11 LV mobile - Visas sporta derību izklaides iespējas jūsu kabatā

Sporta likmju vietne 11.lv ir mainījusi nosaukumu un tagad ir pazīstama kā William Hill.

Lai arī 11 LV Latvijas sporta likmju tirgū ir vairākus gadus, tomēr līdz šim 11 LV app nav izstrādāta. 11 LV mobile versija piedāvā tādas pašas iespējas kā web jeb pilnā versija. Šajā rakstā Jūs atradīsiet aktuālākos viedokļus par 11 LV mobile, 11 LV app, esošajiem bonusiem lapas mobilajā versijā un citu noderīgu informāciju 11 LV lietotājiem.

11 LV sporta totalizator un likmes
Nav pārbaudīts
11 LV
1
  • Viegli saprotami bonusu nosacījumi
  • Ergonomiska vietne
  • Augsta vietnes drošība
License
  • Maksājumu metodes:
*Pogoji uporabe so v veljavi! 18+
Bonus: 1
Maksājumi: 1
Likmju veidu: 1
Live likmes: 1
Programmatūra: 1
Mobīlā versija: 1

Mājas lapas 11 LV mobile derības versija telefonā

11 LV mobilo likmju versija android un iOS

Ļoti novērtējam dizaina saderību 11 LV mobile versijai. 11Lv app lapas augšdaļā ir jaunāko piedāvājumu un īpašo notikumu “karuselis”, kas parasti nav piemērots mobilajām versijām, šis nav tas gadījums. Šī ir pirmā no vairākām izcilā 11LV mobile dizaina pieturas vietām. Tālāk seko ātrā izvēle, kur pieejamas populārākās sporta īgas, piemēram, Anglijas premjerlīga vai Čempionu līga futbolā. Ja ir zināms izvēlētais notikums, ir pieejama meklēšanas funkcija, kur ievadot komandas nosaukumu vai līgu, iespējams, atlasīt interesējošās spēles. Tā būs otrā dizaina priekšrocība.

Sadaļā “Drīzumā” tiek atspoguļotas spēles, kuras sāksies pavisam drīz, sākot ar to, kas drīzāk sāksies un sadaļa “Live”, kur atradīsiet esošos tiešsaistes notikumus. Ja no iepriekš minētajām opcijām neviena neliekas piemērota, var navigēt pēc sporta veida, kas lapas augšdaļā atainotas ar ikonām. Šī ir trešā, funcionāla dizaina, sastāvdaļa.

11 LV mobile derības dizains veidots kaskādes formā. Tas nozīmē, ka rullējot ekrānu uz leju netiek parādīti visi notikumi, bet tikai daži. Piemēram, sadaļā Live atspoguļoti pāris nozīmīgākie notikumi un ja ir vēlme aplūkot citus, tad var izmantot izmantot pogu “Skatīt visu”. Ja nav vēlme apstāties pie attiecīgās sadaļas, tad var rullēt uz priekšu, tādējādi mājas lapa ir padarīta lietotājam draudzīga un nav jāpavada vairākas minūtes meklējot interesējošo notikumu.

11 LV mobile likmju kartiņas ir viegli uztveramas. Ja spēlētājam pienākas bezriska likme, pirms likmes apstiprināšanas, nepieciešams atzīmēt, ka tiek izmantota bezriska likme. Tā netiek piešķirta automātiski. Nedaudz izaicinoši lietotājiem būs atrast un sekot līdzi veiktajām likmēm. Nepieciešams atvērt sadaļu “Manas likmes” un tad jāatrod izdarītā likme, lai zinātu tās iznākumu. Pāris likmju notikumi kartiņā, tiešsaistes laikā atspoguļos esošo rezultātu, bet tas attiecas tikai uz tām spēlēm, kurām būs atbilstošs piedāvājums sadaļā Live likmes. Ja lietotājs vēlas viekt papildus likmi, tad no likmju kartiņas, uzspiežot uz aktīvo notikumu, ir iespēja navigēt uz Live notikumu.

Redzam, ka 11 LV mobile ir nostrādājuši savu dizainu un šo mājas lapu būs ērti lietot. Tomēr joprojām lietotāji kā izaicinājumu atradīs sadaļu “Manas likmes”. Kopumā esam apmierināti ar 11LV vizuālajiem risinājumiem.

11 LV mobile lietotne Android viedtālruņiem

11 LV Android nav izstrādāta atsevišķa aplikācija un gan Windows, gan Android produktu lietotāji var baudīt vienādas priekšrocības. Ņemot vērā, ka aplikācija nav izstrādāta, tad arī 11 LV apk faili nav pieejami. Tā kā minēts sporta likmu sadaļā, viedtālruņu lietotāji, neatkarīgi no tā vai tie lieto jebkuru no augstāk minētajām sistēmā, var pieredzēt sarežģījumus lietojot atsevišķus sporta likmju pielikumus, kuri nav izstrādāti tā, lai tie būtu savienojami ar viedierīcēm. Lietojot 11LV mājas lapas web versiju Windows lietotāji varēs pieredzēt visas uzņēmuma sniegtās iespējas.

