William Hill Latvija - Jaunākie piedāvājumi Latvijas spēlētājiem

Sporta likmju pasaulē nekam nav tāda vērtībā kā uzticamai reputācijai. Lai izpelnītos spēlētāju uzticību internacionālā līmenī, zīmolam ir jādarbojas nevainojami daudzu gadu garumā.

Rādīt vairāk

William Hill online likmju spēle ir izrādījusies tieši tāda, radot azartisku vidi sporta līdzjutējiem no dažādām pasaules valstīm. Tādēļ nav pārsteigums, ka arī Latvijas vietnē William Hill LV spēlētājus gaida izdevīgi koeficienti, dāsni bonusi un atvieglota reģistrācija.

Rrādīt mazāk
Iepazīšanās bonuss: €50
William Hill
5
  • Dāsni bonusi
  • William Hill TV
  • Atvieglota reģistrācija
License
  • Maksājumu metodes:
*Pogoji uporabe so v veljavi! 18+
Bonus: 5
Maksājumi: 4.5
Likmju veidu: 5
Live likmes: 5
Programmatūra: 4.5
Mobīlā versija: 5

William Hill reģistrācija ir atvieglota

Tiešsaistes azartspēļu vietņu reģsitrāciju stingri kontrolē Latvijas likumdošana. Izveidojot jaunu kontu, spēlētajiem ir jāievada daudz dažādu personas datu un citas informācijas, bet tas pat nav sarežģītākais solis. Mūsu likumi nosaka arī to, ka lietotājiem ir arī jāverificē sava identitāte, lai pierādītu, ka viņi ir vismaz 18 gadus veci, kā arī lai samazinātu naudas atmazgāšanas risku. Ņemot to vērā, labāk ir nedoties cauri šim procesam uz aklo, it īpaši, ja jūs pirmo reizi reģistrējieties tiešsaistes totalizatorā. Tādēļ mēs sagatavojām detalizētu reģistrācijas instrukciju ar attēliem, lai pēc iespējas atvieglotu jūsu dzīvi.

William Hill iezīmes

🏆 William Hill: Virzienā uz lapu
📱 Mobilā versija: Android un iOS
🎁 Reģistrācijas piedāvājums: €50
💸 Minimālā noguldījuma summa: €10

William Hill depozīta iespējas

William Hill

Latvijas likumi stingri ierobežo arī tiešsaistes sporta likmju vietnēs atļauto maksājumu metodežu klāstu, nosakot, ka spēlētājiem reģistrējoties, ir jāuzrāda konta IBAN un visi sekojošie maksājumi ir jāveic ar šī bankas konta starpniecību. Šie likumi izslēdz lielāko daļu no pasaulē iecienītākajām totalizatoru maksājumu iespējām, ieskaitot e-vaučerus, e-makus, sms maksājumus, kriptovalūtu un citus.

Vairākums vietējo totalizatoru šīm prasībām seko akli, atļaujot veikt iemaksas tikai caur bankas kontu, interneta banku vai kredītkartēm, bet William Hill depozīta iespējas šo situāciju risina atjautīgāk, iekļaujot maksājumu iespēju klāstā arī Trustly pakalpojumu. Trustly darbojas kā starpnieks starp banku un pakalpojuma sniedzēju, tādēļ, tīri tehniski, spēlētāji tāpat veic maksājumu no sava bankas konta, tādēļ likuma prasības netiek pārkāptas. Neskatoties uz to, šāda iespēja ir ļoti ērta spēlētājiem, kas atrodas ārpus Latvijas, bet vēlas turpināt spēlēt savās iecienītākajās sporta likmju vietnēs.

William Hill minimālā depozīta summa, ir 5 eiro, neatkarīgi no tā, kādu maksājumu metodi spēlētājs izvēlas. Izmaksas veikt ir iespējams tikai kā konta pārskaitījumus, bet tās visai ātri tiek apstrādātas un ieskaitītas spēlētājiem. Spēlētāju pieprasītās laimestu izmaksas tiek apstiprinātas katru stundu, laika intervālā no 9:00 līdz 24:00. Visātrāk naudu var saņemt Swedbank klienti, taču arī citu Latvijas banku klientiem nav jāgaida pārāk ilgi.

