realizācijas procents un komandu kopējais piezīmju skaits ceturtdaļā.

Hokejs tiek translēts grafikā, kurā skatītāji var redzēt, kura komanda kontrolē ripu, kurš no spēlētājiem ir metis pa vārtiem pēdējais, komandu kopējo noraidījumu skaitu, vairākuma realizāciju un citu noderīgu informāciju.


Ergonomiska vitnes mobīlā versija likmēm jebkurā laikā un vietā

Sporta totalizatora spēlētājam vienmēr ir jābūt gatavam uzlikt izdevīgu likmi, arī tad, ja tāda izdevība pienāk neplānoti. Piemēram, jūs ar draugiem atpūšaties bārā, kad pa televizoru sāk rādīt futbolu. Jūs esat pārliecināts, ka mača gaita ir mainījusies un drīz tai sekos arī rezultāts. Tieši tādu brīžu dēļ ir būtiski, lai jūs lietotu sporta totalizatoru ar kvalitatīvu mobīlo versiju.

Vietne ir saglabājusi visas tās pašas funkcijas, kā tās lielā versija. Pogas ir parocīgā lielumā. Tiesa gan, augšējā izvēlne aizņem visai daudz vietas, tādēļ, ierīču ar mazākiem ekrāniem lietotājiem, būs grūti apskatīt sporta notiku sarakstus pilnībā. Par laimi tie ir sakārtoti parocīgās, izvēršamās kategorijās. Ttāpat kā lielajā versijā, 11LV mobilajam ieteikumu augšgalā ir spēles, kas jau rit pilnā sparā.

Jūs tiem varat sekot līdzi, lietojot tos pašus tiešraides grafikus, par kuriem stāstījām jums iepriekšējā nodaļā.


Vietne ir ergonomiska un viegli lietojama

11 LV online likmju vietne ir visai ērti lietojama. Kā jau esam vairākkārtīgi minējuši, sporta notikumi ir kārtīgi sakārtoti izvēršamās kategorijās, tādēļ spēlētājiem nav jārakājas cauri informācijai, kura tos neinteresē. Visas piedāvājumu reklāmas atrodas tieši tur, kur tām būtu jāatrodas - sadaļā “Piedāvājumi” un neaizņem vērtīgo vietu pārējās lapās. Navigācija cauri sporta sadaļai atšķiras no standarta saraksta ar visiem noteikumiem jau pirmajā lapā, tādēļ jauniem leitotājiem pie tās būs jāpierod.


11 LV lietotāju drošība atbilst augstākajiem standartiem

Totalizators ir saņēmis starptautiski atzītās testēšanas laboratorijas “QUINEL” sertifikātu, kas apliecina, ka drošības standarti atbilst Latvijas likumdošanas prasībām. Lietotāju dati tiek glabāti datu bazē, kas ir reģistrēta Latvijas Datu inspekcijā. Visi vietnes lietotāju dati tiek šifrēti atbilstoši SSL sertifikātu noteiktajām prasībām. 11 LV licence ir Latvijas Republikas Izložu un Azartspēļu uzraudzības inspekcijas izsniegta, tādēļ naudas iemaksa, izmaksa un likmju veikšana šajā vietnē ir pilnībā legāla.


Klientu atbalsta centrs piedāvā daudz saziņas iespēju

Klienti saziņai ar atbalsta centru piedāva visas populārākās saziņas metodes, ieskaitot telefoniskas konsultācijas, kas nav nemaz tik bieži izplatīta iespēja, salīdzinot ar citām Latvijas sporta likmju vietnēm. Tiesa gan, darbības laiks ir ierobežots. Telefoniskas atbildes uz jūsu jautājumiem jūs varat saņemt darba dienās 09:00 - 17:00, bet dzīvajā čatā - katru dienu 09:00 - 23:59. Ja vēlaties uzdot kādu jautājumu ārpus šiem laikiem, vai arī jums ir jāpievieno kadi ekrānšāviņi vai dokumentu kopijas, lietojiet e-pastu.

Informācija par kompāniju
Nosaukums: SIA viensviens.lv
Adrese: Dzirnavu iela 39-8, Rīga, Latvija
Dibināta: 2012
Licence: A-67, TI-04
Tālrunis: +371 20005811
E-pasts: [email protected]
Kontakta forma:
Tiešsaistes čats:

Noslēgumā

11LV Latvija ir izdevies izveidot visai pievilcīgu sporta likmju platformu. Jaunie spēlētāji var saņemt bonusus, kuru iegūšanai spēlē nav jāapgroza vesela bagātība. Piedāvātais sporta notikumu klāsts ir pietiekoši plašs, lai tajā meklēto atrastu gandrīz katrs. Arī likmju veikšanu neapgrūtina neparocīga lapas funkcionalitāte un liekas reklāmas, tur kur tām nebūtu jābūt. Ja jūs vēl neesat pievienojušies 11 LV un meklējat jaunu sporta totalizatoru, ir vērts likt lietā bezriska likmju piedāvājumu.

BUJ

Koeficientus ir iespējams pielāgot visiem sporta notikumiem, liekot handikapu likmes vai citas, kas prognozē precīzāku iznākumu, kā tikai mača uzvarētājs vai zaudētājs.
Jā, bezriska likmju akcijai nav naudas apgrozīšanas nosacījumu. Tas nozīmē, ka, naudu, kuru jūs esat saņēmuši kā atmaksu zaudētai bezriska likmei, jūs varat izmaksāt no sava konta nekavējoties.
Jā, fiziskām personām, par Latvijā nelicencētu azartspēļu vietņu lietošanu var tikt piešķirts sods līz 350 eiro.
Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
open
Top