Labākais hokejs sporta totalizators - Kurš ir Latvijas līderis?

Latvija ir vien no tikai trim pasaules valstīm, kopā ar Somiju un Kanādu, kurā hokejs ir pats populārākais sporta veids. Katru pavasari Latvijas izlases fani piepilda sporta bārus, bet, pārējā gada laikā, seko līdzi mūsējo gaitām dažādos klubu čempionātos. Zinošākie hokeja fani var pārbaudīt savas hokeja prognozēšanas spējas totalizators Latvija, bet kuras labākās hokeja derību vietnes? Mūsdienās sporta likmju spēlētājiem netrūkst izvēles - piedāvajums ir patiešām plašs. Mēs ceram, ka šis apskats ļaujs jums saprast, kur un kā derēt par hokeju.

Totalizators Bonuss* Sīkāka informācija Līgas Apmeklēt
Tonybet
5
100€
Bonus:
100€
Sīkāka informācija
 • CASH OUT – funkcija
 • Sporta notikumu tiešās translācijas
Latvijas Virslīgas
Slovākijas Extraliga
Apmeklēt tūlītTonybet apskats
LVbet
4.8
40€
Bonus:
40€
Sīkāka informācija
 • Bez naudas apgrozīšanas nosacījuma
 • Lielisks virtuālā sporta notikumu piedāvājums
Latvijas Virslīgas
Slovākijas Extraliga
Apmeklēt tūlītLVbet apskats
William Hill
4.7
50€
Bonus:
50€
Sīkāka informācija
 • Dāsni bonusi
 • William Hill TV
Latvijas Virslīgas
Čehijas Extraliga
Apmeklēt tūlītWilliam Hill apskats
Mr Green
4.6
30€
Bonus:
30€
Sīkāka informācija
 • Jauno spēlētāju bonuss bez likmju apgrozījuma nosacījumiem
 • Funkcionāli grafiki live likmēm
Latvijas Virslīgas
Čehijas Extraliga
Apmeklēt tūlītMr Green apskats
Rabona
4.5
100€
Bonus:
100€
Sīkāka informācija
 • + 15% Cashback
 • Ziemas sporta veidi likmes
Čehijas Extraliga
Slovākijas Extraliga
Apmeklēt tūlītRabona apskats
Optibet
4.4
100€
Bonus:
100€
Sīkāka informācija
 • CASH OUT – funkcija
 • Sporta notikumu tiešās translācijas
Latvijas Virslīgas
Čehijas Extraliga
Apmeklēt tūlītOptibet apskats
Betsafe
4.3
50€
Bonus:
50€
Sīkāka informācija
 • Iegūsti 5€ Live bezriska likmi
 • Iknedēļas esporta notikumi
Liiga
Latvijas Virslīgas
Apmeklēt tūlītBetsafe apskats
Pafbet
4.2
10€
Bonus:
10€
Sīkāka informācija
 • + 15% Cashback
 • Ziemas sporta veidi likmes
Čehijas Extraliga
Slovākijas Extraliga
Apmeklēt tūlītPafbet apskats
18+ Noteikumi un Nosacījumi ir spēkā.

Latvijas labākās hokeja derību vietnes

Optibet

OPTIBET ir viena no Latvijā populārākajām sporta likmju vietnēm un ne jau nu bez iemesla. Vietne tiek regulāri atjaunota un uzlabota, bieži rīko akcijas un ļauj izvēlēties no plaša sporta veidu klāsta. Ievērojums daudzums uzmanības tiek pievērsts arī volejbola faniem, kuri var likt likmes uz Eiropas un Dienvidamerikas spēcīgāko līgu spēlēm, kā arī uz starptautisko turnīru notikumiem.