Lielākais faktors, kas nosaka to, cik ātri spēlētāji saņems naudu, ir diennakts laiks, kurā izmaksa ir tikusi pieprasīta. Ja spēlētājs pieprasa izmaksu no rīta vai ap pusdienas laiku, tad ir visai labas izredzes to saņemt savā bankas kontā jau tajā pašā dienā. Vienīgais izņēmums tiek pieļauts gadījumos, kad spēlētājs izmaksā 15 000 eiro vai vēl lielāku summu un tā tiek izmaksāta ne vēlāk kā 30 dienu laikā.

William Hill reģistrēšanās bonuss un citas acijas

William Hill bonus

Lai pieaicinātu jaunus klientus, tiešsaistes totalizatori Latvijā piedāva izdevīgus iepazīšanās bonusus, kas mēdz būt tik dāsni, ka daudzi spēlētāji izvēlas savu nākamo spēļu vietni, vadoties tikai pēc jauno spēlētāju bonusu izmēra. Neskatoties uz to, dažreiz izdevīgāks ir nevis bonuss ar lielāko kopējo naudas summu, bet tas, kuru spēlētājam ir vieglāk izmantot pilnībā un William Hill reģistrēšanās bonuss ir lielisks piemērs šādām akcijām.

Tā vietā, lai saņemtu milzīgu depozīta dubultošanas bonusu, jaunie spēlētāji, kas ir veikuši pirmo iemaksu 10 eiro vai lielākā apmērā, var saņemt līdz pat 5 bezriska likmēm, katrai no tām esot 10 eiro vērtībā. Pirmās trīs bezriska likmes tiek piešķirtas jau uzreiz pēc pirmās iemaksas veikšanas, bet, lai saņemtu ceturto un piekto, spēletājiem ir jāapgroza likmēs vismaz 100 eiro. Šādā veidā spēlētāji var iegūt spēles stimulu, kuru tie jau uzreiz varēs likt lietā, vienlaicīgi tiekot motivētiem turpināt spēlēt, lai saņemtu papildus bezriska likmes vēlāk.

Lai piedalītos šajā akcijā, spēlētājiem ir tikai jāveic pirmā iemaksa un nav jāievada nekāds īpašs William Hill bonusa kods.

Nav aizmirsts arī par izdevīgām akcijām, lai apbalvotu lojālākos spēlētājus, kuri jau sen ir iztērējuši savu iepazīšanās bonusu. Par lojālākajiem spēlētājiem rūpējas lojalitātes programma, kuras ietvaros, spēlētāji var krāt punktus, par katru veikto likmi. Jo vairāk punktu ir sakrāti, jo augstāks ir spēlēāja VIP līmenis. Kad tiek sakrāti noteikts punktu skaits, tos var iemainīt pret naudas balvām, bezriska likmēm vai citām noderīgām lietām.

William Hill piedāvā plašu dažādu derību iespēju klāstu

Akcijas un citi dāsni piedāvājumu noteikti ir patīkami, jo tie ļauj spēlētājiem spēlēt ilgāk un cīnīties par lielākiem laimestiem, bet no tā nav lielas jēgas, ja totalizators nepiedāva saistošas likmju spēles iespējas. Lai radītu jums labāku iespaidu par to, ko jūs varat atrast šīs vietnes sporta likmju sadaļā, mēs sagatavojām detalizētu apskatu, kurā mēs izejam cauri dažādām likmju likšanas iespējām. Mēs nolēmām pārbaudīt, cik viegli ir uzlikt likmi uz kādu no Latvijas futbola Virslīgas mačiem un apskatīties kādas likmju likšanas iespējams mums tiek piedāvātas.

Spēlētāji var lietot vairākas metodes, lai sameklētu sev interesējošo maču. Vietnē ir iespēja lietot meklētaju, kurā spēlēājam ir jāieraksta kāda no komandām, līga vai tamlīdzīgi atslēgas vārdi. Populārākie sporta veidi ir pievienoti arī galvenajai sadaļas rīkjoslai un, tā kā pie tiem pieder arī futbols, klikšķinot uz futbola bumbas ikonas, mēs varam atarast arī visus Virslīgas mačus.

