SynotTip Latvia – Ko jums var piedāvāt šis bukmeikers?

SynotTip online likmju spēle ir kvalitatīva platforma ar pāris odziņām. Spēlētaji var saņemt atkārtotus iemaksas bonusus, ja tiek ievadīts SynotTip bonusa kods.

Rādīt vairāk

Vietni vada kompānija ar ceturtdaļgadsimtu ilgu pieredzi azartspēļu rīkošanā Latvijā un tās mārketinga nodaļa sadarbojas ar leģendāro Latvijas hokeja izlases aizsargu Oļegu Sorokinu. Šajā vietnē spēlētāji saņem ļoti ātrus naudas pārskaitījumus un diennakts konsultācijas ar klientu atbalsta centru. Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo sporta likmju platformu, turpiniet lasīt mūsu apskatu.

Rrādīt mazāk
Nav pārbaudīts
SynotTip
1
  • Kombinētās likmes apdrošināšana
  • Saņem LIVE bezriska likmes
  • Premjerlīgas likmju sprints!
License
  • Maksājumu metodes:
*Pogoji uporabe so v veljavi! 18+
Bonus: 1
Maksājumi: 1
Likmju veidu: 1
Live likmes: 1
Programmatūra: 1
Mobīlā versija: 1

SynotTip reģistrācija - Detalizēta pamācība

Pirms jūs varēsiet izmēģināt savas sporta zināšanas SynotTip LV, jums vispirms būs jāizveido spēlētāja konts. Latvijas likumdošana uzmanīgi kontrolē to, lai sporta totalizatoros nebūtu iespējams reģistrēties personām, kuras nav sasniegušas 18 gadu vecumu, vai kuras ir pieteikušās pasatteikšanās reģistrā. Tādēļ reģistrācija azartspēļu vietnēs ir sarežģītāka, kā daudzās citās platformās un pie rokas ir jābūt arī personu apliecinošiem dokumentiem. Lai atvieglotu jums šo procesu, mēs esam sagatavojuši instrukcijas SynotTip reģistrācijai.

Synottip depozīta iespējas nodrošina ātrus un drošus pārskaitījumus

Runājot par sporta totalizatoru iemaksu un izmaksu iespējām, svarīgākie faktori ir iemaksu metožu klāsts, naudas pārskaitījumu ātrums (abos virzienos) kā arī minimālo un maksimālo summu limiti. Tātad, kā šajos rādītājos izskatās SynotTip Latvija iemaksu un izmaksu sistēma?

Kas attiecas uz pārskaitījumu metodēm, tās ierobežo mūsu likumdošana, kas paredz, ka azartspēļu platformas drīkst pieņemt maksājumus tikai no Latvijā reģistrētām kredītiestādēm. Tas nozīmē, ka visās Latvijas tiešsaistes sporta likmju vietnēs, jūs atradīsiet ļoti līdzīgas iemaksu un izmaksu iespējas - banku pārskaitījumus un kredītkaršu maksājumus. Tā tas ir arī SynotTip gadījumā, kas pieņem maksājumus tikai no Swedbank un SEB kontiem vai Visa un Mastercard kredītkartēm.

Runājot par pārskaitījumu ātrumu, SynotTip izceļas, kā vieni no knašākajiem, salīdzinājumā ar citām vietējām sporta likmju platformām. Nauda jūsu spēļu kontā nonāks nekavējoties un arī laimesti, kas nepārsniedz 720 eiro, tiek izmaksāti tūlīt. SynotTip minimālā depozīta summa ir 5 eiro, bet mazākā summa, kādu spēlētājam ir ļauts izmaksāt no spēles konta, ir 10 eiro.

Ja, veicot pirmo savu pirmo iemaksu, jūs vēlaties saņemt dāvanu no SynotTip, turpiniet lasīt, jo nākamajā nodaļā mēs jums izstāstīsim, kas tieši jums ir jādara, lai to dabūtu!

SynotTip depozīta bonuss un citas akcijas

Jauno spēlētāju bonusi ir kļuvuši par neatņemamu sporta likmju vietņu mārketinga stratēģijas sastāvdaļu. Arvien vairāk sporta līdzjutēju izvēlas spēlēt tiešsaistes totalizatorus, tādēļ vietnes savā starpā sacenšas ar vilinošu piedāvājumu palīdzību. Kāds tieši ir SynotTip reģistrēšanās bonuss un kādas vēl pievilcīgas akcijas jūs sagaida, ja izvēlēsieties spēlēt šajā vietnē?

