MrGreen - Viens no labākajiem totalizatoriem Latvijas spēlētājiem

Mr Green Latvija ir izveidojuši konkurētspējīgu platformu, pateicoties caurskatāmam jauno spēlētāju bonusa piedāvājumam, funkcionālu live likmju grafiku nodrošinājumam, kurā tiek attēloti visi būtiskākie spēles statistikas rādītāji, un izpalīdzīgam klientu atbalsta centram, kas atbild uz jūsu jautājumiem pāris minūšu laikā.

Rādīt vairāk

Pretēji daudziem citiem vietējajiem totalizatoriem, MrGreen pārskatīšanas iespēju klātā ir iekļauts arī Trustly, nevis tikai ierastās maksājumu iespējas: interneta banka un kredītkartes. Ja tas izklausās pēc tādas sporta likmju vietnes, kuru jūs vēlētos izmēģināt, turpiniet lasīt mūsu sagatavoto Mr Green sporta totalizatora apskatu.

Rrādīt mazāk
Iepazīšanās bonuss: €30
Mr Green
4.6
  • Jauno spēlētāju bonuss bez likmju apgrozījuma nosacījumiem
  • Funkcionāli grafiki live likmēm
  • Izpalīdzīgs klientu atbalsta centrs
License
  • Maksājumu metodes:
*Pogoji uporabe so v veljavi! 18+
Bonus: 4.8
Maksājumi: 4.5
Likmju veidu: 4
Live likmes: 4.5
Programmatūra: 4.7
Mobīlā versija: 4.5

Mr Green reģistrācija - Instrukcijas ar attēliem

Reģistrācija tiešsaistes totalizatoros nav no vienkāršākajām, ti īpaši tad, ja neesat to darījuši iepriekš. Atverot savu kontu sporta likmju vietnē, jums ir jāievada ne tikai savi personas dati, bet arī bankas informācija un jāverificē sava personība. Lai atvieglotu šo procesu, šajā nodaļā, mēs jums parādīsim, kas tieši ir jādara, lai izveidotu Mr Green online likmju kontu un kādiem dokumentiem ir jābūt pie rokas. Dodieties uz Mr Green Latvia vietni un spiežiet oranžo pogu “Reģistrēties”

Mr Green LV reģistrācija

Ievadiet savu epasta adresi un paroli, kas atbilst vietnes drošības nosacījumiem. Parolei ir jābūt vismaz 8 simbolu garai, ar vismaz vienu ciparu, vienu lielo un vienu mazo burtu. Kad esat to izdarījuši, klikšķiniet “Turpināt”, lai dotos uz nākamo reģistrācijas soli.

Šajā solī jums ir jāievada savi personas dati. Tiešsaistes totalizatoru noteikumi paredz, ka katram lietotājam drīkst būt tikai viens konts katrā sporta likmju vietnē, tādēļ ir jāievada visai daudz informācijas.

Tai skaitā ir arī jūs bankas konta numurs un tālruņa numurs. Turiet savu telefonu pie rokas, jo vēlāk jums tiks atsūtīs četru ciparu kods, kas būs jāievada, lai noslēgtu reģistrāciju. Jums ir jāizvēlas arī drošības jautājums. Izvēlēties kaut ko tādu, ko ir viegli atcerēties, jo uz šo jautājumu jums būs jāatbild tad, ja nozaudēsiet savu paroli.

Atķeksējiet atbilstošās kastītes, lai apliecinātu, ka jūs piekrītat vietnes vispārējiem noteikumiem, privātuma un sīkdatņu politikai kā arī, ka jau esat sasniedzis 18 gadu vecumu. Piekrišana saņemt mārketinga materiālus nav obligāta. Kad esat paveikuši visu augstāk minēto, klikšķiniet “Izveidot kontu”.

Tālāk, jūs tiksiet pāradresēts uz uznirstošo logu, kurā jums ir jāievada četru ciparu kods no īsziņas, par ko mēs jums minējām jau iepriekš. Kad esat to izdarījuši, klikšķiniet uz pogas “Ievadīt kodu”, lai ietu tālāk.