Visi futbola notikumi ir sagrupēti pēc valstīm, kā arī dažādiem čempionātiem un kausu izcīņām. Šajā sarakstā ir viegli atrodami arī gaidāmie Virslīgas mači un spēlētāji jau uzreiz var klikšķināt uz mača, lai atvērtu tā kartīti un izvēlētos kādu no piedāvātajām likmēm.

Visas likmes ir sagrupētas dažādās kategorijās, lai spēlētaji varētu vieglāk atrast meklēto un uzekrāna vienlaicīgi neatrastos pārak daudz liekas informācijas. Atverot "Populārās" likmes, jūs atradīsiet vietnē iecienītakās likmju izvēles, piemēram, rezultātu pēc pamatlaika beigām, dubultiespējas un citas biežāk lietotās izvēles.

Savukārt, "Vārtu Likmju" kategorija piedāva iespēju likt likmes uz precīzu rezultātu. Ja kāda no komandām ir izteikta favorīte un liekot likmi uz tās uzvaru netiek piedāvāts diez ko vilinošs koeficients, spēletāji var ieskatīties "Āzijas Līnijās", kur ir atrodami dažādi handikapi. Turpretī, ja jūs vēlaties prognozēt rezultātu tikai vienam no puslaikiem, ieskatieties kategorijā "Puslaiks".

Ja jūs nevēlaties likt likmi uz spēles rezultātu, viena no aizraujošākajām retāk lietotajām likmēm ir "Abas komandas gūs vārtus". Klikšķinot uz likmes, tiek atvērta likmes kartiņa, kurā spēlētājam ir jāievada cik lielu summu viņš vēlas likt uz spēles. Šajā pašā logā ir iespējams arī aktivizēt bezriska likmes un redzēt potenciālo laimestu.

Dažādi sporta veidi un līgas katra gaumei

Izvēloties, kurā totalizatorā jūs vēlaties iemaksāt naudu un likt likmes, noteikti pārliecinieties, ka tas piedāvā pietiekoši plašu jūsu iecienītāko sporta veidu līgu un kausu izcīņu skaitu. Piemēram, ja jūs esat hokeja fans, jums nevajadzētu izveidot kontu totalizatorā, kas pieņem likmes tikai uz NHL, KHL, izlašu spēlēm un Eiropas valstu spēcīgākajām līgām. Nereti Latvijas jaunie hokejisti sāk savu ceļu, spēlējot dažādos Eiropas valstu zemāko līgu čempionātos. Tādēļ, ja jūs sekojat Latvijas izlases kandidātu sekmēm klubu hokejā, ir vērts izvēlēties vietni, kas pieņem likmes arī uz šīm, pēc spēka vājākām līgām.

William Hill hokeja faniem piedāvā daudz un dažādu spēku līgas. Likmes tiek pieņemtas ne tikai uz tādām populārām līgām kā Vācijas DEl, Zviedrijas Elites līga un Čehijas Ekstra līga, bet arī uz lielāko daļu Eiropas valstu zemākajām līgām. Pie to skaita pieder arī, piemēram, Dānijas otrā līga, kurā ir spēlējuši vairāki mūsu izlases hokejisti. Bez šaubām, piedāvājumā ietilpst arī pasaulē slavenākās Ziemeļamerikas līgas, kā KHL, NHL un AHL.

Arī futbola piedāvājums neatpaliek, jo spēlētāji var likt likmes uz teju visu pasaules valstu čempionātiem. Visbiežāk, likmes tiek pieņemtas uz vairākām vienas valsts līgām un kausu izcīņām. Spēlētāji var likt likmes arī uz dažādu valstu jauniešu un junioru čempionātiem. Visplašāk pārstāvēts ir Anglijas futbols, jo William Hill pieņem likmes uz 6 dažādām angļu līgām un kausu izcīņām.

William Hill live likmju un straumēšanas iespējas

Live likmju spēle ir ļoti dinamiska izklaide, pateicoties tam, ka likmju koeficienti mainās līdzi notikumiem laukumā. Tas dod iespēju atjautīgākajiem spēlētajiem atrast piemērotāko brīdi, lai uzliktu izdevīgu likmi. Live likmju spēles maniera noteikti atškiras no parastajām likmēm, jo lielākās priekšrocības ir tiem spelētajiem, kas spēj visātrāk saskatīt lūzumu spēles gaitā un uzlikt likmi, kad tai vēl ir visizdevīgākais koeficients.