11 LV mobile lietotne iOS viedtālruņiem

11 LV iPhone nav izstrādāta atsevišķa aplikācija produktu lietotāji var baudīt vienādas priekšrocības. Ņemot vērā, ka aplikācija nav izstrādāta, tad arī 11 LV iOS faili nav pieejami. Lai iPhone viedtālruņu lietotājiem nevajadzētu lejupilādēt 11 LV mobilais versiju, esošā mobilā versija ir veidota, lai to izmantotu Safari lietotāji. 11 LV app funkcijas tiek piedāvātas tādā pašā apjomā kā Android un Windows lietotājiem. Līdz šim 11 LV mobile lietotāji nav izteikuši izrādījumus par to, ka mājas lapa varētu būt nefunkcionāla vai citādi neatbilstoša izmantojamajām ierīcēm.

Atklāj īpašos piedāvājumus, ko piedāvā 11 LV

Tā kā nav iespējams lejupielādēt 11 LV app, tad arī netiek izšķirti atsevišķi piedāvājumi tieši viedtālruņu lietotājiem. Tā kā Latvijas Republikā esošajām personām ir pieejami tikai Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā licenci saņēmušie azartspēļu uzņēmumi un nevienam Latvijas azartspēļu uzņēmumam nav savas aplikācijas, lietotāju izvēle par labu kādam uzņēmumam netiek ietekmēta ņemot vērā šo apstākli.

Tomēr neatkarīgi no tā, ka mobilo ierīču lietotājiem nav īpašo piedāvājumu, jāņem vērā, ka esošie aktīvie piedāvājumi un bonusi būs interesanti ikvienam azarta cienītājam. 11Lv mobile likmju cienītāji izbaudīs īpašos sporta likmju piedāvājumus. Piemēram, tuvojoties un notiekot lielākām pasaules un reģionālām sacīkstēm tiek izsludināti īpaši bonusi, dažreiz arī prognožu spēle.

11.lv klientu lojalitātes programma

Neatkarīgi no tā vai 11 LV mobilā aplikācija lietotāji ir spēļu automātu, sporta vai abu cienītājs, 11 LV piedāvā lojalitātes bonusu. Tas nozīmē, ka jo vairāk lietotājs spēlē un apgroza naudu savā kontā, jo augstāks ir viņa lojalitātes statuss. Lojalitātes statuss ir sadalīts sešos līmeņos. Jo augstāks līmenis, jo lielāka naudas atmaksa apgrozot vienādu naudas summu. Piemēram, bronzas līmenī apgrozot 3000 punktus iespējams iegūt 5 EUR atmaksu, bet sasniedzot pēdējo, Black, līmeni, apgrozot 3000 punktus, lietotājs saņems 11 EUR.

Atklāj mobilo maksājumu iespējas 11 LV mobile

Lietojot 11 LV app maksājumi neatšķiras no tā, ja tiek lietota lapas web versija. Sinhronizējot savu kontu ar maksājumu karti, lietotājs ātrāk var papildināt savu virtuālo kontu. Ātrie maksājumi var tik veikti lietojot tādas bankas kā Swedbank un SEB banka. Iespējams arī kontu papildināt lietojot bankas pārskaitījumu, t.i. veikt paŗskaitījumu no sava bankas konta, norādot individuālos spēlētāja rekvizītus. Gan šis, gan citi konta papildināšanas veidi, kas ir ārpus augstāk minētajiem veidiem būs lēni un konta papildināšana var ieielgt līdz pat piecām darbdienām.

Izmaksu sistēma veidojas līdzīga kā iemaksa. Sinhronizētie konti parasti naudas līdzekļus saņem tajā pašā darbdienā, citi vēlāk. Tomēr operators, drošības labad, ir paredzējis, ka jebkura izmaksa var ilgt līdz pat piecām darbienām.

Noslēgumā

Lai arī lejupielādēt 11 LV mobilais aplikācija nav iespējams, tomēr 11 LV mobilās programmas funkcijas ir pietiekami darbspējīgas, var teikt, ka lietotājs var izbaudīt visas sniegtās iespējas pat bez aplikācijas.

11LV mobile likmju piedāvājums salīdzinoši ar citiem sporta likmju saitiem ir pietiekams. Dažreiz 11 LV piedāvā veikt likmes tādos sporta notikumos, ko citas mājas lapas nepiedāvā.

Īpašie piedāvājumi ir pietiekami. Sev piemērotu bonusu atradīs gan tie spēlētāji, kuri veiksmi 11LV izmanto pirmo reizi, gan tādi, kas uzskatāmi par ikdienas 11 LV mobile lietotājiem. Mūsu ieskatā lojalitātes sistēma ir lietotājiem draudzīga, jo ir izveidoti vairāki līmeņi. Parasti azartspēļu vietnēm vai nu nav lojalitātes sistēmas vai arī ir maz līmeņu, kur katrs nākošais ir grūtāk sasniedzams.

Mēs īpaši vēlamies izcilo 11LV dizainu, kas ir ne vien labi vizuāli nostrādāts, bet arī tā saderību ar viedierīcēm.

Biežāk uzdotie jautājumi

Izmaksa no 11LV konta uz bankas kontu parasti notiek vienas darbdienas laikā, tomēr izmaksa dažreiz ilgst līdz pat piecām dienām.
Vienreiz. Visi īpašie piedāvājumi parasti ir izmantojami vienreiz, izņemot Lojalitātes programmas bonusu. Iesakam iepazīties ar vispārīgajiem 11 LV lietošnas noteikumiem.
Diemžēl nē. Ņemot vērā regulējumu, azartspēļu vietnes darbojas tikai tajās valstīs, kurās attiecīgais uzņēmums ir saņēmis azartspēļu licenci. Latvijā to izsniedz Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija.
Ieteikto sporta likmju operatoru apskati
open
Top