Ja jūs esat viens no retajiem sporta likmju spēlētājiem, kuriem vēl nav sava konta šajā iecienītajā totalizatorā, nepalaidiet garām iespēju izmantot dāsno bonusu jaunajiem klientiem, kura ietvaros jūs varēsiet saņemt pat līdz 100 EUR bezriska likmēs. Spēlējot Optibet, jūs varēsiet arī lietot Cashout funkciju, kuru jau aprakstījām augstāk. Kombinēto likmju spēlētāji arī var paaugstināt koeficientus, likmē iekļaujot vairāk sporta notikumu. Optibet rīko arī dažādas sezonālās akcijas, kā arī ir viens no pirmajiem totalizatoriem Latvijā, kas sāk piedāvāt video tiešraides pa tiešo vietnē, tiesa gan, volejbola notikumi pagaidām nav iekļauti.

Reģistrācijas piedāvājums: 100€

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Betsafe
Betsafe piedāva īpašu akciju hokeja faniiem - “Hokeja dubultiespēja”, kurā spēlētāji var nopelnīt bezriska likmes, prognozējot maču iznākumus ar augstu koeficientu. Tāpat tiek pārstāvēts plašs līgu klāsts - jūs varēsiet prognozēt ne tikai populāro NHL un KHL līgu mačus, bet arī visu Eiropas spēcīgāko līgu un pat pirmo līgu čempionātu rezultātus, ieskaitot Somijas Mestis, Čehijas Liga 1, Zviedrijas Allsenskan, Vācijas 2. Bundeslīga un daudzus citus. Bez šaubām, ir iespējams likt likmes arī uz Rīgas "Dinamo" un Latvijas Virslīgas mačiem.
Reģistrācijas piedāvājums: 50€

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

11 LV
11.lv dāvā jaunajiem spēlētājiem izdevīgu bonusu, bez viltīgiem nosacījumiem, kādi parasti tiek paslēpti dziļi akcijas noteikumos un paredz, ka jums bonusa summa ir jāapgroza vairākas reizes. Ta vietā, hokeja fani var saņemt 3 bezriska likmes 11 EUR vērtībā. Piedāvāto līgu klāsts ir visai iespaidīgs, jo tajā ietilpst ne tikai visas stiprākās pasaules līgas, bet ārī Čehijas, Somijas, Vācijas un citu valstu otrās līgas, kurās bieži vien spēlē kāds no Latvijas hokejistiem. Likmju likšanas iespējas ir pietiekošas, lai tajā sev piemērotāko varētu atrast ikkatrs. Papildus tam, live likmju grafiki ir ļoti informatīvi un parocīgi.
Pafbet

Pafbet arī piedāva bonusu, ko saņemt ir pavisam vienkārši. Pat tad, ja jūs veiksiet minimālo iemaksu, jūs saņemsiet 5 EUR bezmaksas, kurus varēsiet likt likmēs pēc jūsu sirds patikas. Nekādu ierobežojumu, nekādu apgrozītās summas limitu pirms naudas izmaksas! Piedāvāto basketbola līgu klāsts nav tik plašs kā totalizatoros, kurus esam minējuši augstāk, bet šajā vietnē ir atrodami visu svarīgāko čempionātu spēles. Piedāvato likmju klāsts ir visai plašs, ieskaitot dažādas handikapu likmes. Papildus tam, spēlējot Pafbet jūs atbalstāt labdarību, jo daļu no savas peļņas šī totalizatora vietne ziedo grūtībās nonākušiem bērniem visā pasaulē.

Reģistrācijas piedāvājums: 10€

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

LVbet

LV BET jaunajiem spēlētājiem piedāva līdz pat 100% naudas atmaksu, kuru tie var likt lietā prognozējot visu spēcīgako pasaules hokeja līgu rezultātus. LV Bet Latvijā darbojas pavisam nesen, bet jau ir paspējuši izveidot ļoti konkurētspējīgu vietni, tādēļ, ir vērts tajā laiku pa laikam iegriezties, lai ievērtētu jaunās iespējas, kādas tikušas uzstādītas šajā ātri augošajā vietnē. Piedāvāto līgu un derību iespēju klāsts nav tik plašs kā augstāk aprakstītajiem totalizatoriem, tomēr tie ir pietiekoši lielajam vairumam spēlētāju.