Spēlējot live likmes, spēlētāju arsenālā ir arī funkcija naudas atsaukums. William Hill cashout dod spēlētājiem iespēju atsaukt likmi un atgriezt uz tās uzlikto naudas summu. William Hill atsaukums ir piemērotākais risinājums situācijās, kad jūsu plāns ir izgāzies. Šī funkcija palīdz spēlētājiem ierobežot zaudējumus, atsakoties no bezcerīgas likmes, rodot iespēju naudu uzlikt uz kādu izdevīgāku sporta notikumu.

Labs palīgrīks, kas palīdz spēlētājiem izsekot līdzi notikumiem laukumā, ir izpalīdzīgie live grafiki uz kuriem tiek straumēta visa svarīgākā informācija. Šajos tiešraides grafikos spēletāji var iepazīties ar būtiskāko statistiku, lai liktu to lietā, pieņemot pārdomātākus lēmumus. Ņemot par piemēru tenisu, tiešraides grafikā var redzēt ne tikai spēles rezultātu, bat arī to, kurš no spēlētājiem dotajā brīdī servē, kā katram no spēlētājiem ir veicies iepriekšējās izspēlēs un cita lietderīga statistika.

Tiešraides grafiki ir pieejami gandrīz vai visiem sporta veidiem un to funkcionalitāte atšķiras, pielāgojoties konkrētā sporta veida specifikai. Futbola tiešraides grafikos var atrast tādu vērtīgu informāciju kā sitienus vārtu trijstūrī, stūra sitienu skaitu, bumbas kontroles rādītājus, piešķirto dzelteno un sarkano kartīšu skaitu, veiktās maiņas, kā arī to, kura no komandām uzbrūk katrā konkrētajā brīdī.


William Hill mobīlā vietne derību veikšanai jebkurā vietā un laikā

Lai spēletu sporta likmes, spēlētajam nav noteikti jāsēž pie sava galda datora. Tā vietā, kvalitatīvi tiešsaistes totalizatori izstrādā ērti lietotojamas mobīlās vietnes, lai spēlētāji varētu nodoties savam azartiskajam hobijam arī sporta bāros, viesībās, uzgaidāmajās telpās un jebkurā citā vietā pasaulē, kurā ir pieejams stabils interneta savienojums. Mēs saprotam, cik svarīgs totalizatora aspekts ir kvalitatīva mobīlā vietne vai lietotne, tādēļ mēs kārtīgi izpētījām, ko William Hill LV piedāvā mobīlo ierīču lietotājiem.

William Hill pagaidām vēl nav izstrādājuši mobīlo aplikāciju, taču priekš viedierīcēm lieliski optimizētajai vietnei ir vairākas priekšrocības. Mobīlo ierīču lietotāji var piekļūt William Hill LV mobīlajai vietnei pa tiešo no savas viedierīces interneta pārlūka programmas. Tādēļ lietotājiem nav nepieciešams lejuplādēt un uzstādīt jebkādu citu programmatūru. Mobīlā vietnes versija ir lieliski optimizēta darbībai uz mobīlajām ierīcēm, tādēļ lapas ielādējas tik pat ātri, kā piekļūstot vietnei no galda datora.

Izvēloties likt sporta likmes William Hill LV mobīlajā vietnē, spēlētāji nezaudē ne grama funkcionalitātes. Spēlētājiem ir pieejamas visas tās pašas iespējas, kā spēlējot pie datora, ieskaitot izpalīdzīgos tiešraides grafikus live spēlēm.

William Hill Mobile

Vietne ir ērti lietojama un funkcionāla

Kvalitatīvai sporta likmju vietnei ir jābūt ne tikai funkcionālai, bet arī viegli lietojamai. Milzīgs klāsts sporta notikumu un likmju likšanas iespēju, zaudē savu vērtību, ja spēlētājam tās ir sarežģīti pārskatīt. William Hill Latvijas vietne ir eleganti atrisinājusi šo problēmu, sakārtojot dažādās iespējas viegli pārskatāmās kategorijās ar paplašināmām izvēlnēm un rīkjoslām. Pateicoties tam, spēlētājam ir viegli pārslēgties starp, piemēram, precīza rezultāta likmēm un puslaika likmēm.


