SynotTip mobile - Likmēm no jūsu mobīlajām ierīcēm ar Android un iOS

Šī totalizatora rīkotājiem ir ceturtdaļgadsimtu gara starptautiska pieredze, kuru to ir likuši lietā, lai radītu lietotājiem draudzīgu sporta likmju vietni ar atsaucīgu klientu atbalsta dienestu. Lai arī totalizatora lielā vietne ir pietiekoši kvalitatīva, arvien vairāk spēlētāju spēlē sporta likmes caur mobīlajām ierīcēm. Tādēļ daudziem mūsu lasītājiem ir īpaši svarīgi tas, cik ērti lietojama un funkcionāla ir šī SynotTip mobile vietne, salīdzinājumā ar citām populārākajām Latvijas totalizatoru mobīlajām versijām. Ja arī jūs vēlaties uzzināt mūsu viedokli par SynotTip mobile likmju vietni, turpiniet lasīt.

SynotTip sporta totalizator un likmes
Nav pārbaudīts
SynotTip
1
  • Kombinētās likmes apdrošināšana
  • Saņem LIVE bezriska likmes
  • Premjerlīgas likmju sprints!
License
  • Maksājumu metodes:
*Pogoji uporabe so v veljavi! 18+
Bonus: 1
Maksājumi: 1
Likmju veidu: 1
Live likmes: 1
Programmatūra: 1
Mobīlā versija: 1

SynotTip mobile derības jūsu telefona pārlūkā

SynotTip mobilo likmju versija android un iOS

Katrs, kurš interneta vietnēm ir piekļuvis lietojot mobīlās ierīces, sapratīs, ka, lai piedāvātu to pašu pakalpojumu ierīcē ar mazāku jaudu un ekrānu, ir jāsaskaras ar zināmu kompromisu. Tādēļ ir pilnībā pieņemami, ja, pārejot no galda datora vai klēpjdatora uz mobīlo telefonu vai planšeti, vietni ir mazliet grūtāk lietot. Tai pat laikā, pakalpojumam vajadzētu saglabāt visu tā funkcionalitāti. Tas pats attiecas arī uz tiešsaistes totalizatoru mobīlajām versijām. Spēlētāji sagaida, ka vienlaikus nevarēs apskatīt tikpat daudz likmju iespējas un ka navigēt cauri izvēlnēm kļūs mazliet sarežģītāk.

Neskatoties uz to, ir nepieļaujami, ja mobīlajā totalizatora versijā tiek piedāvāts mazāks skaits sporta notikumu vai ir ierobežota likmju veida izvēlne. Lai pilnvērtīgi novērtētu šīs vietnes iespējas, mēs apskatīsim būtiskākos tās aspektus atsevišķi.

Funkcionalitāte

SynotTip mobīlās funkcijas ir tieši tādas pašas, kādas spēlētājiem ir pieejamas totalizatora vietni apmeklējot no galda datora. Spēlējot SynotTip mobile derības, jūs varat likt likmes uz visiem tiem pašiem sporta veidiem, kā piekļūstot vietnei no datora. Ir pieejamas visas tās pašas līgas, turklāt mobīlajā versijā sporta notikumi parādās vienā laikā ar lielo vietni. Esot atraduši sporta notikumu, kas jūs interesē, jūs varat uzlikt arī savu iecienītāko likmes veidu, jo mobīlajā versija atbalsta visas tās pašas likmju iespējas, kā lielā versija.

Lietošanas ērtība

Mobīlajā versijā ir atrodamas visas tās pašas funkcijas, kādas spēlētājiem ir pieejamas to apmeklējot no galda datora. Spēlējot SynotTip mobile derības, jūs varat likt likmes uz visiem tiem pašiem sporta veidiem, kā piekļūstot vietnei no datora. Ir pieejamas visas tās pašas līgas, turklāt mobīlajā versijā sporta notikumi parādās vienā laikā ar lielo vietni. Esot atraduši sporta notikumu, kas jūs interesē, jūs varat uzlikt arī savu iecienītāko likmes veidu, jo mobīlajā versija atbalsta visas tās pašas likmju iespējas, kā lielā versija.