Veicot pirmo iemaksu, jums ir jāievada SynotTip depozīta bonuss “sports50”, lai piereģistrētos akcijā, kurā jums būs iespēja saņemt bez riska likmes līdz 50 eiro vērtībā. 24 stundu laikā kops pirmās iemaksas veikšanas, veiciet savstarpēji nesaistītas likmes 30 eiro vērtībā. Likmju koeficienti nedrīkst pārsniegt 5.00.

SynoTip reģistrēšanās bonuss

Zaudējuma gadījumā, jūs saņemsiet atpakaļ likmes summu, bet, uzvaras gadījumā - laimestu. Ja pirmo 7 dienu laikā kopš pirmās iemaksas veikšanas jūsu kopējā likmju summa sasniegs 50 eiro, jūs saņemsiet vēl divas bez riska likmes, katru 10 eiro vērtība. Lai piedalītos akcijā, jūs varat veikt gan pirms-spēles, gan live vienkāršās likmes. Uzlabojiet savas SynotTip izredzes, piesakoties šim izdevīgajam bonusam!

Akcija Cybermonday

Akcija Cybermonday

Pirmdienas ir Synottip spēlētāju mīļākās nedēļas dienas, jo veicot atkārtotu iemaksu šajās dienās, tie var kvalificēties vēl vienam bonusam. Ja jūs sekojat līdzi esporta notikumiem, akcija ir kā radīta īpaši jums. Veicot atkārtotu iemaksu pirmdienā un ievadot SynotTip bonusa kods “cyber”, jūs kvalificēsieties akcijai, kuras ietvaros jums ir jāveic lkmes uz esporta notikumiem, kuru koeficienti ir vismaz 1.5, vismaz 50 eiro vērtībā. Kad jūs būsiet to iespējuši, nākamajā dienā, tātad otrdienā, jūsu kontā tiks ieskaitīts bonuss 5 eiro apmērā.

SynotTIP VIP punktus

VIP punkti

Atkārtoti depozīta bonusi nav vienīgais paņēmiens, kā SynotTip LV atalgo spēlētāju lojalitāti. Veicot likmes, spēlētāji krāj VIP punktus, kurus jebkurā brīdī var apmainīt pret naudu un izmaksāt no konta. Turklāt, sasniedzot noteiktas VIP punktu robežas, jūs paaugstināsiet savu VIP līmeni. Jo augstāks jūsu VIP līmenis, jo straujāk krāsies VIP punkti. Piemēram, platīna VIP līmeņa spēlētājs punktus krāj par 40% straujāk, nekā bronzas līmeņa spēlētājs, kurš ir tikko reģistrējies.

SynotTip Latvija piedāvātie likmju veidi

Ērta reģistrācija, ātri pārskaitījumi un izdevīgi bonusi - tas viss, protams, ir lieliski, bet, ja jūs izvēlēsieties spēlēt šaja sporta likmju vietnē, lauvas tiesu sava laika jūs pavadīsiet vietnes sirdī - sporta likmju sadaļā. Kādas ir SynotTip LV piedāvātās likmju likšanas iespējas un kas tieši notiek likmes veikšana?

SynotTip LV piedāvā visu populārāko sporta veidu likmes

Piedāvāto sporta veidu klāsts ir ļoti nozīmīgs faktors, izvēloties sporta likmju spēļu vietni. Pirms iemaksāt naudu kādā no tiešsaistes sporta totalizatoriem, pārliecinieties, ka tajā ir ne tikai iespēja likt likmes uz jūsu iecienītākajiem sporta veidiem, bet arī pietiekoši daudz šī sporta reģioniem un līgām. SynotTip Latvija piedāva iespēju likt likmes uz 24 populārākajiem sporta veidiem, kas nozīmē, ka jūsu iespējas atrast jūs interesējošos sportus ir visai augstas.

Futbols ir pasaulē populārākais sporta veids, tādēļ nav pārsteigums, ka tas ir atrodams burtiski visos tiešsaistes sporta totalizatoros. Neskatoties uz to, ne visu totalizatoru piedāvātā futbola notikumu izvēle ir vienlīdzīgi kvalitātīvi, jo atšķiras līgu un reģionu skaits. SynotTip Latvija tiek pārstāvēti 65 dažādu reģionu futbola notikumi. Turklāt, vairumā reģionu, ir vairākas futbola līgas. Piemēram, jūs varat izvēlēties no 5 profesionālajām Anglijas līgām plus vienas amatieru.