Nākamais solis ir piņķerīgākais visā konta izveidošanas procesā. Totalizatoriem ir jāverificē lietotāju identitāte, lai pārliecinātos, ka tie ir sasnieguši 18 gadu vecumu un nav iekļauti pašatteikušos personu reģsitrā. Lai to izdarītu, jums ir jāaugšupielādē savas pases vai ID kartes fotogrāfija. Lai sāktu šo procesu, klikšķiniet “Verificēt kontu”. Ja jūs tā vietā nospiedīsiet “Esmu izlasījis un saprotu šo ziņu”, jūs to varēsiet izdarīt vēlāk, bet jums nevarēsiet veikt iemaksu vai likt likmes, kamēr nebūsiet to izdarījuši, tādēļ labāk to ir izdarīt uzreiz.

Mr Green latvia - Maksājuma metodes

Mr Green

Kad runa ir par Latvijas sporta totalizatori atbalstītajām maksājumu metodēm, jo vairāk iespēju - jo labāk. Piedāvāto maksājumu veidu klāstu gan ierobežo mūsu valsts likumdošana, kas ļauj veikt iemaksas tikai no Latvijā reģistrētas kredītiestādes un izmaksas - tikai no reģistrācijas procesā uzrādītā bankas konta. Turpinājumā mēs jums izstāstīsim sīkāk par maksājumu iespējām un parādīsim, kas ir jādara, lai ieskaitītu naudu savā kontā. Lai veiktu iemaksu, pirmais solis ir noklikšķināt uz “+” pogas labajā ekrāna pusē.

Esot to izdarījuši, jūs tiksiet pāradresēts uz logu ar visām atbalstītajām maksājuma iespējām. Izvēlieties sev piemērotāko un noklikšķiniet uz tās. Par laimi, Mr Green LV maksājuma metodes ietver arī Trustly - maksājumu operatoru, kas darbojas līdzīgi kā starpnieks, ļaujot jums veikt iemaksas no plašāka banku klāsta. Visas maksājumu iespējas ir bez komisijas maksas un nauda jūsu spēļu kontā ieskaitīsies dažu mirkļu laikā.

Ievadiet summu, kādu vēlaties iemaksāt un klikšķiniet “Tālāk”. Minimālā iemaksas summa ir €5, bet, ja jūs vēlaties pieteikties jauno spēlētāju bonusam, jums ir jāiemaksā vismaz €10, bet par vairāk par to mēs jums izstāstīsim nākamajā nodaļā.

Kas attiecas uz izmaksām, kā jau mēs minējām iepriekš, likumdošana nosaka, ka tās drīkst veikt tikai kā bankas pārskaitījumu. Labās ziņas ir tādas, ka izmaksas tiek apstrādātas reizi stundā, no 9:00 - 24:00. Tā kā maksājums netiek veikts no ārzemēm, Mr Green izņemšanas laiks ļaus jums saņemt jūsu laimestu jau tās pašas dienas laikā.

Mr Green Bonusa Kods

Mr Green bonusa kods - Pieejamās akcijas reģionā

Nē, nav! Tomēr jums ir šis tas jāizdara, lai jūs varētu saņemt bonusu. Turpinājumā vairāk par to un ar ko tieši Mr Green bonus ir īpašs, salīdzinot ar daudziem citiem. Lai pieteiktos bonusam, vispirms, klikšķiniet uz pogas “Piedāvājumi” no galvenās vietnes rīkjoslas. Sameklējiet totalizatora jauno spēlētāju bonusu un klikšķiniet uz pogas “Pieteikties”.

Kad būsiet to izdarījuši, lapas augšā vajadzētu parādīties paziņojumam, ka jūs esat veiksmīgi reģistrējies akcijai. Apsveicam! Bet ko tieši jūs esat saņēmuši?