Reģistrācijas piedāvājums: 40€

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Kā derēt par hokeju un kādas likmes ir pieejamas?

Labākās hokeja derību vietnes piedāva plašu likmju klāstu. Tas ir tik pamatīgs, ka nepieredzējušāki spēlētāji tajā var apmaldīties, tādēļ, turpinājumā, mēs jums izskaidrosim pašus pamatus.

Mača likme pamatlaikā ļauj jums izvēlēties vienu no trim rezultātiem: uzvar komanda A, uzvar komanda B, vai rezultāts ir neizšķirts, noslēdzoties pamatlaikam. Ja jūs veicat likmi uz komandu A un šī komanda uzvar pēcspēles metienos, jūsu likme ir zaudējusi, jo, veicot šo likmi, jūs prognozējat rezultātu tikai pamatlaikā.

Mača likme ieskaitot pagarinājumu un pēc spēles metienus ļauj jums izvēlēties vienu no divām iespējām: uzvar komanda A vai uzvar komanda B. Hokejā neizšķirtu nav un ja spēles pamatlaiks noslēdzas abāk komandām gūstot vienādu vārtu skaitu, uzvarētājs tiek noskaidrots pagarinājumā vai pēcspēles metienos. Šī likme ir drošāka nekā pamatlaika mača likme, bet tai ir zemāks koeficients, tādēļ tā piedāvā mazāku laimestu.

Dubultie spējā ir vēl drošāka likme, kas jums ļauj izvēlēties divus no trim iespējamajiem iznākumiem. Jūs varat izvēlēties, piemēram, ka liksiet savu naudu uz to, ka kāda no komandām izcīnīs uzvaru pamatlaikā. Tādā gadījumā, jūs zaudēsiet tikai tad, ja pamatlaiks beigsies ar neizšķirtu rezultātu. Šai likmei ir vēl zemāks koeficients, nekā likmei ieskaitot pagarinājumu un soda metienus.

Vairāk/Mazāk likme ļauj jums prognozēt abu komandu kopējo gūto vārtu daudzumu. Piemēram, ja jūs liksiet likmi uz vairāk par 2,5 - tas nozīmē, ka jūs laimēsiet tad, ja abas komandas gūs vismaz 3 vārtus. Tā kā hokejs nav pati rezultatīvākā spēle, koeficienti kļūst lielāki, tiklīdz jūs prognozejat lielāku gūto vārtu skaitu.

Handikaps ir lieliska iespēja, kā pielāgot koeficientu, veicot precīzākas prognozes. Piemēram, jūs vēlaties hokeja skatīšanos padarīt pikantāku, liekot likmi totalizatorā, bet vienīgā spēle šovakar ir Kanāda pret Itāliju. Kanāda nekad nav zaudējusi Itālijai, turklāt vairums uzvaru ir gūtas ar lielu vārtu pārsvaru par labu kļavu lapu izlasei. Līdz ar to, arī totalizatoru piedāvātie koeficienti uz Kanādas uzvaru ir niecīgi - krietni zem 2,0. Handikapa likme jums piedāvā padarīt maču aizraujošāku, prognozējot to, ar cik lielu vārtu starpību Kanādai izdosies pārspēt itāļus šoreiz.

Live likmes un sporta tiešraides

Live hokejs

Live likmēm ir vairākas priekšrocības. Pirmkārt, tās jums piedāvā iespēju piedalīties likmju spēlē arī tad, ja esat nokavējuši mača sākuma svilpi. Otrkārt, mainoties rezultātam, tam līdzi mainās arī likmju koeficienti. Sporta notikums, kurā vēl pirms brīža viss bija skaidrs, var strauji mainīties un radīt perfektu vidi uzvarošai likmei.

Visas labākās hokeja derību vietnes Latvijā piedāva live likmju likšanas iespēju. Papildus live likmēm, līdzjutēji var arī sekot līdzi mača gaitai ar tiešraides grafiku palīdzību, kuros tiek attēlota visa svarīgākā informācija: metienu skaits, ripu kontrolējošā komanda, noraidījumu minūtes, spēlētāju individuālā statistika un, protams, mača rezultāts un atlikušais laiks.