Klientu atbalsta centrs

Viena no pozitīvākajām lielās vietnes īpašībām ir atsaucīgais klientu atbalsta centrs un plašais saziņas metožu klāsts, kāds spēletājiem ir pieejams, lai risinātu neskaidrības. Mums par lielu prieku, mēs pārliecinājāmies, ka visas šīs saziņas metodes ir saglabātas arī SynotTip mobile likmju spēlē, ļaujot spēlētājiem meklēt padomu gan dzīvajā čatā, gan epastā gan telefoniski. Sevišķi ir jāizceļ tieši telefoniskās konsultācijas, jo tādas netiek piedāvātas lielākajā vairumā citu Latvijas totalizatoru.

SynotTip Android apk ērtākai lietošanai

Ja jūs lietojat kādu no mobīlajām ierīcēm, kas atbalsta Android OS, mēs varam jūs iepriecināt, jo jums ir pieejama īpaši izstrādāta SynotTip apk. SynotTip mobilā aplikācija ir lejuplādējāma totalizatora vietnē, skenējot QR kodu. Lai jūsu telefonā varētu lejupielādēt SynotTip mobilo, jums vienkārši ir jānoskanē QR kods ar savas Android ierīces kameru, vai arī jāapmeklē vietnes mobīlā versija jūsu pārlūkā un jālejuplādē tā no turienes pa tiešo.

SynotTip Android aplikācijā nav pieejamas vairāk sporta likmju spēles iespējas, bet tās ir pielāgotas Android ierīcēm un kļuvušas ergonomiskākas. Piemēram, sporta notikumi ir sadalīti īpašās sekcijās ar vizuālām ikonām, kuras ir mazliet vieglāk atrast, salīdzinot ar mobīlā pārlūka versija. Tāpat visas galvenās likmes ir uzrādītas vienā sarakstā, tā vietā lai lietotājiem būtu jāpārslēdzas starp dažādiem ekrāniem, kā tas ir lietojot vietni no mobīlās ierīces pārlūka programmas. Aktivizējot paziņojumu funkciju, jūs varēsiet saņemt paziņojumus par spēles gaitu, pat tad, ja būsiet aizvēruši aplikāciju. Viedo pulksteņu īpašnieki var arī sinhronizēt aplikāciju un saņemt paziņojumus savā pulkstenī.

SynotTip
SynotTip Android app

SynotTip iPhone aplikācija ir tikai nākotnes plānos

Ja jūs esat iPhone lietotājs, tad mums jūs ir mazliet jāsarūgtina, jo SynotTip iOS aplikācija šobrīd vēl nav pieejama. Iespējams jums tā nemaz nav tik svarīga, jo vietne ir lieliski optimizēta lietošanai pa taisno jūsu mobīlās ierīces pārlūkā, arī bez aplikācijas. Iespējams, ka šāda aplikācija tiks izstrādāta nākotnē. Ja tas tā notiks, jūs varat būt droši, ka mēs būsim vieni no pirmajiem, pie kuriem jūs varēsiet lasīt, kā lejupielādēt SynotTip app iPhone telefoniem un planšetēm.

Saņemiet tādus pašus bonusus kā lielajā vietnē

Atsevišķi totalizatori piedāvā dažādas akcijas un bonusus vietņu lielajās un mobīlajās versijās. Tas tiek darīts ar mērķi piesaistīt vairāk spēlētājus no to interneta lietotāju puses, kas pārsvarā tīmeklim piekļūst no mobīlajām ierīcēm. Tas gan ne vienmēr nozīmē to, ka šādās vietnēs kopējais piedāvātais akciju un bonusu klāsts būtu dāsnāks vai plašāks. Lai gan šāds piegājiens varētu būt interesants dažiem lietotājiem, tas nozīmē arī to, ka spēlētājiem, kuri no bonusiem un akcijām vēlas gūt maksimālu labumu, ir jāsalīdzina atsevišķie piedāvājumi klāsti un jāizvēlas no kuras platformas tiem ir izdevīgāk reģistrēties. SynotTip mobile ir gājuši tradicionālo ceļu, piedāvājot mobīlajā versijā tos pašus bonusus, kādi ir pieejami lielajā versijā.