Ja esat pieteikušies piedāvājumam, tiklīdz veiksiet savu pirmo iemaksu vismaz €10 apmērā, jūs saņemsiet 3 bezriska likmes. Katrai veiktajai likmei ir jābūt vērtībā starp €10 un €30 un tā ir jāveic uz sporta notikumu, kura koeficients ir vismaz 1,50. Ja jūs uzvarēsiet, jūs saņemsiet laimestu pilnā apmērā, bet, ja zaudēsiet, jums tiks atgriezta summa, kuru likāt likmē.

Mr Green bonusa kods

Likmju likšanas iespējas ir viegli lietojamas

Sporta totalizatoru spēlētāji visvairāk laika pavada vietnes sporta likmju sadaļā, liekot likmes uz iecienītākajiem sporta notikumiem un meklējot izdevīgākos koeficientus. Tādēļ likmju sadaļai ir jabūt funkcionālai un jāpiedāvā pietiekoši daudz likmju likšanas iespēju, lai apmierinātu pat pašu prasmīgāko spēlētāju vajadzības. Šajā nodaļā apskatīsim, cik labi tas ir izdevies Mr Green lietotnē, mēģinot uzlikt likmi uz nākamo Kristapa Porziņģa spēli.

Sporta likmju sadaļu var atvērt klikšķinot uz pogas “Totalizators” no vietotnes galvenās izvēlnes. Tā kā basketbols ir viens no populārākajiem sporta veidiem Latvijā, tam ir piešķirta pašam sava poga galvenajā totalizatora izvēlnē, tomēr, šī apskata vajadzībām, mēs iesim garāko ceļu, lai jūs varētu redzēt arī to cik funkcionāla ir visu sporta veidu izvēlne, kuru jūs varat atvērt, klikšķinot uz pogas “+”.

Mr Green Latvia - Likmes kupons

Tālāk, mums ir jāsameklē basketbols visu sporta veidu izvēlnē. Un jāsameklē ASV reģions, kurā tiek rīkotas NBA spēles. Paplašinot reģionu ASV, mēs esam atraduši NBA līgu. NBA lapā mēs varam apskatīt visas tuvākās šīs līgas spēles, to skaitā arī, mūs interesējošo, nākamo Mavericks spēli. Lai apskatītu visas piedāvātās likmju likšanas iespējas, klikšķiniet spēles kartītes laukumā.

Visi likmju veidi ir ērti sakārtoti trīs kategorijās: “Populārās”, “Handikapi” un “Citas + Spēlētāju Likmes”. Jūs varat paplašināt katru no kategorijām, klikšķinot uz bultiņām labajā pusē. Kategorijā “Populārās” jūs atradīsiet tās likmes, kuras visvairāk ir iecienījuši Mr Green lietotnes lietotāji.

Kategorijā “Handikapi” jūs varat apskatīt visu piedāvāto handikapa likmju klāstu. Varbūt jūs nemaz nezināt, kas tās tādas īsti ir? Būtībā, handikapa likmes ļauj spēlētājiem precīzāk prognozēt rezultātu, tādā veidā paaugstinot likmes koeficientu. Mūsu piemērā, Porziņģa Dalasas Mavericks ir pastarīši gaidāmajā mačā un bukmeikeri ir novērtējuši Clippers izredzes mazliet augstāk, piešķirot Losandželosas komandai zemāku koeficientu. Neskatoties uz to, jūs to varat paaugstināt, piešķirot Mavericks pozitīvu handikapu.

Kategorijā “Citas + Spēlētāju Likmes”, atrodas tās likmes, kas īsti neiekļaujas nevienā no iepriekš aprakstītākajām kategorijām, piemēram, cik punktus gūs abas komandas kopā. Šī apskata nolūkiem, mēs mēģināsim nesarežģī lietas un veiksim vienkāŗšu likmi uz Dalasas Mavericks uzvaru, ieskaitot papildlaiku. Lai to izdarītu, mums ir jāuzklikšķina uz attiecīgā koeficienta, lai atvērtu likmes kartīti.