Ja jums nav izdevies atrast video tiešraidi jums interesējošajam mačam, šie grafiki nav slikta alternatīva. Tāpat tos var ieslēgt arī tad, ja skatoties maču televīzijā, jo ir ļoti parocīgi redzēt visu svarīgāko informāciju vienā vietā.

Lielākie hokeja notikumi

Latvijas hokeja fanu vidū netrūkst populāro notikumu. Tādu ir daudz un tie norit gandrīz visa gada garumā, paņemot īsu pārtraukumu tikai vasaras mēnešos, kad hokejs netiek spēlēts. Paši populārākie ir izlašu turnīri, kā Pasaules Čempionāts un Olimpiskās spēles, it sevišķi, ja Latvijas izlases ir izdevies kvalificēties Olimpiādei.

Visdrīzākais, nākamie pēc popularitātes ir vietējo klubu mači. Rīgas “Dinamo” spēles KHL pulcē visplašāko televīzijas skatītāju pūļus mājās un līdzjutēju barus Arēnā “Rīga”, bet, pēdējo gadu laikā, arvien populārāka kļūšt arī OHL virslīga, kurā spēlē vairāki bijušie izlases hokejisti un spēles līmenis ir krietni pieaudzis.

Latvijas hokejisti ir pieprasīts produkts visas pasaules līgās, bet viskarstāk latvieši seko līdzi mūsējo gaitām NHL. Kopš deviņdesmito gadu sākuma, pasaules spēcīgākajā līgā ir paspējuši uzspēlēt desmitiem latviešu hokejistu, kuru dēļ Latvijas hokeja fani ir cēlušies augšā divos naktī, lai redzētu mūsējos spēlējam tiešraidē.

Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
TonyBet
Bonuss: 100€
5
TonyBet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Pafbet
Bonuss: 10€
4.9
Pafbet apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

William Hill
Bonuss: 50€
4.8
William Hill apskats

Noteikumi un nosacījumi ir spēkā

Noderīgi hokeja derību padomi

Pastāv vairākas hokeja derību stratēģijas un apstākļi, kādus vajadzetu ņemt vērā, pirms jūs veicat likmi. Vairums spēlētāju izdara savu izvēli, balstoties uz to, kura komanda atrodas augstāk turnīra tabulā vai arī vienkārši liek likmi uz to kulbu, kura spēlē viņu iecienītākais spēlētās, bet jūs varat uzlabot savas izredzes, ja apsvērsiet vairāk faktoru.

BUJ

Visvairāk hokeja čempionāti ir pārstāvēti 11.lv totalizatorā. Šajā vietnē jūs varat likt likmes arī uz daudzu valstu otrajām un pat trešajām līgām. Tuvā otrajā vietā ir OPTIBET, kas piedāva gandrīz vai tik pat plašu līgu klāstu.
Atšķirības starp koeficientiem nav pārāk lielas, bet mazliet izdevīgāki ir 11.lv totalizatora piedāvātie, tur pat uz pēdām sekojot Pafbet.
Jā, jūs varat veikt likmes gan uz katra spēlētāja rezultativitāti katrā dotajā mačā, gan arī īpašas ilgtermiņa likmes. Piemēram, jūs varat prognozēt to, vai Aleksandram Ovečkinam savas karjeras laikā izdosies pārspēt Veina Gretcka gūto vārtu rekordu.
Jā, ir iespējams prognozēt, kura komanda uzvarēs Stenlija kausa izcīņā jebkurā sezonas brīdī. Atkarībā no komandas snieguma līdz jūsu likmes veikšanas brīdim mainīsies tās koeficients. Tiesa gan, pat tad ja jūs izvēlēsieties komandu, kura pēc bukmeikeru domām ir favorīti, jūsu likmes koeficients būs visai augsts, salīdzinot ar atsevišķu maču likmēm.
open
Top