William Hill LV - lietotāju drošība atbilst augstākajiem Eiropas standartiem

Nav iespējams labi pavadīt laiku, ja jūs nevarat būt pārliecināti, ka jūsu nauda un personas dati atrodas drošībā. Tādēļ mēs uzskatām, ka vietnes drošība ir viens no svarīgākajiem totalizatora aspektiem un nolēmām tuvāk iepazīties ar tiem pasākumiem, kādus ir pieņemuši William Hill, lai garantētu savu klientu drošību.

William Hill ir Latvijā licencēts tiešsaistes totalizators, kas garantē ne tikai to, ka šajā vietnē spēlēt ir legāli, bet arī to, ka tas ievēro visas mūsu likumdošanas prasības attiecībā pret personas datu aizsardzību, kiberdrošību un pakalpojuma saņēmēja tiesībām. Vietnē tiek ievērotas arī atbildīgas spēles prasības, ieskaitot pašatteikušos spēlētāju reģistra ievērošanu, informācijas izvietošanu par azartspēļu atkarības riskiem, kā arī dienas vai likmju limitu uzstādīšanu.


Klientu apkalpošanas centrs ir atsaucīgs

Tiešsaistes totalizatoru spēlei ir vairāki visai sarežģīti aspekti, kā bonusu noteikumu, kombinēto likmju koeficienti un maksājumu izpildīšana. Tie nevienmēr ir pilnībā saprotami pat pieredzējušākajiem spēlētājiem, tāpēc ir svarīgi, lai vietnē būtu izpalīdzīgs un atsaucīgs klientu atbalsta centrs, kas izvadītu spēlētājus cauri sarežģītākajām situācijām.

William Hill vietnē ir pieejams dzīvais čats, kas noteikti ir pati ātrākā un ērtākā metode, lai saņemtu atbildes uz jums interesējošajiem jautājumiem. Klientu atbalsta speciālisti pieslēdzas dzīvajam čatam dažu sekunžu laikā un ir pietiekoši zinoši, lai atbildētu pat uz pašiem tehniskākajiem jautājumiem. Spēlētāji var sazināties ar klientu atbalsta centru arī telefoniski vai caur epastu. Konsultācijas tiek sniegtas latviešu, krievu un angļu valodās.

Informācija par kompāniju
Nosaukums: William Hill Latvija SIA
Adrese: Dzirnavu iela 39-8, Centra rajons, Rīga, LV1010
Dibināta: 2022
Licence: A-67, TI-04
Tālrunis: +371 20005811
E-pasts: [email protected]
Kontakta forma: -
Tiešsaistes čats:

Noslegumā

William Hill LV ir kvalitatīva sporta likmju vietne, kas piedāvā spēletājiem vairākas lieliskas iespējas. Sākot no dāsnaiepazīšanās bonusa ar viegli izpildāmiem noteikumiem, līdz izdevīgiem koeficientiem un lojalitātes programmai, kas pienācīgi atalgo patstāvīgos spēlētājus. Vietne ir ergonomiski iekārtota, ļaujot spēlētājiem ērti pārslēgties starp dažādām likmju likšanas iespējām. Visas funkcijas spēletājiem ir pieejamas neatkarīgi no tā, kādu ierīci tie lieto, lai tai pieslēgtos. Ja jūs šobrīd meklējat jaunu sporta likmju vietni, jums noteikti ir vērts apsvērt William Hill.

BUJ

Jā, William Hill ir starptautiski atzīts zīmogs un tam piemīt nevainojama reputācija.
Jā, William Hill mobīlajā vietnē ir visas tās pašas funkcijas, kas lielajā versijā, ieskaitot vius tos pašus bonusus un akcijas.
Jā, totalizatoram ir Latvijas izsniegta licence, tādēļ to spēlēt ir pilnībā legāli.
Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
William Hill
open
Top