Likmes kartītē ir jāievada summa, kādu vēlaties likt uz spēles. Lai pabeigtu likmi, klikšķiniet “Veikt Likmi”. Šajā logā jūs varat apskatīt arī to, kāds ir jūsu likmes potenciālais laimests un varat arī veikt naudas atmaksu pirms sporta notikuma beigām. Mr Green cash out funkcija gan nav pieejama visām likmēm, piemēram, to nevar veikt kombinētajām likmēm.

MrGreen sportsbook - Dažādi sporta veidi

Kvalitatīvs totalizatora sporta veidu piedāvajums ir tāds, kurā ne tikai ir visi populārākie sporta veidi, bet katru sportu pārstāv vairākas līgas un reģioni. Pēdējā laikā strauji aug arī eSporta notikumu popularitāte, tādēļ ir svarīgi, lai totalizatorā būtu iespēja likt likmes arī uz šīs kategorijas lielākajiem notikumiem. Kādu izvēļu klāstu piedāvā Mr Green lietotne?

Mister Green LV Futbols sadaļā ir atrodami visi svarīgākie futbola reģioni. Katrā no reģioniem ir ietvertas visas nozīmīgākās līgas, čempionāti un kausu izcīņas. Kā ir redzams attēlā augstāk, paplašinot reģionu “Anglija”, lietotāji var izvēlēties starp visu spēcīgāko Anglijas futbola čempionātu spēlēm, kā arī FA kausa izcīņas mačiem.

Pēdējo gadu laikā, ir strauji pieaugusi basketbola popularitāte Latvijā, it īpaši, NBA čempionāta spēles, kurās cīnās vairāki mūsu basketbolisti. Sadaļā “Basketbols” jūs varēsiet atrast visus gaidāmos NBA un citu spēcīgāko līgu mačus, ja vēlaties likt likmes uz kādu no mūsējo spēlēm, vai citiem interesantiem mačiem.

Turpinot par sporta veidiem, kuri piedzīvo kāpumu popularitātē, mēs vēlamies izcelt arī eSporta līgas. Sekot līdzi video spēlēm, ja tās spēlē pasaules labākie spēlētāji, var būt tik pat aizraujoši, kā skatīties futbolu vai hokeju. Ja jūs vēlaties papildināt sekošanu līdzi eSporta notikumiem ar šķipsniņu azarta, tad neviens jums neliek priekšā šķēršļus. Šajā vietnē ir iespējams likt likmes uz visiem nozīmīgākajiem eSporta mačiem.

Neviens cits sporta veids nespēj tā uzkurināt latviēšu asinis tā, kā tas ir pa spēkam hokejam. Par laimi, sadaļā hokejs jūs atradīsiet ne tikai visu hokeja lielvalstu spēcīgāko līgu notikumus, bet arī zemāku līgu spēles un mačus no vidēja spēka čempionātiem, kā piemēram, Austrijas un Dānijas līgās.

Mr Green LV - Live derību piedāvājumi funkcionālie grafiki

Live likmes piedāvā sporta līdzjutējiem iespēju, prognozēt spēļu iznākumu arī pēc mača sākuma svilpes. Visas totalizatoru vietnes ir sarūpējušas spēlētājiem arī kādu iespēju sekot līdzi mača rezultātam, bet ne visas to ir izpildījušas vienlīdz kvalitatīvi. Šajā lauciņā MrGreen Latvia tiešraide izceļas konkurentu vidū. Turpmākajās rindkopās mēs jums parādīsim, kā šajā vietnē var spēlēt live likmes un cik pilnvērtīgs ir to nodrošinājums.

Lai atvērtu live likmes, klikšķiniet uz “Live” pogas lapas augšējā izvēlnē. Atvēruši šo sadaļu, jūs lapas augšpusē redzēsiet svarīgākos mačus, kas norit dotajā brīdī. Spēles ir sadalītas kategorijās pēc sporta veidiem. Kā jau iepriekš, jūs varat aizvērt un paplašināt katru kategoriju pēc jūsu vajadzības.