Neatkarīgi no tā, kādu ierīci izmantosiet, atverot savu kontu SynotTip, jūs varēsiet saņemt 50 EUR bezriska sporta likmes. Pirmos 30 EUR jūs saņemsiet veicot iemaksu vismaz 30 EUR apmērā, bet nākamos 20 EUR jūs saņemsiet tad, kad likmēs būsiet apgrozījuši 50 EUR. Paralēli jauno spēlētāju bonusam, tiek rīkotas arī dažādas sezonālās akcijas, kurās visbiežāk tiek piedāvāti izdevīgi darījumi populārāko sporta līgu līdzjutējiem kā arī kombinēto likmju spēles spēlētājiem. Ar to vien visas akcijas vēl nav izsmeltas, jo šī totalizatora spēlētāji var krāt arī VIP punktus, kurus var iemainīt pret naudu. Jo vairāk VIP punktu jūs sakrāsiet, jo augstāks būs jūsu VIP līmenis un jo ātrāk krāsies nākamie punkti.

Mobīlā versija piedāvā tādus pat maksājumus

Maksājumu iepsējas ir viens no tiem totalizatoru darbības aspektiem, kuru stingri ierobežo mūsu likumdošana. Tā nosaka, ka, lietotājam reģistrējoties, ir jāuzrāda Latvijā reģistrētas bankas konts un visas turpmākās iemaksas un izmaksas ir jāveic no vai uz šo kontu. Tādēļ SynotTip mobīlajā versijā, tāpat kā galda datora vietnē, tiek piedāvātas tikai šīs iemaksu iespējas. Kas attiecas uz iemaksu vai izmaksu ērtību, šis ir viena no tām reizēm, kad mobīlo ierīču lietotāji netiek īpaši apgrūtināti. Ņemot vērā to, ka maksāujumi ir jāapstiprina ar telofona Smart ID funkciju, veicot maksājumus internetā, jūsu mobīlajam telefonam tāpat ir jābūt pie rokas, tādēļ tik pat veiksmīgi var veikt visu iemaksas procesu no mobīlās ierīces.

Noslēgumā

Veiksmīgi pārcelt sporta totalizatoru no galda datora uz mobīlo versiju nav viegls uzdevums, bet SynotTip tas ir izdevies, nezaudējot funkcionalitāti un neradot pārāk skarbu kompromisu lietošanas ērtībā. Šis totalizators ir arī viena no retajām Latvijas sporta likmju platformām, kas ir izstrādājusi īpašu SynotTip app Android lietotājiem. Mobilās aplikācijas funkcijas ir īpaši pielāgotas Android ierīcēm, atvieglojot lietošanu vēl vairāk. Papildus labajam darbam, kāds ir padarīts pārnesot visas nozīmīgākās funkcijas uz mazāka izmēra ierīci, šis totalizators arī piedāvā visos tos pašus saziņas līdzekļus ar tā klientu atbalsta dienestu.

Pateicoties ergonomiskajai mobīlajai vietnei un pašiem savai Android aplikācijai, mēs uzskatām, ka SynotTip ir viens no mobīlo ierīču lietotājiem draudzīgākajiem Latvijas kazino.

BUJ

Nē, jo Google Play nepublicē aplikācijas uz azartspēļu vietnēm, bet to ir iespējams lejuplādēt apmeklējot vietni, gan mobīlajā versijā, gan galda datora versijā, skenējot QR kodu.
Šis jautājums lielā mērā ir atkarīgs no tā, cik spēcīgā mobīlā tīkla pārklājumā atrodas jūsu ierīce brīdī, kad esat pieslēdzies šim totalizatoram. Ja pieslēgums ir gana spēcīgs, lapas ielādēsies tik pat ātri.
Jā, jūs varat reģistrēties, lietojot SynotTip mobile, tikai pārliecinieties, ka jūsu telefonā ir jūsu personu apliecinoša dokumenta kopija, jo tā būs nepieciešama, lai jūsu varētu apstiprināt savu identitāti.
Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
open
Top