Latvija ir tikai viena no trim pasaules valstīm, kurā vispopulārākais sporta veids ir hokejs. Iespējams, tas tā ir dēļ mūsu izlases stabilā snieguma, jau vairāk kā 10 gadus spēlējot visaugstākajā līmenī - Pasaules Elites divīzijā. Mūsu hokejisti ir ļoti augstu novērtēta prece turpat visās pasaules spēcīgākajās hokeja līgās un netrūkst Latvijas hokeja fanu, kas ar interesi seko mūsējo gaitām ārzemju čempionātos.

Ja arī jūs esat starp šiem hokeja gardēžiem, jūs priecāsieties dzirdēt, ka SynotTip piedāvā likt likmes uz 13 dažādu reģionu čempionātiem. Lielāko daļu reģionu pārstāv vairākas hokeja līgas, kas ir būtiski, jo mūsu junioru vecuma spēlētāji parasti vispirms nostiprinās otrā spēka čempionātos, pirms izcīna savu vietu vadošo līgu klubos.

Iespējams, no visiem sporta veidiem, visātrāk aug basketbola popularitāte. Ar katru gadu aug to sporta līdzjutēju pulks, kas katru rītu pārskata NBA un citu vadošo basketbola līgu rezultātus.

Jūs varat likt likmes arī prognozējot ar sportu nesaistītu notikumu iznākumus, piemēram, vēlēšanu vai balvu pasniegšanas ceremoniju rezultātus.

SynotTip live likmju spēle notikumiem, kas jau rit pilnā sparā

Laba izpratne par abu komandu izredzēm savstarpējā spēlē ir ļoti svarīgs ierocis sporta likmju spēlētaja arsenālā, bet tā nav vienīgā svarīgā prasme. Liels svars ir arī totalizatora spēlētāja spējai analizēt to, kas notiek sporta laukumā, konkrētajā brīdī. Ja, vērojot spēli, jūs esat pārliecināts, ka kāda no komandām ir lauzusi spēles gaitu, iespējams, ir īstais brīdis veikt Live likmi. Turpinājumā, mēs jūs iepazīstināsim SynotTip live likmju piedāvājumu.

SynotTIP live likmju

“LIVE LIKMES” sadaļa atrodas galvenajā izvēlnē, kuru jūs varat atvērt no galvenās rīkjoslas, no jebkuras vietnes lapas. Iepazīstieties ar šobrīd notiekošo sporta notikumu sarakstu, izvēlēties jūs interesējošo maču un klikšķiniet uz tā, lai atvērtu live likmju kartīti.

Mača kartītē jūs atradīsiet visas šim mačam iespējamās live likmes. Spēles rezultāts tiek atjaunināts tiešsaistes režīmā un, papildus tam, jūs varat arī atvērt padziļinātās statistika paneli, klikšķinot uz “Notikumi mačā” bultiņas.


SynotTip LV mobīlā versija ir lieliski optimizēta lietošanai viedierīcēs

Ne jau katru reizi, kad jūs saskatīsiet labu iespēju likmei, jums pa rokai būs jūsu galda dators vai klēpjdators, tādēļ kvalitatīva mobīlā versija ir neatsverams faktors, izvēloties piemērotāko sporta likmju platformu.

SynotTip LV mobīlā versija ir labi optimizēta lietošanai viedtālruņos un planšetēs. Pogas ir ergonomiski izkārtotas un viegli spiežamas pat salīdzinoši mazos mobīlo telefonu ekrānos.

Vietnes mobīlā versija piedāvā tieši tādu pašu funkcionalitāti, kā lielā versija, ieskaitot Live likmes un dzīvo atbalsta čatu.


SynotTip LV vietnes dizains ir minimālistisks, bet funkcionāls

Pirmo reizi šo vietni apmeklējuši pieredzējušie totalizatora spēlētāji tūlīt pat sajutīsies kā mājās. Visas pogas atrodas tajās pat vietās, kur tās ir ierasts redzēt un tās pilda tieši tādas funkcijas, kādas no tām tiek sagaidītas.