Sāksim ar futbolu. Kā jūs varat redzēt augstāk esošajā attēlā, spēlētāji var sekot līdzi futbola mačam ar ļoti pilnvērtīgu grafiku palīdzību. Atverot skatu “Line Up”, jūs varēsiet redzēt katras komandas sastāvu, kā arī to, ar ko katrs spēlētājs ir izcēlies mača laikā, piemēram, ar dzelteno kartīti vai gūtiem vārtiem. Lai pārslēgtos starp komandām, klikšķiniet uz bultiņām, kas atrodas saraksta malās. Ja jūs pārslēgsieties uz sadaļu “Stats”, jūs varēsiet salīdzināt abu komandu statistiku. Tajā ir apkopoti tādi rādītāji, kā kopējie sitieni pa vārtiem, sitieni vārtu četrstūrī, brīdinājumi un daudzi citi.

MrGreen Latvia - Live derības

Arī tenisā ir daudz statistikas rādītāju, kas liecina par to, kuram no abiem spēlētājiem ir pārsvars katrā dotajā spēles brīdī, kas tiek perfekti atspoguļoti grafikā. Skatā “Match Stats” jūs varat redzēt kuram no spēlētājiem ir vairāk eisu, dubultkļūdu, kurš ir bijis pārāks savā servē un citas. Pārslēdzoties uz skatu “Set Stats”, jūs varat redzēsiet visu augstāk minēto statistiku, kas attiecas uz konkrēto setu, kuru spēletāji izspēlē dotajā brīdī.

Basketbols ir spēle, kurā rezultāts mainās ļoti strauji, tādēļ kvalitatīvā tiešraides grafikā ir jāattēlo ļoti daudz informācijas. MrGreen LV live derības to ir nodrošinājušas, ierakstot katras pozīcijas noslēgumu pārskatāmā žurnālā un salīdzinot svarīgākos abu komandu statistikas rādītājus, ieskaitot dažādu metienu realizācijas procentus un ceturtdaļā nopelnītās piezīmes.


MrGreen Mobile

MrGreen mobile - Mobilā tīmekļa vietne jebkurā vietā un laikā

Mūsdienās būtu neiedomājami ieguldīt naudu sporta likmju vietnē, kas nepiedāvā kvalitatīvu mobīlo versiju, kura jums ļautu ērti veikt likmes, esot ārpus mājām. Mr Green online likmju vietne šādu iespēju ir nodrošinājusi ar lieliski optimizētas mobīlās versijas palīdzību.

Mobīlā vietne savā funkcionalitātē neatpaliek no lielās totalizatora versijas. Vienīgā atšķirība ir tāda, ka dažas no izvēlnēm ir ergonomiski izpildītas savādāk, lai tās būtu ērtāk lietot ierīcēs ar mazākiem ekrāniem.

Lietojot mobīlo vietni, jūs varat likt likmes uz visiem tiem pašiem sporta notikumiem, kā izmantojot totalizatora lielo versiju. Tai skaitā ietilpst arī ar informāciju bagātie live likmju grafiki. Jā, nav iespējams vienlaicīgi apskatīt tik pat daudz statistiku, kā vērojot grafiku datora monitorā, bet tā nekur nav pazudusi un vienmēr ir tikai pāris pieskārienu attālumā.

Ja vien jūsu telefona interneta pieslēgums nav jūtami lēnāks, nekā jūsu datoram, jums nevajadzētu piedzīvot arī nekādas problēmas ar lapu ielādes ātrumu.


Vietnes dizains ir pietiekoši funkcionāls

Runājot par vietnes dizainu un funkcionalitāti, tai ir savas priekšrocības, bet ir arī savi trūkumi. Sāksim ar trūkumiem - visai daudz vietas galvenajā lapā aizņem akciju reklāmas.

Spēlētājiem, kuri tikko kā ir atvēruši savu kontu, šīs reklāmas ir noderīgas, jo tās tos informē par izdevīgām iespējām. Tomēr, kad jūs būsiet ar tām visām iepazinušies, tās kļūs apnicīgas un jūs vēlēsieties, kaut šī vieta tiktu izmantota funkcionālāk. Par laimi, reklāmas atrodas tikai uz galvenās lapas, nevis pašā totalizatora sadaļā.

Kas attiecas uz priekšrocībām, mums patīk kā visas vietnes funkcijas ir sadalītas paplašināmās kategorijās. Tas jums ļauj novākt no ekrāna to, kas jums nav interesants, tādējādi nepiesārņojot skatu ar jums nevajadzīgu informāciju. Vietnes meklēšanas funkcija ir ļoti noderīgs rīks ar kuru jūs varat atrast jums interesējošos sporta notikumus vienā mirklī. Vienkārši ierakstiet kādas no komandu nosaukumiem meklētājā un atrodiet jums interesējošo spēli rezultātos.


Lietotāju drošība atbilst likumdošanas prasībām

Lietotāju drošība ir viens no svarīgākajiem sporta likmju vietnes prasībām un Mr Green Latvija to uztver ļoti nopietni, izpildot visas likumdošanā noteiktās prasības.

Drošības aspektus, tāpat kā vietnes darbību kopumā, uzrauga Latvijas Republikas Izložu un Azartspēļu uzraudzības inspekcija. Tas nozīmē, ka veikt iemaksas, izmaksas un likt likmes šajā vietnē ir pilnībā legāli. Spēlētājiem nav jāuztraucas par brangu soda naudu maksāšanu, kā tas ir, spēlējot sporta likmes vietnēs, kuras nav saņēmušas licenci vadīt azartspēles Latvijā.


Mr Green Latvija - Klientu apkalpošana ir ātra un izpalīdzīga

Klientu atbalsta centra darbība noteikti ir viena no šī totalizatora priekšrocībām. Jūs uz atbildes uz saviem jautājumiem varat saņemt ļoti ātri - nepilnas minūtes laikā. Klientu atbalsta centra darbinieki ir izpalīdzīgi un ieinteresēti atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem, vajadzības gadījumā pāradresējot jūsu sarunu speciālistiem. Vietnes ātrais čats darbojas no plkst. 9:00 līdz 24:00, septiņas dienas nedēļā. Jūs ar atbalsta centru varat sazināties arī caur epastu, kas ir ieteicams, ja jums ir jārisina sarežģītāki jautājumi. Telefoniskas konsultācijas šobrīd nav pieejamas, bet šādu pakalpojumu ir plānots ieviest nakotnē.

Informācija par kompāniju
Nosaukums: SIA Mr Green Latvia
Adrese: Dzirnavu iela 39-8, Rīga, Latvija
Dibināta: 2019
Licence: Nr.E-05, TI-15
Tālrunis: 371 26407109
E-pasts: [email protected]
Kontakta forma: Nav
Tiešsaistes čats: Ir

Noslēgumā

www MrGreen com ir pavisam jauns sporta totalizators, kas savus pakalpojumus piedāvā tikai kopš 2019. gada. Par spīti tam, tik īsā laikā ir izdevies izveidot visai interesantu sporta likmju platformu, kuru ir vērts izmēģināt, ja jūs dodat priekšroku jauno spēlētāju bonusiem bez sarežģītiem likmju likšanas noteikumiem un jums rūp klientu atbalsta centra atsaucība.

BUJ

Jā, jūs varat likt likmes uz vairākiem cīņas sportiem un čempionāt, ieskaitot cīņas bez noteikumiem un boksu.
Visaugstākie koeficienti ir kombinētajām likmēm, kurā, zem vienas likmes, ir apvienotas vairāku sporta notikumu rezultātu prognozes.
Visvairāk ir futbola likmju. Šajā vietnē ir iespējams likt likmes uz visu pasaules spēcīgāko futbola līgu mačiem.
Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
Mr Green
open
Top