Parocīga funkcija ir iespēja atlasīt spēles, izvēloties laika periodu. Plānojiet ar draugiem skatīties hokeju nedēļas nogalē un vēlaties savlaicīgi iepazīties ar gaidāmajiem mačiem un to koeficientiem? Nekādu problēmu! Divi peles klikšķi no sporta sadaļas, un vietne atlasīs gaidāmās nedēļas nogales sporta notikumus. Patīkami ir tas, ka reklāmas aizņem tikai nelielu daļu no ekrāna, lielajam vairumam esot atvēlētam funkcionālām pogām.


SynotTip licence ir LRIAUI izsniegta

Šī vietne ir saņēmusi savu licenci no Latvijas Republikas Izložu un Azartspēļu Inspekcijas, kas nozīmē, ka spēlētājiem nav jāuztraucas par virkni iespējamo sarežģījumu, kādi var rasties, spēlējot mūsu valstī nelicencētā vietnē. Latvijā nelicencētu totalizatoru spēlētāju potenciālo problēmu saraksts ir visai garš, ieskaitot grūtības pārskaitīt laimestus uz savu bankas kontu un administratīvos sodus.

SynotTip lietotāju drošība ir kompānijas RapidSSL izstrādātā SSL šifra aizsargāta. Tā aizsargā gan spēlētāju maksājumu informāciju, gan personas datus. Ja jūs apmeklējat SSL šifrētu vietni, visa informācija, kuru jūs tajā ievadāt, ir redzama tikai jums.


Izpalīdzīgs klientu atbalsta centrs

Klientu atbalsta centrs ir viens no SynotTip LV trumpjiem. Šajā vietnē spēlētāji var saņemt atbildes uz saviem jautājumiem katru dienu, visas diennakts garumā. Konsultācijas ir pieejamas trīs valodās: latviešu, krievu un angļu. Atbalsta centrs uz klientu jautājumiem atbild gan caur epastu, gan telefoniski, gan dzīvo čatu.

Dzīvais čats ir pati ātrākā saziņas metode, kuru var uzsākt klikšķinot uz pogas “Tiešsaistē”, kas atrodas katras lapas apakšējā labajā stūrī.

Lietojot šo saziņas metodi, uz jūsu jautājumiem tiks atbildēts nepilnas minūtes laikā. Klientu atbalsta dienesta darbinieki ir ļoti laipni un izpalīdzīgi.

Informācija par kompāniju
Nosaukums: SIA Joker Ltd.
Adrese: Katrīnas iela 12, Rīga LV-1045, Latvija
Dibināta: 1995
Licence: TI-03; TD-13, the Lotteries and Gambling Supervision Inspection of the Republic of Latvia.
Tālrunis: 20200693 (atbalsts)
E-pasts: [email protected]
Kontakta forma: Nav
Tiešsaistes čats:

Noslēgumā

SynotTip ir viens no lietošanai draudzīgākajiem tieššaistes totalizatoriem Latvijā. Runājot par naudas iemaksām un izmaksām, šī vietne ir viena no ātrākajām. Šis totalizators neatpaliek arī no pārējiem lietošanas ērtuma ziņā, pateicoties parocīgajai sporta notikumu atlasīšanas funkcijas pēc laika. Piedāvājot visas saziņas metodes un konsultācijas latviešu valdoā visas diennakts garuā, SynotTip klientu atbalsta dienests ir Latvijā pats draudzīgākais.

Tiesa gan, vietnei ir arī pie kā piestrādāt. Lai gan ir pieejami visi populārākie sporta veidi, to klāsts ir mazliet šaurāks, nekā konkurentiem. Ārī Live likmju straumēšanas iespējas ir vājākas, nekā vairumā citu vietņu. Kopsavilkumā, mēs uzskatām, ka pozitīvo īpašību ir pietiekoši daudz, lai daudziem mūsu lasītājiem šī platforma būtu interesanta.

BUJ

Jā, SynotTip atsaukums attiecas arī uz live likmēm un jūs to varat aktivizēt tādā pat veidā, kā parastajās likmēs.
Vietne seko visām Latvijas likumdošanā noteiktajām atbildīgas spēles prasībam, ieskaitot obligātu maksimālo likmju summu noteikšanu un iespējas piereģistrēties pašatteikušos spēlētāju reģistrā, kā arī sadarbojas ar Rīgas Atkarības profilakses centru.
Minimālā pieļaujamā likmes summa ir 0,10 eiro.
Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
open
Top